forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/10/2017 : 19:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...evo danas novog trailera za Detroit:
https://youtu.be/DJ7cDAdJxqo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/10/2017 : 19:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i za Last of us 2, također novi trailer:
https://youtu.be/VXUPpxA32Og
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/11/2017 : 18:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sutra mi neki lik prodaje igru Uncherted 4 A thief's end, izdanje koje na 1 disku ima i The lost legacy.
Kaže osobno je prešao obje igre sa tog jednog diska.
Komentirajte, nisam pametan ovdje... Postoji li takvo izdanje?


Mislim da ne postoji...prije će biti da su to oni neki Lost legacy 4on4 turniri koji iskaču s vremena na vrijeme ako imaš instaliran Uncharted 4 na plejki pa misli čovjek da je to Lost legacy igra....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2017 : 16:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako netko ima viška PS4 igre za zamjenu:

Rise of the tomb raider
Limbo / Inside

Imam nekih 9 igara za zamjenu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/11/2017 19:59:02
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 25/11/2017 : 13:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/11/2017 : 12:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Ekipa imate dobre popuste na PS4 i igrice.

PS4 Pro za 2250kn
VR za 1440kn
PS4 + VR + kamera + igrice za 2250kn
Igrice od 120kn
...

Ako kupujete u SD možete dobiti dodatnih 10% popusta za upis u newsletter. Bilo je i 20% popusta za plaćanje mastercardom, ali sad to više ne vidim.

SD link

Instar
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/12/2017 : 20:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?


Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 07/12/2017 : 07:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Whetherpine

Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?


Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...


To mije jasno, ali zanima me jel su na kolekciji remasterirane igre ili ne?
Ko bi kupovao tri igrice kad možeš s jednom proći jeftinije?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/12/2017 : 08:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Whetherpine

Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?


Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...


To mije jasno, ali zanima me jel su na kolekciji remasterirane igre ili ne?
Ko bi kupovao tri igrice kad možeš s jednom proći jeftinije?


3 u 1 je izašlo poslije kada su pojedinačne već kupili svi koji su to htjeli. Pa je onda opet bilo novih kupaca jer su 3 igre na 1 disku. Cijena 3 u 1 jest bolja, ali nije to toliko drastično, pojedinačne se mogu naći vrlo jeftino. Igre su iste (remasterirane naravno) tako da slobodno možeš kupiti collection. Ja sam ponovo igrao 2 i 3 sa collection diska i nemam nikakve zamjerke. Svakako vrijedno igrati i imati u kolekciji...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 08/12/2017 : 11:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Whetherpine

Koja je razlika između diska Uncharted Nathan Drake's collections i remastered izdanja za ps4?


Collection ima 3 igre na jednom disku, a obični remaster je svaka igra na po jednom disku. Postoje li neke druge razlike, ne znam...


To mije jasno, ali zanima me jel su na kolekciji remasterirane igre ili ne?
Ko bi kupovao tri igrice kad možeš s jednom proći jeftinije?


3 u 1 je izašlo poslije kada su pojedinačne već kupili svi koji su to htjeli. Pa je onda opet bilo novih kupaca jer su 3 igre na 1 disku. Cijena 3 u 1 jest bolja, ali nije to toliko drastično, pojedinačne se mogu naći vrlo jeftino. Igre su iste (remasterirane naravno) tako da slobodno možeš kupiti collection. Ja sam ponovo igrao 2 i 3 sa collection diska i nemam nikakve zamjerke. Svakako vrijedno igrati i imati u kolekciji...


Hvala na odgovoru!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/12/2017 : 13:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Upravo suprotno.
Prvo je izašla kolekcija na jednom disku, a tek zatim igre zasebno, zbog potražnje nekih koji nisu željeli ponovno sve tri igre, iz nekog razloga.
I sve su remasterirane.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/12/2017 : 20:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Upravo suprotno.
Prvo je izašla kolekcija na jednom disku, a tek zatim igre zasebno, zbog potražnje nekih koji nisu željeli ponovno sve tri igre, iz nekog razloga.
I sve su remasterirane.


Eh logike...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 22/01/2018 : 23:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam idiot kupio playku, ali ga naravno gotovo ni ne upalim.... Igrica imam na pretek, no volje za iste nemam.... U drugu ruku zao mi ga prodavati, jer ako ga prodam bas onda ce me uhvatit gust...
Tipicni idiot ;)
Pozdrav Obi-Wanu, nisam ga vidio jako dugo ^^
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 16:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Ja sam idiot kupio playku, ali ga naravno gotovo ni ne upalim.... Igrica imam na pretek, no volje za iste nemam.... U drugu ruku zao mi ga prodavati, jer ako ga prodam bas onda ce me uhvatit gust...
Tipicni idiot ;)
Pozdrav Obi-Wanu, nisam ga vidio jako dugo ^^


Ja odigrao Uncharted 1,2,3,4,The lost legacy, The last of us remastered i Ratchet and Clank i sada mi je već ponestaje ideja...
A nek stoji, ne traži kruha...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 23/01/2018 : 18:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Ja krenuo s GoW serijalom od jedinice pa taman da odigram sve dijelove dok dodje novi.Naravno na PS3.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 18:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Evo i novog trailera za GoW...čini mi se da će ovo biti jako jako dobro.
https://youtu.be/K0u_kAWLJOA
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 18:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Ja sam idiot kupio playku, ali ga naravno gotovo ni ne upalim.... Igrica imam na pretek, no volje za iste nemam.... U drugu ruku zao mi ga prodavati, jer ako ga prodam bas onda ce me uhvatit gust...
Tipicni idiot ;)
Pozdrav Obi-Wanu, nisam ga vidio jako dugo ^^


Ja odigrao Uncharted 1,2,3,4,The lost legacy, The last of us remastered i Ratchet and Clank i sada mi je već ponestaje ideja...
A nek stoji, ne traži kruha...


Ja sam izigrao nekoliko igri, neke sam počeo ali me nisu navukle (recimo Last Guardian), a u 12. mjesecu sam uzeo ps plus godinu za 328 kn...mislim da se itekako isplati.
Započeo sam igrati ovog telltaleovog batmana koji je ovaj mjesec besplatan (vjerovatno ću ga večeras završiti)...nije igra baš nešto(nakon prve epizode), ali mi je barem priča bolja nego u filmovima i stripovima
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 19:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Ja sam idiot kupio playku, ali ga naravno gotovo ni ne upalim.... Igrica imam na pretek, no volje za iste nemam.... U drugu ruku zao mi ga prodavati, jer ako ga prodam bas onda ce me uhvatit gust...
Tipicni idiot ;)
Pozdrav Obi-Wanu, nisam ga vidio jako dugo ^^


Ja odigrao Uncharted 1,2,3,4,The lost legacy, The last of us remastered i Ratchet and Clank i sada mi je već ponestaje ideja...
A nek stoji, ne traži kruha...


Ja sam izigrao nekoliko igri, neke sam počeo ali me nisu navukle (recimo Last Guardian), a u 12. mjesecu sam uzeo ps plus godinu za 328 kn...mislim da se itekako isplati.
Započeo sam igrati ovog telltaleovog batmana koji je ovaj mjesec besplatan (vjerovatno ću ga večeras završiti)...nije igra baš nešto(nakon prve epizode), ali mi je barem priča bolja nego u filmovima i stripovima


PS plus je za ljude koji imaju puno vremena i puno se igraju. No, nije skupo pa se isplati svakako. Meni definitivno ne bi odgovaralo, osjećao bi se obavezan igrati. Ovako odigram šta me zanima pa ostavim konzolu mjesec dana da se hladi. Nedavno sam si kupio slušalice. Zvuk je nevjerovatno dobar. 10 puta jasniji, glasniji i kvalitetniji od original earbuda za PS4 koji je dosta loš. Trenutno mjerkam igru Until dawn. Mislim da bi mi sjelo to odgledati sa mojim fenski slušalicama. Kada ih je bilo na izvoz nije me zanimala ta igra, a sada kada bih ja, nema nitko da mjenja u županiji...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 19:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se baš složio s time da je ps plus za ljude koji imaju puno vremena nego bih rekao da je jednostavno za sve jer u godinu dana možeš skinuti 60-tak besplatnih igri a među njima će se naći valjda nekih desetak koje će te zanimati i koje će isplatiti ovih 328 kn...
A nađu se tu i popusti za kupovinu nekih drugih igrica koje me zanimaju, a za koje ne bih nikada izdvojio više od onih 38 kn kolika im zna biti cijena na popustu. Evo pred dva tjedna sam kupio Deadlight director’s cut za 38 kn i to je plafon za platiti jednu takoreći 2d slide scroll igru...ona će mi biti na rasporedu odmah nakon što odigram ovog Batmana, a igra ima strip međusekvence tako da jedva čekam da uhvatim vremena za istu.
Ign-ova recenzija: https://youtu.be/OqR5Y42aONo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 19:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Obi, čudi me što do sada nisi odigrao Until dawn, ipak je to jedna od prvih igri za ps4, čak je bila i besplatna za skinut jedan mjesec prošle godine.
Meni se svidjela jer je vrlo atmosferična horror priča koju sam ostavio u svojoj kolekciji jer je namjeravam prijeći još koji put.
Nabavio sam si i Hiden agendu koja je još u celofanu, a kako je rekao cagliostro...samo slažem i nikako da odigram, čak ni Last of us još nisam započeo🤨
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 23/01/2018 : 19:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Ja sam idiot kupio playku, ali ga naravno gotovo ni ne upalim.... Igrica imam na pretek, no volje za iste nemam.... U drugu ruku zao mi ga prodavati, jer ako ga prodam bas onda ce me uhvatit gust...
Tipicni idiot ;)
Pozdrav Obi-Wanu, nisam ga vidio jako dugo ^^


Ja odigrao Uncharted 1,2,3,4,The lost legacy, The last of us remastered i Ratchet and Clank i sada mi je već ponestaje ideja...
A nek stoji, ne traži kruha...


Ja sam izigrao nekoliko igri, neke sam počeo ali me nisu navukle (recimo Last Guardian), a u 12. mjesecu sam uzeo ps plus godinu za 328 kn...mislim da se itekako isplati.
Započeo sam igrati ovog telltaleovog batmana koji je ovaj mjesec besplatan (vjerovatno ću ga večeras završiti)...nije igra baš nešto(nakon prve epizode), ali mi je barem priča bolja nego u filmovima i stripovima


PS plus je za ljude koji imaju puno vremena i puno se igraju. No, nije skupo pa se isplati svakako. Meni definitivno ne bi odgovaralo, osjećao bi se obavezan igrati. Ovako odigram šta me zanima pa ostavim konzolu mjesec dana da se hladi. Nedavno sam si kupio slušalice. Zvuk je nevjerovatno dobar. 10 puta jasniji, glasniji i kvalitetniji od original earbuda za PS4 koji je dosta loš. Trenutno mjerkam igru Until dawn. Mislim da bi mi sjelo to odgledati sa mojim fenski slušalicama. Kada ih je bilo na izvoz nije me zanimala ta igra, a sada kada bih ja, nema nitko da mjenja u županiji...


Ja Last of Us privodim kraju, Rachet & Clank sam stao na pola puta - nekak mi je previše dječja pa mi se baš i ne igra. I to je sve. Mada imam igrica na izbor za igrati nema vremena uopće za plejku.
Kad si spomenuo slušalice, to su one za u uho? Zanima me jel ima ko kakva iskustva s onim wireless ps4 7.1 slušalicama? Kolko para, jel valjaju išta, jel se to može uštekat na tv i gledati filmove sa tv-a, ima onaj neki gold, platinum edition...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine


Ja Last of Us privodim kraju, Rachet & Clank sam stao na pola puta - nekak mi je previše dječja pa mi se baš i ne igra. I to je sve. Mada imam igrica na izbor za igrati nema vremena uopće za plejku.
Kad si spomenuo slušalice, to su one za u uho? Zanima me jel ima ko kakva iskustva s onim wireless ps4 7.1 slušalicama? Kolko para, jel valjaju išta, jel se to može uštekat na tv i gledati filmove sa tv-a, ima onaj neki gold, platinum edition...
[/quote]

Slušalice za u uho - earbuds. Naručio sam si 2 para iz Kine, platio bagatela. Jedne su Samsung Galaxy S6/S7, a druge Mi Xiaomi Piston basic. Nisam neki stručnjak, ali zvuk je tako krasno jasan, glasan i sočan da me oborile s nogu. Koristim na PS4 i PSP konzolama. Čuje se svaki šuš insekta, pjev ptice, govor dolazi na uho s koje strane ti se obraćaju. Uglavnom, kvalitet na koji ja nisam navikao za vrlo malo novca. Zanimljivo je da je zvuk iako izvanredan, donekle različit između to dvoje slušalica. Kod Mi Xiaomi zvuk pištolja je nekako reskiji, ali trunku tiši. Preporuke svima, ovo je pravi način za igranje, kao da si u igri.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/01/2018 21:15:12
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Obi, čudi me što do sada nisi odigrao Until dawn, ipak je to jedna od prvih igri za ps4, čak je bila i besplatna za skinut jedan mjesec prošle godine.
Meni se svidjela jer je vrlo atmosferična horror priča koju sam ostavio u svojoj kolekciji jer je namjeravam prijeći još koji put.
Nabavio sam si i Hiden agendu koja je još u celofanu, a kako je rekao cagliostro...samo slažem i nikako da odigram, čak ni Last of us još nisam započeo🤨


Nema ja šta skidat, konzola nije spojena na internet. Ako spojim na internet to za mene više nije konzola nego kompjuter i više nije za mene.
Ta igra me apsolutno nije zanimala dok nedavno nisam malo gledao reviewe i shvatio da je to kao da igraš horor film i pomalo odlučuješ u koje smjeru će radnja ići. Mislim da ugasim svjetlo i stavim te svoje nove slušalice, bilo bi fenomenalno. Ima za kupiti zapakirana za 149 kn., ali krivo mi je što su ih ranije svi htjeli mjenjati, a nitko nije htio uzeti u zamjenu (čak su mi i nudili par puta). I sada kada ja hoću baš nitko nema.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/01/2018 21:23:53
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Inače, trenutno se dosta lako može nabaviti Horizon zero dawn, ali oklijevam. Imam neki neodređen dojam da mi se ne bi svidjelo. Nisam baš neki ljubitelj open worlda, više volim skriptiranu kvalitetnu priču koju odgledaš kao dobar film zgusnuto događajima i twistevima sudbine. Također mi se borba čini komplicirana. Volim jednostavnost u igrama. Možda griješim.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 21:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Je istina,ona produžena verzija je većinom po 139 ili 149 kn nova u trgovinama i realno bi bilo da je ljudi prodaju polovnu za maksimalno 50 kn, ali danas je to sve ludo po oglasnicima, pa prodavatelji traže više nego za novu, što je automatski i neprihvatljivo za zamjene...

Nego, Obi, daj neki link za te slušalice koje si kupio...ako je baš jeftino, možda bi i mi ostali probali..
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000