forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 09:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ako ste gledali Ligu Prvaka ovih dana možda ste primjetili reklame "Be the first to know" i pokraj toga datum 20.02.
U ponoć po našem vremenu predstavljen je PS najnovije, četvrte generacije. Kao i obično, glasine su prestigle službeno predstavljanje pa se više-manje znalo što očekivat. Tu mislim prvenstveno na joystick.

Uglavnom, što mislite? Ima par odličnih inovacija, a očekivana cijena se čini (relativno govoreći) jako niska (oko 2.600 kuna u odnosu na PS3 koji sad košta 2.700 kuna). Da čujem, tko planira kupiti ovo čudo?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 21/02/2013 : 10:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Ako će cijena biti ovako niska(što iskreno sumnjam) onda možda. Glavno je pitanje hoće li se moći vrtiti piratske igre.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

budo
Starting Member



Croatia
97 Posts

Member since 21/01/2008

Posted - 21/02/2013 : 10:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send budo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da uopce nije predstavljena nova konzola, nego samo joystick i nekoliko igara.
Ne znam di ste nasli cijene jer nije navedeno kad pocinje prodaja, vidim da su ih vani dosta oprali jer nitko ne vidi smisao ove pressice, osim marketinskog efekta.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 11:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Nije predstavljena nova konzola kako će izgledati, ali je rečeno dosta toga o performansama. Druga stvar je što se to sve ipak manje-više očekivalo od Sony-a.
Okvirni datumi kada će biti pušteno u prodaju se isto znaju. U Americi i Japanu će to vjerojatno biti u prosincu, a kod nas tu ćemo se načekat i godinu dana.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 11:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

Ako će cijena biti ovako niska(što iskreno sumnjam) onda možda. Glavno je pitanje hoće li se moći vrtiti piratske igre.



Ma nema šanse. To možeš odmah prekrižiti.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/02/2013 : 14:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
A i cijena za novi uređaj mi izgleda malo preniska... Možda vani bude toliko, ali kod nas sumnjam.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 21/02/2013 15:07:33
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 14:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
De sreži tu sliku malo

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 21/02/2013 : 17:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Gledao i ja juče predstavljanje...malo o igricama(killzone mi izgleda najbolje,ko film...),malo o joysticku,malo o perfomansama.
Puno priče,malo pravih tajni otkriveno.
Uglavnom,kao i svaki koji je izišao do sad,bolji od prethodnog,opet će biti nemoguće spojiti pirate i online igru,kao i na trojci itd.
Ja sam u biti čekao predstavljenje dvije igrice,uncharteda i gran turisma ali ništa od te dvije nažalost.
Ako cijena četvorke bude 2700,uzima se prvi tjedan,ali sumnjam,realna cijena bi po meni bila(sudeci po dosadašnjem iskustvu) od 500 do 600 eura za prvu godinu po izlasku,kasnije možda te 2700,ali puno kasnije...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/02/2013 : 17:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja ću kupiti godinu, dvije nakon izlaska.
Do onda ću odigrat sve PS3 igre koje namjeravam (ima ih dosta), a taman će se nakupiti i novih PS4 igara.
Jer ove godine izlazi hrpa zanimljivih naslova za PS3, vjerojatno neki labuđi pjev prije kraja.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/02/2013 : 17:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U bem ti...
Gledao neki dan oko joysticka ali nisam vidio konzolu!
Izgleda mrak!
Imam PS3 od 11/2011 i ne vjerujem da bih skoro to mogao..
Ima puno jos za odigrati..




Al konzola je OK!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 22/02/2013 00:10:27
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 21/02/2013 : 18:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Šuška se nešto o tome da se neće moći igrati igre od PS3 šta je šteta,a još veće sranje je šta će si svako morati kupiti original igru.
Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/02/2013 : 18:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva


Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(


U, to je stvarno sranje.
Ne želim da mi PS pretvore u vražji steam.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/02/2013 : 21:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Šuška se nešto o tome da se neće moći igrati igre od PS3 šta je šteta,a još veće sranje je šta će si svako morati kupiti original igru.
Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(


Ako ovo bude istina, nema apsolutno nikakve šanse da ja to kupim.
Bit će i drugih konzola...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/02/2013 21:24:35
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/02/2013 : 21:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će većina glavnih krenuti tom politikom, ako Sony krene.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Šuška se nešto o tome da se neće moći igrati igre od PS3 šta je šteta,a još veće sranje je šta će si svako morati kupiti original igru.
Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(



quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

Šuška se nešto o tome da se neće moći igrati igre od PS3 šta je šteta,a još veće sranje je šta će si svako morati kupiti original igru.
Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(


Ako ovo bude istina, nema apsolutno nikakve šanse da ja to kupim.
Bit će i drugih konzola...



quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by elva


Znači ako ja kupim original igru i instaliram je na mojoj PS4 konzoli,neće više raditi na ijednu drugu konzolu,tj.neće se moći preprodavati i kupovati polovne igre.:-(


U, to je stvarno sranje.
Ne želim da mi PS pretvore u vražji steam.



Pa to su jučer demantirali.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/02/2013 : 23:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

A i cijena za novi uređaj mi izgleda malo preniska... Možda vani bude toliko, ali kod nas sumnjam.





A jesi ga sad pretjera
Što ti ne znaš za neku sredinu?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/02/2013 : 23:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove


Pa to su jučer demantirali.


A onda dobro.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/02/2013 : 00:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by dr strangelove


Pa to su jučer demantirali.


A onda dobro.


A super!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/02/2013 : 08:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Doduše, još uvijek je izgledno da se igrice sa trojke neće moći pokretati i na četvorci.
Ali tko zna, možda nastave politiku od prije pa prvi PS4 u seriji budu mogli pokretati igrice sa prijašnje konzole!

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2013 : 16:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Doduše, još uvijek je izgledno da se igrice sa trojke neće moći pokretati i na četvorci.
Ali tko zna, možda nastave politiku od prije pa prvi PS4 u seriji budu mogli pokretati igrice sa prijašnje konzole!


Lijepa mogućnost, ali to me ne zanima.
Igre za trojku, igrat ću na trojci. Na četvorci želim nešto bolje...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/02/2013 : 17:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Igre za trojku, igrat ću na trojci. Na četvorci želim nešto bolje...



Teško.
Tehnološki naprednije, to da. Ali bolje, to ovisi kako koja.
Meni su u Top 10 igara svih vremena dvije sa PS1.
Tako da, novije nije uvijek bolje.

Kompatibilnost PS3 igara na PS4 me ne brine, jer se ne namjeravam rješavati trojke.
A ako mi ugine, kupit ću novu.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2013 : 17:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan
Igre za trojku, igrat ću na trojci. Na četvorci želim nešto bolje...



Teško.
Tehnološki naprednije, to da. Ali bolje, to ovisi kako koja.
Meni su u Top 10 igara svih vremena dvije sa PS1.
Tako da, novije nije uvijek bolje.

Kompatibilnost PS3 igara na PS4 me ne brine, jer se ne namjeravam rješavati trojke.
A ako mi ugine, kupit ću novu.


Tehnički sam i mislio.
I meni su najbolje igre bile na PS1 i Dreamcastu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/02/2013 : 08:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by dr strangelove

Doduše, još uvijek je izgledno da se igrice sa trojke neće moći pokretati i na četvorci.
Ali tko zna, možda nastave politiku od prije pa prvi PS4 u seriji budu mogli pokretati igrice sa prijašnje konzole!


Lijepa mogućnost, ali to me ne zanima.
Igre za trojku, igrat ću na trojci. Na četvorci želim nešto bolje...



Ja se sjećam kad je mene ubilo što na dvojci ne mogu igrati Crash

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 07/03/2013 : 23:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/03/2013 : 21:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Izvinjavam se na ofu.Postavio sam pitanje i na temi dzojstici ali mozda niko nije video pa evo i ovde.
Ajde ako neko ima originalni dzojstik za Soni PS 2 neka pogleda da li na uticnici fali jedna iglica.Vec dva puta vidjam dzojstik bez jedne iglice.Jel to fabricki tako treba?Ja imam od keca i taj ima sve iglice(svih 9).

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 09/03/2013 : 07:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Izvinjavam se na ofu.Postavio sam pitanje i na temi dzojstici ali mozda niko nije video pa evo i ovde.
Ajde ako neko ima originalni dzojstik za Soni PS 2 neka pogleda da li na uticnici fali jedna iglica.Vec dva puta vidjam dzojstik bez jedne iglice.Jel to fabricki tako treba?Ja imam od keca i taj ima sve iglice(svih 9).



Pogledat ću kad ustanem iz kreveta.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000