forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Saga (Vaughan/Staples)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/09/2013 : 08:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki

quote:
Originally posted by www2

Samo da obavijestim one koje to zanima.....Saga je krenula dalje i 13-ica je vani




Ajde, preživjeli su onu sapunicu s muškim fellaciom u 12-ici .

Možda im je to i diglo prodaju u gay populaciji .

----------
Trenutačno se sluša: Journey - Open Arms



Pojma nisam im'o da je ovo bilo u ovom serijalu... haman to Vaughan gura granice dokle moze.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/09/2013 : 18:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Da se nije digla ovolika larma oko toga, kapiram da 80% ljudi ne bi ni primetilo.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/09/2013 : 03:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Odlucio sam vise ne uzimat ovo u TPu, cekat cu Deluxe HC izdanje, koje bi trebalo da spoji dva TPa zajedno, kao i ostali radovi Vaughna.

Nadam se samo da cu moc izdrzat docekat sve to.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/09/2013 : 11:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
To se i ja dvoumim. Mnogo mi je dobar strip, ali se bojim da ne naprave sapunjaru ko walking dead.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/09/2013 : 04:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

To se i ja dvoumim. Mnogo mi je dobar strip, ali se bojim da ne naprave sapunjaru ko walking dead.



Nadam se da nece. Sigurno se zavrsi posle 10 TPa, ili 5 HC Deluxe knjiga, kao Ex Machina i Y: the Last Man.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/11/2013 : 23:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Oduševljen s prva dva Fibrina Y-a, sjetim se ovog topica i reko da i ja tu ludost kupim.

Kad sam krenuo čitat, nisam bio baš prezadivljen. Ali kak sam se bližio kraju prvog volumea, rulež faktor je rastao i protezao se i kroz cijeli drugi volume.
Mislio sam da će mi strip izblijediti iz sjećanja nakon kojeg tjedna, ali čim sam opet vidio pokoju sliku na netu, sjetio sam se svih tih ludih likova, fenomenalnog crteža i odličnog scenarija u najboljem svijetlu.

Saga rula svemir!

To je ludi, uvrnuti, perverzni svemir koji mi se sviđa i u kojem uživam, za razliku od onih Metabaruna koji su mi u sjećanju sve gori i gori kako vrijeme prolazi.


No, tko će sad dočekat treći volume?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/11/2013 : 10:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Oduševljen s prva dva Fibrina Y-a, sjetim se ovog topica i reko da i ja tu ludost kupim.

Kad sam krenuo čitat, nisam bio baš prezadivljen. Ali kak sam se bližio kraju prvog volumea, rulež faktor je rastao i protezao se i kroz cijeli drugi volume.
Mislio sam da će mi strip izblijediti iz sjećanja nakon kojeg tjedna, ali čim sam opet vidio pokoju sliku na netu, sjetio sam se svih tih ludih likova, fenomenalnog crteža i odličnog scenarija u najboljem svijetlu.

Saga rula svemir!

To je ludi, uvrnuti, perverzni svemir koji mi se sviđa i u kojem uživam, za razliku od onih Metabaruna koji su mi u sjećanju sve gori i gori kako vrijeme prolazi.


No, tko će sad dočekat treći volume?



I ja nestrpljivo cekam, ali izgleda da nam nema drugog, odprilike TP izlazi svake godine, tako nesto.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/11/2013 : 11:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Problem je što posle 6 brojeva ide pauza. Na sedmi broje se čekalo 3 meseca, na trinaesti čak 4. Valjda Fiona ne može da postigne sve, pa prave pauze. Verovatno će treći trejd da bude u martu/aprilu.

Meni lično odgovara sporiji ritam, stripova ionako ima previše, a para pak ne.

Edited by - Imrahil on 13/11/2013 11:41:50
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/11/2013 : 13:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Samo nek ona sve lijepo polako crta.
Bolje to nego da je mijenjaju drugim crtačima.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 13/11/2013 : 15:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Zbog toga što je, i pored škrtosti autora glede istorije i pozadine ove priče (sve ide "na kašičicu"), svaki broj Sage veoma sadržajan, otuda su mi cliffhangeri u ovom serijalu potpuno prihvatljivi (za razliku od maltene svih drugih). Uopšte mi ne smeta ritam.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/03/2014 : 13:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Stigla trojka, čita se ovih dana
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 26/03/2014 : 14:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Isto je vrhunska....Saga se pretvara i jedno od najboljih mojih stripovskih iskustva.....vrhunsko SVE
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 26/03/2014 : 15:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Saga me naučila strpljenju: ne čitam skenove, čekam papir. Sa svakim trejdom, čitam ispočetka.
Imageova izdanja, ogoljena do korica, su mi savršena jer NEMAJU dodatnih tekstova, skica, objašnjenja i slično. Samo strip, bato, i ništa više. Ništa više nije ni potrebno.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/03/2014 : 18:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Već je vani?
Naručujem ovih dana.

(Iako će mi opet doći oštećeno, kao i sve do sad. )
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 30/09/2014 : 14:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam čitati Sagu prošli tjedan, prva od tri knjige je riješena.
Priča: neoriginalna, ali...
Scenarij: ...to savršeno kompenzira. Barem nakon prvih 6 brojeva. Tempo je spor, nije pretrpano događajima i likovima, neke informacije iz drugog plana su dovoljan mamac za daljnje čitanje.
Crtež: odličan, Alana izgleda sjajno :) i unikatno, kao i ostatak univerzuma (Stalk... hm, hm...).

Sve u svemu: 8/10 za sada, a očekujem napad na 9!

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/09/2014 : 17:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

Počeo sam čitati Sagu prošli tjedan, prva od tri knjige je riješena.
Priča: neoriginalna, ali...
Scenarij: ...to savršeno kompenzira. Barem nakon prvih 6 brojeva. Tempo je spor, nije pretrpano događajima i likovima, neke informacije iz drugog plana su dovoljan mamac za daljnje čitanje.
Crtež: odličan, Alana izgleda sjajno :) i unikatno, kao i ostatak univerzuma (Stalk... hm, hm...).

Sve u svemu: 8/10 za sada, a očekujem napad na 9!


I dobices devetku u drugom trejdu. Onda slijedi blagi pad u trojki, manje-vise tapkanje u mjestu (skontaces kada procitas ;) ). Ali, i ja sam optimistican da nam najbolje stvari tek predstoje.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/10/2014 : 13:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Super! Moram se samo pošorati sa ženom oko toga jer se i ona navukla na Sagu :)...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 06/10/2014 : 21:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja nabavio trejdove Sage, a danas sam pročitao prvi.

Jako zanimljiv strip o nekom čudnom svijetu sa čudnim likovima.
Vrhunski crtež i zabavna priča...to je ono što tražim od stripova ;)

Radujem se daljnjem čitanju.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 03/12/2014 : 08:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Samo da updateam malo....znači izašao je i 4 trade:

https://imagecomics.com/comics/releases/saga-vol.-4-tp

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 03/12/2014 : 09:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Da, a sada imaju neku mini-pauzu, pa tijekom 2015 nastavljaju s #25.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 19/12/2014 : 13:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
http://gamerant.com/saga-comic-game-telltale/
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 20/12/2014 : 15:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Ja pokusao dva tri puta (dobre ocjene ima ovaj comic) ali me ne sto ne privlaci sa previse vulgarnih rijece fuck that fuck this, itd itd to je meni znak slabog pisca (kao kad komicar upotrebljava puno vulgarnih rijeci za viceve jer nema talnta da izmisli vic bez toga)...a crtez jedan od gorih sve isto lici sa krupnim kadrovima ljenicina od crtacice koja to radi na kompu sa referencama i precrta na photoshopu jer ne umije bas da crta dobro blah blah rogovi i shitovi
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/12/2014 : 08:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je skoro izasla Deluxe Book 1 in HC (500 stranica), na zalost dok sam u Kini, nije mi dostupna, ali cim se vratim u Ameriku ovo obavezno kupujem.
Odlucio sam da ne uzimam vise mjesecno izdanje, niti one TP verzije, samo cu se koncentrisat na HC knjige. Dosta imam da se nacekam dok ostale izadju, naravno, ali jbg, nigdje mi se ne zuri.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/12/2014 : 13:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja baš nedavno treći kupio i pročitao.
Nije me se baš dojmio kao prošli.
Ne znam jel lošiji ili sam ja jednostavno izašao iz štosa il kak se već kaže.
Al kupujem četvrti i nastavljam sa serijalom.

Deluxi mi ne trebaju, jer se TPB-i puno lakše i ugodnije čitaju, a i brže izlaze.


Što se vulgarnosti tiče, da, ima je, ali to je u stilu tog serijala jer je tako zamišljen - fantasy SF s modernom, ljudskom naracijom.

Al za crtež reći da je jedan od gorih, e to stvarno ... jer je baš lijep i jedan od boljih.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 23/12/2014 : 00:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ponekad promijenim misljenje ali mi crtez toliko odvratan dali je zato sto krade precrtava fotografije na fotosopu jer je netalentirana ili sta..jednostavno mi sve izgleda isto i zensko i musko samo rogove dodate
ali niej sve crtez jednostavno neki pisci i njihiove rastegnute price mi ne pasu ali nema veze ima svasta za svakoga a ko zna i ja ponekad promijenim misljenje ali sumnjam za ovaj crtani roman
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000