forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2018 : 14:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki


Hrvatski prijevod u igri je nevjerovatno dobar i odlično prilagođen (nije uvijek dosljedan orginalno izrečenom, nego je na najbolji način prilagođen našem govoru, psovanju i sl.)


Mogao si koju slikicu tih psovki staviti, baš me interesuje.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 28/12/2018 : 14:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Trebam još nabaviti i Pinball arcade 2 jer fizičke kopije ovih flipera jednostavno nestaju iz prodaje i bojim se da ih kroz neko vrijeme više neće biti moguće nabaviti.



Postoji ti i tipka edit inače
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/01/2019 : 19:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Jel zna netko...
Ako prijavim tuđi ps4 preko svojeg accaunta/maila, mogu li onda na istom skinuti i igrati igre koje imam preko važeće ps plus pretplate?
Ako mogu, jel bi onda došlo do pucanja veze na jednom ps4 kada bi se uključio drugi?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2019 : 07:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Jel zna netko...
Ako prijavim tuđi ps4 preko svojeg accaunta/maila, mogu li onda na istom skinuti i igrati igre koje imam preko važeće ps plus pretplate?
Ako mogu, jel bi onda došlo do pucanja veze na jednom ps4 kada bi se uključio drugi?



Svoj akaunt moraš stavit kao primary, tj u akauntu svoj PS4 moraš stavit kao primary, a ovaj drugi možeš stavit i mislim da bez problema možeš skinut igre i igrat tj tako bi trebalo radit.
Ali ako na taj način misliš kupit igre ne bi ti savjetovao, mnogi tu muljaju. Ali ako ti neki frend hoće ukucat svoj akaunt pa da lupaš po PS plusu, onda em te nije briga jer te frend neće zavlajat, em možeš odmah probat. Ja npr na svom PS4 imam US kao sporedni akaunt i svoj HR kao glavni i skidao sam neke Demo igre i sa US akaunta i sve je radilo.
BTW i da bi ti radila 2 gamepada ili čak 1 gamepad i Vita, isto tako moraš imat 2 akaunta.
Eto to je ono čega se ja sjećam, ja svoj PS4 igram u prosjeku 1-2 godišnje...popustilo me pred goidnu-dve

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 13/01/2019 : 19:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ma u biti oba ps4 su moja...nabavio sam kčerki još jednu plejku i spojiti ću je u istoj kući kod djeda na televizor, samo nikako da uhvatim vremena da to i uradim, pa da vidim što mogu a što ne mogu.
Mislim da bi morao razdjeliti ove igre sa 18+ oznakama od ovih koje mi igra dijete, pa zbog toga da ima svako svoj😁
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/01/2019 : 08:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Spojio sam i drugi ps4 u kući, prijavio ga preko svog računa i radi:)
Sve igre koje imam u knjižnici mogu skinuti i na ovu drugu plejku...

Zabrinjava me jedino jedna stvar koja nije u vezi sa igricama:
Moj stari ps4 je ps4 pro...ono što mi se kod njega sviđa je jednostavnost kojom preko internet tražilice možeš pokrenuti film preko neke stranice (npr gledalice, milversitea, epizode.ws i sl.). U dva tri klika film radi i to je to, jednostavnije nego na bilo kojem mobitelu ili kompjutoru.

Ovaj novi ps4 je obična slim verzija od 500 GB. Pokrenuti film na istom preko gore navedenih stranica je naučna fantastika.
Pokrene mi one raznorazne reklame i to je to. Sve se “zakoči” i nema filma. Čak i slučaju kada ponudi ono “skip add”, film neće da krene?
Fali li nešto u ovim slabijim plejkama? Možda neki codec i slično ili je samo stvar u nekim postavkama koje se mogu podesiti?
Zna li netko?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/01/2019 : 09:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ne, identični su, samo je pro mrvu jači i to što je jači ne bi nikako trebalo imati utjecaja na gledanje YT i sličnih.
BTW u samom ps4 imaš onaj dio sa restrikcijama pa si tamo fino staviš password i podesiš joj što i kako smije.
Nintendo je to odlično napravio sa Switchom, imaš aplikaciju na mobu i gledaš sve od toga što i koliko igra te mislim da čak i što trenutno radi na konzoli.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/01/2019 : 13:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Skužio sam koji mi je bio problem...krenuo sam da skidam još igri iz knjižnice na ovaj novi ps4, ali ni to nije bilo moguće?
Zaboravio sam uključiti onaj ponavljač wi fi signala dolje u kući, pa je brzina interneta bila mizerna i samim time ps4 nije mogao normalno raditi:)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/01/2019 : 21:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by split85

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-SUMSALE18GAMES/1

Iskoristija ovaj popust:
-Hellblade: Senua’s Sacrifice
-Uncharted: The Lost Legacy


Hellblade nema izbora. Ili digitalno ili nikako.
The lost legacy košta 149 kn. na disku novo zapakirano (u HR), a polovnih se nađe i jeftinije. Dakle cijena digitalne igre ravna je cijeni fizičke igre što je pravi bezobrazluk. Naime, fizičku igru možeš prodati i smanjiti trošak (na nulu tko je sposoban).


Evo, izađe Hellblade: Senua’s Sacrifice nakon toliko vremena u fizičkom formatu. Baš mi je drago, konačno ću i ja zaigrati.


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/04/2019 : 13:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Malo je van teme ali zna li netko za Play Station 3 jesu li u PES 2015 svih 5 najjačih liga i autentična imena klubova a ne kao u PES-u 2011 (ili 2012, ne sjećam se) ono Man Blue je kao Manchester City, nema njemačke lige itd.

loading...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/05/2019 : 15:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nakon dugo vremena nabavio dvije nove igre:

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/05/2019 : 15:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Walking dead će pričekati da nabavim i posljednji final season pa ću odigrati sve u komadu.
Mislim da ću sutra navečer započeti sa igranjem Days gone...igra oko koje se lome koplja i koja je podigla mnogo prašine.
Najveći recezenti IGN i gamespot ovaj puta očito nisu bili plaćeni za pozitivne kritike pa su u svojim recenzijama igri dali mizerne ocjene 6,5 i 5.
Navedenim recezentima već odavno ne vjerujem pa sam igru nabavio.
Još jedna u nizu onih koja ima i hrvatski prijevod:)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/05/2019 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/n5zW2hJ2y1c
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/05/2019 : 19:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kako su nedavno najavili mogucnost igranja igara sa cetvorke na petici snimam stare igre koje su dosta jeftine sad. A tek na proljece 2020 izlazi na trziste.
Narucio jucer Uncharted jedinicu tek sad, toliko hvaljenu ne mogu docekati da igram na petici. Mislim na Drake's collection, ja sam jos na ps3… 🤫

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2019 : 11:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Kako su nedavno najavili mogucnost igranja igara sa cetvorke na petici snimam stare igre koje su dosta jeftine sad. A tek na proljece 2020 izlazi na trziste.
Narucio jucer Uncharted jedinicu tek sad, toliko hvaljenu ne mogu docekati da igram na petici. Mislim na Drake's collection, ja sam jos na ps3… 🤫



Uncharted kolekcija je vrh vrhova, odličan serijal. Pogotovo na četvorki gdje su poboljšali grafiku, kontrole i gdje igre rade puno glađe nego na PS3.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/05/2019 : 20:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Novi Kojimin uradak me uopće nije zanimao do sada...ali, u novi trailer su mi uvalili zvuke obožavanih mi Finaca i sada mi je “Death stranding” izbio u vrh interesa za ovu godinu:
https://youtu.be/piIgkJWDuQg
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 16/06/2019 : 05:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Ok, ako budem mogao igrat igrice sa ps4, kupit cu sigurno, iako jedva da upalim konzolu ( :
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2019 : 13:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Odigrao Uncharted jedinicu na trojci, bas ok, pustolovna kako volim u stilu Indya i Sahare.
Od 2011 sam odigrao desetak igara, sto me svrstava u ne bas neke entuzijasticne igrace, a i s vremenom sam cesto knap.
Nakon igre volim pogledati kakve sam trofeje dobio i vidim da imam nula posto.
Mislim si wtf, idem na int da vidim gdje frka, vele patch, Sony nije imao neki dodatak prije za trofeje pa su naknadno ubacili online. Meni se taj patch prikrpao nakon drugog ocitavanja i poceo igrati ispocetka. Vidim u meniju ocitava svo blago koje sam nasao njih 40-tak rekoh ok, idem dalje nadjem drugo blago, ocitava ga po redoslijedu 41-42..ali frka u glavnom meniju u "trophies collected" pise samo 2%?!
Preskocilo je zajednicko zbrajanja blaga i prikazalo mi odvojeno.
Obrisem slot i pocnem ispocetka, sad ide ok…
Pitanje…
Nema puno info oko petice, igre sa cetvorke idu sigurno, ali suska se i o igrama sa trojke pa cak i sa ranijih konzola.
Tesko je potvrditi to sve dok se ne oglase iz Sonya.
Htio sam nekako te trofeje prebaciti sa trojke kasnije na peticu ,ali navodno ce biti moguce samo sa 4 na 5.
Kako sam stari mail za trojku obrisao nemam pristup PS plusu, a novi nece da mi primi, razmisljam da resetiram sve i otvorim novi racun, ali gubim trofeje.
Mislim da kupim cetvorku, ali ionako imam jos dva Uncharteda za trojku da igram, pa necu se niti zuriti.
A druge godine bi mogla i pasti 55" 8K TV, da bude na nivou. 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 16/06/2019 : 15:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast kad mozes igrat Unchartede, meni je zbilja to jedan od najprecjenjenijih serijala ikad. Imao sam trojku na trojci ( nikad odigrao ), i sada kolekciju na cetvorci... Dao sam sansi i sansi, al ne doslovno toliko repetitivno i lose...

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/06/2019 : 17:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Kaj 'svaka čast kad možeš igrati Unchartede'?
To je ko da nekome kažeš 'svaka čast kad možeš jesti ćevape ili piti Colu' ili nešto slično.
Tebi je serijal loš, ali ti si taj koji je u manjini, i to vrlo maloj manjini.
Tak da ne moraš nekome čestitati ono što je očekivano po defaultu.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2019 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Svako ima svoje preference, a ja osobno ne volim survivale, zombije, fps-ove, vise sam onako za pustolovine, fantasy, detektivske tipa Batman, ono kad trazis Ridlerove upitnike😱, tek toliko solidno za razbibrigu kao sto procitam neki strip tako mi ovo dodje kao mali ispusni da se zabavim, ne trazim prosvijetljenje.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2019 : 19:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
E da i zuji mi ventilator za hladjenje, malo je bucan, jer i preko plejke gledam Netflix, pa zna biti vrlo iritantan.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 19/06/2019 : 02:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Kaj 'svaka čast kad možeš igrati Unchartede'?
To je ko da nekome kažeš 'svaka čast kad možeš jesti ćevape ili piti Colu' ili nešto slično.
Tebi je serijal loš, ali ti si taj koji je u manjini, i to vrlo maloj manjini.
Tak da ne moraš nekome čestitati ono što je očekivano po defaultu.




Valjda si u pravu, meni nije jasno kako takva igra moze bit popularna, a sam recimo obozavam takve pustolovne Indiana Jones / Martin Mystere spike.

Al ne mogu provarit da Nathan Drake kroz cetiri dijela, svaki problem rijesi skakutanjem sa zida na zid. I provede barem 25% igre pentrajuci se po zidu....
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 19/06/2019 : 02:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Svako ima svoje preference, a ja osobno ne volim survivale, zombije, fps-ove, vise sam onako za pustolovine, fantasy, detektivske tipa Batman, ono kad trazis Ridlerove upitnike😱, tek toliko solidno za razbibrigu kao sto procitam neki strip tako mi ovo dodje kao mali ispusni da se zabavim, ne trazim prosvijetljenje.



ma da, ja isto fakat rijetko upalim, jesi probao mozda one telltale igrice, wolf among us naprimjer ? ( :
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/06/2019 : 14:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by Windwalker

Kaj 'svaka čast kad možeš igrati Unchartede'?
To je ko da nekome kažeš 'svaka čast kad možeš jesti ćevape ili piti Colu' ili nešto slično.
Tebi je serijal loš, ali ti si taj koji je u manjini, i to vrlo maloj manjini.
Tak da ne moraš nekome čestitati ono što je očekivano po defaultu.

Valjda si u pravu, meni nije jasno kako takva igra moze bit popularna, a sam recimo obozavam takve pustolovne Indiana Jones / Martin Mystere spike.
Al ne mogu provarit da Nathan Drake kroz cetiri dijela, svaki problem rijesi skakutanjem sa zida na zid. I provede barem 25% igre pentrajuci se po zidu....



Prva igra na dvojci mi je bila Prince of Persia i od tada to trcanje po zidovima mi je fora, kad sam ne mogu sa 110kg tako trcati po zidicima i penjat se na drvo onda se tjesim video igrom😇

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000