forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/01/2022 : 13:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/01/2022 : 13:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Poslao Blek "Bubnjevi Irokeza", na kraju ispala dosta kontroverzna epizoda buduci da u njoj uopce nema Irokeza
Miki i Tawega me i dalje cekaju na sjeveru, ali nikako da im se ja pridruzim hahaha no budem, cim mi se malo oslobodi vremena


Za Miki i Tawega na sjeveru, za tu snježnu priču, imaš rok da je predaš prije 20.ožujka 2022. (kao, službeni dan proljeća), mora biti objavljena u zimskom periodu jer drugačije, reci sam, nema smisla.

Šalim se, samo ti pomalo

P.S. žao mi je što u tjednu K.Marka nisam objavio Herculeovog "snježnog" Marka "Avet ponora", ali ću tu nepravdu ispraviti odmah u veljači.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/01/2022 : 15:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
A nadajmo se da će u veljači, bar negdje, biti bar malo snijega za bolji ugođaj.

"Avet ponora" je baš prava sniježna epizoda. Volio bih kad bi se onaj tvoj zimski topic opet nekako oživio, da se mogu unositi u rubrike nazivi novih snježnih epizoda.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2000 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 14/01/2022 : 16:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Poslao Blek "Bubnjevi Irokeza", na kraju ispala dosta kontroverzna epizoda buduci da u njoj uopce nema Irokeza
Miki i Tawega me i dalje cekaju na sjeveru, ali nikako da im se ja pridruzim hahaha no budem, cim mi se malo oslobodi vremena


Za Miki i Tawega na sjeveru, za tu snježnu priču, imaš rok da je predaš prije 20.ožujka 2022. (kao, službeni dan proljeća), mora biti objavljena u zimskom periodu jer drugačije, reci sam, nema smisla.

Šalim se, samo ti pomalo

P.S. žao mi je što u tjednu K.Marka nisam objavio Herculeovog "snježnog" Marka "Avet ponora", ali ću tu nepravdu ispraviti odmah u veljači.




Hahaha a tko zna mozda kakav snijeg iznenadi u travnju pa bi tad odlicno sjela ova recenzija.
Ma bit ce vjerujem i prije gotova, samo sam htio naglasiti da vjerojatno nece biti bas ubrzo, a s obzirom da sam je jos krajem 11. rezerivirao cisto da znate da nisam odustao od nje. Doci ce i ona na svoj red

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/01/2022 : 16:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

A nadajmo se da će u veljači, bar negdje, biti bar malo snijega za bolji ugođaj.

"Avet ponora" je baš prava sniježna epizoda. Volio bih kad bi se onaj tvoj zimski topic opet nekako oživio, da se mogu unositi u rubrike nazivi novih snježnih epizoda.


Taj utorak (4.1.) kad sam objavio tvog Marka "Neumoljivi", sjetit ćeš se da je bilo neko šugavo vrijeme, južina, pa i nekoliko dana ranije. Nije bilo ni "s" od snijega, niti si mogao zamisliti. Dva dana nakon objave tvoje recenzije, u četvrtak padne snijeg i ja pomislih, shit, kud nisam stavio njegovog "Aveta ponora" Baš sam napravio propust.

Kod mene je poslije toga još jednom pao snijeg i drži se, još ga ima Po pitanju tog topica, mislio sam se više aktivirati, ali možda dogodine, sa nekim osvrtima pa usput staviti snježne vinjete ;)

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Hahaha a tko zna mozda kakav snijeg iznenadi u travnju pa bi tad odlicno sjela ova recenzija.
Ma bit ce vjerujem i prije gotova, samo sam htio naglasiti da vjerojatno nece biti bas ubrzo, a s obzirom da sam je jos krajem 11. rezerivirao cisto da znate da nisam odustao od nje. Doci ce i ona na svoj red


Nemaš problema, ima nas koji smo neke stvari rezervirali otprije godinu dana pa se još čeka na to. Jedino što nam je dobro, pa se nitko ne otima za te recenzije Tako da, kad se napiše, napiše :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 14/01/2022 16:45:54
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/01/2022 : 19:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Još nam nema Senke sa njegovim Nathanom pa ćemo ga još malo pričekati, a ovaj tjedan nastaviti sa recenzijama random strip junaka koje nismo još imali ove godine. Nathan sigurno ide idući tjedan 24.-28.01.

@Jerry & drogsy - nemojte mi što zamjeriti i ne daj Bože, pomislit' da ja ignoriram Nathana, ona glavna ideja je da imamo 3 različita recenzenta u tjednu junaka, pa da malo još pričekamo ako Senka preda recenziju ovaj tjedan. Ako ne, idete kombinacija vas dvojice svakako, a i promatrajte sve to na način da smo šećer ostavili za kraj ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/01/2022 : 19:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Marty i Mister No imaju na lageru po dvije recenzije od dva različita recenzenta, pa ako slučajno netko još ima neku recenziju od jednog od ta dva junaka pri kraju, moglo bi i oni imati svoj tjedan, idući mjesec npr.

Možda bi Drogsy mogao slistiti još jednog Martija ili čak Dwayne?

Po pitanju Mister Noa, znam da Igor već odavno ima rezerviranog jednog, a možda ti Reem imaš volje uglazbiti onog preostalog DODSFERDOVOG?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 17/01/2022 19:50:40
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/01/2022 : 20:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Još nam nema Senke sa njegovim Nathanom pa ćemo ga još malo pričekati, a ovaj tjedan nastaviti sa recenzijama random strip junaka koje nismo još imali ove godine. Nathan sigurno ide idući tjedan 24.-28.01.

@Jerry & drogsy - nemojte mi što zamjeriti i ne daj Bože, pomislit' da ja ignoriram Nathana, ona glavna ideja je da imamo 3 različita recenzenta u tjednu junaka, pa da malo još pričekamo ako Senka preda recenziju ovaj tjedan. Ako ne, idete kombinacija vas dvojice svakako, a i promatrajte sve to na način da smo šećer ostavili za kraj ;)



Ja uobicajeno ne saljem recenzije pre nego sto se ispucaju vec one poslate, ali da me ne rastezete vise ovde ko svinja masan dzak, evo napisana je gomila recenzija (taman da se namirim za 2022), samo jos da ih ispoliram. Imacete i 3 natanove. Doduse, koliko sam opleo po njima, bolje i da nisam:)))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/01/2022 : 21:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Spock - jednog Martyja sam isplanirao ovaj mjesec i to baš od Senke, taj Marty je nastavak na "Glinene vojnike" koje je isto Senka radio (oni su objavljeni). Jer nisam znao koliko će Senka biti aktivan, pa sam htio da ga imamo svaki mjesec bar jednom na sajtu, nisam ga htio odmah "ispucati"

@Senka - sorry što te svako malo spominjem (sigurno već štucaš od mene ) niti ti ne želim raditi neki pritisak, samo ti pomalo, super da si zasukao rukave i već ih namnožio, to svakako veseli Nego, ma mi ti ovaj prvi mjesec udrili po tjednima junaka, pa smo htjeli za Nathan tjedan, osim Jerryja i Drogsyja, da imamo i tebe, kao tri različita recenzenta istog junaka Ako uspiješ predati Nathana do sljedećeg četvrtka, tvoj će ići odmah u idući petak, a ako ne, ići će u veljači, nema panike ;)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/01/2022 21:08:55
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/01/2022 : 21:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - jednog Martyja sam isplanirao ovaj mjesec i to baš od Senke, taj Marty je nastavak na "Glinene vojnike" koje je isto Senka radio (oni su objavljeni). Jer nisam znao koliko će Senka biti aktivan, pa sam htio da ga imamo svaki mjesec bar jednom na sajtu, nisam ga htio odmah "ispucati"



Budući da je Senka skoro zgotovio gomilu recenzija (kako je sam napisao), siguran sam da od te gomile mora biti koji Marty, pa i dalje stoji da bi mogao biti tjedan Martyja ako netko još napiše jednu recenziju.
Ja sam završio i onu drugu koju sam rezervirao. Pošaljem ti za koji dan nakon provjere.
Sad se moram opet baciti na Tellera.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/01/2022 : 21:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Po pitanju Mister Noa, znam da Igor već odavno ima rezerviranog jednog, a možda ti Reem imaš volje uglazbiti onog preostalog DODSFERDOVOG?

Joj, zaboravih na ovo odgovoriti Malo me moji smeli pa sam za čas izgubio misao

To bi bilo super da možemo napraviti sa Mister Noom isto jedan tjedan, ja sam ionako sa Nickom mislio malo napraviti pauzu pa bi možda mogao vidjeti što bi se tu dalo napraviti. Još da Igor svog riješi, pa da imamo pravi tjedan od 4 komada MN-a u nizu, uff

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/01/2022 : 22:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Imacete i 3 natanove. Doduse, koliko sam opleo po njima, bolje i da nisam:)))


Bravo senko. Baš me zanima koje si to Nathanove recenzirao. Šalji što prije. ;)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/01/2022 : 22:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Recenzija TX SA 10 / LIBG 8: Vojnik Komanč gotova, upravo poslana!

Rezervirao bih ovogodišnje iznenađenje recenziju, koju ću vjerojatno zgotoviti brzo, ako mi laptop ne rikne, a čudno se ponaša...

Ovaj put neću tajiti, riječ je o stripu "Alkar", nedavno izašlom.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2022 : 00:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Nema razloga da tajim. Evo spiska:
Ciklus I svetski rat:
Bio je to rovovski rat
Prokleti rat
Ciklus Zil Vern:
Secanja na buducnost
Masina koja razmisllja
Nautilus
Ciklus NN:
Bezimeni uzas
Ratne igre
Demoni i silicijum

Ostalo je da jos predjem natanove recenzije jos jedared pre slanja i to je to...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/01/2022 : 13:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ako među tim ostalim nije MM 100 - O svim tim bojama, ja bih se uhvatio u koštac s tim.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 18/01/2022 : 15:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Ako među tim ostalim nije MM 100 - O svim tim bojama, ja bih se uhvatio u koštac s tim.



To bi bilo vrhunski!
Odličan jubilarac koji još nema recenziju.
Mislim da nije jer mi se čini da je Senka u prethodnom postu nabrojao sve što je napisao.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/01/2022 : 19:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

.. ako mi laptop ne rikne, a čudno se ponaša...

U čemu je točno problem, je li se pregrijava?
Ako da, imaš ovdje topic na forumu, meni je svakako pomoglo, promijenio sam pastu i sad je čini se OK ;)

Link na topic: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52646

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/01/2022 : 20:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne pregrijava se, samo mu treba da uopće proradi od uključenja barem petnaestak minuta, a to je već loš znak.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/01/2022 : 00:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ne pregrijava se, samo mu treba da uopće proradi od uključenja barem petnaestak minuta, a to je već loš znak.



Da probaš očistiti povijest pretraživanja, defragmentirati disk ili skinuti neki besplatni malware program pa pregledati ima li što sumnjivo

Usput, ažurirani popisi!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 20/01/2022 00:15:46
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/01/2022 : 17:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Po pitanju Mister Noa, znam da Igor već odavno ima rezerviranog jednog, a možda ti Reem imaš volje uglazbiti onog preostalog DODSFERDOVOG?

Joj, zaboravih na ovo odgovoriti Malo me moji smeli pa sam za čas izgubio misao

To bi bilo super da možemo napraviti sa Mister Noom isto jedan tjedan, ja sam ionako sa Nickom mislio malo napraviti pauzu pa bi možda mogao vidjeti što bi se tu dalo napraviti. Još da Igor svog riješi, pa da imamo pravi tjedan od 4 komada MN-a u nizu, uff



au dečki, ja ne da nisam još ni počeo tu recenziju, već nisam ni pročitao tu dugu nolittinu priču da se podsjetim o čem se sve radi. ajde ako netko ima volje i inspiracije neka ju preuzme i odradi, ja neću još tko zna kada.

poslani pioniri i trgovac opijumom

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/01/2022 : 19:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Neka tog Mister Noa kod tebe, kad bude, bit će

edit;
@Tex2 - u vezi laptopa, ovo što ti Spock gore kaže, možda ono što ti treba negdje sačuvaš, a onda sve očistiti i možda ponovno windovse pokrenuti, sigurno ti se toga dosta nakupilo kad ti usporava..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/01/2022 19:48:11
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/01/2022 : 13:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Samo da javim ono što već znamo, sutra nam napokon počinje tjedan Nathana!
Drogsy - Jerry - Senka.

P.S.
Nego, Nathane, da te priupitam, što misliš, jesu li ti recenzenti dorasli tom zadatku i hoće li to uopće biti uspješan tjedan?


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/01/2022 : 13:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dobar.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/01/2022 : 13:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/01/2022 : 14:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ako je senka poslao onaj crossover s Dylanom mislim da će to biti najgora ocjena za Nathana u mojoj povijesti.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000