forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/06/2022 : 19:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/06/2022 : 20:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Tako nešto sam i planirao. U gornjem postu je početak uvoda (moglo bi se reći nacrt, jer još nije definitivna verzija) s pričom kako je serijal nastao, kada, kako je izgledalo vrijeme u kojem je nastao itd. Apsolutno sam svjestan činjenice da zadnja epizoda serijala nije ni blizu nekoj random epizodi iz sredine serijala i definitivno joj treba pristupiti s više ozbiljnosti te, kako ste naveli, pokušati dati neki generalni presjek cijelog serijala, vremena u kojem je nastao, njegove radnje, poruka koje nam šalje itd. Kao što rekoh, za ovu recenziju će trebati više vremena, rada i strpljenja, ali dat ću sve od sebe da bude dostojna kraja jednog odličnog serijala kao što je bio Mister No.


Može Qwertz, ti onda pomalo to, kako znamo reći - peglaj, a i kako Spock reče na prethodnoj stranici, na tebi je sad da to i opravdaš, dokažeš ;) Mislim da je dobro da smo malo prodiskutirali o tome i da shvaćaš zapravo važnost takvog jednog, nazovimo ga, projekta

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 10/06/2022 : 20:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Naravno. Svjestan sam da to nije neki žnj serijal koji se ugasio nakon 10 epizoda, već jedan od dugovječnijih i legendarnijih serijala iz SBE produkcije i da je važno da ta recenzija liči na nešto, a posebice jer se radi o zadnjoj epizodi serijala. Pokušat ću obuhvatiti i širu sliku od same zadnje epizode te napisati recenziju dostojnu kraja serijala

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 10/06/2022 20:04:16
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/06/2022 : 16:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Recenzija Tex VČ 60 Moktezuma! poslana, čeka na objavljivanje.

Ludens bi trebao osvu priču objaviti nakon što objavi još 5 redovnih Texova, dakle možda krajem godine ili početkom iduće.

Next: gigant Posljednji pobunjenik, još malo i gotova recenzija.

A onda Maradona...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/06/2022 : 01:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Popisi ažurirani!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2000 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 17/06/2022 : 23:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Poslano:
Komandant Mark Lud 4b - Prkos smrti
Komandant Mark Lud 5b - Pred zaprekom

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 18/06/2022 : 14:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav. Na zadnjem Mister Nou još imam posla u vidu pronalaska slika, organizacije sadržaja itd., ali osnovni tekst je skoro gotov. Nadam se da će biti dovršena u nekom razumnom vremenu, pa me zanima što biste iduće htjeli vidjeti među recenziranim epizodama.
Dajte mi neki prijedlog za iduću recenziju. Može prijedlog neke konkretne epizode, ili samo nekog serijala, kako hoćete. Pa da krenem s čitanjem

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 26/06/2022 16:15:25
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/06/2022 : 16:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A ono, pisanje recenzija nije ni posao ni obveza. Piši o čemu oćeš, a ako ne znaš o čemu bi pisao, onda radije uzmi pauzu i nemoj pisati uopće. Bolje ništa nego na silu. Stani na balun malo. Iako imamo glasanje za recenziju mjeseca, ništa od ovoga ne bi trebalo doživljavati kao natjecanje pa da treba održavati tempo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 18/06/2022 : 16:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u tome da bih volio pisati o raznim stvarima. Baš sam gledao onaj spisak nerecenziranih epizoda i vidim na njemu dosta Dylan Dogova koje imam, kao i Priča s Divljeg zapada te nekih drugih serijala, pa ne znam s čijim bih čitanjem najprije krenuo.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/06/2022 : 18:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ja bih ti preporucio da recenziras serijale koji ti najbolje leze. Ja imam pored martija i komplet dilana, mister noa i natana (na primer), pa se retko odlucujem za pisanje recenzija pomenutih, ne zato sto se ne razumem u avanturu, fantastiku, horor i slicno, vec sto mi porfil junaka psiholoski ne pase, odnosno autora kojih su ih stvarali prema svojim ubedjenjima i svojim iskustvima, a sto ja vrlo jasno i glasno izrazavam kroz nesumicnu kritiku u svojom malobrojnim receznijama, kad ih se vec dohvatim.

Tako da, iscitaj sve stripove koje imas, odlozi ih na stranu, svari, a onda ako ti sedne bio koja epizoda bilo kog junaka, napisi recenziju. Nema smilsa pisati na silu.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 18/06/2022 : 18:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Onda ću uzeti par primjeraka svakog serijala i vidjeti ako nešto ostavi posebno dobar (ili posebno loš) dojam.
Jer traženje adekvatnih slika za Mister Noa će potrajati još barem tjedan-dva,a moram pročitati i nešto novo u međuvremenu

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 18/06/2022 18:51:47
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/06/2022 : 14:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Recenzija Texone Posljednji pobunjenik poslana, čeka na objavljivanje

Next: Maradona, svakako prije svjetskog prvenstva :-), a mogla bi se objaviti uoči SP

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/06/2022 : 13:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

..ne pisem nista novo dok se vec poslate recke ne obese.

Samo da te obavijestim da su sve dosad objavljene i da možeš nastavit pisati dalje

quote:
Originally posted by tex2

Next: Maradona, svakako prije svjetskog prvenstva :-), a mogla bi se objaviti uoči SP

Naravno, super ideja
I onaj mladi Tex da izađe tamo oko Božića, to bi bilo idealno!

P.S. kad stigneš, ako mi možeš samo ovdje poslati imena onih Tex recenzija koje idu kao najava Ludens brojeva koji tek trebaju izaći, mislio sam samo da navedeš otprilike u kom mjesecu bi koja recenzija trebala ići da slučajno neku ne objavimo ranije ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/06/2022 : 13:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, negdje se zagubila moja rezervacija Mladi Tex Willer specijalni broj knjiga 1 od Libellusa: Božićni duhovi, pa ju opet rezerviravam. Već je dosta i napisana recenzija.

Usput bi rezervirao i:
TX LU 079-080.............. Lov na dijamante

Budući da sam dosta toga već napisao ove godine, sad imam samo jedan cilj: Maradona do SP i Božićni duhovi do Božića, Maradona bi trebao biti gotov ovo ljeto, a i Božićni duhovi (kraj ljeta recimo, a vjerojato i prije). ReemCP, znam da voliš za Božić snijeg, ali ovo je vjerovao ili ne, horor priča!

TX VC 56-57: Smrt u magli, ovo je sljedeća priča, koja izlazi od Ludensa, broj prije je izašao ovih dana, tako da recimo za mjesec dana bi mogao izaći prvi nastavak?! Recenzirao sam sljedećih 5 brojeva, to bi moglo biti to što će izaći ove godine, ako bude ritam izlaska Ludensovog Texa brži, primjetiti ću, pa ću se baciti na recenziju sljedeće priče.

Inače, sve rezervirane recenzije su mi pri kraju, ali polako ću ih privoditi kraju.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 23/06/2022 13:54:06
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8225 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/06/2022 : 15:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

[quote]Originally posted by prozirna senka

..ne pisem nista novo dok se vec poslate recke ne obese.

Samo da te obavijestim da su sve dosad objavljene i da možeš nastavit pisati dalje

Vec se pisu tri iste, a opet pomalo razlicite, recenzije:) bice spremne za par nedelja najduze, bilo bi i brze da nisam dezuran za vikend na nesrecnim njujorskim prajmarijima. A kad sam vec tu, rezervisi mi natana 231 uspomene iz proslosti. Jes da necu skoro to recenzirati, treba prvo da krenem i sa onim sto vec cekaju u redu, al nek stoji. Nece se baci…

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/06/2022 : 15:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ej ljudi…na moru sam do nedjelje.
Sunce me tako jako opalilo da ne razmišljam o odlasku na plažu u sljedeća dva dana.
Kupio sam nekoliko Dylanovih kiosk stripova koje pažljivo i sa guštom čitam u hladu.
Palo mi na pamet da bih se mogao okušati u pisanju jedne recenzije za neku epizodu koja nije recenzirana jer mi se čini da su ove nove epizode Dylana mnogo bolje nego što se o njima piše po forumu, pa me zanima koji je postupak za pisanje recenzije?…mislim sve mi je jasno kako kvalitetna recenzija treba izgledati, ali me zanima jel tekst mora biti u nekom programu ili ga kasnije obradi onaj tko je zadužen za te stvari?
Trenutno na raspolaganju imam jedino mobitel preko kojeg bih napisao tekst koji mogu prosljediti u mailu u koji bih u ponedjeljak mogao dodati sken pokoje vinjete iz stripa…
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 24/06/2022 : 15:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ej ljudi…na moru sam do nedjelje.
Sunce me tako jako opalilo da ne razmišljam o odlasku na plažu u sljedeća dva dana.
Kupio sam nekoliko Dylanovih kiosk stripova koje pažljivo i sa guštom čitam u hladu.
Palo mi na pamet da bih se mogao okušati u pisanju jedne recenzije za neku epizodu koja nije recenzirana jer mi se čini da su ove nove epizode Dylana mnogo bolje nego što se o njima piše po forumu, pa me zanima koji je postupak za pisanje recenzije?…mislim sve mi je jasno kako kvalitetna recenzija treba izgledati, ali me zanima jel tekst mora biti u nekom programu ili ga kasnije obradi onaj tko je zadužen za te stvari?
Trenutno na raspolaganju imam jedino mobitel preko kojeg bih napisao tekst koji mogu prosljediti u mailu u koji bih u ponedjeljak mogao dodati sken pokoje vinjete iz stripa…


Nije neka prekomplicirana procedura, barem se meni tako čini. Piše se u wordu i morate napisati: kratak sadržaj epizode, eventualne zanimljivosti vezane uz epizodu, ocjene za priču, scenarij, crtež i naslovnicu, u recenziji treba objasniti kontekst epizode, vaše dojmove, neke dijelove koji su vas se posebno dojmili, možete ubaciti neke citate koji su vam se svidjeli itd. (Onako kako izgledaju i ostale recenzije). Što se tiče stvari na koje treba pripaziti, to su: izbjegavanje pretjeranih spoilera, gramatika i pravopis itd. Osobno, u recenziju volim ubaciti i neki povijesni kontekst kada god je to moguće. Što se tiče slika, (njih mi isto često treba prepravljati jer zabrljam), mislim da je poželjno da one budu što kvalitetnije, a ReemCP je na jednoj od prethodnih stranica ovog topica detaljno prikazao proceduru veznu iz slike, pa možete baciti oko. Puno je jednostavnija no što će Vam se činiti na prvi pogled.
Sve recenzije se šalju ma mail: reckestripovicom@gmail.com
U istom mailu se pošalje word dokument i pripadajuće slike. (Ja sam prvih par puta slao odvojeno, pa nemojte ponavljati moje greške)

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 24/06/2022 16:00:15
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/06/2022 : 16:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ej ljudi…na moru sam do nedjelje.
Sunce me tako jako opalilo da ne razmišljam o odlasku na plažu u sljedeća dva dana.
Kupio sam nekoliko Dylanovih kiosk stripova koje pažljivo i sa guštom čitam u hladu.
Palo mi na pamet da bih se mogao okušati u pisanju jedne recenzije za neku epizodu koja nije recenzirana jer mi se čini da su ove nove epizode Dylana mnogo bolje nego što se o njima piše po forumu, pa me zanima koji je postupak za pisanje recenzije?…mislim sve mi je jasno kako kvalitetna recenzija treba izgledati, ali me zanima jel tekst mora biti u nekom programu ili ga kasnije obradi onaj tko je zadužen za te stvari?
Trenutno na raspolaganju imam jedino mobitel preko kojeg bih napisao tekst koji mogu prosljediti u mailu u koji bih u ponedjeljak mogao dodati sken pokoje vinjete iz stripa…



Neočekivano, ali zato
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/06/2022 : 20:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ludens Dylan Dog broj 186 - NA DNU
Ako može, odradim ovo…
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 25/06/2022 : 20:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ludens Dylan Dog broj 186 - NA DNU
Ako može, odradim ovo…



Ako budeš trebao kakvu pomoć, pitanje ili savjet oko recenzija, javi se na pm
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/06/2022 : 16:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav. Tekst za Mister Noa je dovršen, da ga pošaljem nekome od iskusnijih recenzenata/ poznavatelja Mister Noa na uvid radi analize potencijalnih grešaka/potrebnih prepravki/dodavanja nečega? Moram još malo pogledati slike prije nego baš pošaljem recenziju.
Edit: poslao sam, pa ćemo vidjeti što bude

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 27/06/2022 15:32:34
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 27/06/2022 : 15:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ako Mister No prođe, rezervirao bih ovo:
DD VEC 109 / LU 145... Urbane legende

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2022 : 16:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Vec se pisu tri iste, a opet pomalo razlicite, recenzije:) bice spremne za par nedelja najduze, bilo bi i brze da nisam dezuran za vikend na nesrecnim njujorskim prajmarijima. A kad sam vec tu, rezervisi mi natana 231 uspomene iz proslosti. Jes da necu skoro to recenzirati, treba prvo da krenem i sa onim sto vec cekaju u redu, al nek stoji. Nece se baci…

Super, Spock će to rezervirati kad bude ažurirao onu temu

quote:
Originally posted by Qwertz

Edit: poslao sam, pa ćemo vidjeti što bude

Evo, baš ti javio na p.m. samo da se malo strpiš dok uspijemo pogledati

Možda bolje da malo pričekaš s ovim najnovijim Dylanom, jer Dylan kojeg si poslao "DD LUGG 12b: Prividna smrt" će morati ići na doradu/preradu. Neku večer smo je baš gledali i komentirali malo da podsjeća na one recenzije od Wolf-Huntera koji se znao dotaknuti svega i svačega, osim samog stripa. Ovdje kod tebe ima dosta stvari koje su nepotrebne, od nekih 1900 riječi, 1000 će bar trebati izbaciti.

Evo ako nisi čitao ovu temu otpočetka, vidi kako su komentirali za Wolfa tada:

- pogledaj ovaj post na 25. stranici: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42932&REPLY_ID=1847864

..pa čitaj do negdje 32. stranice.

On je dobio dojam da ga se napada, nije zapravo shvatio da mu ljudi šalju dobronamjerne kritike.

Ovo što sam ja spominjao za MN-a i tu zadnju epizodu da bi bilo dobro da je možda napišu Igor, Spock, Koresh ili netko drugi koji dosta dobro poznaju serijal, baš sam naišao danas na sličan post koji je King uputio tada Wolfu da prepusti tu "Antartiku" nekome tko je jedan od Bosellijevih fanova ne bi li to što bolje ispalo, da to netko drugi završi, evo da citiram post:

quote:
Originally posted by King Warrior

Wolfe, evo ovako, da i ja kazem nesto...
Znas da si mi drag, kontaktirali smo prije nekog vremena i preko e-maila.
Nagor i tinton su dobri momci, ovaj drugi je malkice poseban, ali je i dosta mlad. Neke kritike koje su ti uputili stoje, moguce da su to izveli na malo nespretan nacin. Ne svidja mi se to da se ovdje prezentuju kao negativci, jer to nisu zasluzili.

Ponekad su ti recke pomalo zbunjujuce, evo recimo u zadnjoj si u nekoliko navrata poceo neku zamisao i zavrsio recenicu sa skroz drugom temom. Nakon sto napises recku provjeri je jos jednom prije nego sto je posaljes deecayu, u vise navrata sam kod tebe otkrio tipfelere. Cinjenica jeste da su tvoje recke zbog navedenih razloga zabavane, ali ipak bi trebalo da ih malo bolje prekontrolises prije objave.

Ovo zadnje sa Antartikom je Nagor pomalo ironicno mislio, mislim da je u redu da taj tekst napise jedan od Bosellijevih fanova, dakle; nagor, tinton ili elderane, sve drugo nema smisla. Ipak se radi o njegovoj zadnjoj napisanoj prici na Zagoru, najvjerovatnije zauvijek. Mi trebamo u ovom slucaju da ne smetamo momcima i ostavimo im dovoljno prostora da odrade tekst kako treba. Boselli je jedan od najboljih Zagorovih autora ikad, zasluzio je da dobije kvalitetan tekst za kraj, nebitno kakve ce ocjene dobiti.

Sto se tice tvojih recki na Texu, mislim da je to dobra ideja za uvjezbavanje, tu nema dosta guzve i imas dovoljno prostora da se poboljsas i poradis na kritikama koje su ti uputili pojedini forumasi. ;)



Pogotovo ovo boldano, pa i ovo podcrtano, zato sam ja govorio ovdje u vezi te zadnje MN epizode, slično kao tada King.
Uvijek je dobro ispočetka neke manje projekte uzeti :)

Strpi se još malo, poslat će ti se na mail word od Dylana što i kako, a onda će se pregledati MN :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/06/2022 16:43:25
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 27/06/2022 : 16:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Okej. Mislim da znam na koje dijelove recenzije za Dylan Doga mislite👍. Malo sam bio tamo odlutao od centralne teme.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 27/06/2022 : 21:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Ako Mister No prođe, rezervirao bih ovo:
DD VEC 109 / LU 145... Urbane legende


Edit: Ipak ništa od ovoga. Bio mi je mali zrman (nemam pojma kako se to kaže na književnom; rođak valjda) od 7 godina u posjeti i prva stvar koju je uočio bila je polica sa stripovima. Pošto je, kao većina njegovih vršnjaka, lud za dinosaurima, krokodilima, zmajevima i ostalim sličnim reptilima, morao sam mu posuditi ovog Dylana, Zagorov Izgubljeni svijet i Zemlju bez povratka. Tako da ću se ja, ipak, vratiti na PSDZ.
Neka se zabavlja. Bolje da čita stripove nego da igra igrice po cijele dane

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000