forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Skriveno Lice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/12/2012 : 10:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da možeš bit iran još godinu dana, pa pričekat povoljniju kupnju.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2012 : 10:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
nemam ja šta gledati isplati li mi se ili ne, para za ppojedinačno u regularnoj cijeni nemam, za Moebiusa se jesam zadužio kod ljudi, ali ne mogu to non - stop raditi. na žalost osuđen sam naa čekanje, držite mi fige da se ne rasproda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/12/2012 : 11:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Jednino kupi odma Shanghai Devila kad izađe, ako već nisi kupija od drugih izdavača.
Jer Libellus više neče povoljno prodavat svoja novija izdanja. U prva dva miseca bit će najjeftinije. Samo prenosim šta su napisali.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2012 : 11:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
devila ću kupiti od Dagde nemam baš para za Libellus jedino u ovome kad nemam izbora, ipak, možda se agarthi vrati iz sna, totalno sam se prepustio njima i onda se desilo šta se desilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2012 : 11:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
uglavnom, hvala na uputstvima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/12/2012 : 12:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Jednino kupi odma Shanghai Devila kad izađe, ako već nisi kupija od drugih izdavača.
Jer Libellus više neče povoljno prodavat svoja novija izdanja. U prva dva miseca bit će najjeftinije. Samo prenosim šta su napisali.


Čekaj, zar su ti stripovi ikad bili povoljni?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/12/2012 : 13:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati, da me je serijal jako zainteresirao.... hmm....
Di mi je kasica prasica? : )
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/12/2012 : 17:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

devila ću kupiti od Dagde nemam baš para za Libellus jedino u ovome kad nemam izbora, ipak, možda se agarthi vrati iz sna, totalno sam se prepustio njima i onda se desilo šta se desilo

Isti problem kod mene.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/01/2013 : 23:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Je'l iko ovdje zavrsio citati citav ovaj serijal? Kakav vam je dojam?
I kako se uklapa sa "Shangahi Devil"?
(SDa jos nisam cit'o)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/01/2013 : 08:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Skriveno lice mi je super, ono bas odlicno mi je sjeo, dok Shanghai Devil jos nisam citao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/01/2013 : 08:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Odličan i po meni jedan od najboljih kratkih serijala u Bonelliju. Shangahi Devil mi je nešto slabiji, ali vidjet ćemo na kraju, kad objave sve epizode. SD je u biti indirektni nastavak Skrivenog lica, gdje Ugo i njegov otac ovoga puta poslovno dolaze u Kinu. Ako će čitanost u Italiji biti zadovoljavajuća, ne bih se čudio i trećem serijalu smještenom npr u srednju ameriku.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/01/2013 : 13:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Lice je sasvim dobro, Djavao opet jako jako los serijal,
Nego, bas ovih dana sam namerio da posetim dagdacomics sajt, kad isti vise ne postoji www.dagdacomics.com.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/02/2013 : 22:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ja maloprije zavrsi citat zadnju epizodu serijala. Sve u svemu, veoma dobar strip. 14 epizoda se lagano moze procitati u roku od sedmice dana.

Prvih 6 epizoda mi se svidja puno vise nego zadnjih 8, ali moram priznati da je zadnja epizoda "Iza Maske" stvarno izvrsna. Rasplet sa glavnim likovima je iznenadjujuci i veoma zanimljiv. Crtez vecine epizoda je odlican, dok je samo par prosjecan.
Na osnovu ovog serijala, sigurno cu poceti sa Shanghai Devilom, jer je to neka vrsta nastavka ovog Skrivenog Lica.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/02/2013 : 23:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo je pitanje od koga uzeti odnosno koliko pricekati. :D


Ali posto vecina pljuje po SD, strpit cu se jos malo. Ne zelim si pokvariti dobar dojam SL.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/02/2013 : 23:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Samo je pitanje od koga uzeti odnosno koliko pricekati. :



SD ne zasluzuje kvalitetno izdanje. Ovakav kakav je od Dagde mu je taman.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/06/2013 : 15:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=5&TOPIC_ID=44062#1638091

ko hoće nek se pridruži

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/06/2013 : 16:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Meni je prvi broj Shangai Devila puno bolji od prvog broja Skrivenog lica. Samo ta dva san i pročita.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 14:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pustinjski pljačkaši
SKLI LIB 1a | 96 str.
by Dee

Predstavnici talijanskog trgovačkog društva Caput Mundi, Ugo Pastore i njegov otac dolaze u talijansku koloniju Eritreju radi trgovanja s vojskom. No, kako sudbina ponekad zna odvesti ljude u nepoznatom smjeru, tako mladi Ugo biva svjedok postizanja lošeg sporazuma između Italije i Etiopije; a tijekom jednog putovanja sreće i legendarnog borca za slobodu, Skriveno Lice, i nakon tog susreta, njegov život nikada više neće biti isti…


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/06/2013 : 14:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Masala da se i ovaj serijal poce recenzirat.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/06/2013 : 15:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Masala da se i ovaj serijal poce recenzirat.

:)



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/06/2013 : 22:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dee, nije li i Dagda izdala Skriveno lice

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/06/2013 : 10:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Dee, nije li i Dagda izdala Skriveno lice



Imaš pravo mali, ne znam kako mi je promaklo...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/06/2013 : 10:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vidim da serijal izaziva podijeljena mišljenja; od jako dobrih komentara, do onih baš negativnih. Većina ističe da je dosadna radnja glavni razlog što im se strip ne sviđa...

Što vi mislite općenito o serijalu, i ljubiteljima kojih serijala bi se ovaj strip mogao dopasti?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/06/2013 : 11:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Vidim da serijal izaziva podijeljena mišljenja; od jako dobrih komentara, do onih baš negativnih. Većina ističe da je dosadna radnja glavni razlog što im se strip ne sviđa...

Što vi mislite općenito o serijalu, i ljubiteljima kojih serijala bi se ovaj strip mogao dopasti?


Po onome što sam dosad pročitao (prve četiri epizode) čak bih rekao da se radi o najboljem SBE serijalu (). Zagor i Tex jesu Zagor i Tex, ali ipak u dugovječnim serijalima epizode variraju dok u ovako kratkima puno manje - jedina epizoda koja mi je bila mrvicu lošija je Ljubav i Smrt, dok su mi prva, druga i četvrta za ocjenu 10

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/06/2013 : 11:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Malo varira ta nekakva kvalitet/zanimljivost serijela u pojedinim dijelovima serijala; neka sredina mi je bila malo zamorna, no prema kraju ide opet bolje, a sam završetak je zaista odličan, tragično finale tip velikih romantično-pustolovih romana. Ovisi također i koliko ste zagrijani za taj žanr općenito. Kad se pogleda cijeli serijal u potpunosti, vrlo kvalitetno štivo.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000