forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/08/2019 : 22:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by solar

@Sarghan

S obzirom da postoji dobra šansa da završim prve četiri epizode, polagano okrećem pogled prema epizodama "Dvorske spletke/Silazak u infrasvijet" pa ih možeš zabilježiti.



Nadao sam se da ćeš ponovno rezervirati otkazane Jame Farghova, ali ni ovo nije loše. Zabilježeno!
Baš me zanima kak ćeš integrirati kratku priču u tu recenziju.

A kad već bilježim Dragonero rezervacije, upravo dovršavam recenziju za Čari zla, a ovog tjedna krećem i na Pogled koji ubija.

Sad da još vice uskoči s rezervacijom neke priče iz najnovije Libellus ture, i na konju sauru smo.


Nekako me više vuče ova s dvorskim spletkama a Jame Farghova prepuštam Kingu. On je recenzirao nulti broj a ova priča se na njega nadovezuje.
Naravno one njegove pripovijesti o penziji ne doživljavam ozbiljno, ratnici ne posustaju kad ih najviše trebamo.

Bravo za entuzijazam.

Što se tiče ovih dvorskih spletki, tu imam redovno talijansko c/b izdanje i HC izdanje u boji na većem formatu ali nemam Libellus, pa možeš li mi ti skenirati neke table koje će mi trebati u recenziji?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/08/2019 : 22:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar


Što se tiče ovih dvorskih spletki, tu imam redovno talijansko c/b izdanje i HC izdanje u boji na većem formatu ali nemam Libellus, pa možeš li mi ti skenirati neke table koje će mi trebati u recenziji?



Javi koje će ti trebati pa skeniram.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/08/2019 : 22:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Može, s obzirom na moju brzinu pisanja recenzija svakako nema žurbe.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 05/08/2019 : 00:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Santa Fe Express
Ken Parker
KP LIB 18 | 98 str.

by Dexters

Naš junak se našao u pogubnoj situaciji za svakog pravog skitnicu - mora čekati vlak. Društvo mu pravi skupina od četiri vojnika, s posebnim darom za kukanje o teškoćama malih ljudi, a dobro im ide i umakanje jezika u alkohol. Ipak je ovo pustoš New Mexica, a vlak kasni. Moglo je to sve da prođe kao bezbrižna i romantična okolnost koja će olakšati dosadno čekanje, ali- eksplozija u daljini. Znamo što slijedi, u sedla i galopom naprijed, prašina iza njih, a nevolje ispred.





Izvidničko okupljanje
Dragonero
DRGN LIB 2b

by Sarghan

Ian, Gmor i Sera vratili su se natrag u Solian nakon iscrpljujuće bitke protiv Crne gospodarice. Iako su se nadali kako će u nadolazećim danima imati vremena za opuštanje, odmor im iznenadno prekida pogled na kalendar i spoznaja kako se za dva dana održava godišnje okupljanje izvidnika. Žurno se spremivši, troje pustolova istog trena kreće ususret okupljanju na kojem će ponovno vidjeti i razmijeniti iskustva s ostalim carskim izvidnicima, pustolovima koji putuju diljem svijeta i upuštaju se u životno opasne misije.





Stvorenja iz tame
Zagor
ZG LUSP 38 | 160 str.

by igor 12

Darkwoodska šuma je veoma velika i u svojim najmračnijim dijelovima krije opasnosti stare koliko i svijet. Još nije otkrila sve svoje tajne…





Najamnici
Dampyr
DP SASP 3 | 160 str.

by DeeCay

U dalekom Laosu trijade i moćni vještac berbalang sklopili su demonski sporazum. Oni će opskrbljivati vješca leševima, a on će zauzvrat čuvati plantaže opijuma pomoću svojih nemrtvih. No, u priču se uključuju plaćenici, te Harlan i stara ekipa. Hoće li dampyrska krv ovaj put moći pomoći protiv berbalangovih nemrtvih ostaje nam samo za vidjeti…


Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/08/2019 : 23:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Radio na Dragonero recenziji, blizu 90% je gotova, postavio shemu za Dvorske spletke - idemo naprijed!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/08/2019 : 08:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Radio na Dragonero recenziji, blizu 90% je gotova, postavio shemu za Dvorske spletke - idemo naprijed!


Neki dan dovršio 8. broj (pošaljem kad se objavi Ponor), al sad se dvoumim dal da se bacim na 9. ili ipak na "novije" priče iz zadnje ture.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 08/08/2019 : 10:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Dovršavam recenziju za DD: U dimu bitke, šaljem na mejl iz prvog posta ili se nešto u medjuvremenu promenilo?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/08/2019 : 12:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Dovršavam recenziju za DD: U dimu bitke, šaljem na mejl iz prvog posta ili se nešto u medjuvremenu promenilo?



U prvom mailu je još uvijek DeeCayev mail, mada vidim da on i solar u zadnje vrijeme koriste i ovaj dolje mail, pa bih preporučio da prvo pošalješ na donji mail. Koliko sam upoznat, taj mail je još uvijek aktivan, a solar će sigurno javiti ako se nešto promijenilo u međuvremenu.


Također, bravo što si se odlučio recenzirati novijeg Dylana!

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Stark

Jedno pitanje - je li se DeeCayu šalju recenzije na mail? Tako sam pročitao u onom sticky topicu, pa samo da provjerim je li to još uvijek aktuelno?


Možeš poslati ovdje:

recke.stripovicom@gmail.com



Edited by - Sarghan on 08/08/2019 12:04:04
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 08/08/2019 : 12:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Hvala puno, recenzija poslata!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/08/2019 : 16:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Meni iz nekog razloga kada ukucam solarov mail na gmail searchu, izadu mi dva ista pa na kraju ne budem siguran na koji da posaljem. Uzeo sam onaj prvi sto mi prikaze, valjda sam potrefio.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/08/2019 : 16:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Palac gore za momke koji recenziraju Dragonera.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/08/2019 : 16:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Neki dan dovršio 8. broj (pošaljem kad se objavi Ponor),

Na što točno misliš?

quote:
al sad se dvoumim dal da se bacim na 9. ili ipak na "novije" priče iz zadnje ture.

Kreni s onim što te "više vuče" jer ćeš imati više inspiracije.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/08/2019 : 16:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Hvala puno, recenzija poslata!


Primio.
Pogledat ću poslije je li sve u redu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/08/2019 : 20:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Neki dan dovršio 8. broj (pošaljem kad se objavi Ponor),

Na što točno misliš?




Poslao sam DeeCayu prije nekih 2-3 mjeseca istoimenu recenziju za Dylana, ciljano tempiranu za svoju 50. recenziju. Nakon što se ta recenzija objavi, šaljem dalje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/08/2019 : 01:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Chico u šetnji kroz vrijeme #3 "Dvorske nezgode" poslane Solaru

Sa ovim bih završio svoj udio na ovom projektu.

Zagor "Faraonova sjena" je u fazi završavanja, šaljem je ovih dana.

Sarghane, molim te zabilježi mi:
Zagor "Morbovska prijetnja"
Dampyr Specijal 1 "Dracula Park"


Edited by - WOLF-HUNTER on 09/08/2019 01:06:27
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 09/08/2019 : 13:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Chico u šetnji kroz vrijeme #3 "Dvorske nezgode" poslane Solaru

Sa ovim bih završio svoj udio na ovom projektu.

Zagor "Faraonova sjena" je u fazi završavanja, šaljem je ovih dana.

Sarghane, molim te zabilježi mi:
Zagor "Morbovska prijetnja"
Dampyr Specijal 1 "Dracula Park"





Ažurirano/zabilježeno!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/08/2019 : 14:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Traži se Carlos Gomez
Mister No
MN LIB 13 | 192 str.

by Spock

Mister No ima za klijenta privatnog agenta i njihov je zadatak pronaći nestalog sinovca po bespućima Amazonije. Govori li njegov klijent istinu (za promjenu) ili će naš pilot opet doživjeti neugodno iznenađenje?





Na granici vremena
Dylan Dog
DD ZS/LEX 50

by Spock

Slučaj ukletog nebodera - Skyglassa u luksuznoj četvrti težak je zalogaj za Dylana. Upravitelj Skyglassa je Talijan Carluccio, stari Dylanov poznanik iz vremena dok je još bio policajac, a Carluccio kriminalac. Štoviše i dapače, vlasnici tog futurističkog zdanja, a time čak i Dylanove nove mušterije su nitko drugi nego japansko ugledno udruženje Yakuza! Previše je to za samog Dylana, koji traži pomoć od svog čudnog prijatelja H.G. Wellsa, a kad je on u pitanju - humor je zagarantiran.





Sasquatch
Tex Willer
TX LIB 33 | 266 str.

by WOLF-HUNTER

Nakon što njihov dobri prijatelj biva gadno ranjen prilikom salunskog okršaja, Tex i Tiger prihvataju njegovu molbu da preuzmu vodstvo nad malom ekspedicijom čiji je motiv naučno iskopavanje fosila. Njihov put ka konačnom odredištu je konstantno praćen misterioznom neizvjesnošću zbog čudnovatih totema i legendi koje kruže među lokalnim Indijancima o čudnovatom, majmunolikom biću. Ubrzo se priča dokazuje istinitom, te uvaženi profesori pokušavaju da dođu do Sasquatcha. Na njihov put će da stane neustrašivi rendžer i njegov vjerni drugar, međutim, ono što naši junaci ne znaju jeste činjenica, da će ih tragovi Sasquatcha dovesti do potpuno neočekivanog obrta cijele ove priče.





Povratak Crnih vukova
Zagor
LU ZG 288/289 | 130 str.

by igor 12

Manuel Cordero, bivši poručnik Crnih vukova, zahvaljujući generalu Bradu Traffordu, zakletom neprijatelju Indijanaca, i kovačkoj tajni Sama Fletchera, osnovao je i opremio novu vojnu postrojbu - Željezne vukove. Nad Darkwoodom se ponovo nadvila prijetnja etničkog čišćenja.


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/08/2019 : 14:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih ovdje napisati, ali prošli tjedan sam u topicu za DD LEX 128 napisao kako planiram recenzirati tu priču ("Duša od čelika"). Recenzija je dovršena, a čim mi skener bude pri ruci za neke slike, šaljem je.

U međuvremenu sam dovršio DRGN #08 "Čari zla", a onda sam se bacio na neobjavljene epizode koje bi uskoro trebale biti objavljene. Recenzija za Dragonero #25 je već završena, a danas ili sutra će biti gotova i recenzija za #26. Vrlo vjerojatno ću odraditi i #27, čisto da pokrijemo do kraja iduću Libellus knjigu, a ovisno koliko ću imati vremena do kraja tjedna, možda još odradim i #28-29. Kako ih budem rješavao, dodavat ću ih si na popis rezervacija.


------

Također bih iskoristio priliku i podsjetio kako je u tijeku radna akcija recenziranja Dragonera pa ako je netko zainteresiran, neka se pridruži.
Trenutno stanje:

(radna akcija u tijeku!)


REDOVNA SERIJA

DRGN 01-04 / LIB 01,02a  / VCKI 01..... Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava solar
DRGN  05   / LIB 02b     / VCKI 02a.... Izvidničko okupljanje [objavljena]
DRGN 06-07 / LIB 02c,03a / VCKI 02b,c.. Očnjaci i čelik - U Zehfirovom kraljevstvu [objavljena]
DRGN  08   / LIB 03b     / VCKI 02d.... Čari zla Sarghan [dovršena]
DRGN  09   / LIB 03c     / VCKI 03a.... Dodir koji ubija Sarghan
DRGN 10-11 / LIB 04a,b   / VCKI 03b,c.. Jame fargova - Kraljica ledenih 
DRGN  12   / LIB 04c     / VCKI 3d..... Pretnja iz dubina
DRGN 13-14 / LIB 05a,b   / ............ Rođen iz plamena - Pogled zvijeri
DRGN 15-16 / LIB 05C,06a / ............ Dvorske spletke - Silazak u Infrasvijet solar
DRGN  17   / LIB 06b     / ............ Trgovac robinjama
DRGN 18-19 / LIB 06c,07a / ............ U zemlji Ghoula - Bez milosti
DRGN  20   / LIB 07b     / ............ Koštano lice
DRGN  21   / LIB 07c     / ............ Jezerske sablasti
DRGN 22-23 / LIB 08a,b   / ............ Šumski čovjek - Krv priziva krv
DRGN  24   / LIB 08c     / ............ Kroz Erondàr
 
POPRATNA IZDANJA

DRGN SP 1   / LIBSP 1 / BOP 18.... Prva misija
DRGN SP 2   / ....... / BOP 08.... Pustolovina u Darkvudu DeeCay

DRGN MAG 1 / ........ / BOP 36a... Iza granica Erondara
DRGN MAG 2 / ........ / BOP 36b... Trka tri četvrti - Pripremanje Smardjasa - Finale turnira
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2019 : 16:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan: Poslana recenzija za NN SP 9: Misija u svemiru.

Također, možeš brisati DD EX 50 i MN LIB 13 s popisa recenzija koje sam rezervirao i poslao, jer su iste i objavljene.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/08/2019 : 16:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ja sam i jučer radio na Dragonero recenziji, sada imam cijeli tekst, preostalo mi je još završno peglanje i razne manje dopune, uglavnom, recenzija ide ovaj mjesec sigurno.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/08/2019 : 19:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Poslana recenzija za NN SP 9: Misija u svemiru.

Također, možeš brisati DD EX 50 i MN LIB 13 s popisa recenzija koje sam rezervirao i poslao, jer su iste i objavljene.



Ažurirano!
Promaklo mi danas jer sam počeo raditi jedan drugi popis pa skroz smetnuo s uma ažurirati taj popis.

Btw, jel mi se čini ili je recenzija za "Šerif se predaje" među prvima poslana? Čudno mi je da ta još nije objavljena, a neke koje su slane naknadno nisu. Ima kakvih promijena po toj recenziji ili?

quote:
Originally posted by solar

Ja sam i jučer radio na Dragonero recenziji, sada imam cijeli tekst, preostalo mi je još završno peglanje i razne manje dopune, uglavnom, recenzija ide ovaj mjesec sigurno.



Odlično!

Vjerojatno ti kroz mjesec-dva pošaljem još 5 Dragonero recenzija, tako da smo i tu dobro pokriveni
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2019 : 21:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Poslana recenzija za NN SP 9: Misija u svemiru.

Također, možeš brisati DD EX 50 i MN LIB 13 s popisa recenzija koje sam rezervirao i poslao, jer su iste i objavljene.



Ažurirano!
Promaklo mi danas jer sam počeo raditi jedan drugi popis pa skroz smetnuo s uma ažurirati taj popis.

Btw, jel mi se čini ili je recenzija za "Šerif se predaje" među prvima poslana? Čudno mi je da ta još nije objavljena, a neke koje su slane naknadno nisu. Ima kakvih promijena po toj recenziji ili?



Da, sjećaš se kad si mi je ispravljao?
Uskoro će godinu dana da je poslana.
Moja druga i prva prava recenzija.
Bio sam nešto ispravljao, ali to nije razlog ovolikih prolongiranja.

Pet mojih neobjavljenih recenzija datiraju s kraja prošle godine. Sad je Dee počeo slati Solaru recenzije obrnutim redoslijedom, a preostale Dee objavljuje tko zna kakvim rasporedom, preskačući moje. Preskakanje mojih je jedina konstanta njegovog objavljivanja recenzija.
Nema veze, kako solar objavljuje, vrlo brzo će ponestati recenzija na lageru pa će valjda i te doći na red.


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 12/08/2019 21:30:01
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/08/2019 : 21:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo Spock, večeras ide jedna tvoja da ne budeš previše u bedu, može Asteroid Argo?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2019 : 21:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Evo Spock, večeras ide jedna tvoja da ne budeš previše u bedu, može Asteroid Argo?



Može legendo! Bit će i Jerryu drago!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 12/08/2019 : 21:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo sad sam čak na talijanskom ebayu uspio naći koliko-toliko pristojan sken naslovnice za cover-sliku recenzije!
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000