forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 05/03/2018 : 19:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ma gledao sam ja i prije ovaj pricecheck, ali ovaj ih od nekuda naruči i jeftinije od najjeftinije na pricechecku (recimo ja sam od njega uzeo Mortal combat xl za 130 kn, a po pricechecku ga nigdje nema ispod 140 u protuvrijednosti...


Jel to ovaj?
https://www.njuskalo.hr/ps4-igre/prodajem-tekken-7-ps4-xone-oglas-22687741
Gledam i ja njegove oglase i ima fakat najeftinije cijene.
Ali mi je nekako to sve sumnjivo pa nisam ništa naručivao.
Kažeš sve je prošlo ok s njim?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/03/2018 : 20:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Oki

Ma gledao sam ja i prije ovaj pricecheck, ali ovaj ih od nekuda naruči i jeftinije od najjeftinije na pricechecku (recimo ja sam od njega uzeo Mortal combat xl za 130 kn, a po pricechecku ga nigdje nema ispod 140 u protuvrijednosti...


Jel to ovaj?
https://www.njuskalo.hr/ps4-igre/prodajem-tekken-7-ps4-xone-oglas-22687741
Gledam i ja njegove oglase i ima fakat najeftinije cijene.
Ali mi je nekako to sve sumnjivo pa nisam ništa naručivao.
Kažeš sve je prošlo ok s njim?


I meni je također isto bio sumnjiv pa sam zaobišao. Jednostavno ne vidim zašto on to radi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 05/03/2018 20:25:20
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/03/2018 : 20:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Je, to je taj prodavač:
https://www.njuskalo.hr/korisnik/Ivan26-11?sort=cheap
...samo kao što rekoh, a ako si i primjetio, svako malo mijenja cijene...Witchera 3 je jedno vrijeme imao za 140, a sada je 235 kn.
Cijene najnovijih igri kod njega su u početku praktički kao i kod ostalih, ali već kroz nekih mjesec dana od izlaska zna biti duplo jeftiniji od ostalih koji prodaju istu igru ali korištenu...npr sjećam se igre Bulletstorm fullclip edition-prva cijena 380 kn, a kroz neko vrijeme, sada se srozala na 120 kn.
Ja sam do sada preko njega naručio 4 igre...”zajebao” je jedino za ovaj novi Tomb raider-u oglasu ima artbook edition, a stigla je obična verzija.
Uglavnom, sve igre su stigle relativno brzo (za nekih cca 7 dana), jedino baš ovaj spomenuti Tomb Raider kroz nekih 25 dana, ali njega sam naručio između Božića i Nove godine...
Što se tiče njuškala, sve je tamo sumnjivo...po meni na njuškalu ima više prevaranata nego pravih prodavača.
Ja gledam samo oglase ovog prodavača od iznad ili ako sam u mogućnosti osobno preuzeti igru, a u nepunih godinu dana me je samo u Karlovcu odbilo nekih 5 prodavača od 7 oglasa za koje sam se zanimao.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/03/2018 : 16:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kontaktirao sam ga i tražio nekih desetak igara odmah.
Odgovorio mi je da nema ni jednu. On to naručuje izvana pa treba čekati...
Kako da nanjušimo odakle on to naručuje da bude tako jeftino

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/03/2018 21:31:39
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/03/2018 : 17:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nije uvijek iz istog webshopa...nego vjerovatno ima neku bolju tražilicu za niske cijene, onaj pricecheck za ps4 ne prati dobro cijene, jer on uvijek nađe jeftinije...evo našao sam kuvertu i račun od Mortal combata XL...14,49£ a on traži 130 kn

...znači da si čovjek zaradi praktički samo za “kavu”, no ako ima veliku bazu ljudi kojima naručuje, kavu pije mukte nonstop;)
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/03/2018 : 17:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Pa to je sa base.com, taj webshop se nalazi na pricechecku. Naravno, cijene fluktuiraju pa trebaš ubosti kada je neka velika akcija na pojedinom shopu. Kao što je i sada akcija na base.com za mortal Kombat xl.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 06/03/2018 : 19:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
I ja sam naručivao od base.com ali sa ebaya. Sad vidim da je sa njihove stranice još jeftinije. Ali mortal kombat je sad 15 funti a ne 14.
Svejedno taj lik ništ ne zaradi!?
Morati ću i ja preko a njega ako kažeš da je siguran.
Kaj, hoće prvo lovu na račun?
I poštarina uključena u cijenu?
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 06/03/2018 : 19:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Jebote na tom base.com tekken 295kn sa poštarinom kod njega 250 sa poštarinom?!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/03/2018 : 21:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jebote na tom base.com tekken 295kn sa poštarinom kod njega 250 sa poštarinom?!


Pitao sam ga i kaže iz UK, pa sam tražio koji sajt, kaže Amazon UK.

Inače, upravo sam naručio 2 igre sa base com. Dosta povoljno. Tražilo mi je neku dodatnu verifikaciju Visa kartice pa sam se malo namučio, ali prošlo je. Vidjet ćemo kako će stići...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/03/2018 21:34:18
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 08/03/2018 : 00:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Ne kuzim zasto kupujete igre u kutijama uz sve ove predobre popuste na PSN-?.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 08/03/2018 : 08:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Možeš ih jednostavno zamijeniti, preprodati, pokloniti, super izgledaju na polici pa se možeš diviti svojoj kolekciji itd :D
Što se mene tiče, digitalno uzimam samo manje indie naslove.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/03/2018 : 12:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Možeš ih jednostavno zamijeniti, preprodati, pokloniti, super izgledaju na polici pa se možeš diviti svojoj kolekciji itd :D
Što se mene tiče, digitalno uzimam samo manje indie naslove.


Upravo tako.
Za digitalno imam Steam (tu stvarno budu pravi popusti). Kupio sam gomile igara za 5-25 kn.
PS4 samo na disku. Odigram, prodam, igram besplatno. Konzolu uopće nisam priključio na internet...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/03/2018 12:51:37
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 08/03/2018 : 15:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Možeš ih jednostavno zamijeniti, preprodati, pokloniti, super izgledaju na polici pa se možeš diviti svojoj kolekciji itd :D
Što se mene tiče, digitalno uzimam samo manje indie naslove.


I ja tako mislim.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/04/2018 : 17:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nakon Crasha, stiže i Spyro!

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/04/2018 : 19:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Crasha i Spiru nisam igrao ni kada sam sa 20 godina kupio PS1. Tada sam već bio prerastao te igre. No, za klince koji ne pate od sindroma FPSbloodyhell, može biti dobro.
Mi ostali ipak čekamo God of war, The last of us 2, Spider-man i Days gone ...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/04/2018 : 22:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ma samo ti iskazuj svoju muževnost mlateći čudovišta sjekirama.

A ja ću paliti ovce i loviti leptire. I uživati.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/04/2018 : 22:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pred nekih desetak dana konačno izigrao Last of us...
Onako od početka igra mi baš i ne izgleda kao nešto ekstra, ali sa vremenom vas jednostavno uvuče u sebe.
Ako igrate ovu igru i pri tome obratite pažnju na svaki detaljčić, pismo, ceduljicu, natpis...onda je doživljaj sasvim drukčiji jer svaka sitnica priča svoju priču.
Mene je recimo jako dojmila jedna scena kada sam na nekoj cesti ušao u ruzinavu auto kamp prikolicu gdje se na krevetu nalaze dva mala kostura i krvava bejzbol palica, a prije kreveta na komodi stoji slika obitelji (mama, tata i dva djeteta) na čijoj pozadini je ispisan natpis “Bože, oprosti nam”.
Znam da je Last of us izašao odmah nakon Uncharted 3 igre koju je također uradio Naughty dog, i dao bih ruku u vatru da su “reciklirali” onaj pub sa početka Uncharteda 3 pa su Joel i Ellie u jednom trenutku prošetali kroz spomenuti pub.
Da bi doživljaj bio potpun, izigrao sam i Left behind gdje mi je igrajući kao Ellie, najveći gušt bio bacanje prazne flaše među naoružanu bandu, a zvuk razbijanja bi momentalno privukao clickerse, pa dok se oni kolju međusobno., ja nastavljam put;)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/04/2018 : 16:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja sam pred nekih desetak dana konačno izigrao Last of us...
Onako od početka igra mi baš i ne izgleda kao nešto ekstra, ali sa vremenom vas jednostavno uvuče u sebe.
Ako igrate ovu igru i pri tome obratite pažnju na svaki detaljčić, pismo, ceduljicu, natpis...onda je doživljaj sasvim drukčiji jer svaka sitnica priča svoju priču.
Mene je recimo jako dojmila jedna scena kada sam na nekoj cesti ušao u ruzinavu auto kamp prikolicu gdje se na krevetu nalaze dva mala kostura i krvava bejzbol palica, a prije kreveta na komodi stoji slika obitelji (mama, tata i dva djeteta) na čijoj pozadini je ispisan natpis “Bože, oprosti nam”.
Znam da je Last of us izašao odmah nakon Uncharted 3 igre koju je također uradio Naughty dog, i dao bih ruku u vatru da su “reciklirali” onaj pub sa početka Uncharteda 3 pa su Joel i Ellie u jednom trenutku prošetali kroz spomenuti pub.
Da bi doživljaj bio potpun, izigrao sam i Left behind gdje mi je igrajući kao Ellie, najveći gušt bio bacanje prazne flaše među naoružanu bandu, a zvuk razbijanja bi momentalno privukao clickerse, pa dok se oni kolju međusobno., ja nastavljam put;)


Slažem se sa svim osim sa boldanim.
Meni je od početka igra izgledala kao nešto ekstra. Onaj lagani uvod pa outbreak pa šok, nevjerica i tuga ... i 20 godina kasnije. Šta više od jednog početka možeš dobiti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/04/2018 : 16:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ma samo ti iskazuj svoju muževnost mlateći čudovišta sjekirama.

A ja ću paliti ovce i loviti leptire. I uživati.


Ne bih nikada smatrao muškarca manje muževnim ako ubija ovce i leptire umjesto čudovišta. Svatko ubija ono što voli ubijati i to je ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 12/04/2018 : 10:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki

Ja sam pred nekih desetak dana konačno izigrao Last of us...
Onako od početka igra mi baš i ne izgleda kao nešto ekstra, ali sa vremenom vas jednostavno uvuče u sebe.
Ako igrate ovu igru i pri tome obratite pažnju na svaki detaljčić, pismo, ceduljicu, natpis...onda je doživljaj sasvim drukčiji jer svaka sitnica priča svoju priču.
Mene je recimo jako dojmila jedna scena kada sam na nekoj cesti ušao u ruzinavu auto kamp prikolicu gdje se na krevetu nalaze dva mala kostura i krvava bejzbol palica, a prije kreveta na komodi stoji slika obitelji (mama, tata i dva djeteta) na čijoj pozadini je ispisan natpis “Bože, oprosti nam”.
Znam da je Last of us izašao odmah nakon Uncharted 3 igre koju je također uradio Naughty dog, i dao bih ruku u vatru da su “reciklirali” onaj pub sa početka Uncharteda 3 pa su Joel i Ellie u jednom trenutku prošetali kroz spomenuti pub.
Da bi doživljaj bio potpun, izigrao sam i Left behind gdje mi je igrajući kao Ellie, najveći gušt bio bacanje prazne flaše među naoružanu bandu, a zvuk razbijanja bi momentalno privukao clickerse, pa dok se oni kolju međusobno., ja nastavljam put;)


Slažem se sa svim osim sa boldanim.
Meni je od početka igra izgledala kao nešto ekstra. Onaj lagani uvod pa outbreak pa šok, nevjerica i tuga ... i 20 godina kasnije. Šta više od jednog početka možeš dobiti.


Meni je Last of Us prva igra na ps4 koju sam odigrao do kraja i doživio samu ju kao i Oki. Možda zato što su je svi toliko nahvalili pa sam i ja od početka očekivao neznam što. Ali što sam ju više igrao bila mi je sve bolja i bolja i sve više me uvlačila u igru i nisam mogao prestati. Stvarno je super igra. Dobra priča, horor, akcija, drama, sve ima. I ja jedva čekam dvojku.
Ali sad sam prešao i Uncharted 4 i on mi je vrh. Priča je odlična. Radnja sa vremenskim odmacima, flashbackovi, to mi je najbolje. Neznam koja još igra ima tako dobru priču?
Trenutno igram Uncharted 2, tako sam nabavio, neznam jel je bitno igrati Uncharted kronološki?
I bolje da sam odigrao četvorku prije jer me ove starije igre možda ne bi toliko zanimale.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 12/04/2018 : 10:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam kupio sinu za rođendan ARK survival evolved jer me pilio za to neko vrijeme.
Zanima me jel je ko to igrao i kakvi su dojmovi?

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/04/2018 : 20:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Koji k....?
https://youtu.be/x_MtcOznfM4
Novi God of war u svim dostupnim recenzijama dobiva maksimalne ocjene.
Već je neslužbeno proglašen za najbolju igru svih vremena.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/04/2018 : 20:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se pred mjesec dana htio zapisati za God of war kolekcionarsko izdanje, pa sam nazvao onaj “svijet igara” iz Osijeka i rekao mi čovjek da to mogu učiniti i 5 dana prije izlaska igre.
...na kraju pred nekih desetak dana kupio nove gume za auto (nisam ni znao da su 17-ice tako skupe 800+ kn jedna guma), raspala mi se kosilica, propišala pipa u kupaoni...tako da mi nije ostalo ni za kiki riki, a kamoli kolekcionarsko izdanje.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 20/04/2018 : 19:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Koji k....?
https://youtu.be/x_MtcOznfM4
Novi God of war u svim dostupnim recenzijama dobiva maksimalne ocjene.
Već je neslužbeno proglašen za najbolju igru svih vremena.



Sigurno je u vrhu, no ako se želiš voditi ocjenama recenzenata, ima puno igara koje imaju višu ocjenu od GoW. Samo prošlogodišnja Zelda: BOTW ima ocjenu 97 (na Metacriticu). Najbolja svih vremena prema tome bi bila Zelda: Ocarina of Time koja drži ocjenu 99. God of War je "tek" na 54. mjestu (sa svojih 95 bodova).

Edited by - Wolfman on 20/04/2018 19:20:21
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/04/2018 : 13:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@wolfman
Daj neki link za spomenutu top listu da se sada ne mučim tražeći je.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000