forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi Quentina Tarantina
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 01:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Iz nekog, samo tebi znanog razloga, ti odbijaš vjerovati da ja mogu raspoznati da je neki film, prema mom subjektivnom doživljaju, grozan, loš, bezvezan, itd. I ti iz nekog, samo tebi znanog razloga, i dalje inzistiraš na tome, makar sam ti ja naveo priličan broj filmova koje smatram lošima.


to da li je neki film grozan, loš ili kakav već možeš spoznati samo ti kada ga gledaš. što se mene tiče, nigdje nisam rekao što ti možeš ili ne možeš, samo sam naveo svoj dojam u vezi cijele stvari. a sad kad ti veliš da ja konstatno inzistiram na tome na čemu inzistiram, a ti si naveo priličan broj filmova koje smatraš lošima, reci ti meni: gdje si ih ti to naveo? koji su to filmovi? koje si ti filmove nedavno pogledao i rekao da su loši?

quote:
I sad mi još spočitavaš da ja imam potrebu to isticati u raspravama. Makar ti to stalno ističeš u raspravama, kao da ti na pamet ne pada nikakav bolji argument kojim bi potkrijepio svoje stavove.

Kao što rekoh, kad si već došao tako daleko, slobodno vjeruj u što god hoćeš. Pa i kad ti već to toliko znači, slobodno to zovi "činjenicama".



gledaj, s obzirom da tvrdiš da "mi ne padaju nikakvi bolji argumenti kojima bih potkrijepio svoje stavove", da čujemo onda tvoje protuargumente. ajde navedi neki film kojeg si nedavno pogledao, a da je bio sranje. kad si zadnji put naveo takav neki film? ajde da čujemo!




I tako se opet vrtimo u krug.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/11/2012 : 01:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kill Bill, najbolja scena:

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 02:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

A kakav je to univerzum?



dobro pitanje. na njega samo Tarantino zna odgovor, ne ja.


Borbe katanama, prastari kung-fu majstori, zakapanje živih, bježanje iz grobova, akupunkturne tehnike koje izazivaju eksploziju srca, djevojke sa povezima preko oka, kopanje očiju, katana-majstori, tinejdžerice-tjelohranitelji, odredi plaćenih ubojica...

Reci mi, kako u ovakvom univerzumu može biti neplauzibilno da jedna majstorica borilačkih vještina i istrenirani ubojica porazi vojsku tjelohranitelja?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 21/11/2012 : 11:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
mislim, da kad bi bilo plauzibilno po kriterijima darth ivana - to ne bi bio tarantinov film

poanta je bila da film bude bas takav - niti realisičan, niti pretjerano ozbiljan

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/11/2012 : 11:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Darth Ivan je uvijek u pravu. Što prije to shvatite lakše ćete podnositi neprestane poraze u diskusiji sa njim.
Evo nekih nedavnih izvoda: Prvo traži "plauzibilnost" u posveti azijskom borilačkom filmu, kad mu neiskusno kažeš kako to nema smisla onda se uhvati različitog razdoblja u kom su filmovi nastali iz čega zaključi da ono što je moglo tada ne može sad, a onda, kao šlag na torti ide priča kako film nema smisla u unutar vlastitog univerzuma (ovo poslednje je ipak moj favorit). Šta posle svega? Spremio kokice i čekam višnju na šlagu

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/11/2012 : 12:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ovaj prelaz iz one gungule sa Crazy 88 u snježnu idilu je sjajan.




I ovo:


Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 15:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Darth Ivan je uvijek u pravu. Što prije to shvatite lakše ćete podnositi neprestane poraze u diskusiji sa njim.


gledaj, ovo sam ti već bio objasnio. nije poanta u tome tko je tu u pravu ili nije. to što sam rekao je iznošenje mojeg stava. s kojim se ti moraš složiti a i ne moraš.

ali evo, ako ćemo raspravljati o tome tko je bio u pravu a tko nije, želio bi znati što misliš o tome što smo diskutirali u prethodnim komentarima? ne misliš li da ipak ima nekih (kažem još jednom, nekih) komentara s kojima bi se mogao složiti? isto bi ja mogao reći kad sam raspravljao s Bushidom.


quote:
Evo nekih nedavnih izvoda: Prvo traži "plauzibilnost" u posveti azijskom borilačkom filmu, kad mu neiskusno kažeš kako to nema smisla onda se uhvati različitog razdoblja u kom su filmovi nastali iz čega zaključi da ono što je moglo tada ne može sad, a onda, kao šlag na torti ide priča kako film nema smisla u unutar vlastitog univerzuma (ovo poslednje je ipak moj favorit). Šta posle svega? Spremio kokice i čekam višnju na šlagu



evo, probaj ti onda analizirat taj film, pa da vidimo...

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 21/11/2012 16:04:01
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 15:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

I tako se opet vrtimo u krug.



i eto ga, to je temeljna poanta naše rasprave. ja tebe nešto pitam (u ovom slučaju da navedeš filmove koje si nedavno gledao a da su ti bili loši), a ti, umjesto da odgovoriš direktno (to su bili ti i ti filmovi), izbjegavaš odgovor i kažeš nešto drugo. isto i kad sam te pitao (već koja 2-3 puta) "Jesi li pročitao Stokerovog Drakulu" umjesto direktnog "da/ne" ti kažeš nešto sasvim drugo. i zato se stalno vrtimo oko jednog te istog.

a ja sam rekao, ajde navedi ono što te pitam i priznat ću da sam bio u krivu. časna riječ

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 15:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

I tako se opet vrtimo u krug.



i eto ga, to je temeljna poanta naše rasprave. ja tebe nešto pitam (u ovom slučaju da navedeš filmove koje si nedavno gledao a da su ti bili loši), a ti, umjesto da odgovoriš direktno (to su bili ti i ti filmovi), izbjegavaš odgovor i kažeš nešto drugo. isto i kad sam te pitao (već koja 2-3 puta) "Jesi li pročitao Stokerovog Drakulu" umjesto direktnog "da/ne" ti kažeš nešto sasvim drugo. i zato se stalno vrtimo oko jednog te istog.

a ja sam rekao, ajde navedi ono što te pitam i priznat ću da sam bio u krivu. časna riječ


Ivane, stvar je u tome da sam ja na ta tvoja pitanja već odgovorio, ali ti si iz nekog razloga to zanemario, te i dalje guraš priču po svome. Zbog toga sve više imam dojam da si me zbog nekih drugih razloga uzeo na zub.

Reci, jesam ti ja nešto napravio?

Jesam li ti opsovao majku?

Jesam ti se popišao u kavu?

Jesam li ubio nekoga iz tvoje familije?

Molim te, reci mi što sam ti ja tako strašno napravio, pa da završimo s time.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 15:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Reci mi, kako u ovakvom univerzumu može biti neplauzibilno da jedna majstorica borilačkih vještina i istrenirani ubojica porazi vojsku tjelohranitelja?



da majstor borilačkih vještina porazi vojsku plaćenih ubojica? to može, kako ne. ali da on sam može porazit njih 100? i izać neokrznut? i to tako da ga napadaju jedan po jedan? po meni baš nema smisla.

ali s obzirom da je kolega rekao da onda to ne bi bio Tarantino, jasno mi je.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 16:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ivane, stvar je u tome da sam ja na ta tvoja pitanja već odgovorio, ali ti si iz nekog razloga to zanemario, te i dalje guraš priču po svome.


gdje si odgovorio? ajde reci.

quote:
Zbog toga sve više imam dojam da si me zbog nekih drugih razloga uzeo na zub.


ja tebe uzeo za zub? ne, nemam zašto.

jesi li ti mene?

quote:
Reci, jesam ti ja nešto napravio?

Jesam li ti opsovao majku?

Jesam ti se popišao u kavu?

Jesam li ubio nekoga iz tvoje familije?

Molim te, reci mi što sam ti ja tako strašno napravio, pa da završimo s time.



što si ti tako strašno meni napravio? ništa.

a jesam li ja tebi nešto strašno napravio kad me to pitaš?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 21/11/2012 : 16:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Reci mi, kako u ovakvom univerzumu može biti neplauzibilno da jedna majstorica borilačkih vještina i istrenirani ubojica porazi vojsku tjelohranitelja?



da majstor borilačkih vještina porazi vojsku plaćenih ubojica? to može, kako ne. ali da on sam može porazit njih 100? i izać neokrznut? i to tako da ga napadaju jedan po jedan? po meni baš nema smisla.

ali s obzirom da je kolega rekao da onda to ne bi bio Tarantino, jasno mi je.



Pa, šta predstavlja pojam vojske za tebe? Šaćicu ljudi izgleda.
A ako ga napadnu svi odjednom i pobijedi ih, onda je uvjerljivije.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 16:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

što si ti tako strašno meni napravio? ništa.


Zašto me onda stalno proganjaš sa jednom te istom raspravom?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 17:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zašto me onda stalno proganjaš sa jednom te istom raspravom?



zato što čekam kad ćeš reći da si pogledao loš film (i koji je to). što sumnjam da ću i dočekati.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 17:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Pa, šta predstavlja pojam vojske za tebe? Šaćicu ljudi izgleda.
A ako ga napadnu svi odjednom i pobijedi ih, onda je uvjerljivije.



a izleda da je

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 17:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zašto me onda stalno proganjaš sa jednom te istom raspravom?



zato što čekam kad ćeš reći da si pogledao loš film (i koji je to). što sumnjam da ću i dočekati.


I opet, to sam napravio, ali ti si to jednostavno ignorirao.

Imam dojam da si to napravio samo zato da bi mogao nastaviti ganjati svoju priču. Što već graniči sa opsesijom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 17:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

I opet, to sam napravio, ali ti si to jednostavno ignorirao.

Imam dojam da si to napravio samo zato da bi mogao nastaviti ganjati svoju priču. Što već graniči sa opsesijom.



pa rekao si da su za tebe loši filmovi oni od Stevena Segala, onaj Taxi serijal i još tamo neki ne znam ni ja koji. i to još davno. e sad, dal si baš nedavno (pod tim podrazumijevam unazad mjesec-dva) gledao neki Segalov film, ne znam. ako jesi, nisam znao...

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 21/11/2012 17:24:38
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/11/2012 : 17:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

I opet, to sam napravio, ali ti si to jednostavno ignorirao.

Imam dojam da si to napravio samo zato da bi mogao nastaviti ganjati svoju priču. Što već graniči sa opsesijom.



pa rekao si da su za tebe loši filmovi oni od Stevena Segala, onaj Taxi serijal i još tamo neki ne znam ni ja koji. i to još davno. e sad, dal si baš nedavno (pod tim podrazumijevam unazad mjesec-dva) gledao neki Segalov film, ne znam. ako jesi, nisam znao...


Često gledam filmove i nerijetko naletim na neki loš, pogledam ga i zaboravim. Nemam potrebu trčati ovdje na forum samo da bih tebi to javio.

A ti se ponašaš poput djeteta, nešto si krivo shvatio ili čuo i držiš se te priče bez obzira na sve. Makar ti je dokazano da si u krivu.

Točno se sjećam kako je krenula ova priča. Ja sam rekao nešto bezazleno, kako mi je u zadnje vrijeme (a to je bilo prije nekoliko mjeseci), gotovo svaki film koji pogledam manje-više dobar, ili barem podnošljiv. Ti si to izvrnuo na neki svoj način, i od tada ganjaš taj podatak kad god krene neka rasprava o filmu. Kao da ti život ovisi o tome i nemaš nikakav drugi element za priču.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 21/11/2012 : 17:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Kada se već piše o Tarantinu, bio bi red pomenuti i Rogera Avary-ja, sa kojim je pisao scenarije za Reservoir Dogs i Pulp Fiction. Neki kažu da je on zaslužniji za odlične scenarije i dijaloge u ta dva filma.

Kasnije je režirao adaptaciju Elisovih Pravila privlačnosti, a ima i Killing Zoe sa Ericom Stoltzom, poprilično sumanut film, pljačka banke koja se pretvara u krvavi pir. Mogao bih da ga ponovim, gledao sam baš davno.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo

Edited by - zorglub on 21/11/2012 17:46:21
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/11/2012 : 18:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

da majstor borilačkih vještina porazi vojsku plaćenih ubojica? to može, kako ne. ali da on sam može porazit njih 100? i izać neokrznut? i to tako da ga napadaju jedan po jedan? po meni baš nema smisla.

ali s obzirom da je kolega rekao da onda to ne bi bio Tarantino, jasno mi je.



Promašio si poantu filma totalno... Da je Tarantino pravio slice of life dramu i ubacio tu scenu, ona ne bi imala smisla (iako mi kao ideja ne zvuči loše :D)...

Reci mi, smatraš li lošima filmove tipa Tango i Cash ili Umri muški u kojima junaci sami svladaju hrpu zločinaca? I imaš li na umu gledajući ih da su ti filmovi pravljeni za zabavu, a ne da se o njima pišu filozofski traktati?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/11/2012 : 18:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Darth Ivan

da majstor borilačkih vještina porazi vojsku plaćenih ubojica? to može, kako ne. ali da on sam može porazit njih 100? i izać neokrznut? i to tako da ga napadaju jedan po jedan? po meni baš nema smisla.

ali s obzirom da je kolega rekao da onda to ne bi bio Tarantino, jasno mi je.



Promašio si poantu filma totalno... Da je Tarantino pravio slice of life dramu i ubacio tu scenu, ona ne bi imala smisla (iako mi kao ideja ne zvuči loše :D)...

Reci mi, smatraš li lošima filmove tipa Tango i Cash ili Umri muški u kojima junaci sami svladaju hrpu zločinaca? I imaš li na umu gledajući ih da su ti filmovi pravljeni za zabavu, a ne da se o njima pišu filozofski traktati?


Ali oni funkcionišu unutar svog univerzuma
Elem, Ivane, nisi uopšte, ali uopšte u pravu što se tiče kontova oko Kill Bill. Reci jednostavno ''film mi je glup'' i završi, ovi razlozi i plauzabilnost koje navodiš su smiješni.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 22:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Reci mi, smatraš li lošima filmove tipa Tango i Cash ili Umri muški u kojima junaci sami svladaju hrpu zločinaca? I imaš li na umu gledajući ih da su ti filmovi pravljeni za zabavu, a ne da se o njima pišu filozofski traktati?



što se ta dva filma tiče, oni nisu loši. ali, kao što sam rekao, određeni smisao mora postojati.

nego, sad kad si naveo ove primjere i rekao to što si rekao, ajmo pogledat jedan drugi primjer.

evo, koliko vas je gledalo četvrti nastavak filma "Ralje"?

i za taj film bismo isto mogli zapitat se jel ima smisla što se radnje tiče. jel tako? ako ste ga gledali onda znate što hoću reći - a ne moram ni spominjati da se smatra jednim od najgorih filmova ikad snimljenih. i sad, ako u tom slučaju upotrijebimo ovu tvoju šablonu, opet imamo isti argument, koji bi rekao "pa što onda što je radnja takva kakva jest, film je napravljen za zabavu". jel tako?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 22:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ali oni funkcionišu unutar svog univerzuma
Elem, Ivane, nisi uopšte, ali uopšte u pravu što se tiče kontova oko Kill Bill. Reci jednostavno ''film mi je glup'' i završi, ovi razlozi i plauzabilnost koje navodiš su smiješni.



već sam rekao da mi je film bio žešće sranje. to što mi se ta i ta scena nije svidjela i što nema smisla, to je sve jedan mali dio u cijeloj priči. film mi se kao cjelina ne dopada.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Često gledam filmove i nerijetko naletim na neki loš, pogledam ga i zaboravim. Nemam potrebu trčati ovdje na forum samo da bih tebi to javio.


i ja isto gledam filmove i zna mi se desit da naletim na neki koji je loš. ali, ja nemam potrebu (isto kao ni ti) trčati na forum da bi javio nekom Tomu, Dicku ili Harryju da sam gledao taj i taj film, nego da javim svima. da ako sam pogledao neki film koji mi se nije svidio, da kažem drugima da ga ne gledaju. isto možeš i ti

quote:
A ti se ponašaš poput djeteta, nešto si krivo shvatio ili čuo i držiš se te priče bez obzira na sve. Makar ti je dokazano da si u krivu.


bilo je puno slučajeva na forumu koji su pokazali vrlo jasno da si i ti takav, prema tome nemoj kakit

quote:
Točno se sjećam kako je krenula ova priča. Ja sam rekao nešto bezazleno, kako mi je u zadnje vrijeme (a to je bilo prije nekoliko mjeseci), gotovo svaki film koji pogledam manje-više dobar, ili barem podnošljiv. Ti si to izvrnuo na neki svoj način, i od tada ganjaš taj podatak kad god krene neka rasprava o filmu. Kao da ti život ovisi o tome i nemaš nikakav drugi element za priču.



ja sam ti rekao, kad napišeš neki negativni osvrt o nekom filmu, povlačim ono što sam rekao

ono što sam (očito) zaboravio istaknuti u cijeloj toj priči - ne misliš li da filmovi zapravo nisu onakvi kakve ih doživiš?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/11/2012 : 04:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ja sam ti rekao, kad napišeš neki negativni osvrt o nekom filmu, povlačim ono što sam rekao

ono što sam (očito) zaboravio istaknuti u cijeloj toj priči - ne misliš li da filmovi zapravo nisu onakvi kakve ih doživiš?


Čekaj, tvoje ponavljanje jedne te iste laži imalo je određenu svrhu?

Da mi dokažeš kako filmovi zapravo nisu onakvi kakve ih ja doživljavam?

Zbilja?

Zbog toga si me cijelo ovo vrijeme gnjavio i jebao u zdrav mozak?

Zbog toga si cijelo vrijeme lagao?

Zbilja?

Zbilja?

Ako kaniš jednoga dana biti učitelj, nemoj. Samo ćeš jadnoj djeci nanijeti traume.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000