forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Locke & Key (Hill/Rodriguez)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/03/2013 : 20:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@star-duster:
Knjiga 6 "Omega" bi trebala da izadje krajem godine, predpostavljam Novembar, odprilike. Za razliku od ostalih 5 knjiga, koje su imale po 6 poglavlja (to jest, 6 svesaka koje su izlazile ili mjesecno, ili svaka dva mjeseca), Omega ce da ima 7 poglavlja (7 svesaka). Trenutno su izasle 4 sveske za Omegu, znaci jos 3 i bice kompletirana. Sada, problem je u tome sto se ne zna kad ce bas te ostale sveske biti objavljene, nekad izadju jedan mjesec posle prethodne, a nekad dva mjeseca posle.

Najkasnije ce zadnja sveska da bude objavljena u Septembru, a to znaci da HC knjiga sa svim poglavljima izlazi mjesec ili dva poslije toga. Onda najkasnije Novembar, a mozda i ranije, zavisi o ritmu individualnih svesaka.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 19/03/2013 : 22:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Malo kopao po wikipediji i pročitao tko je otac Joe Hilla.
Pa nije ni čudo što hvale scenaristu !


----------
Spiderman figurica - idealan rođendanski poklon !
http://www.stripovi.com/aukcije/spiderman-olovna-figurica/6513735/
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 20/03/2013 : 08:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
pa nije da ta informacija skrivena, da si morao kopati :D

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 23/03/2013 : 15:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

pa nije da ta informacija skrivena, da si morao kopati :D



Ma, pod kopao sam zapravo mislio samo surfao. Istina je da informacija nije skrivena, no zanimljivo da ipak nije uzeo poznato prezime,već skraćenu verziju drugog imena ( ili je Hillstrom prezime
majke ? )

----------
Spiderman figurica - još samo jedan dan do kraja aukcije !
http://www.stripovi.com/aukcije/spiderman-olovna-figurica/6513735/
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 19/12/2013 : 23:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Jučer je izašao zadnji broj. Pred par mjeseci sam bio skinuo sve nastavke i pročitao ih u par dana i bio mi je super strip, tako da sam s nestrpljenjem čekao zadnji nastavak da dovršim priču. Na kraju, klasika - pročitao i nisam se previše oduševio. Da li je to zbog prekida u čitanju ili je taj kraj stvarno slabiji, nisam još siguran. Mislim da su definitivno pretjerali s emo pričama u završnici, a ni krv nije tekla u potocima kako sam se potajno nadao. Svejedno, Darkvud nije skup, pokupovat ću ga.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 28/01/2014 : 09:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao preko vikenda, odličan strip, crtež mi nije baš 100% po ukusu, ali priča je izrazito intrigantna i s nestrpljenjem očekujem nastavak. S velikim nestrpljenjem. Da li netko možda zna kad izlazi druga knjiga DW-a?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 28/01/2014 : 16:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Kazu da je druga knjiga u pripremi, a trebalo bi 4 da izadju ove godine i da zavrse serijal pocetkom 2015.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 29/01/2014 : 10:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Nemanja, veselim se noim nastavcima.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/01/2014 : 12:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Još samo 19 dana..

http://www.bookdepository.com/Locke-%26-Key%3A-Alpha-%26-Omega-6-Joe-Hill/9781613778531

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/01/2014 : 15:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu da docekam englesku verziju, knjigu 6. To ce biti fenomenalno.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/01/2014 : 15:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Same here!
Viđao sam po internetu poneke stranice iz sveščica, ali sam se strogo čuvao da ne pročitam ni slovce jer hoću sve od početak do kraja u komadu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 30/01/2014 : 17:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvu DW knjigu. Odlična priča i scenario, crtež mi se nimalo ne sviđa.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2014 : 05:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Maloprije zavrsio zadnju knjigu, Alpha & Omega.
Fantasticno, nema sta. Jedan od boljih Americkih horror serijala.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/03/2014 : 09:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam 5 knjiga i meni se to sve previše razvuklo.
Ali vuče te da čitaš dalje, nije dosadno.

Have mercy
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2014 : 23:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Citam drugu svescicu(lovecraft) zasad ok....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/03/2014 : 13:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nakon isprobavanja Naruta i One piece i dvostrukog razočaranja (dva serijala koja neću pratiti), na red došlo isprobavanje Lokot i ključa. Mogu samo da se pridružim hvalama za ovaj izuzetno kvalitetan strip. Kvalitetan prije svega detaljnom i lijepo razrađenom pričom, a zatim i meni lijepim crtežom. U pitanju je horor negdje na pola puta između Kinga i Barkera. Nije ovo strip koji će vas kupiti velikim slikama na ovlaš listanje. Ovo je strip koji će vam utjerati strah u kosti polagano i postepeno kako dublje ulazite u priču. Strah od stvarnog i nestvarnog u isto vrijeme. Kako je strip osebujnog karaktera, ne garantiram da će se svidjeti baš svakome, ali obavezo dajte priliku* da slučajno ne propustite sjajan doživljaj.

* Davanje prilike stripu je vrlo jednostavno. Kupim broj 1 i pročitam. Ako mi se svidi, nastavim kupovati serijal i čitam sve kada bude završeno (ovo zahtjeva strpljenje i nije za svakoga - možete čitati i kako izlazi naravno).
Ako vam se broj 1 ne svidi jednostavno prodate strip pa neka netko drugi da priliku...
Ranije sam skupljao i slagao u ormar sve i svašta, da bih tko zna kada, otkrio da mi se serijal ne sviđa. Pomanjkanjem mjesta, vremena i novca, tu sam praksu promjenio sa (vidi *)

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/03/2014 13:10:20
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 15/03/2014 : 20:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
Koliko knjiga cini zavrsen serijal

feka
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/03/2014 : 10:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Za sada 6, možda u sedmu ubace neke dodatne sveske šta su izašle.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/10/2014 : 15:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
posle pročitana dva broja, apsolutno se slažem sa Aceom (i svima ostalima) da je reč o vrhunskom stripu.
A kažu da prave stvari tek slede!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/11/2014 : 22:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Prvu knjigu sto je DW izbacio sam nabavio vrlo brzo po izlasku i u dahu procitao.
Medjutim, sad je vec proslo vremena od citanja, a vec je izasla i druga (nazalost, pala je nisko na listi prioriteta za kupnju).
Kako mi je serijal fino legao i bas mi se cita - skinut cu skenove i odcitat to.
Jebiga, znam da ce neki reci kako nije to - to, ali zbiljaaaaa mi se cita.

Lako ja poslije nabavim knjige od Mracnog gaja

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 06/11/2014 22:42:32
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 09/11/2014 : 18:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Crtež je više nego američki, jedini razlog zbog kojeg sam odustao od daljeg čitanja.

Meni je pak sama radnja nažalost razlog zbog kojeg odustajem.

Jednostavno mi ne leži. Ako mogu izdvojiti kakav prijeloman trenutak, to bi bilo vađenje vještice iz glave. Tako da ću svoja dva primjerka es cea prebaciti na aukcije u najskorije vrijeme.

Možda sam već postao old skul. Ili tako nešto, ne znam.


Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 09/11/2014 18:57:07
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 10/11/2014 : 00:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by manhunter

Crtež je više nego američki, jedini razlog zbog kojeg sam odustao od daljeg čitanja.

Meni je pak sama radnja nažalost razlog zbog kojeg odustajem.

Jednostavno mi ne leži. Ako mogu izdvojiti kakav prijeloman trenutak, to bi bilo vađenje vještice iz glave. Tako da ću svoja dva primjerka es cea prebaciti na aukcije u najskorije vrijeme.

Možda sam već postao old skul. Ili tako nešto, ne znam.





Sad ce ti neko od mladjih forumasa reci nesto u stilu: "Drz' se ti Bonellia".. sta da se radi, nekome pase nekome ne.. kao I svaki drugi strip.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/11/2014 : 16:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Friško satra 4 trejda u 1 i po dan
Čudo kako me ovaj strip "zavario" za svoj stranice.
Ostala mi je još Omega. Nakon toga ću detaljnije napisat sveukupan dojam.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/12/2014 : 17:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
I tako, završih ja Omegu (i Alfu ).

Uglavnom, jedan od boljih horror serijala koje sam čitao (a možda i najbolji, so far).
Cijela zamisao oko priče, profili glavnih likova, fabula priče su par ekselans. Nema dosadnog momenta i samo te usisava da čitaš dalje.

Crtež je, po meni, nepravedno popljuvan jer stvarno paše uz štoriju; dinamičan, fino iskadariran i bez drvenih likova što ovo djelo čini vrlo laganim za čitanje. Tako da, Rodrigueza za precjednika!

Što se pak tiče pisca, ista stvar. Bogotac, štob' rekli komšije.
Jer kad uspiješ napravit likove do kojih ti je u priči STALO - onda imaš pravu stvar. I to "pravu stvar" u rangu Bosch-ove ubodne pile koja traje 200 ljeta ako je pravilno koristiš. Dakle, drug Hill je uz pomoć meštra Rodrigueza napravit štoriju u kojoj imate dojam da likovi stvarno pate, raduju se, tuguju etc. i da vi, čitatelji, radite to isto šnjiman. A ima i kritika na društvo ju-es-ej, hehe... Nemere brez tog!
Blagi spojlerčič: ima san neke muške dane u vrime kad san čita onaj dio di se Tyler sreće sa svojim ćaćom, Rendellom Kračunom... Skoro san se raspekmezija, ali hrabro srce u junaka nemere ništa rasplakat osim kad se promine špica TV kalendara.

Serijal ima jebenu infuziju humora (da neb' pomislili kako je samo kasapljenje i ostalo nasilno dejstvovanje) koja se proteže od početka do kraja štorije, pametno dozirana tako da naglasak ipak ostaje na horroru, ali horroru ljudske psihe koja vaistinu zna da zađe u najdublje jame, špilje, pećine i ponore.

Bonus: svidilo mi se kako su na kraju poslikali kuću i imanje koje stvarno postoji tamo negdi u saveznoj državi Maine (možda san slaga ovo, moran ponovit geografiju).

Konklužn: L&K je jeben serijal.
Prvon prilikon dočepajte se nekako ovog serijala i udrite čitat.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 05/12/2014 : 09:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Prva me knjiga oduševila (Welcome to Lovecraft), s drugom sam imao mini hlađenje (Head games). Ali čitam dalje, svakako.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000