forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kino Danas
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/11/2017 : 17:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



U kratkom razmaku pogledao dva filma iste teme (sazrijevanje jedne djevojke) te sličnih postupaka (oba uključuju nadnaravne/bajkovite elemente), no prilično različitog krajnjeg rezultata. Riječ je o Thelmi Norvežanina Joachima Triera i Sicilian Ghost Story talijanskog redateljskog dvojca Fabia Grassadonie i Antonia Piazze. Oba filma su vrlo interesantna i izrazito emotivna, no potonji mi je ipak ostavio malo bolji dojam, možda i zbog toga što čuva onaj najjači udarac za kraj, dok Thelma s njim počinje te ga kasnije ne uspijeva ponoviti. U svakom slučaju, preporuka za oba naslova.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 : 13:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner
U kratkom razmaku pogledao dva filma iste teme (sazrijevanje jedne djevojke) te sličnih postupaka (oba uključuju nadnaravne/bajkovite elemente), no prilično različitog krajnjeg rezultata. Riječ je o Thelmi Norvežanina Joachima Triera i Sicilian Ghost Story talijanskog redateljskog dvojca Fabia Grassadonie i Antonia Piazze. Oba filma su vrlo interesantna i izrazito emotivna, no potonji mi je ipak ostavio malo bolji dojam, možda i zbog toga što čuva onaj najjači udarac za kraj, dok Thelma s njim počinje te ga kasnije ne uspijeva ponoviti. U svakom slučaju, preporuka za oba naslova.



Thelmu se baš pripremam pogledati, ovaj drugi mi nije poznat, ali sam ga sad dodao u listu za gledanje.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 : 13:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Justice League (Liga pravde)



Pogledao prije par dana. Film samo za okorjele fanove, namijenjen mlađoj populaciji.

3D solidan, isplati se platiti više.

Priča dosadna i nemaštovita.
Sve u svemu poprilično zbrčkan film i jedino što pali su emocije koje izaziva pojava svih tih superjunaka. Po meni je to nedovoljno da bi nekome preporučio ovaj film.

Da se ne ponavljam, malo više sam napisao ovdje.

Edited by - stripofil on 26/11/2017 13:10:06
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/11/2017 : 14:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote


Još jednom u kratkom razmaku pogledah dva vezana filma, ovaj put ne radnjom već glumcima. Nicole Kidman i Colin Farrell bez sumnje pripadaju među najbolje aktivne anglofone glumce i to su ove godine pokazali u dva vrlo različita filma.

Lanthimosov The Killing of a Sacred Deer nastavlja niz uvrnutih filmova ovog zanimljivog grčkog redatelja, no donosi veću dozu ozbiljnosti koja se ne slaže baš dobro s njegovim prepoznatljivim apsurdnim dijalozima. Također, iako dijalozi, likovi i njihovi međusobni odnosi nepobitno upućuju na Lanthimosa, film na trenutke izgleda kao da ga je radio von Trier ili Haneke. Naravno, takva usporedba nije loša, ali mislim da se redatelj s toliko potencijala nema potrebe oslanjati na "tuđu" estetiku.

The Beguiled Sofie Coppole pak nastavlja niz njenih filmova usredotočenih na ženske likove. Ovdje ih imamo sedam, različite dobi no istog cilja, osvojiti naklonost ranjenog južnjačkog vojnika koji prijeti narušiti balans njihova malog, gotovo bajkovitog, utočišta izmaknutog iz svega što se oko njega dešava (Američki građanski rat). Coppola uz pomoć snovite kamere i pažljivo osmišljenog dizajna zvuka uspijeva stvoriti upečatljivu atmosferu, no gotovo jednodimenzionalna i predvidljiva priča kvare konačni dojam.

Usprkos nekim manama, oba filma su dobra i zanimljiva za pogledati, no zasigurno ne pripadaju među najbolje radove svojih redatelja, a ni ovogodišnje filmske produkcije.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/01/2018 : 18:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Dugo se nisam ovako dobro nasmijao u kinu. Nisam čitao knjigu niti sam znao išta o radnji, tako da je sigurno efekt iznenađenja doprinijeo pozitivnim dojmovima, no u pitanju je stvarno jako dobar film, pogotovo za hrvatske pojmove. Nema tu ništa posebno originalno, no sve je odrađeno i više nego dobro, od glume pa do glazbe. Prekrasan krajolik i efektna kamera prikivaju pogled za ekran, a dopadljivi likovi se s lakoćom uvlače pod kožu i na kraju su emocije neizbježne. Apsolutna preporuka!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/07/2018 : 10:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote


Me gusta.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/07/2018 : 00:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledah Fallout, vec sestu po redu Nemogucu misiju. Zabavno je to, nema sta, ali moram priznati da sam ocekivao vise. Nedostaje mastovitosti u akcijskim sekvencama, a fali i jos malo humora. Ipak, za ljetnu razbibrigu sasvim u redu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2018 : 02:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
MI: Fallout - dobro je, goni dalje.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/08/2018 : 02:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Skyscraper - ma to ja zoven apsolutnom kino zabavom. Die Hard kopija samo takva, logika bačena s nebodera, al je film jebački gušt, a uvik je lipo i vidit kraljicu Vriska Neve. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 14/10/2018 : 23:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Danas san gleda ˝Prvi Čovjek˝ i veoma san ˝blago˝ razočaran. Zahvalna tema ali loša izvedba, jako siromašna, i uopče ne može dočarat to herojsko na momente junaštvo u svemiru. Ipak nakon neznan koliko miseci san bija u kinu i to je dovoljno, šta više očekivat, napokon ne snimaju (više) filmove za moju generaciju i sa standardima koje očemo. Ukratko film za izač u kino i brzi zaborav. Sad mi ostaje jedan film o WWII, vidija san najavu prije nešto vrimena, i možda (mada djeluje priglupo) film čiju san najavu gleda večeras prije filma. Radi se o hladnoratovskoj priči o lovu podmornica RUS/USA jedni na druge ispod polarne kape, i negdi u prvoj trečini valjda u Rusiji izveden Puč, a Ameri krenu da ga oslobode (?!) i vratu na vlast. Naravno računalne scene tipa Avatar di glumci glume ispred pozadine u boji više nikog ne može impresionirat, ali opet prilika za izač u Kino (glumi G.Butler, G.Oldman...). Film se zove ˝Lovac Ubojica˝ (Hunter Killer). I ako budem u prilici pogledat priču o grupi ˝Queen˝, nisu me zanimali uopče do ˝Radio Ga Ga˝, popularni spot stalno onda prikazivan, i onda nastup na ˝Live Aid˝ 1985 di san vidija nastup najbliži Beatlesima (jedino mi glavni glumac ne stoji baš).
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/10/2018 : 18:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bad Times at the El Royale

Gledljiv filmić s par dobrih trenutaka i bezveznom završnicom, koji se može preskočiti bez grižnje savjesti. Nikako mi nije jasno čemu oduševljenje od strane (američke) kritike i publike.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/10/2018 : 02:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Bohemian Rhapsody - film funckionira i kao glazbena drama i biografska oda. Zbog svoje strukture bio bi izvrstan i bez podloge u realnosti, no spona sa ličnošću kakva je bio Freddie film uzdiže na epsku razinu. Baš kao i pjesma čiji naziv dijeli, rapsodija je ovo o životu u kojem je jedina stvar jača od neumoljivog talenta međusobna povezanost, a samoća otrov koji izjeda sve. Live Aid kao klimaks bio je pravi odabir, a Rami Malek oduševljava i nema sumnje kako ćemo ga gledati u mnogim zanimljivim vodećim ulogama nakon ove.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 09/11/2018 : 00:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Večeras san gleda u ˝Karamana˝ ˝OPERACIJA OVERLORD˝, radnja je iz WWII i zato san gleda, generacija san kojoj je ta tema bliska. A čak i ja koji volim te filmove (a malo ih snimaju) i čin se neki snimi odma ga gledan, smatran ovaj film bez smisla. Kao da je Tarantinovski film koji nije snimija Tarantino. Svi vi koji ne volite WWII izbjegnite ovaj film, nikako ne gledati. Laku noć.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2018 : 17:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Grindelwald - za HP fanove, kakav sam i ja, ovo je odlično iskustvo, mada ima detalja koji zalaze u opasan potencijalni retcon teritorij. Vidjet ćemo kako će se to razjasniti u idućim nastavcima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/11/2018 : 22:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Odgledao ˝Kurska˝, i ništa posebno. Možda zato šta san to pratija kad je bilo na CNN-u uživo, i ovo mi pari puno slabije za taj događaj nego to. Naravno ne možeš na podmornici pravit neku radnju, očito, ali ovo je sve nekako prazno. Najbolji dio je život u originalu mornara i njihovih žena, te potrošene masovne spavaonice i okoliš, to mi se sviđa, to je najbolje napravljeno. Scena kad neke ženske daju inekcije suprugama je slabije snimljeno nego kad san to gleda na CNN-u uživo. Sam scenarij koji pokazuje zadnje sate života je očito izmišljen jer naravno nisu mogli reči šta su radili i kako je bilo. Samo žrtvovanje posade je bolje bilo prikazano na TV-u, u stvari sve je bilo bolje svojevremeno uživo. Ali opet bija san u kinu i to je dovoljno (ulaznica u ˝Karamana˝ 20kn a u prodajnim centrima do 40kn, kako to?).
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 27/11/2018 : 00:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Bohemian Rhapsody

Nakon dugog odlaganja pogledao film i najugodnije sam iznenađen, sjajan presjek karijere od samih početaka do vrhunca slave. Filmski format možda ne dopušta da se sve razjasni i razradi, ali smatram da su ono najvažnije pokrili i dali hitovima priče kakve zaslužuju. Malek sjajan kao Freddie, ostali likovi nisu toliko markantni ali nema to veze. Čista petica, ne treba sitničariti, film me neobično oduševio

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2018 : 14:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/juzni-vjetar-najveci-ovogodisnji-filmski-fenomen-u-regiji-totalni-uspjeh-srpske-kinematografije-najmocniji-u-zadnja-dva-desetljeca/8121407/
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 22:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/jurica-pavicic-o-filmu-juzni-vetar-avramovicev-film-je-ukratko-filmska-esencija-cistog-testosterona/8169260/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/12/2018 : 20:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bumblebee

Da prvo počnem s lošim stranama. Film je malo generičan i ne nudi ništa posebno novo. Standardna priča viđena više puta. I ima par teenagerskih scena koje bi možda izbacio (iako je glavni lik teenagerka).
S druge strane, film je čisti anti-Bay. Likovi su dobri, ljudski i simpatični. Priča je jednostavna i služi kao prequel, ali i kao blagi reboot (barem se nadam).
Film ima drame i komičnih scena. U njima posebno do izražaja dolazi glavna glumica Hailee Steinfeld, koja je oskarovski materijal za razliku od onih glavnih glumaca u ostalim Transformers filmovima, te sam Bumblebee koji je odlično animiran i simpatičan.
Što se tehnologije i animacija tiče, film je također iznad Bayovih. Transformersi se odlično transformiraju, nemaju više milijun sitnica koje se miču, sve je smislenije, na 'licima' im se vide pokreti i emocije, i svaki koji se pojavi u filmu je različit i lako prepoznatljiv.
Film naravno ima i akcije, koja je dobra, vidi se točno ko se s kim mlati, nije besmisleni kaos, zna se koja raketa kaj pogodi, nije da bickli i prometni znakovi eksplodiraju sami od sebe kao kod Baya i slično.
Samim dizajnom film je sličniji crtićima i vidi se da ga je radio netko tko pozna Transformerse.
Radnja je smještena u osamdesete i film pršti glazbom i referencama na filmove tog doba.
Meni vrlo dobar film, daje nadu u franšizu, te se nadam nastavcima koji će zapravo rebootirati i zanemariti Bayove Transformerse.
I najvažnije, zove me na još koje gledanje.
8/10


Spider-Man: Into the Spider-Verse

Film je blago rečeno - remek-djelo. Ne mogu vjerovati da je Sony to uspio napraviti.
Prvo vizualni stil, koji je potpuno nov i originalan u svijetu animiranih filmova i milina za gledati.
Vizualno, ovaj film uspio je napraviti ono kaj je Toy Sory napravio prije 13 godina, kad je unio full CGI u animirane filmove. Pravi novitet u svijetu animacije i vjerujem da će biti kopiranja vrlo uskoro.
I sad bi netko pomislio, ok napravili su vizualno, kaj će im bilo kaj drugo, style over substance. O ne...
Film je fenomenalan i u svakom drugom aspektu. Priča je najkompliciranija za bilo koji Spider-Man film dosad i onda je ubace u crtić koji bi trebala pratiti djeca i mainstream publika? I uspjeli su.
Priča prati Spider-Mana iz Ultimate svijeta stripova, točnije Milesa Moralesa i njegov je origin story. Miles je zakon i osvježenje nakon raznih Petera, te se nadam da ćemo ga još vidjeti.
Film ima zanimljivost, dubinu, emocije, puno komedije gdje im je baš svaka fora uspjela, hrpu likova, kako Spider-ljudi tako i negativaca, gdje skoro svaki dolazi do izražaja, vrhunski soundtrack, akciju,... i sve izvedeno na najvišoj razini. 
Film je napravljen s toliko poštovanja i poznavanja Spider-Man svijetova, prepun easter-eggova i šale na vlastiti račun, ma savršeno.
Najbolji crtić ikada (osim Lion Kinga), jede sve Pixarove za doručak, najbolji Spider-Man film ikada, i jedan od najboljih superherojskih filmova općenito.
Savršeno.
10/10

(Učinite si uslugu i pogledajte ga u kinu, verziju na engleskom, naravno.)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/12/2018 : 08:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Trebao sam danas gledati novog Spidermana, ali smo malo zakasnili pa smo gledali Bumblebee.
Film me je oduševio! Nisam ništa čitao o filmu, osim sto sam čuo da je bolji od onih Michael Bayovih gluposti (da ne kazem tezu riječ) tako da je iznenađenje bilo još veće. Film ima dušu blockbustera 80’ih, ima akcije, ima srca, a soundtrack rastura, kako su pametno smjestili sve te hitove u film je bila prava milina, malo malo pa sam se smješkao od oduševljenja i gledao u sina i on u mene posto je mnoge od tih pjesama čuo.
Sve preporuke za Bumblebee, a ja ću vjerovatno kupiti i BluRay kad izađe.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/01/2019 : 21:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
danas s kćerkom gledao novog animiranog spidermana
i gledajte to ljudi, nemojte propustiti nikako
meni je to daleko najbolji spiderman film
a na mojoj listi najboljih superherojskih filmova smještam ga odmah nakon logana i watchmena
a ova dva i nisu klasični superherojski, pa se može reći da mi je ovaj spajdermen najbolji iz te čiste superherojštine


if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 03/01/2019 21:43:14
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/02/2019 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Bohemian Rhapsody

Nakon dugog odlaganja pogledao film i najugodnije sam iznenađen, sjajan presjek karijere od samih početaka do vrhunca slave. Filmski format možda ne dopušta da se sve razjasni i razradi, ali smatram da su ono najvažnije pokrili i dali hitovima priče kakve zaslužuju. Malek sjajan kao Freddie, ostali likovi nisu toliko markantni ali nema to veze. Čista petica, ne treba sitničariti, film me neobično oduševio


Kažu film je prosječan...
Ti ljudi vjerovatno nisu gledali isti film, ne znaju gledati ili ne vole Queen.
Film je nabijen emocijama i ja sam kao dugogodišnji ljubitelj ove grupe istinski uživao. Teško da bi se mogao napraviti bolji film. Od samog početka do vrhunca, na kraju mi se plakalo. Maleku Oskara, ne moram druge ni gledati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/02/2019 : 19:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Alita - 7/10

Zabavan blockbusterčić i ništa više od toga.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 20/02/2019 : 14:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by don_draper

Bohemian Rhapsody

Nakon dugog odlaganja pogledao film i najugodnije sam iznenađen, sjajan presjek karijere od samih početaka do vrhunca slave. Filmski format možda ne dopušta da se sve razjasni i razradi, ali smatram da su ono najvažnije pokrili i dali hitovima priče kakve zaslužuju. Malek sjajan kao Freddie, ostali likovi nisu toliko markantni ali nema to veze. Čista petica, ne treba sitničariti, film me neobično oduševio


Kažu film je prosječan...
Ti ljudi vjerovatno nisu gledali isti film, ne znaju gledati ili ne vole Queen.
Film je nabijen emocijama i ja sam kao dugogodišnji ljubitelj ove grupe istinski uživao. Teško da bi se mogao napraviti bolji film. Od samog početka do vrhunca, na kraju mi se plakalo. Maleku Oskara, ne moram druge ni gledati.



Koliko god volim Queenovce toliko mi se ovaj film nije svidio.

Film je kao da ga je radio romantično zaljubljeni tinejdžer i ukoliko je to bila namjera i ciljana publika onda ok, nemam ništa protiv da današnji klinci otkriju dobru glazbu, ali za mene je ovaj film jedan umjetni plastični patetični proizvod bez imalo dubine i sirovosti.

Sve je nekako lijepo zapakirano, čak i kad se svađaju to je onako u finjaka. Malek se previše fokusirao na imitacije i to toliko da je stvorio jedan karikirani lik bez previše karizme koje je Freddie imao na izvoz. Jedini lik koji mi je bio dobar je Brian May.

Snimanje Live AID nastupa je po meni totalno promašeno i nepotrebno, tu se komotno mogao ukomponirati pravi nastup, ovako imamo "komičarsku" verziju nastupa u stilu Weird Al Yankovica.

Osobno mislim da bi Sasha Baron ovu ulogu odradio puno bolje od Maleka, koji je sa svojim buljavim očima kao stvoren za ulogu introvertnog hakera u seriji Mr. Robot.

Nakon ovog filma pogledajte koji dokumentarac s Freddiem pa ćete vidjeti koliko je Malek u biti otišao u krivom smjeru.

Ukratko filmu fali realnosti, sirovosti, pravog dodira sa tim vremenima i glazbom.

Ocjena 6.7 / 10 i to samo zato što sam Queen fan

Edited by - stripofil on 20/02/2019 14:32:33
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/03/2019 : 21:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Us - izvrstan moderni horror koji pleše na crti razdvajanja socijalne kritike i poigravanja podđanrovima (od home invasion do body snatchers štiha). Peele sasvim zasluženo "iskače iz paštete" sa svojih mali milijun projekata.

Ima tu dosta elemenata o kojima se da razglabat unutar spoiler teritorija. Dotad vam mogu samo iskreno preporučiti ovaj kino naslov.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000