forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Je istina,ona produžena verzija je većinom po 139 ili 149 kn nova u trgovinama i realno bi bilo da je ljudi prodaju polovnu za maksimalno 50 kn, ali danas je to sve ludo po oglasnicima, pa prodavatelji traže više nego za novu, što je automatski i neprihvatljivo za zamjene...

Nego, Obi, daj neki link za te slušalice koje si kupio...ako je baš jeftino, možda bi i mi ostali probali..


Evo, ja sam ove kupio od istog lika, stigne zajedno:

https://www.ebay.com/itm/New-Original-OEM-Stereo-Headset-Earphone-for-samsung-Galaxy-S6-Edge-Note5-4-3/253065728803?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

https://www.ebay.com/itm/Mi-Xiaomi-3-5mm-Piston-3-Earphone-Headphone-In-Ear-With-Mic-Fresh-Edition/253211423897?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=552314639816&_trksid=p2057872.m2749.l2649

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 21:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A Horizon Zero je vjerovatno odlična igra, ali vjerujem da nebi mogao odigrati bilo koji rpg u današnje vrijeme kada ne mogu naći vremena ni za ove kratke igre..
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 21:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A slušalice se spajaju na joystick?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

A slušalice se spajaju na joystick?


Naravno. To mi je jedna od omiljenih stvari kod kontrolera. Ubaciš slušalice i uroniš u najbolji zvuk ne ometajući ostale ukućane... Imaš tu jednu postavku koju moraš prebaciti i ostaviti tako u postavkama za zvuk.
Držiš PS dugme 3 sekunde / adjust devices / output staviš na all audio. To napraviš samo jednom i to je to. Tu su ti i volume control za headphones pa si podesiš jačinu kako ti odgovara.

Inače, ja sam do sada imao onaj originalni mono earbud što se dobije uz konzolu, pa zatim priručne earbuds od starog prijenosnog mini radija pa sam kupio jeftine naglavne slušalice. Sve je to radilo i mislio sam da je ok. Nisam bio u pravu. Tek sada čujem koliko je to sve bilo jadno u poredbi sa ovim sa linka - bukvalno nebo i zemlja. Pitam se kakve su tek onda skupe slušalice. Siguran sam da obični ljudi popute mene ne trebaju trošiti više novca od ovoga jer vjerovatno ne bih ni osjetio razliku...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/01/2018 21:50:27
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/01/2018 : 21:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Inače, trenutno se dosta lako može nabaviti Horizon zero dawn, ali oklijevam. Imam neki neodređen dojam da mi se ne bi svidjelo. Nisam baš neki ljubitelj open worlda, više volim skriptiranu kvalitetnu priču koju odgledaš kao dobar film zgusnuto događajima i twistevima sudbine. Također mi se borba čini komplicirana. Volim jednostavnost u igrama. Možda griješim.


Vjeruj mi, ovo je izuzetno kompaktan open world, a ne velike praznine ničega, kao Ubisoftove igre.
I priča je stvarno dobra.
A borba je jednostavna.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/01/2018 : 21:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan

Inače, trenutno se dosta lako može nabaviti Horizon zero dawn, ali oklijevam. Imam neki neodređen dojam da mi se ne bi svidjelo. Nisam baš neki ljubitelj open worlda, više volim skriptiranu kvalitetnu priču koju odgledaš kao dobar film zgusnuto događajima i twistevima sudbine. Također mi se borba čini komplicirana. Volim jednostavnost u igrama. Možda griješim.


Vjeruj mi, ovo je izuzetno kompaktan open world, a ne velike praznine ničega, kao Ubisoftove igre.
I priča je stvarno dobra.
A borba je jednostavna.


Dat ću joj šansu svakako, i želim da mi se svidi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/01/2018 : 21:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
U vrijeme izlaska igre i meni su open worldovi išli na živce (ne sjećam se koje sam zadnje igrao prije toga, ali bome su me ohladili).
No onda sam na nagovor mnogih kupio igru (dva tjedna nakon izlaska) i oduševila me kao kad sam prvi trailer vidio, pa sam se grizo zašto sam uopće čekao, a ne slušao svoj početni instinkt.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 24/01/2018 : 20:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

A slušalice se spajaju na joystick?


Naravno. To mi je jedna od omiljenih stvari kod kontrolera. Ubaciš slušalice i uroniš u najbolji zvuk ne ometajući ostale ukućane... Imaš tu jednu postavku koju moraš prebaciti i ostaviti tako u postavkama za zvuk.
Držiš PS dugme 3 sekunde / adjust devices / output staviš na all audio. To napraviš samo jednom i to je to. Tu su ti i volume control za headphones pa si podesiš jačinu kako ti odgovara.

Inače, ja sam do sada imao onaj originalni mono earbud što se dobije uz konzolu, pa zatim priručne earbuds od starog prijenosnog mini radija pa sam kupio jeftine naglavne slušalice. Sve je to radilo i mislio sam da je ok. Nisam bio u pravu. Tek sada čujem koliko je to sve bilo jadno u poredbi sa ovim sa linka - bukvalno nebo i zemlja. Pitam se kakve su tek onda skupe slušalice. Siguran sam da obični ljudi popute mene ne trebaju trošiti više novca od ovoga jer vjerovatno ne bih ni osjetio razliku...


Ja slušalice spajam na telku kad igram plejku.
Neznam jel se dobije kvalitetniji zvuk kad ih spajaš kontroler?
Čitao sam da last of us ima 7.1 zvuk ali to nigdje ne vidim u njegovim postavkama.
Ugl. htio bih nabaviti neke dobre wireless slušalice da mogu gledati i filmove i igrati se, ne moraju biti neke skupe ko ove za ps4 za soma i pol kuna.
Ali baš nemam nekog iskustva s tim.
Ne znam jel ima ko kakvu preporuku za takve slušalice?
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/02/2018 : 22:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Obi wan, imam ti ja Horizon i Until dawn ( doduse until dawn nije kod mene trenutno ) ako hoces posaljem ti iduci tjedan, pa kad predjes mi vrati :)
Rekao bi da me zanima zamjena, al posto ne igram kurca ( a kad igram igram witchera koji je ogroman ), radje ovako
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/02/2018 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice horizona, meni je super rijesen combat i graficki je predivan, no imam zamjerki... Main story mi je zesca tlaka, side questovi su solidni, ali potpuno nebitni, a najveca zamjerka mi je u igri, sto je prejebeno linearna. Nikakva odluka ne utjece na nista. Witcher 3 je definitivno najbolji open world, side questovi bolesno dobri, mijenjas pricu odlukama i sve.... Top igrica

Until Dawn sam kupio sa ogromnim gustom, cak nas se skupilo sestoro da ga igramo skupa ( svatko vodi po lika ), bila mi je stvarno zabavna igrat, osobito u drustvu, no isto mi je zamjerka na samu pricu....

No until dawn cu jednom platinirat, kad odlucim prestat radit sa kriptovalutama ( svo vrijeme mi ide ili na to, ili na druzenje sa ekipom, ribama ).

Ugl Obi-Wan, ako ti nije bed da ti ih posudim dok ne predjes, javi se u private, pa ti posaljem na neki tisak u blizini ;)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/02/2018 : 15:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Sto se tice horizona, meni je super rijesen combat i graficki je predivan, no imam zamjerki... Main story mi je zesca tlaka, side questovi su solidni, ali potpuno nebitni, a najveca zamjerka mi je u igri, sto je prejebeno linearna. Nikakva odluka ne utjece na nista. Witcher 3 je definitivno najbolji open world, side questovi bolesno dobri, mijenjas pricu odlukama i sve.... Top igrica

Until Dawn sam kupio sa ogromnim gustom, cak nas se skupilo sestoro da ga igramo skupa ( svatko vodi po lika ), bila mi je stvarno zabavna igrat, osobito u drustvu, no isto mi je zamjerka na samu pricu....

No until dawn cu jednom platinirat, kad odlucim prestat radit sa kriptovalutama ( svo vrijeme mi ide ili na to, ili na druzenje sa ekipom, ribama ).

Ugl Obi-Wan, ako ti nije bed da ti ih posudim dok ne predjes, javi se u private, pa ti posaljem na neki tisak u blizini ;)


Nabavio sam, ali zaboravio obrisat potražnju.
Hvala kao da si mi poslao...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/02/2018 : 01:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih mjesec dana odigrao:
The Batman telltale series
https://youtu.be/hXVkXYaKqxM

...ovo mi je prva telltale igra koju sam završio.
Od početka mi je djelovalo kao da će biti nešto dobro, pogotovo priča...ali u konačnici loše.
Loša sihronizacija, loša grafika, previše pravocrtno.
3/10 od mene.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/02/2018 : 01:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Deadlight director’s cut
https://youtu.be/qRj0nUtnfsM

Retro štih sa stripovskim međuscenama...falilo mi je nešto ovakvo za izigrati, ali u konačnici ipak slaba priča koja ostavlja mnoga pitanja nerazrješena i trpa sve na račun jedne emotivne scene iz prošlosti glavnog lika.
5/10
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/02/2018 : 01:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Hidden agenda
https://youtu.be/yhUWf0aQ_s8

Samo zbog tvoraca Until downa koji su uradili i ovu igru sam imao velika očekivanja i na kraju sam ostao nevjerovatno razočaran.
Igra je poput stiskanja pause i playa na mobitelu, totalno ograničena uz vrlo čudnu animaciju likova....ma uglavnom, prodao sam ju dalje već treći dan nakon nabavke.
2/10
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/02/2018 : 12:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Planiram kupiti četvorku i lcd neki solidan, koliko bi me izašlo sve skupa?
Računam oko 600 do 800 eura

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 01/03/2018 : 13:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/03/2018 : 20:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Evo završio sam Rise of tomb raider
https://youtu.be/1_FIyNcQSgA
...iako sam igru nabavio prvenstveno zbog kčerke moram priznati da sam se nekoliko noći ostao i sam nasamo družiti sa Larom.
Igra je poput nekog američkog blockbuster filma, onako sve eksplozivno, teatralno, ali u konačnici sve poprilično besmisleno i prosječno.
Posljednjih skoro tri tjedna sam na godišnjem, pa mi se čini da sam na igru utrošio jako mnogo vremena jer sam se zajebavao sa raznoraznim zadacima van glavne priče...pronalaženje svih grobnica, rješavanjem raznoraznih izazova koji su ustvari paljenje svakojakih plakata, hvatanje kokoša i bacanje istih u kokošinjac i na desetine sličnih stvari, a sve sa ciljem skupljanja xp-a koji opet pridonose skill pointsima itd
Uglavnom, u igri se što prije isplati kupiti bacač bombi od onog trgovca na vrhu nekog obronka koji se nakon kupovine montira na sve automatske puške pa su sve borbe do kraja mnogo jednostavnije.
Ovu igru bih smjestio u drugu ligu, nije to nešto kvalitetno i dobro.
Od mene nategnuta ocjena 7/10

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 01/03/2018 : 20:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
E da...i smiješno mi je to da netko može uspoređivati Uncharted i Tomb raider, pošto je meni Nathan Drake bar za dvije ocjene jači od Lare Croft.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 04/03/2018 : 09:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/5udGpW89dJA

Obznanjen je datum izlaska Detroita - 25.05.2018.
Igra kod mene budi najveći interes od svega do sada...bacio pogled za prednarudžbe u Hrvatskoj...469 kn je cijena koja me je dosta brzo ohladila pošto sam do sada najviše dao 200-tinjak kuna za igru, ali ovo stvarno želim vidjeti što prije u mojem playstationu🤯
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/03/2018 : 09:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
http://www.simplygames.com/p/detroit-become-human-ps4

45 funti na Simply games.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/03/2018 : 18:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
45 funti ili 375 kn
nije ni to jeftino
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/03/2018 : 21:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Pa tako se kreću cijene novih igara. Ako želiš proći jeftinije, onda pričekaj par mjeseci neki popust ili tako nešto :/

AAA naslov na pre-orderu teško da ćeš naći za 200 kn :D

Edited by - Wolfman on 04/03/2018 21:43:02
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/03/2018 : 10:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

http://www.simplygames.com/p/detroit-become-human-ps4

45 funti na Simply games.


Vidio sam da ima hrpa tih britanskih stranica za prodaju igri...kako to uopće funkcionira?
Registracija i prijavu je vjerovatno svugdje lako obaviti, a jel šalju za Hrvatsku i ako šalju,gdje vidjeti kolika je poštarina?
Inače, ja sam do sada u par navrata(kupio 4 igre) uplatio novce onom nekom Ivanu sa njuškala da mi naruči igre koje stižu iz Velike Britanije. Kod njega su cijene igri stalno promjenjive (idu gore dolje...npr Witcher 3 je znao biti od 140 do 260 kn, sada je na 230 kn), ali se za u rangu do 150 kn uvijek nađe neka dobra igra i tu recimo mislim da ću od sljedeće plaće uzeti Evil Within 2 za 150 kn (ima i Resident evil 7 za 150 kn).
Kako i piše u njegovim oglasima, za isporuku treba od 5 do 20 dana, sve 4 igre koje sam naručio preko njega su stigle neoštećene.
Uglavnom, ako netko ima kakav prijedlog na kojoj se trgovini registrirati i kupovati neka stavi link
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/03/2018 : 12:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Funkcionira jednako kao i bilo koji drugi webshop.
Šalju za Hrvatsku. Poštarina je oko 2 funte po igri.
Prije nego što naručiš s takvog webshopa pogledaj recenzije na https://www.trustpilot.com/

Konkretno, sa Simply games sam dosta naručivao i nikada nije bilo problema. Igru šalju isti dan kada ju naručiš i stiže u Hrvatsku za 3-4 dana otprilike.
Igre koje prednaručiš ti pošalju nekoliko dana prije službenog datuma izlaska igre tako da ju dobiješ točno na datum izlaska, a nekada čak i koji dan ranije.

Ovo ti je jedna dobra stranica za usporedbu cijena:

http://ps4pricecheck.com/

Primjerice, Evil within 2:

https://www.base.com/buy/product/the-evil-within-2-ps4/dgc-evilw2ps4.htm?awc=2694_1520248608_7d2c518271603a6926602bad3946723a

16,85 GBP

Ne znam zašto bi bezveze plaćao tamo nekom Ivanu kada možeš i sam direktno naručiti :)

Edited by - Wolfman on 05/03/2018 12:18:02
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/03/2018 : 16:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ma gledao sam ja i prije ovaj pricecheck, ali ovaj ih od nekuda naruči i jeftinije od najjeftinije na pricechecku (recimo ja sam od njega uzeo Mortal combat xl za 130 kn, a po pricechecku ga nigdje nema ispod 140 u protuvrijednosti...
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000