forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/02/2016 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
@hello

Ja sam ljubitelj akcije i avanture. Probaj Batman arkham knight i Bloodnorne.
Nažalost za malu ti zasada ne mogu dati preporuku jer i sam imam isti "problem" :))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/02/2016 : 11:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

@hello

Ja sam ljubitelj akcije i avanture. Probaj Batman arkham knight i Bloodnorne.
Nažalost za malu ti zasada ne mogu dati preporuku jer i sam imam isti "problem" :))

Upravo ta bloodborne mi je i prva na listi želja. Koja je recimo razlika između bloodbornea i Assassins creed syndicate?
Što se tiče ovog "dječjeg" problema budemo u kontaktu

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 26/02/2016 : 11:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Zbog tele2 akcije njuškalo je sada preplavljen praktički novim konzolama PS4 tako da nisam mogao odoliti i po prvi put u životu kupio sam playstation. Za 1900,00 kn novi C model od 1Tb + gratis igra mislim da je jako povoljna kupovina tako da tko god namjerava kupiti PS4 došlo je vrijeme Hvala tele2!
E sad bi molio za preporuku igara koje bi bile dobre za početnika koji je samo igrao na tipkovnici i mišu koje bi mi igre preporučili da obavezno odigram i to single mod dok se malo ne uvježbam a tek kajem godine bi onda uzeo PS plus za online igranje.
Također, ima li preporuka za neke igre koje bi nabavio svojoj curici od 7 godina. Just dance ću joj nabaviti sigurno. Što još bi joj bilo jednostavno da igra. Ima li koja dobra besplatna igra za skinuti s PS storea?




Moj savjet ti je da uzmeš "Uncharted - Nathan Drake collection"
Ako se ne varam, to uključuje prva tri Uncharteda remasterirana za PS4, meni osobno, najdrži mi je drugi dio.
Filmski doživljaj, akcija, pucačina iz trećeg lica, zagonetke, avantura, fantastika...

Ako baš trebaš neku igru kako bi se naviknuo na raspored tipki na kontroleru, onda preporučam interaktivne poput "Beyond two souls" i "Until down"
Until down nisam igrao, ali zanima me taj horrorčić...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/02/2016 : 12:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by hello

Zbog tele2 akcije njuškalo je sada preplavljen praktički novim konzolama PS4 tako da nisam mogao odoliti i po prvi put u životu kupio sam playstation. Za 1900,00 kn novi C model od 1Tb + gratis igra mislim da je jako povoljna kupovina tako da tko god namjerava kupiti PS4 došlo je vrijeme Hvala tele2!
E sad bi molio za preporuku igara koje bi bile dobre za početnika koji je samo igrao na tipkovnici i mišu koje bi mi igre preporučili da obavezno odigram i to single mod dok se malo ne uvježbam a tek kajem godine bi onda uzeo PS plus za online igranje.
Također, ima li preporuka za neke igre koje bi nabavio svojoj curici od 7 godina. Just dance ću joj nabaviti sigurno. Što još bi joj bilo jednostavno da igra. Ima li koja dobra besplatna igra za skinuti s PS storea?




Moj savjet ti je da uzmeš "Uncharted - Nathan Drake collection"
Ako se ne varam, to uključuje prva tri Uncharteda remasterirana za PS4, meni osobno, najdrži mi je drugi dio.
Filmski doživljaj, akcija, pucačina iz trećeg lica, zagonetke, avantura, fantastika...

Ako baš trebaš neku igru kako bi se naviknuo na raspored tipki na kontroleru, onda preporučam interaktivne poput "Beyond two souls" i "Until down"
Until down nisam igrao, ali zanima me taj horrorčić...

Hvala na preporuci. Koliko u prosjeku treba sati da se pređe jedan nastavak i da li je lagano?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 26/02/2016 : 12:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ako staviš na "easy mod" onda je lagano;)
A koliko treba vremena da bi se igre prešle?
Eh, stvarno se ne sjećam, ali nekome tko je neiskusan i tko igra rijetko treba sigurno nekoliko dana...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 26/02/2016 : 12:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ako staviš na "easy mod" onda je lagano;)
A koliko treba vremena da bi se igre prešle?
Eh, stvarno se ne sjećam, ali nekome tko je neiskusan i tko igra rijetko treba sigurno nekoliko dana...

Super, ma najvažnije mi je da igra ne traje predugo jer stvarno nemam toliko vremena. Na listu za sada stavljam:
Bloodborne
Uncharted
PES
i još bi izabrao dvije igre i to je to za 2016 :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/02/2016 : 13:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cestitam hello na PS4!
Jucer sam gledao u njemackom lancu tehnicke robe, 319eura,500Gb,jedan kontroler,bez igre.
Prosao si 70eura jeftinije.
Pogledao na intu neka predvidjanja za PS5, ali nije ziher da ce i druge godine ici u prodaju, jos je u razvoju. A na PS4 zasad imam samo tri-cetiri favorita...nije zbog toga neki jaki razlog za kupiti.
Uzivaj!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/02/2016 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by PAJDO

@hello

Ja sam ljubitelj akcije i avanture. Probaj Batman arkham knight i Bloodnorne.
Nažalost za malu ti zasada ne mogu dati preporuku jer i sam imam isti "problem" :))

Upravo ta bloodborne mi je i prva na listi želja. Koja je recimo razlika između bloodbornea i Assassins creed syndicate?
Što se tiče ovog "dječjeg" problema budemo u kontaktu



Nisam igrao Assassains creed pa ne mogu reći razliku, ali ako si na trojci igrao Dark souls onda će ti se i Bloodborne svidit

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/02/2016 : 18:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by PAJDO

@hello

Ja sam ljubitelj akcije i avanture. Probaj Batman arkham knight i Bloodnorne.
Nažalost za malu ti zasada ne mogu dati preporuku jer i sam imam isti "problem" :))

Upravo ta bloodborne mi je i prva na listi želja. Koja je recimo razlika između bloodbornea i Assassins creed syndicate?
Što se tiče ovog "dječjeg" problema budemo u kontaktu


Razlika je u tome što za Assassin's Creed držiš jedan gumb i igra se prođe sama od sebe, dok na Bloodborne psuješ, znojiš se, možda i kontroler strgaš.
Bloodborne nije igra za početnike, ako nikad nisi igrao nešto iz Souls serijala i ako nisi naviknut na kontroler.
Moglo bi ti doći da rage quitaš, baciš disk kroz prozor ili prodaš igru misleći da je nesavladivo preteška, što nije istina.
Tako da radije kupi Witcher 3, koji je odlična, predivna, ogromna, no lagana igra (i ima odabir težine u svakom trenutku).
Kad odigraš par takvih akcijskih RPG-a i pokoju pucačinu i kad budeš s kontrolerom na ti, e onda nabavi Bloodborne.

Za curicu ti preporučam Rayman Legends.
Predivna, vesela crtić igra na foru Super Maria, ali meni još bolja.
I može se igrati u više igrača na istom ekranu.

A besplatno ne možeš skinuti ništa ako nemaš PS Plus.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/03/2016 : 21:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Evo prvi dojmovi PS4 igara.
Za curicu skinuo digitalne: Beach Buggy racing i Little big planet 3 i naručio diskove koji će stići krajem mjeseca: Just dance 2015 i Rayman Legends.
Preporučam definitivno Beach Buggy racing, a i Little big planet mi se na prvu čini igriv za djecu.
Pogledao i demo Tearaway unfolded koju ne bi preporučio jer mi se čini prekomplicirana za djecu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/03/2016 : 21:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Prva igra koju sam nabavio za sebe i za sada sam na nekih 15-20% je The last of us. Ima par malih mana ali definitivno odlična igra! Koliko sam pročitao tvorci igre su isti kao i za Uncharted koju ste mi preporučili i koja mi je jedan od top prioriteta za nabaviti kasnije. S kontrolerom se snalazim bolje nego sam očekivao, iako sam dosad poginuo barem 50 puta

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/03/2016 : 22:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Prva igra koju sam nabavio za sebe i za sada sam na nekih 15-20% je The last of us. Ima par malih mana ali definitivno odlična igra! Koliko sam pročitao tvorci igre su isti kao i za Uncharted koju ste mi preporučili i koja mi je jedan od top prioriteta za nabaviti kasnije. S kontrolerom se snalazim bolje nego sam očekivao, iako sam dosad poginuo barem 50 puta



PS4 i Xbox One su se pretvorili u PC in the box. Jedina kompanija koja još pravi istinske konzole je Nintendo. The last of us je možda jedino što mi se igra od jadne ponude igara za PS4. Instaliraš si fino Steam Na PC, kupiš jednu kopiju Xbox 360 kontrolera i imaš nebrojeno igara svih žanrova na raspolaganju počevši od 3 kn. Ja vrebam sniženja i kupujem prvoklasne igre za uglavnom 8-25 kn. Taj Steam + gamepad mi više nalikuje na konzolarno igranje nego PS4. Priča se da je ovo zadnja generacija konzola ako ne smisle nešto radikalno drugačije. PS4 u odnosu na PS3 ima neznatno bolju grafiku i ništa drugo. Čak je bolji PS3 jer na njemu još i ima igara. Ako ljudi shvate da više za svoj novac ne dobijaju ništa osim malo ušminkanije grafike, odoše konzole u prošlost.
Svakako uživaj dok traje :-)
Ja nešto mjerkam neki Wii ili Wii U pa da malo igram Zeldu sa motion kontrolerom i nunchakom. To mi se čini kao nešto drugačije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/03/2016 00:02:01
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/03/2016 : 23:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Da, Nintendo je jedina prava konzola jer reciklira pet istih naslova iz generacije u generaciju bez ozbiljne third party podrške.
Steam igranje da je više ko konzola nego prave konzole... LOL, kaj sve neću pročitati.
Na kojoj konzoli su igre koštale 20kn? Možda piratske, al to se ne broji.
I PS4 da nema igara? Pa ima sve third party igre koje su izašle i na PC-u od vremena izlaska PS4 plus par vrhunskih ekskluziva. A najbolje tek dolazi.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/03/2016 : 23:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas probao na Samsungovom standu VR masku i dozivljaj je super-cool.
Rotacijom glave imate osjecaj da je sve oko vas u realnom prostoru gdje god u kojem smjeru gledali.
Samo da Sony pokrene sta slicnog za PS5 kad izadje, jer kako kaze Obi-wan nista novo samo grafika je novitet.I drugaciji kontroler sa touch-padom dodao bih.
Btw da, 20kn su bile fejk igre, ali sa pro mars 3 chipom na PS2 si ih mogao igrati.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 09/03/2016 23:34:48
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/03/2016 : 23:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Danas probao na Samsungovom standu VR masku i dozivljaj je super-cool.
Rotacijom glave imate osjecaj da je sve oko vas u realnom prostoru gdje god u kojem smjeru gledali.
Samo da Sony pokrene sta slicnog za PS5 kad izadje, jer kako kaze Obi-wan nista novo samo grafika je novitet.I drugaciji kontroler sa touch-padom dodao bih.
Btw da, 20kn su bile fejk igre, ali sa pro mars 3 chipom na PS2 si ih mogao igrati.


citao sam izvjestaj u bugu i to je vjerojatno smjer u kojem se ide. Koliko sam shvatio u proslosti je glavni problem bila ta rotacija ali to je sada rjeseno i sad jedino sto trebaju popraviti je rezolucija ali to ce sigurno ici postepeno.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2016 : 00:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Da, Nintendo je jedina prava konzola jer reciklira pet istih naslova iz generacije u generaciju bez ozbiljne third party podrške.
Steam igranje da je više ko konzola nego prave konzole... LOL, kaj sve neću pročitati.
Na kojoj konzoli su igre koštale 20kn? Možda piratske, al to se ne broji.
I PS4 da nema igara? Pa ima sve third party igre koje su izašle i na PC-u od vremena izlaska PS4 plus par vrhunskih ekskluziva. A najbolje tek dolazi.


Imam neki dojam da si stalno ljut...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/03/2016 : 00:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas sam rotirao kotacic na vrhu maske i nije bas nesto ekstra izostrilo sliku, ima jos nekih mutnih dijelova u vidnom polju, ali opet u odnosu na dosad sta imamo ovo je Top Tech.
Opet puno bolje nego Nintendo 3D, garantirano salje opticaru nakon kraceg vremena.
Vjerujem u igre na ovaj VR nacin jer meni je bilo interesantno. Jos kad bi radili kombinezone sa integriranim senzorima za full feeling to bi bilo vrh.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/03/2016 : 07:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Uncharted me malo razocarao. Igre su skriptirane do bola. Jedina kvaliteta mu je filmicnost i prica. Sto se level dizajna tice ni u jednom trenu ne postoji skretanje s puta. Samo ides i gledas sto ce se desiti. Za nesto tako skriptirano radije bi onda uzeo igrati nekakvu arkadu ili fps. Brze je i napetije.

S druge strane Bloodborne je fantastican. Samo onaj osjecaj kad nadjes 3 prolaza, provuces se nekuda jedva i onda skuzis da si se vratio na mjesto odakle si krenuo. Tko je igrao znati ce o cemu pricam. Level design na vrhuncu. Jedino su mi bossovi malo teski jer nemam previse vremena za igranje. Opet s druge strane kad jednom uspijhes preci nekog bossa osjecaj je neprocjenjiv.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 04/04/2016 : 20:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam prešao prvu igru na PS4 The last of us i moram priznati da se ne sjećam kad me neki film, serija ili strip ovako ugodno iznenadio kao ova igra. Priča je već viđena sto puta ali likovi, atmosfera, muzika pa rekao bi i scenarij su odlični.
Igrivost i grafika su isto tako na zavidnom nivou.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/04/2016 : 21:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao u klub.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/04/2016 : 07:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo prve igre za PS4 radi koje bih razmislio kupiti konzolu. Pogledajte (ako već niste) i uživajte:


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 05/04/2016 07:56:07
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2016 : 09:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Skinuo sam dodatak za The Witcher, The Hearts of Stone, i oduševljen sam više nego samom igricom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 05/04/2016 : 10:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Prodaje li itko Uncharted Nathan Drake collection? U trgovinama je trenutno na akciji za 250,00 kn.
Ne treba, nabavio!

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 05/04/2016 12:33:52
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/04/2016 : 18:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Presavršeno izgleda U4.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/04/2016 : 20:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo još jedan noviji clip. Ne rade ništa posebno, samo se voze. Ali kako to dobro izgleda. Blato me oduševljava.


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000