forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kino Danas
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2013 : 14:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by acestroke

Maloprije izadje iz kina. Evo sta sam gled'o:

Texas Chainsaw 3D: 2/10
Les Miserables: 8/10
Zero Dark Thirty: 8/10


ček, zar ne dolaze vam filmovi puno prije nego nama



U vecini slucajeva, da, dolaze prije ovdje, iako ponekad vi ih dobijete prije nas.


vama je biće ovaj texas već na izlasku iz kina dok je nama tek došao

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/01/2013 : 15:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by acestroke

Maloprije izadje iz kina. Evo sta sam gled'o:

Texas Chainsaw 3D: 2/10
Les Miserables: 8/10
Zero Dark Thirty: 8/10


ček, zar ne dolaze vam filmovi puno prije nego nama



U vecini slucajeva, da, dolaze prije ovdje, iako ponekad vi ih dobijete prije nas.


vama je biće ovaj texas već na izlasku iz kina dok je nama tek došao



Texas Chainsaw 3D se prikazuje od jucer u kinima u SAD.
Filmovi u SAD i Hrvatskoj obicno dolaze istovremeno, a potencijalne razlike nastaju jer se kod nas ljeto smatra (ili se smatralo) mrtvom sezonom za kino dok je to u SAD jedan od top perioda za nove filmove.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2013 : 16:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
OK

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/01/2013 : 19:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Ekipa pozdrav iz moje privatne cinestar dvorane. :D
Velika dvorana i nas cetvero.




Nije to ništa. Žena i ja smo u Cineplexu gledali Iron Sky potpuno sami, samo nas dvoje.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/01/2013 : 19:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Killing Them Softly..

Uz Fight Club i Burn After Reading najbolje Pittovo ostvarenje..James Gandolfini isto maestralan..svakako pogledajte ovaj film..necete zazaliti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/01/2013 : 19:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Nemas se tu sto dvojiti ako si istinski filmofil..

Killing Them Softly

Priznajem nisam se doduse prije projekcije puno informirao o filmu i ocekivao sam nesto tipa Guy Ritchie -style , a onda poslje 15 minuta sam skuzio da je to jedan perfidni mix izmedu Guy Ritchie-a, Tarentina i Mann-a.
Zamislite film koji spaja elemente ova tri rezisera..
Zamislite film koji prica pricu o ekonomskoj krizi u kriminalnom miljeu.
Zamislite film koji o Americi govori vise nego cjelokupna kinematografija u zadnjih 10 godina.
Zamislite film koji je mogao biti knjiga..
Pogledajte ovu ofucano brilijantnu glumacku postavu.
James Gandolfini u duelu sa Pittom kao da kaze "Nisam Brad , al mogu pit"
10/10 ..fantasticno..




Pa ti mi citas misli..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 07/01/2013 : 18:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Maloprije izadje iz kina. Evo sta sam gled'o:

Texas Chainsaw 3D: 2/10



Evo kad si već spomenuo navedeni "film".

Davno sam pogledao original i koliko se sjećam u pitanju je bio gledljiv film. Naravno bio sam i ja mlađi pa sam drugačije razmišljao...

Nedavno je na TV-u bio remake iz 2003 i USPIO sam pogledati nekih 30-40min. Nakon čega sam se počeo pitati koliki idiot/manijak/sadist ili što li već moram biti kako bi sam sebe prisilio da pogledam to bezvrijedno smeće od filma.

Jednostavno ne pronalazim ništa zanimljivo u filmu kojem je GLAVNO oružje besmisleno iživljavanje i prikazivanje istog na što brutalniji način.

Volim pogledati dobar horror film, ali da ima priču, nekakvog smisla i da mu nije jedini cilj unakažavanje ljudi na što je moguće gori način kako bi postigao nekakvu reakciju kod publike.

Kidanje ekstremiteta, zabijanje igala u oči, stiskanje jaja kliještima, vađenje crijeva... idemo se takmičiti tko će veću gadariju smisliti? WTF?

Priča? Ma kakva priča, jebeš to. Malog Peru je čača držao predugo u podrumu i hranio mrtvim crvima koji su pojeli njegovu krepanu mačku, pa je mali Pero malo popizdio. I eto priče.

E sad zašto ovo pišem. Zato što je moguće da sam ja uskraćen za dio mozga koji ovo shvaća pa me zanima ako netko vidi ikakvog smisla u takvim filmovima da mi to objasni u par rečenica. Tko zna možda naučim nešto novo.

Post nije usmjeren prema ace-u, vidim da je i on dodijelio odgovarajuću ocjenu za ovaj wannabe horror.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 07/01/2013 : 18:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Ma volim ja Hathaway vec odavno. Jesi li ikad gled'o " Love and other Drugs"?
Ona je gola u mnogo scena u tom filmu, od tad mi je sve njeno drago.
;)



Dobar komad, loša glumica.
Davnije sam pročitao intervju u kojem je izjavila kako voli kad je njen dragi naguzi i da joj je analni sex omiljen. Od tad kad god je vidim u nekom filmu imam tu sliku u glavi.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 07/01/2013 : 18:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by stripofil

Ekipa pozdrav iz moje privatne cinestar dvorane. :D
Velika dvorana i nas cetvero.




Nije to ništa. Žena i ja smo u Cineplexu gledali Iron Sky potpuno sami, samo nas dvoje.



Super osjećaj.
Nitko te ne gura, ničija čupava glava ti ne zaklanja platno, nema seljaka koji pričaju na mobitel usred filma... od sad u kino idem samo iza 23h.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/01/2013 : 18:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by acestroke

Ma volim ja Hathaway vec odavno. Jesi li ikad gled'o " Love and other Drugs"?
Ona je gola u mnogo scena u tom filmu, od tad mi je sve njeno drago.
;)



Dobar komad, loša glumica.
Davnije sam pročitao intervju u kojem je izjavila kako voli kad je njen dragi naguzi i da joj je analni sex omiljen. Od tad kad god je vidim u nekom filmu imam tu sliku u glavi.




Auuuu, sad mi je jos vise omiljena nego prije.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/01/2013 : 20:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by acestroke

Ma volim ja Hathaway vec odavno. Jesi li ikad gled'o " Love and other Drugs"?
Ona je gola u mnogo scena u tom filmu, od tad mi je sve njeno drago.
;)



Dobar komad, loša glumica.
Davnije sam pročitao intervju u kojem je izjavila kako voli kad je njen dragi naguzi i da joj je analni sex omiljen. Od tad kad god je vidim u nekom filmu imam tu sliku u glavi.




Auuuu, sad mi je jos vise omiljena nego prije.


Yeeep

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 09/01/2013 : 11:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Stari perverznjaci.


Danas napokon, Life o Pi 3D.
Očekivanja su velika.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/01/2013 : 16:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Odgledao Life of Pi, puna dvorana mi je malo pokvarila dojam jer se teško skoncentrirati na film kad se dvije kokoške cereće kroz cijeli film... u svakom slučaju film se isplati pogledati.

Priča je mješavina Knjige o džungli i Brodoloma života. Na trenutke fali malo dinamike.

Film je vizualno stvarno vrhunski napravljen, prema ovom 3D-u hobiti izgledaju kao prosjećna 3D PS3 igrica.

Ono što je vidljivo je da je film ipak prilagođen široj publici i tu mi fali malo oštrine, ovako je to jedna lijepa "bajka" napravljena od Azijca prema američkom/holiwoodskom receptu.

Glazba solidna, moglo je to i puno bolje. Prečisto, fali azijskog štiha.

3D jako dobar, vizualno impresivno djelo.

Kad uhvatim vremena napišem još koju rečenicu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/01/2013 : 17:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Odgledao Life of Pi, puna dvorana mi je malo pokvarila dojam jer se teško skoncentrirati na film kad se dvije kokoške cereće kroz cijeli film... u svakom slučaju film se isplati pogledati.

Priča je mješavina Knjige o džungli i Brodoloma života. Na trenutke fali malo dinamike.

Film je vizualno stvarno vrhunski napravljen, prema ovom 3D-u hobiti izgledaju kao prosjećna 3D PS3 igrica.

Ono što je vidljivo je da je film ipak prilagođen široj publici i tu mi fali malo oštrine, ovako je to jedna lijepa "bajka" napravljena od Azijca prema američkom/holiwoodskom receptu.

Glazba solidna, moglo je to i puno bolje. Prečisto, fali azijskog štiha.

3D jako dobar, vizualno impresivno djelo.

Kad uhvatim vremena napišem još koju rečenicu.


jučer pogledao, film efekti su stvarno izvrsni, slažem se da možda fali malo oštrine, ali mi nimalo dinamike ne fali, iskreno, nisam osjetio nedostatak azijskog štih. Još dva plusa: neki prizori su toliko lijepi i očaravajući da to nema nigdje, onaj trenutak kad je Richard Parker iskočio od ispod platna je jedaqn od onih koji te uvijek cimnu, kladim se da je cijela dvorana uzmaknula Ocijena je 9/10

prekjučer sam pogledao Svećenikovu dijecu. Čini mi se da je Brešan ovim filmom pokušao pomalo eksperimentirati (samo što se tiče nekih sitnica), neke takve sitnice su mi bile baš nekarakteristične za njega. Pomalo prebrzo se prešlo na stvar (Ne znam jeli isto tako u knjizi, ali nema veze) kao da nije bilo ideje za uvod. Krešimir Mikić mi nije loš glumac. Morao sam primjetiti da je ovaj jedan od rijetkih brešanovih filmova koji nema majstorsku postau glumaca (Koliko je to u hrvatskoj uopće moguće naći). Što se više primičemo kraju film mi je bio sve duhovitiji i bolji, a što se tiče toga da uvijek mora biti tragikomedija, ovdje nije bilo izbora, knjiga je takva kakva je ne može on mijenjati čitav kraj, osim toga, meni osobno dobra muzika, koja nas je cijelo vrijeme pripremala za tragični kraj, nije mi to bio problem, uglavnom, isplati se pogledat, ali je gore od Maršala i Kako je počeo rat na mom otoku. ocijena je 6/7 od 10.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 02/02/2013 15:43:29
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 23/01/2013 : 20:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Evo nekoliko naslova koji trenutno igraju u kinu i planiram ih pogledati ovih dana. Ako je netko nešto od navedenog pogledao neka slobodno ostavi koji komentar. Za neke nisam siguran da li potrošiti novac za kartu, pa komentar možda donese prevagu.

Zero Dark Thirty
- nisam siguran da ću ovo pogledati, nekako me tema ne privlači...

Odbjegli Django
- pogledao jučer i preporučio bi svim QT ljubiteljima, kome se svidio Inglourious Basterds vjerujem da će mu se i Django sviditi. U svakom slučaju lijepo je pogledati western na velikom platnu, pa makar to bio i QT western. :)

Gangsterski odred
- ovo sigurno idem pogledati, mislim da bi mogao biti dobar film.

Lincoln
- isključivo radi Daniel Day Lewisa, iako pretpostavljam kakav će film biti.

Sedam psihopata
- izgleda zabavno, nadam se da će tako i biti.

Hitchcock
- za ovaj film imam visoka očekivanja.

Eto to je moj raspored za ovaj i sljedeći kino tjedan.

Edited by - stripofil on 23/01/2013 20:09:32
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/01/2013 : 20:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Evo nekoliko naslova koji trenutno igraju u kinu i planiram ih pogledati ovih dana. Ako je netko nešto od navedenog pogledao neka slobodno ostavi koji komentar. Za neke nisam siguran da li potrošiti novac za kartu, pa komentar možda donese prevagu.

Zero Dark Thirty
- nisam siguran da ću ovo pogledati, nekako me tema ne privlači...

Odbjegli Django
- pogledao jučer i preporučio bi svim QT ljubiteljima, kome se svidio Inglourious Basterds vjerujem da će mu se i Django sviditi. U svakom slučaju lijepo je pogledati western na velikom platnu, pa makar to bio i QT western. :)

Gangsterski odred
- ovo sigurno idem pogledati, mislim da bi mogao biti dobar film.

Lincoln
- isključivo radi Daniel Day Lewisa, iako pretpostavljam kakav će film biti.

Sedam psihopata
- izgleda zabavno, nadam se da će tako i biti.

Hitchcock
- za ovaj film imam visoka očekivanja.

Eto to je moj raspored za ovaj i sljedeći kino tjedan.



Od ovih koje si odozgo spomeno, ove sam gledo, i ovo su mi ocjene:

Zero Dark Thirty: 8/10
Django Unchained: 7/10
Lincoln: 9/10
Seven Psychopaths: 6/10
Hitchcock: 5/10

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/01/2013 : 20:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Zero Dark Thirty..mislio sam da je patriotska bljuvotina..ali film je ustvari odlican..7/10
Sedam psihopata..fun..gotovo klasika 9/10
Lincoln..kao sto rece samo zbog Daniel Day Lewisa,pa opet 8/10

Visoke ocjene znam..no vrijeme je oskara kao i svakog sijecnja ..top filmovi u kinima..

Django naravno..cista desetka ..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 23/01/2013 20:18:10
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/01/2013 : 07:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Djanga danas, inače se nisam nešto nagledao Tarantinovih filmova, pa neznam jeli u svakom njegovom filmu ista priča. Po meni film bi bio devetka i desetaka da je završio prije, ovako mi je osmicu samo zato što je onih dodatnih dvadeset minuta bilo nepotrebno, ali odlična gluma , super dijalozi i naravno humor, apogotovo kapuljače

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/02/2013 : 15:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Evo danas idem gledati Lincolna pa da vidimo, mislim da se neću razočarati

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/02/2013 : 21:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Lincolna, u početku je sve bilo bezvezasto, zamorno, njaah, onda kako vrijeme odmiče bolje i bolje, pogotovo oni razgovori u Kongresu, to oduvijek volim, a ovdje mi je to bilo i najbolje. I tako sve super, sve odlično i dođe vrijeme vrhunca - glasanje za amandman i to je odlično napravljeno, a onda nakon toga opet bezvezasto, ali Spielbergu nikako ne mogu oprostiti da je iz filma isklj8učio jednu od najbitnijih rečenica u Lincolnovom životu "Sic semper tyrannis" niti je prikazao njegovo ubojstvo nego jednostavno "predsjednik je upucan" nonšalntno, kao da ga je ubo komarac. Tommy Lee Jones je odličan, i mislim da bi mogao dobiti Oscara za najbolju sporednu mušku ulogu iako ni Waltz nije daleko, kao i za najbolji dizajn kostima, ali nisam još gledao Les Miserables i Nemoguće pa nisam siguran. Možda i za najbolju muziku u filmu.

Ocjena : 7-8/10

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 03/02/2013 : 00:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Zero Dark Thirty..mislio sam da je patriotska bljuvotina..ali film je ustvari odlican..7/10



ako je odličan, zašto si mu onda dao 7 od 10? znači da nije odličan

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 03/02/2013 : 00:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Zero Dark Thirty: 8/10
Django Unchained: 7/10
Lincoln: 9/10
Seven Psychopaths: 6/10
Hitchcock: 5/10



može malo detaljnije objašnjenje zašto si ovim filmovima dao ocjene koje si im dao?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/02/2013 : 10:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jučer pogledao ZeroDarkThirty

Ocjena: 8-9/10

Film je stvarno odličan, nisam puno očekivao zbog velikih kritika ovdje, ali stvarno je jako dobar. Gluma i nije neka i možda je nakon što su saznali da postoji mogućnost da je Bin Laden u onoj kući trebalo manje vremena da se počne nešto događati, prije su trebali prijeći na akciju po meni. Ovaj film me je ugodno iznenadio. Danas vjerojatno idem gledati Nemoguće pa ćemo vidjeti.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/02/2013 : 11:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Zero Dark Thirty..mislio sam da je patriotska bljuvotina..ali film je ustvari odlican..7/10



ako je odličan, zašto si mu onda dao 7 od 10? znači da nije odličan



7 je visoka ocjena, zato i imamo raspon od 1 do 10.
Kod mene je sve preko 5 gledljivo, tj. treba pogledati.

1 mila majko što je ovo
2-3 žali Bože filma i utrošenog vremena
3-4 jedva gledljivo
5-6 pogledati
7-8 odlično, ne propustiti
9 vrhunsko djelo
10 remek-djelo
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/02/2013 : 11:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jučer pogledao ZeroDarkThirty

Ocjena: 8-9/10

Film je stvarno odličan, nisam puno očekivao zbog velikih kritika ovdje, ali stvarno je jako dobar. Gluma i nije neka i možda je nakon što su saznali da postoji mogućnost da je Bin Laden u onoj kući trebalo manje vremena da se počne nešto događati, prije su trebali prijeći na akciju po meni. Ovaj film me je ugodno iznenadio. Danas vjerojatno idem gledati Nemoguće pa ćemo vidjeti.



Mene nekako tema filma odbija, ali vidim da je dosta ljudi zadovoljno pa ću mu vjerojatno dati priliku.

Inače sjebao sam nogu na treningu tako da već dva tjedna mirujem i nisam bio u kinu. Već sam lud.
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000