forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Magicnog Vjetra u boji!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 11/07/2013 : 11:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovoru, Igore. I mislio sam da ideš preko "Diamonda".

Verovatno ti je bolja situacija nego ovde u Srbiji, gde najjači lanac knjižara uzima (kako sam čuo) 50% marže.


"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2013 : 11:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
E Rick dosao si mi kao maca na vratanca! Ovdje u Americi distributer uzima 60% od cover pricea + postarinu za stripove do njih, a Amazon 55% + postarinu do njih! Ustvari eBay je najbolja opcija!

Valja ponoviti Dekarino: "Nema biznisa do stripskog biznisa!" Nema love u stripovima osim ako se ne ubodu prava za seriju ili slicno! Ja uzivam u procesu, a to je naravno najbitnije!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 11/07/2013 : 11:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Valja ponoviti Dekarino: "Nema biznisa do stripskog biznisa!" Nema love u stripovima osim ako se ne ubodu prava za seriju ili slicno! Ja uzivam u procesu, a to je naravno najbitnije!




Agree and agree!

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 12/07/2013 : 18:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message  Reply with Quote
Koja im je fora da im treba 2 meseca da mi stigne poisljka preko amazin.com u kanadu? Ma najbolje da prosetam do strip shopa i tamo narucim. 2 meseca cekanja + 7$ postarina. Nisu normalni.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/07/2013 : 18:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
amazon ti uvijek daje sigurnosne datume.
npr. meni za hr piše 45 dana, a u 99% slučajeva stigne za 10ak.
riječ je o datumu koji je neka vrsta krajnjeg i nakon kojega se,
ako pošiljka ne stigne, tek treba zabrinuti te ih kontaktirati.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/07/2013 : 21:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vang0gh24

Koja im je fora da im treba 2 meseca da mi stigne poisljka preko amazin.com u kanadu? Ma najbolje da prosetam do strip shopa i tamo narucim. 2 meseca cekanja + 7$ postarina. Nisu normalni.


To sto Curunir kaze, a mozes vidjeti i koliko dugo treba s eBaya.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/07/2013 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jeBay

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 16/07/2013 : 01:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
A evo i vijesti o ovom izdanju na SBE: http://www.sergiobonellieditore.it/gallery/10167/Magico-Vento-sbarca-in-America-.html

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2013 : 01:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Opa bato! U SBE-ju navalili na americko-balkansku vezu, prvo Magic Wind, pa Attila, pa Epicenter. Oteli smo im sve vijesti!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/07/2013 : 07:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i izdanje stvarno fenomenalno izgleda. Svaka čast D.J.! Priča s druge strane i dalje mi nije toliko dobro koliko je svi hvale, drugi broj mi je puno bolji.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/07/2013 : 09:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala Deers, drago mi je da ti se svida! I meni je drugi broj bolji! Svida mi se ta indijanska mitologija, a i prica je zanimljiva i neprevidljiva. Evo bas sad saljem fileove za tisak 2. broja.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/07/2013 : 10:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kad možemo očekivat neki preview?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/07/2013 : 11:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Bit ce slijedeci tjedan ili onaj iza. Sutra pocinje Comic-Con, pa Manfredi book signing slijedecu srijedu... Kad malo dodem do daha i odaberem dobre stranice za to.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/07/2013 : 11:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

A evo i vijesti o ovom izdanju na SBE: http://www.sergiobonellieditore.it/gallery/10167/Magico-Vento-sbarca-in-America-.html


Hey DJ, podigao si revoluciju! Ima da ti talijani plaćaju što im populariziraš strip preko bare!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2013 : 08:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo jednominutne video montaze s Magic Wind #1 potpisivanja s cika Manfredijem



Razgovarao sam s njim nekoliko sati i uzivao u njegovim insajderskim pricama iz SBE-ja!



(Nije on uopce nizak nego sam ja 202cm)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2013 : 09:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Super!

Ajde, ispricaj koju skakljivu prigodu.


A vidim ljepo se drustvo sabralo, mjesovito. Ne izgledaju bas "SBE citatelji", nadam se da ce im se Magic Wind svidjeti i da ce ga i dalje pratiti.

Kako ide prodaja za sada, po ocekivanju ili bolje?


Sretno!!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 01/08/2013 09:09:23
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2013 : 09:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
He-he, ne smijem osjetljivije price, ali mogu neke stvari o Zagoru!
Gianfranco misli da su Zagorovi fanovi jako odani i specijalni su po tome sto neki od njih samo iskljucivo citaju Zagorove stripove!
Nesto podsjeca i na ovaj nas forum!

A rekao mi je i neke zanimljive anekdote s Ferrijem u Turskoj gdje je Zagor najveca faca. Ispricat cu ih sutra ujutro (ili navecer po vasem vremenu).

Prodaja ide OK, jos uvijek srednje, ali pocetak je uvijek najtezi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/08/2013 : 12:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
bravo D.J.!!!!!!!!!!!!!!!!

Šta sam ti ja rekao!??? Uspjet češ sto posto!!!!! Svaki početak je uvijek najteži, sada če "vjetar pronjeti glas o tvojim stripovima" širom Amerike i Amerika če "planuti" ko šibica i za nekoliko godina ovi prvi brojevi če biti jedni od najtraženijih stripova, bit če to "američki" LMS 4.
Savetujem svima, da kupite nekoliko brojeva, jer čete omastiti brkove prodavajuči ih (samo trebate čekati nekoliko godina da se narod totalno navuče....).

Siguran sam da češ uspjeti!!!!!!!!!! Nadam se da češ se sjetiti nas forumaša, kada budeš postao milijoner!

Možda ne bi bilo loše, da počneš prodavati i reklamni material Magic Wind (T-shirts, šoljice za kafu, kape, prsluke, šešire,......šta god, samo da nosi lik Magic Winda) Amerika je to, oni sve kupuju!!!!!

Inače lijepo je vidjeti i ove lijepe cure sa video klipa, znači dosta djevojaka čita stripove u Americi, nice!!!!!!!!!

Hm, možda bi mi iz foruma bili prave face u Americi, dok ovdje u Europi smo izumirajuča vrsta....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/08/2013 : 12:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

He-he, ne smijem osjetljivije price, ali mogu neke stvari o Zagoru!
Gianfranco misli da su Zagorovi fanovi jako odani i specijalni su po tome sto neki od njih samo iskljucivo citaju Zagorove stripove!
Nesto podsjeca i na ovaj nas forum!

A rekao mi je i neke zanimljive anekdote s Ferrijem u Turskoj gdje je Zagor najveca faca. Ispricat cu ih sutra ujutro (ili navecer po vasem vremenu).



aj budi se, kod nas vec podne
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/08/2013 : 13:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro



Inače lijepo je vidjeti i ove lijepe cure sa video klipa, znači dosta djevojaka čita stripove u Americi, nice!!!!!!!!!

Hm, možda bi mi iz foruma bili prave face u Americi, dok ovdje u Europi smo izumirajuča vrsta....



Pa, koliko sam ja načuo, u Americi su sada među tinejdžerima likovi koji čitaju stripove, igraju video-igrice i bave se ostalim geek stvarima dosta popularni.

Dobro si rekao za djevojke, tamo ih svakako više čita stripove... Još jedan razlog više zašto bih želio otići u Ameriku.

Inače, DJ, bravo! Imam osjećaj da se na ovom malom potpisivanju skupilo više ljudi nego prije dvije godine pri dolasku Nuccija i Burattinija u Zagreb, možda sam u krivu ali tako mi se čini. Nego, što je s onom Zagor grafičkom novelom? Jel se napreduje nešto što se toga tiče? Jesi li razgovarao s Buretom?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/08/2013 : 13:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

bravo D.J.!!!!!!!!!!!!!!!!

Šta sam ti ja rekao!??? Uspjet češ sto posto!!!!! Svaki početak je uvijek najteži, sada če "vjetar pronjeti glas o tvojim stripovima" širom Amerike i Amerika če "planuti" ko šibica i za nekoliko godina ovi prvi brojevi če biti jedni od najtraženijih stripova, bit če to "američki" LMS 4.
Savetujem svima, da kupite nekoliko brojeva, jer čete omastiti brkove prodavajuči ih (samo trebate čekati nekoliko godina da se narod totalno navuče....).

Siguran sam da češ uspjeti!!!!!!!!!! Nadam se da češ se sjetiti nas forumaša, kada budeš postao milijoner!

Možda ne bi bilo loše, da počneš prodavati i reklamni material Magic Wind (T-shirts, šoljice za kafu, kape, prsluke, šešire,......šta god, samo da nosi lik Magic Winda) Amerika je to, oni sve kupuju!!!!!

Inače lijepo je vidjeti i ove lijepe cure sa video klipa, znači dosta djevojaka čita stripove u Americi, nice!!!!!!!!!

Hm, možda bi mi iz foruma bili prave face u Americi, dok ovdje u Europi smo izumirajuča vrsta....


svaka čast na postu..samo mi fali jedna stvar...što mu ne predložiš izdavanje Malog Rendžera...da oplemeniti zaradu od MW-da?
novca nikad dosta..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/08/2013 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Izgleda odlično ali daj još malo kakve dojmove sa potpisivanja, što kažu ljudi i što kaže Manfredi. Ne moraš nužno odat insajderske informacije ali bilo bi poželjno

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/08/2013 : 21:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.

He-he, ne smijem osjetljivije price, ali mogu neke stvari o Zagoru!
Gianfranco misli da su Zagorovi fanovi jako odani i specijalni su po tome sto neki od njih samo iskljucivo citaju Zagorove stripove!
Nesto podsjeca i na ovaj nas forum!

A rekao mi je i neke zanimljive anekdote s Ferrijem u Turskoj gdje je Zagor najveca faca. Ispricat cu ih sutra ujutro (ili navecer po vasem vremenu).



aj budi se, kod nas vec podne



+1
Večer je.
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 01/08/2013 : 21:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.

He-he, ne smijem osjetljivije price, ali mogu neke stvari o Zagoru!
Gianfranco misli da su Zagorovi fanovi jako odani i specijalni su po tome sto neki od njih samo iskljucivo citaju Zagorove stripove!
Nesto podsjeca i na ovaj nas forum!

A rekao mi je i neke zanimljive anekdote s Ferrijem u Turskoj gdje je Zagor najveca faca. Ispricat cu ih sutra ujutro (ili navecer po vasem vremenu).



aj budi se, kod nas vec podne



+1
Večer je.




e sto ovaj covjek moze da spava,,,uff






Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2013 : 22:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Vi mislite da sam ja spavao do sad! Otisao sam spavati u 2:30am i probudio se u 7am. Morao sam odvesti auto na mjenjanje ulja, a zatim posao, onaj pravi ne ovaj koji najvise volim!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000