forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Phase 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Meni bome jeste. Prethodni vikend su pala gledanja produžene verzije LOTR trilogije i Hobbit trilogija jedno za drugim (yup, do zla boga dokon), s neopisivim guštom.

A od ovoga očekujem svašta, pa i sveopštu klaonicu originalne Avengers postavke

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 26/04/2018 : 01:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Upravo gledao Avengers Infinity War i moram reć sjajan film. Smijat ćete se, plakat... dalje neću govorit da ne spojlam. Svakako ga pogledajte.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/04/2018 : 04:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Avengers Infinity War - 6.5/10

Totalno nedojmljiv film. Razočranje.

Sutra detaljna recenzija.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/04/2018 : 15:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Dosta dobar film sa odlično režiranim akcijskim scenama i odličnim humorom.
Nažalost nije dosegao onu neku željenu razinu epohalnosti. S obzirom na količinu likova koji se pojavljuju u filmu nisam siguran da je drugačije i mogao biti urađen. MCU sa ovim filmom obilježava 10u godišnjicu mislim da su mogli produžiti film na 3+ sata s čime bi se dobilo vremena ljepše odraditi neke momente filma.
Meni osobno najbolji dio filma je svako Thanosovo pojavljivanje. Vrhunski negativac. Usprkos efektima Josh Brolin ga je tako majstorski odradio.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/04/2018 : 21:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Dosta dobar film sa odlično režiranim akcijskim scenama i odličnim humorom.
Nažalost nije dosegao onu neku željenu razinu epohalnosti. S obzirom na količinu likova koji se pojavljuju u filmu nisam siguran da je drugačije i mogao biti urađen. MCU sa ovim filmom obilježava 10u godišnjicu mislim da su mogli produžiti film na 3+ sata s čime bi se dobilo vremena ljepše odraditi neke momente filma.
Meni osobno najbolji dio filma je svako Thanosovo pojavljivanje. Vrhunski negativac. Usprkos efektima Josh Brolin ga je tako majstorski odradio.


Tome se najviše i veselim. Čim sam vidio izraz lica, sve mi je bilo jasno. Tako se pravi negativac, a ne onaj bezlični CGI Steppenwolf.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/04/2018 21:13:19
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/04/2018 : 21:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim zakaj se svi čude Thanosu da je dobar CGI lik, a već sa Hulkom su pokazali da znaju znanje.

A da ne pričam o Rocketu i Grootu, al ok, oni nisu humanoidni, pa im je lakše progledat kroz mane (kojih nema).
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/04/2018 : 22:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Eto, ajmo detaljno.


MCU dolazi ka svom vrhuncu ovim filmom. Thanos je ultimativni negativac i sudbina kojoj nitko nije mogao pobjeći. Nikakva supermoć ni plot armor ovaj puta nije dovoljno nepermeabilna da zaštiti naše junake.

Međutim, ovo je jedan veliki "meh". Kaže ekipa šokantno - ma jest k šokantno kad znaš da na kraju sve bude ok. Kaže ekipa zabavno - ma jest k zabavno kad se cili film vrti ukrug i vrlo brzo postane dosadno. Kaže ekipa balansirano - ma jest k balansirano kad čak ni Marvel ne može uspješno rasporedit toliku gomilu likova. Toliko ih je marginalizirano, gotovo da su nebitni.

Znate ko je glavna faca filma, ko je jebački lik, i onaj za kojeg JEBENO NAVIJAM?! Fuckin' THANOS mothafucka!!!

SPOILERI!!!!!!

Ka prvo, lik ima jako dobar motiv. Ok, u pitanju je neki semigenocid, al jebat ga. Motiv mu koketira s pojmom Atlantide u pop kulturi, i sam po sebi nije ništa novo, al neka ga.

Nabijen i onog umišljenog idiota Starka, i jednako umišljenog egomanijaka Strangea, i glupavog Thora i mudrog zgubidana Visiona i sve osim Kapetana. Taj čovik rastura! E da, Banner je ode totalna niškorist. Performance anxiety, preloše, prejebeno loše!

Thanos jebe mamicu svima i pobjeđuje. MCU Over!

Boli me k za dalje.

Al bit će dalje, naravno da će bit dalje. I zato je to šokantno koliko i kad HDZ pobijedi na izborima!

MCU, vrime je za mirovinu. Dopizdili ste i Bogu i ljudima, šta bi se reklo.

Govorin za sebe, naravno, i opet ću ja pojist sve šta se skuva u MCU kotlu, šta mi barba Fiege pripremi, jebo ga ja da ga jebo. A jebo i sebe glupavog.


Eto, ekipa, uživajte u filmu, i zapamtite:

Thanos je heroj, a ne ove pičke sa Zemlje (i okolice)!

Pravda za Thanosa!!!



And like that... he's gone.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/04/2018 : 20:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ne kužim zakaj se svi čude Thanosu da je dobar CGI lik, a već sa Hulkom su pokazali da znaju znanje.

A da ne pričam o Rocketu i Grootu, al ok, oni nisu humanoidni, pa im je lakše progledat kroz mane (kojih nema).



O Rocketu bi se dalo raspravljati, ali njega više doživljavam kao nekog side kicka (iako znam da to nije). Groot je pak simpatičan lik, ali ne može se doživljavati ga kao Rocketa ili Hulka.
Thanosu kao liku se ne čudim već se divim Joshu Brolinu kao glumcu. Dao je CGI liku dušu. Čak se ne bi čudio da padne neka nominacija za ovu ulogu (znam kako ovo zvuči, ali nikad se ne zna ).

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/04/2018 : 20:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
@vice

Sve ovo žuto, kao da si mene pitao:)) Naročito dio sa Kapetanom:)

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/04/2018 : 21:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO
Thanosu kao liku se ne čudim već se divim Joshu Brolinu kao glumcu. Dao je CGI liku dušu. Čak se ne bi čudio da padne neka nominacija za ovu ulogu (znam kako ovo zvuči, ali nikad se ne zna ).



To bi bio san snova.
No naravno da se neće dogoditi, jer su ti likovi iz akademije preuštogljeni.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/04/2018 : 22:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Par zanimljivosti koje sam uočio nakon filma, ali morat će biti u boji jer su teški spojleri, baš me zanimaju druga mišljenja.

1. Power levels????
Ovo mi nikako nije jasno. Iron Man sa Hulk buster odijelom jedva dobije Hulka.
Hulk i Thor se naprebijaju, Thor ga skoro istuče, Hulk "sretno" dobvia borbu. Dakle, Hulk i Thor su skoro isti u snazi.
Thanos ,sa jednim infinity stoneom, lakoćom sredi Hulka, Thora, Lokija i Heimdala(iza svega ovoga mu Loki daje teasrakt, zar ne??). (Tada Gamora kaže da je Thanos već sad najmoćnije biće u svemiru)
Thanos, sa pet infinity stonea, ima problema jednom rukom sredit Kapetana Ameriku???
Thanosa, sa četiri infinity stonea, srede Iron man, Dr. Strange, Spiderman, Star Lord, Drax i Manthis???
Visiona nisam ubrajao u borbe jer je u većini slučajeva bio u outu.
Sve skupa malo nelogično zar ne??

2. Team leader???
Kapetan Amerika je imao tako uber coooool prezentaciju u ovom filmu, ali poslije je ostao skroz neiskorišten. Razumijem da je došao u goste kralju i tako to, ali ipak je on vođa Avengersa.

3. Gdje je nestao čovjek????
Zašto nema Ant mana??? Snima nastavak??? Zaboravili mu broj moba??? Najveći negativac u svemiru dolazi na Zemlju sa svim svojim snagama, ali Ant man nema vremena za te stvari???
Vjerovatno će to biti objašnjeno u Ant manu 2??

4. Zanimljivost
Nakon Thanosovog pucketanja prstima ostali su samo originalni Avengersi. Cool fora

5. Avengersi 5 će se zvati Assemble Ovo je samo moje nagađanje;)

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 27/04/2018 22:17:06
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/04/2018 : 23:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Teški spoileri.

1. Thanos se poigrava njima i htio je vidjeti kaj mu taj običan čovjek koji mu je stao na put može. Može mu malo razmaknuti prste.
Cool scena, ništa više, htjeli su prikazati kako Cap i dalje staje na put bitangama, iako je sve izgubljeno. No tu ima 4 kamena, ako se ne varam.
Cap je puno slabiji i od Hulka i od Thora i od Thanosa, ali može ih bar malo iznenaditi.

2. Slažem se da je Cap najviše zapostavljen u filmu, no vjerujem da će zasjati u oproštajnom nastavku.
No on tehnički ovdje nije vođa nikoga osim svog malog tima nomada.
A T'Challa je kralj svoje vojske pa je jasno koga slijede.

3. Da, Ant-Man ima svoj film uskoro i mislim da ne bi imalo smisla da je bio ovdje i da ga riješe na ovaj ili onaj način.
Pretpostavljam da će mu film dijelom biti prije Infinity Wara, a dijelom za vrijeme, tj. otići će ekipa u microcosmos i tako izostati iz rata te se spasiti od 'nestajanja', jer kolko shvaćam, microcosmos je potpuno drugi svemir koji vjerojatno Thanos ne može dohvatiti.
To su samo moje pretpostavke.

4. Je cool, ali malo underwhelming. Jer za sve koji su 'nestali', zna se da su zlatne koke i da im slijede nastavci filmova. Tako da sigurno daje do znanja da će biti neki reset ovog filma u nastavku. Jedino se ne zna hoće li uspjet resetirat one koji su stvarno umrli prije kraja.
No od originalne postave, nisi spomenuo Hawkeyea, kojeg nije bilo.
Pretpostavljam da će on izgubiti obitelj ovom čistkom, te postati Ronin (za što postoje neke fotografije sa seta).

5. Ne vjerujem, jer to je bio neslužbeni podnaslov prvog filma, barem u nekim zemljama, ako se ne varam.
Novi bi se trebao zvati 'Thanos: Infinity War'.

Posebno mi je zanimljivo što su u end creditsima rekli: 'Thanos will return...', a ne 'Avengers will return...' kao inače.


...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/04/2018 : 01:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao film, nasmijao se par puta i to bi bilo to. Bolji od drugog, losiji od prvog dijela. Gledat ce se i cetvorka i to ce biti to od mog druzenja s Marvelom. I da, Thanos najjaci lik, steta sto mora izgubiti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 30/04/2018 : 02:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Avengers Infinity War - 6.5/10

Totalno nedojmljiv film. Razočranje.

Sutra detaljna recenzija.



wow, 1 od milijun. Ali dobro, ukusi su subjektivni. Izgleda da je danas popularno hejtati fenomenalne filmove.

PAJDO ne kontam ovo "usprkos efektima Brolin ga je vrhunski odradio". O čemu pričaš? Efekti, pogotovo Thanosa su briljantni. Mene su definitivno uvjerili kao da je stvarno biće. A cio je motion capture. Apsolutno broj jedan negativac od svih stripovskih negativaca, bolji i od Jokera iz Dark Knighta. Vice, reci mi u kojem filmu neznaš da će sve biti OK tj da će biti happy end? U ovom slučaju će se to desiti u drugom filmu za godinu dana.

Mogući spojleri-upozorenje

Osobno mislim da svi koji su umrli prije pucnja prstiju će ostati mrtvi, a svi koji su umrli kao posljedica pucnja prstiju će se vratiti. Nema šanse da Black Panther ne dobije nastavak, isto vrijedi za Dr. Strangea, a Spiderman ima već najavljen nastavak dogodine.

Isforsirani humor? Niti jedna zajebancija nije po meni bila isforsirana, vrhunski je humor bio balansiran.

Vice dopizdili i Bogu i ljudima? 1,3 milijardi dolara zarađenih od nedavnog Black Panthera ti ne govori u koristi, a bome ni vrlo mogućih 2 milijarde koje će pokupiti Infinity War. Već je sjebao rekord Force Awakensa u Sjevernoj Americi, zaradili su 250 milijuna u otvarajućem vikendu.

Pajdo, nisi pratio film, objasnili su nedostatak Ant-Mana i Hawkeyea. Nakon Civil Wara su pristali na house arrest koji im je ponudila Vlada, jer ipak imaju obitelji koje dolaze ispred svega, što je po meni logično zašto nisu u filmu, ipak je ionako previše likova u filmu.

Ant-Man and the Wasp je potvrđeno da se dešava prije Infinity Wara, pretpostavljam da na kraju toga filma nestane Wasp, jer viđamo Ant-Mana na leakanim set fotkama sa Avengersa 4.

Po meni uvjerljivo najbolji MCU film.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/04/2018 : 02:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
FelipeKajetano, u čemu je problem?

Reka sam svoje iskreno mišljenje, ne hejtam samo da hejtam. Thanos bolji od Jokera u DK-u? E to je već prava glupost. Očito si još mokar od svršavanja na svježe odgledani film pa si doša ode popljuvat tuđe mišljenje koje se ne slaže sa tvojim.

I šta da su zaradili? Dopizdili su.

I ako se misliš svađat, onda me pusti na miru.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 30/04/2018 : 02:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

FelipeKajetano, u čemu je problem?

Reka sam svoje iskreno mišljenje, ne hejtam samo da hejtam. Thanos bolji od Jokera u DK-u? E to je već prava glupost. Očito si još mokar od svršavanja na svježe odgledani film pa si doša ode popljuvat tuđe mišljenje koje se ne slaže sa tvojim.

I šta da su zaradili? Dopizdili su.

I ako se misliš svađat, onda me pusti na miru.



Gdje ja točno pljujem na tvoje mišljenje? Pa rekao sam da je svačije mišljenje subjektivno.....hvala bogu pa je to živa istina. Ti si taj koji se hoće svađat, sudeći po tvom odgovoru haha

A ovo da su dopizdili ti nema veze s vezom. Brojke zarade sve govore, tj da nisu dopizdili nikome. To da su dopizdili ne vrijedi čak ni za tebe jer da su i tebi dopizdili ne bi išao gledati taj film.

Edited by - FelipeKajetano on 30/04/2018 02:55:50
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/04/2018 : 02:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice

FelipeKajetano, u čemu je problem?

Reka sam svoje iskreno mišljenje, ne hejtam samo da hejtam. Thanos bolji od Jokera u DK-u? E to je već prava glupost. Očito si još mokar od svršavanja na svježe odgledani film pa si doša ode popljuvat tuđe mišljenje koje se ne slaže sa tvojim.

I šta da su zaradili? Dopizdili su.

I ako se misliš svađat, onda me pusti na miru.



Gdje ja točno pljujem na tvoje mišljenje? Pa rekao sam da je svačije mišljenje subjektivno.....hvala bogu pa je to živa istina. Ti si taj koji se hoće svađat, sudeći po tvom odgovoru haha



Ako kažeš da je popularno hejtat fenomenalne filmove onda ne poštuješ subjektivnost nečijeg mišljenja već pljuješ po njemu.

Film ti je super? Odlično.

Dalje nema smisla kad nastupaš s tim stavom o hejtanju. I ne, svađat se ne mislim.

Do viđenja i zbogom.

EDIT (kad si već edit doda) - to šta je meni nešto dopizdilo ne znači da neću otić pogledat. Zašto? Jer gledan svakakva sranja pa ću i to. Ako ništa, iman bar efekte za divit im se. MCU je u globalu meni zasran, ali poneki stand alone film bi moga bit jeben, poput Panthera.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 30/04/2018 02:58:07
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/04/2018 : 03:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice

FelipeKajetano, u čemu je problem?

Reka sam svoje iskreno mišljenje, ne hejtam samo da hejtam. Thanos bolji od Jokera u DK-u? E to je već prava glupost. Očito si još mokar od svršavanja na svježe odgledani film pa si doša ode popljuvat tuđe mišljenje koje se ne slaže sa tvojim.

I šta da su zaradili? Dopizdili su.

I ako se misliš svađat, onda me pusti na miru.



Gdje ja točno pljujem na tvoje mišljenje? Pa rekao sam da je svačije mišljenje subjektivno.....hvala bogu pa je to živa istina. Ti si taj koji se hoće svađat, sudeći po tvom odgovoru haha



Ako kažeš da je popularno hejtat fenomenalne filmove onda ne poštuješ subjektivnost nečijeg mišljenja već pljuješ po njemu.

Film ti je super? Odlično.

Dalje nema smisla kad nastupaš s tim stavom o hejtanju. I ne, svađat se ne mislim.

Do viđenja i zbogom.

EDIT (kad si već edit doda) - to šta je meni nešto dopizdilo ne znači da neću otić pogledat. Zašto? Jer gledan svakakva sranja pa ću i to. Ako ništa, iman bar efekte za divit im se. MCU je u globalu meni zasran, ali poneki stand alone film bi moga bit jeben, poput Panthera.



Jbg kad men dopizdi kad me netko vrijeđa opalim mu šamarčinu, ne puštam ga da me i dalje vrijeđa haha, ali ti izgleda voliš kad te udaraju. Mislim, logika zdravog razuma.



Dobro koji je tebi k? Čemu to? Bil ti to ovu raspravu radije vodija uživo, da mi možeš stvarno šamarčinu prilipit?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/04/2018 : 03:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice


Dobro koji je tebi k? Čemu to? Bil ti to ovu raspravu radije vodija uživo, da mi možeš stvarno šamarčinu prilipit?



Hahahahah baš si pravi krkan, pravi dalmoš, nadrka se čim se netko ne slaže s njim. :D. Sad kad kaže da ga je sudac pokrao ahhahahhahahah



Ti si taj koji spominje šamarčine. Al lako je ovako, nit brige, nit pameti, nit realnih posljedica.

I povrh svega, krenija si i pljuvat po južnjacima. Jadniče!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/04/2018 : 03:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Vidin nešto dodaješ, pa brišeš, nije više ni bitno. Ono s busevima i Hajdukom je baza iz osnovne škole.

Usrali smo topic ovim, al eto, bar si otvorija zaseban.

Skužaj ako san malo pretjera, otelo se kontroli.

Laku noć!


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/04/2018 : 22:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Uf!

Jel' film zbrkan? U nekim trenucima jest. Jesu neke stvari mogli napraviti drukčije, a time i bolje? Mislim da da. Jel' bilo klasičnog marvelovskog isforsiranog humora? Pa naravno da je. I najbitnije (SPOILER): hoće li na kraju sve biti ok? Naravno da hoće.

No, film je jebeno zabavan, ultimativni blockbuster i ultimativni comic book movie. Čak i da proširimo sferu, mislim da mi je ovo najcool fantasy film valjda još od Gospodara Prstenova, a tu brojim i sve Harryje Pottere kojih sam ogromni fan. Epski na n-tu potenciju. Ima mana, kad se slegnu ljudima dojmovi brzo će početi i pljuvačine i prozivanje onoga ili ovoga, ali kakva je ovo katastrofa mogla ispasti da ju je radio neki drugi studio/scenaristi/redatelji (WB, khm, DC, khm, Snyder, khm), mislim da možemo biti vrlo, vrlo zadovoljni.

IPAK, a sada ću zaći u spoilere pa čitajte na vlastitu odgovornost, zbog svega nabrojanog, a i kraja koji mi ovako na prvu ostavlja samo jednu moguću konkluziju - a to je vraćanje ljudi u život Days of Future Past style, imam ozbiljne sumnje u Avengerse 4. Hoće li uspjeti zadržati tu razinu adrenalina, hoće li uspjeti napraviti pametnu priču? Ako im to upali, ma jebeš i Star Warse i Gejm of Thronese i sva druga sranja koja nam tovare u naša proždrljiva geekovska usta.


Svaki film ima svoje mane pa tako i ovaj. No, gledajući ucijelo, ovo je remek djelo podžanra. Možemo tražiti dlake u jajetu, ali svodi se na to da bismo mi možda neke stvari napravili drugačije. A da li bi to bilo i bolje? Režiseri su majstorski posložili kockice i napravili najbolje što se moglo. I garantiram da će većina gledatelja biti zadovoljna ovim filmom. Što se ne može reći za The last jedi, gdje je skoro pola ljudi jako razočarano. Ovaj film stavlja jagodu na šlag na torti koja je pravljena 10 godina i osobno sam oduševljen. Nisam se dosađivao ni sekunde, naježio sam se nekoliko puta. Film ima sve što meni treba, i emocije i akciju.
9.5/10

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/04/2018 22:26:33
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/05/2018 : 16:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Treba nam ovo da si vratimo malo lighthearted osjećaja i nade, nakon gomile epike i depresivnih emocija uzrokovanih Infinity Warom.



Ghost izgleda kao neki Hunter iz Destinyja (video igra, za one koji ne znaju).
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/05/2018 : 08:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice

Avengers Infinity War - 6.5/10

Totalno nedojmljiv film. Razočranje.

Sutra detaljna recenzija.



wow, 1 od milijun. Ali dobro, ukusi su subjektivni. Izgleda da je danas popularno hejtati fenomenalne filmove.

PAJDO ne kontam ovo "usprkos efektima Brolin ga je vrhunski odradio". O čemu pričaš? Efekti, pogotovo Thanosa su briljantni. Mene su definitivno uvjerili kao da je stvarno biće. A cio je motion capture. Apsolutno broj jedan negativac od svih stripovskih negativaca, bolji i od Jokera iz Dark Knighta. Vice, reci mi u kojem filmu neznaš da će sve biti OK tj da će biti happy end? U ovom slučaju će se to desiti u drugom filmu za godinu




A gdje sam napisao da su efekti loši????
Eto spomenuo si Ledgerovog Jokera i Brolinivog Thanosa. Ja ću uvijek stati uz Ledgera jer tu osim šminke nema nikakve animacije i efekata, samo glumac. Ako si gledao dokumentarac o nastanku Jokera trebalo bi ti biti jasno koliko je truda uloženo u takvu ulogu. Redatelji su Thanosu mogli promjeniti izraze lica, mimiku, dok kod Jokera bi trebali pola filma snimati nanovo kad bi nešto htjeli mjenjat.
Pročitaj koji post prije ovog vidjet ćeš da sam oduševljen kako je Thanos napravljen, odglumljen kako god hoćeš.
Mali savjet, nemoj nužno odbacivati tuđe mišljenje, a tu mislim koliko su se naložio na vicino viđenje filma.
Meni je film dobar, i vjerovatno ću ga opet pogledati u kinu (ako bog da da uvatim vrimena), ali da mi je najbolji MCU film i nije. Bolji su mi prvi Avengersi, Winter solider, prvi Iron man.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 22:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ni na drugo gledanje, mišljenje o Black Panther mi se nije popravilo. Iako se mnogima sviđa, meni u donjem domu MCU-a. Bolji mi je CA: The first Avenger od ovoga i to znatno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/06/2018 : 10:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Neslužbeni koncept, ali neka ga.
Ima smisla.

Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000