forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Locke & Key (Hill/Rodriguez)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/12/2014 : 08:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

Prva me knjiga oduševila (Welcome to Lovecraft), s drugom sam imao mini hlađenje (Head games). Ali čitam dalje, svakako.



Blago tebi. Ne znam sta bi dao da mogu sve ovo ispocetka ponovo procitat - po prvi put, naravno.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 03/01/2015 : 13:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Nakon pročitane 3 knjige mogu reči da me strip sve više oduševljava. Imao sam visoka očekivanja nakon 1. knjige i nisam se razočarao ni malo, dapače još je bolj. Zabavno, napeto, inteligentno sa crtežom koji mi je na prvu ruku djelovao karikaturalno i odbojno a sad mi baš paše. Cijena je prilično visoka 100kn za HC 80kn za SC ali isplati se imati ovaj strip.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/05/2016 : 22:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nakon pročitanog cijelog serijala (uključujući i dva jednopuca) mogu samo reći da mi je žao utrošenog vremena. Već nakon prvog trejda sam mislio odustati, no ponukan gotovo isključivo odličnim komentarima odlučio sam pružiti priliku priči da se razvije i vidjeti kamo sve to vodi. Nažalost, vrlo brzo se može zaključiti kako će se radnja razvijati, pa i kako će sve završiti, i jedino što sam čitanjem ovog serijala dobio je još jedna potvrda da trebam vjerovati svom instinktu.

Hillova ideja s magičnim ključevima je zanimljiva no sve ostalo u ovom serijalu podsjeća na Beverly Hills 90210 ili bilo koju sličnu tinejdžersku seriju/film. Likovi, njihovi odnosi i postupci su, usudio bih se reći, tipično američki, što nije po mom guštu, a isto vrijedi i za Rodriguezov crtež. Iako je neupitno riječ o autoru koji zna crtati, stil kojim to radi je daleko od onoga što se meni sviđa. Na kraju mi najbolji dio cijelog serijala ostaje Grindhouse, kratka samostalna crnohumorna priča o kriminalcima koji su potražili utočište na krivom mjestu. Locke & Key će vrlo brzo biti zaključani u pretinac zaboravljenih stvari.

3/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 11/05/2016 06:46:16
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/05/2016 : 18:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Što obori ocjenu poslije 2 dana? Bio darežljiv sa četvorkom? :D
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/05/2016 : 18:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Likovi, njihovi odnosi i postupci su, usudio bih se reći, tipično američki,


Volim kada naletim na ovakve argumente. Može objašnjenje, ako nije problem?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/05/2016 : 21:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shaner

Likovi, njihovi odnosi i postupci su, usudio bih se reći, tipično američki,


Volim kada naletim na ovakve argumente. Može objašnjenje, ako nije problem?



Naravno da može.

Način na koji su primjerice portretirani klinci: odnosi s roditeljima, međusobna komunikacija, odnosi u školi, isticanje važnosti srednje škole, ta famozna maturalna zabava, potreba da se bude cool (i što to "cool" točno znači). Svjestan sam ja da su te stvari prisutne svugdje u svijetu i možda na mnogim mjestima u upravo takvom obliku, no ja ih takve poznajem upravo iz američkih filmova/serija. Mislim da ćemo se složiti da ima stvari koje su prepoznatljivo "nečije" i naravno da je to generalizacija, ali dojma sam da će bilo tko bez ikakvog predznanja čitajući Locke & Key pomisliti "ovo je američki strip". Naravno, kao što sam i napisao, ne mislim da u tome ima išta samo po sebi loše, jednostavno nije po mom guštu.

Sorry na kratkom i, vjerujem, još uvijek ne dovoljno detaljnom odgovoru, ali ne znam kako bih se bolje izrazio. Ako ti se da napiši zašto ti misliš da nisu tipično američki (ako tako misliš), pa mi možda bude lakše odgovoriti.

@swamp thing
Da.
Šalu na stranu. Razmislivši malo o nekim drugim naslovima koji mi također nisu baš dobri, a bolji su od ovog, i prisjetivši se koliko mi je zapravo dosadan i razočaravajuć L&K bio, zaključio sam da je to ipak ocjena manje. Kao da te ocjene išta znače...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/05/2016 : 21:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
prvi put da čujem da nekoga strip nije oborio s nogu;pa još dao tako nisku ocenu;ali ajde,100 žena, 200 ...

meni je još samo ostao Omega,ali trudim se da barem malo odložim zadovoljstvo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/05/2016 : 21:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
I ja sam ovo pročitao nedavno, i to svih 6 trejdova u roku od 3-4 dana. Trebalo je malo vremena da budem uvučen u priču, ali kad se to desilo negdje tokom drugog trejda, nisam mogao da ostavim dok ne završim. Zadnjeg dana sam u cugu pročitao 3 poslednja trejda.
Utisci su veoma pozitivni. Od zanimljive i pažljivo ispričane i uklopljene priče pune detalja, preko karakterizacije likova koji su tako živi i stvarni, do odličnog crteža, jednostavno sve funkcioniše i daje odličnu cjelinu.

Ovo je prije svega priča o porodici, o borbi koja jeste život, o odrastanju, stavljena u jedan okvir koji mi je itekako prijao.

I pored veoma pozitivnog utiska, smetala mi je malo politička korektnost kojom strip provijava, a i sam epilog je previše zašećeren za moj ukus, ali sve u svemu, strip je za preporuku.

9/10

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/05/2016 : 22:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobro je Shaner opisao strip, sapunica Beverly Hills 90210. Sličan utisak je i na mene ostavio.


Have mercy
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/05/2016 : 22:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Strip je tečan, tu nema dvojbe. Ja sam cijeli serijal pročitao kroz jednu večer i naredno jutro, no više zbog toga da ga se riješim nego jer me vukla priča. A svoju ulogu u mom razočaranju su sigurno odigrala i velika očekivanja koja sam imao upravo zbog svih tih hvalospjeva. Nema tu šta, kako je anto rekao:"100 žena, 200...".

Nego, bushido, koliko sam primjetio po forumu, ti dosta dobro poznaješ američki strip, pa ako ti nije teško baci kakvu preporuku nekome tko nije toliko blizak s materijom. Čitao sam malo toga i htio bih dati stvarima šansu, a opet mi se ne da gubiti vrijeme na stvari koje nisu za mene. U svrhu smjernica: Saga mi je odlična, Low razočaranje, The Invisibles također, a za Locke & Key već znaš. Slijedeće se spremam čitati Criminal, dojmove naravno javim. Pa ako ti pada na pamet nešto što bi se čovjeku takvog (ne)ukusa svidjelo...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/05/2016 : 22:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Dobro je Shaner opisao strip, sapunica Beverly Hills 90210. Sličan utisak je i na mene ostavio.





Hvala izivko, sad stado ima dve crne ovce.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/05/2016 : 22:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Naravno da može.

Način na koji su primjerice portretirani klinci: odnosi s roditeljima, međusobna komunikacija, odnosi u školi, isticanje važnosti srednje škole, ta famozna maturalna zabava, potreba da se bude cool (i što to "cool" točno znači). Svjestan sam ja da su te stvari prisutne svugdje u svijetu i možda na mnogim mjestima u upravo takvom obliku, no ja ih takve poznajem upravo iz američkih filmova/serija. Mislim da ćemo se složiti da ima stvari koje su prepoznatljivo "nečije" i naravno da je to generalizacija, ali dojma sam da će bilo tko bez ikakvog predznanja čitajući Locke & Key pomisliti "ovo je američki strip". Naravno, kao što sam i napisao, ne mislim da u tome ima išta samo po sebi loše, jednostavno nije po mom guštu.

Sorry na kratkom i, vjerujem, još uvijek ne dovoljno detaljnom odgovoru, ali ne znam kako bih se bolje izrazio. Ako ti se da napiši zašto ti misliš da nisu tipično američki (ako tako misliš), pa mi možda bude lakše odgovoriti.


Ne slažem se s tvojom argumentacijom (zapravo, ne slažem se s većinom tvojih recenzija), ali uvijek mi je zanimljivo kada ljudi imaju potrebu generalizirati kako bi argumentirali svoje sudove.

To je samo opažanje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/05/2016 : 22:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ostavio sam i ja negdje svoj dojam, i isto nisam toliko oduševljen, ali dao sam jaku ocjenu (7,5) zbog načina kako King dobro barata pričom. Očekivao sam više nego samo kratku zabavu.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/05/2016 : 22:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nego, bushido, koliko sam primjetio po forumu, ti dosta dobro poznaješ američki strip, pa ako ti nije teško baci kakvu preporuku nekome tko nije toliko blizak s materijom. Čitao sam malo toga i htio bih dati stvarima šansu, a opet mi se ne da gubiti vrijeme na stvari koje nisu za mene. U svrhu smjernica: Saga mi je odlična, Low razočaranje, The Invisibles također, a za Locke & Key već znaš. Slijedeće se spremam čitati Criminal, dojmove naravno javim. Pa ako ti pada na pamet nešto što bi se čovjeku takvog (ne)ukusa svidjelo...




Vidjet ću, moram malo razmisliti. Ovo što si mi rekao i nije baš neki putokaz.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/05/2016 : 07:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Shaner

Naravno da može.

Način na koji su primjerice portretirani klinci: odnosi s roditeljima, međusobna komunikacija, odnosi u školi, isticanje važnosti srednje škole, ta famozna maturalna zabava, potreba da se bude cool (i što to "cool" točno znači). Svjestan sam ja da su te stvari prisutne svugdje u svijetu i možda na mnogim mjestima u upravo takvom obliku, no ja ih takve poznajem upravo iz američkih filmova/serija. Mislim da ćemo se složiti da ima stvari koje su prepoznatljivo "nečije" i naravno da je to generalizacija, ali dojma sam da će bilo tko bez ikakvog predznanja čitajući Locke & Key pomisliti "ovo je američki strip". Naravno, kao što sam i napisao, ne mislim da u tome ima išta samo po sebi loše, jednostavno nije po mom guštu.

Sorry na kratkom i, vjerujem, još uvijek ne dovoljno detaljnom odgovoru, ali ne znam kako bih se bolje izrazio. Ako ti se da napiši zašto ti misliš da nisu tipično američki (ako tako misliš), pa mi možda bude lakše odgovoriti.


Ne slažem se s tvojom argumentacijom (zapravo, ne slažem se s većinom tvojih recenzija), ali uvijek mi je zanimljivo kada ljudi imaju potrebu generalizirati kako bi argumentirali svoje sudove.

To je samo opažanje.



Ima nas svakakvih, da se svi u svemu slazemo bilo bi pomalo dosadno.
Sto se generaliziranja tice, slazem se da to nije pravi nacin za dokazivanje bilo cega, ali jbg, iz nekog razloga svi to radimo. U ovom konkretnom slucaju bilo mi je jednostavnije i brze napisati 'americki' (misleci da cemo se razumjeti, sto ocito nismo) nego prepricavati scene iz stripa i objasnjavati sto mi se u kojoj nije svidjelo. To bi se eventualno moglo negdje uzivo uz neku pivu i puno slobodnog vremena (puno i pive, naravno).


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/05/2016 : 11:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

prvi put da čujem da nekoga strip nije oborio s nogu;pa još dao tako nisku ocenu;ali ajde,100 žena, 200 ...

meni je još samo ostao Omega,ali trudim se da barem malo odložim zadovoljstvo.


evo, i ja jucer zavrsio sa peticom i jedva cekam da se bacim u sesticu ... mada strepim ... poslije je kraj ... nema vise


@Shaner
"Razmislivši malo o nekim drugim naslovima koji mi također nisu baš dobri, a bolji su od ovog, i prisjetivši se koliko mi je zapravo dosadan i razočaravajuć L&K bio ..."

Cisto iz znatizelje, koji su ti to naslovi bili bolji? :)


(drukcije se ni ja ne palim na "amerikance", cast par izuzetaka, no ovaj serijal mi je vrh ... a kad se sjetim kako sam ispocetka mislio "sta je ovo opet ..." samo zbog crteza)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/05/2016 : 14:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli



Cisto iz znatizelje, koji su ti to naslovi bili bolji? :)





Pa zapravo gotovo sve što sam u zadnje vrijeme čitao (od stripova). Za primjer, Coseyevo Putovanje u Italiju mi je osjetno bolje, a njega sam ocijenio sa 5/10 (ok je za pročitati jednom). Trojka mi je nešto što se da pročitati, ali bolje ne trošiti vrijeme na to.
Što se amera (koje, kao što sam već napisao, nisam baš previše čitao) tiče, meni je najbolji dojam ostavila Saga.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/05/2016 : 14:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

tko ce ga znati zasto ce Markos ovo onda objaviti :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2016 : 15:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


tko ce ga znati zasto ce Markos ovo onda objaviti :D





šta će markos objaviti??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/05/2016 : 15:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Poli


tko ce ga znati zasto ce Markos ovo onda objaviti :D





šta će markos objaviti??


Locke & Key.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2016 : 15:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ozbiljno?
uf,uvek mrzim kad se dupliraju stripovi,ali dobro,L&K je toliko dobar da zaslužuje više izdanja.
inače,bilo mi je na pameti par puta da će Fibra objaviti ovaj strip,sa obzirom da markos ne propušta da objavi naiznačajnija strip dela.
Sad mu samo još ostaje da najavi i Pinokia.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/05/2016 : 16:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

bas te htedoh dopuniti sa Pinokijem, kad vidim i sljedecu vrstu u tvom postu, i tu je :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/05/2016 : 21:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nego, bushido, koliko sam primjetio po forumu, ti dosta dobro poznaješ američki strip, pa ako ti nije teško baci kakvu preporuku nekome tko nije toliko blizak s materijom. Čitao sam malo toga i htio bih dati stvarima šansu, a opet mi se ne da gubiti vrijeme na stvari koje nisu za mene. U svrhu smjernica: Saga mi je odlična, Low razočaranje, The Invisibles također, a za Locke & Key već znaš. Slijedeće se spremam čitati Criminal, dojmove naravno javim. Pa ako ti pada na pamet nešto što bi se čovjeku takvog (ne)ukusa svidjelo...




Na primjer, ovi. Mislim, hrpu toga sam zaboravio. Teško je to sve popamtiti.

- Ljubav i rakete
- Usagi Yojimbo
- Scalped
- Bone
- Čuvari
- Brončano doba
- Promethea
- Ugovor s Bogom trilogija
- Hitman
- V kao vendetta
- Hip Hop Family Tree
- Top 10
- Živi mrtvaci
- Fourth World
- Berlin
- Maus
- Ghost World
- Captain America (Jack Kirby, iz 1970-ih godina)
- Sandman
- Fun Home
- Crna rupa
- Eightball
- Suicide Squad (John Ostrander/Kim Yale)
- Little Lulu
- All-star Superman
- Preacher
- Donald Duck/Scrooge McDuck (Carl Barks)
- Transmetropolitan
- Daredevil (Frank Miller)
- Pakao
- Astro City
- Stray Bullets
- Ex Machina
- Jimmy Corrigan, the Smartest Kid on Earth
- Hellboy/BPRD/Lobster Johnson/Abe Sapien
- Asterios Polyp
- The Incredible Hulk (Peter David)
- Habibi
- Concrete
- Ofucani holivudski film
- Animal Man (Grant Morrison)
- Binky Brown Meets the Holy Virgin Mary
- American Barbarian
- Čudovište iz močvare (Alan Moore)
- Američki Kinez
- Donald Duck/Scrooge McDuck (Don Rosa)
- Building Stories
- Gødland
- Kamandi, The Last Boy on Earth (Jack Kirby)
- Jonah Hex (Justin Gray/Jimmy Palmiotti)
- Ms. Marvel (G. Willow Wilson)
- Blankets
- Plastic Man (Kyle Baker)
- Safe Area Goražde/The Fixer
- Castle Waiting
- JLA (Grant Morrison)
- Hark! A Vagrant
- Private Eye
- X-Statix
- Beasts of Burden
- Spider-Man: Kraven's Last Hunt
- Hawkeye (Matt Fraction/David Aja)
- Sin City
- Devil Dinosaur (Jack Kirby)
- The Wicked + The Divine
- Punisher (Garth Ennis)
- Scott Pilgrim
- Journey into Mystery (Kieron Gillen)
- Stranci u raju
- Daytripper
- Starman (James Robinson)
- East of West
- Lazarus
- The Unbeatable Squirrel Girl
- MIND MGMT
- Lumberjanes
- New X-Men (Grant Morrison)
- This One Summer
- Superman: Peace on Earth
- RASL
- Daredevil (Mark Waid)
- Mouse Guard
- The Superior Foes of Spider-Man
- Groo the Wanderer
- Alias/The Pulse
- Cul de Sac
- Shade, the Changing Man (Peter Milligan)
- Why I Hate Saturn
- True Story, Swear to God
- War Stories
- Captain America/Winter Soldier/Secret Avengers (Ed Brubaker)
- Velvet
- Transformers vs G.I. Joe

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/05/2016 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Uf! Ja mislio napisat ćeš mi tri-četiri naslova i super. Baš sam naivac.

Puno hvala!

Edit:

Sad kad sam malo proučio ovaj pozamašan popis vidim da ima sigurno desetak stvari koje sam čitao i bile su mi jako dobre/odlične, pa i nekih naslova koji su mi već dugo na listi. Neke stvari znam, ali mi ne djeluju baš privlačno, a za neke nisam nikad čuo i svakako ću ih istražiti.
Baš si enciklopedija.

Nego, kad ti stigneš pročitati sve to? Ako me pamćenje ne vara, jednako detaljno poznaješ i mange. Ne znam kako stojiš s francuzima? Mislim, ja se borim s vremenom (i to ne baš uspješno) samo da savladam cijeli Fibrin katalog i još poneki strip sa strane...


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 12/05/2016 22:17:04
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/05/2016 : 22:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Nego, kad ti stigneš pročitati sve to? Ako me pamćenje ne vara, jednako detaljno poznaješ i mange. Ne znam kako stojiš s francuzima? Mislim, ja se borim s vremenom (i to ne baš uspješno) samo da savladam cijeli Fibrin katalog i još poneki strip sa strane...




Pa i ne stignem baš. Recimo, mnoge od novijih serijala čitam jako sporo. Neke sam stvari čitao prije, kada sam imao znatno više vremena.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000