forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 13/12/2019 : 18:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by nagor

PS VR? Jel valja to? Jel to budućnost video igranja?




Ja sam to probao na sajmu i meni je očajno.
Mutno i ružno, nespretno. Ja osobno ne bi dao ni 100kn za to čudo.
Nekim ljudim i škodi (bdue im slabo i slično), meni nije škodilo, nego mi je bilo skorz bzvz.



Niti je mutno niti ružno. Samo treba pravilno staviti na glavu i ponekad obrisati naočale iznutra a ako si probao na sajmu znači da je milijun ljudi imalo na glavi i zamrljalo sama stakla iznutra nešto slično kako se zaprljaju i prave naočale. U određenim igrama bude nekim ljudima zlo kod brzih pokreta i slično. Ja imam i meni je super i zabavno na određenim igrama dok na drugima bezveze a i bude mi malo zlo na nekima npr. u Vr Worldu ono spuštanje poleđečki na skejtu po cesti. Ali naprimjer Astrobot platformer mi je pre dobar i zabavan i nema niš da se loše osjećam. Jedva čekam RE VII da probam i da se ukakim u gaće. 😁

Edited by - Dermentor on 13/12/2019 18:05:06
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/12/2019 : 19:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by nagor

Ne znam za PS4, ali na tvju zna bit fora u regiji. Ako je moguce, nastavi neku "balkansku" regije pa mozda prorade slova s kvacicama. ;)


Telka mi je smart model 2009 Philips,ne kvari se nikako..zasto velim jer ja bih htio 4K,ali ljepsa strana veli sto mjenjat tv dok radi!
Prvi put zelim da se nesto pokvari da ispunim svoje tehnofreak zelje. Malo sam se ohladio jer vidim idu laganica 8K,paaa...
Sony Bravia 55incha 799€ 😨 primamljivo,ali ionako kad slijedeci Noël bude idem i ja troskariti za svoju dusu. Naravno petica dolazi,jee!😊



Mislio sam da možda PS4 ima negdje tu opciju da staviš na neku balkansku regiju koja podržava kvačiće.


I što će ti 8K? U real life scenarijima nema neke koristi od 8K tvja u dnevnoj. Ili ima? :)



Danas sam opet cac..hm,prebacio sam tastaturu na hr,dakle čačkao po plejci i ništa od titlova sa kvačicama. Sto se tice nekih srodnih slav.jezika ima češki,ali oni nemaju ono što mi imamo,pa neću tuđe,svoje ne dam.
Citao komentare na intu i nemaju tu opciju,sto mnogi zamjeraju,da li ce na petici biti sta drugacije ostaje za pricekati kojih 354 dana do slijedeceg vremena darivanja. Nema do androida tv-a. Kojeg jos nemam,a s tim ce se promijeniti situacija.
8K? Zasto ne, veca rezolucija i veca uzivancija u igrama na petici,a i igrama sa cetvorke za koje ne vjerujem da cu ih sve stici odigrati. Nema zurbe.
A sto se tice VR probao sam i rekao si da bi bas ulozio u to kad bude petica,ali necu zuriti pa bolje pricekati komentare i prve recenzije.
Ali evo igram prvu Star Wars igru i samo kad igram Tie ili X-wingse zavrti mi se od ganjanja okolo po tom univerzumu, pa ne gine odmor od nastale glavobolje.
Citao kako je Sony vec rezervirao isti numericki redoslijed slijedecih nekoliko desetljeca za konzole 6,7,8,9 i 10. Vele petica ce biti zadnja klasicna sa kontrolerom,a kasnije idu na streaminge,odijela sa senzorima, ma ono kao u "ready player one". Vec vidim kako igram Lego City- mission retirement home.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/12/2019 19:10:57
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/12/2019 : 22:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, imam osjećaj da će starački domovi biti najzabavnija mjesta u budućnosti. Ono, priklopiš se na svoj "ready player one" i guštaš i u stotoj godini. :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/12/2019 : 22:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by nagor

PS VR? Jel valja to? Jel to budućnost video igranja?




Ja sam to probao na sajmu i meni je očajno.
Mutno i ružno, nespretno. Ja osobno ne bi dao ni 100kn za to čudo.
Nekim ljudim i škodi (bdue im slabo i slično), meni nije škodilo, nego mi je bilo skorz bzvz.



Niti je mutno niti ružno. Samo treba pravilno staviti na glavu i ponekad obrisati naočale iznutra a ako si probao na sajmu znači da je milijun ljudi imalo na glavi i zamrljalo sama stakla iznutra nešto slično kako se zaprljaju i prave naočale. U određenim igrama bude nekim ljudima zlo kod brzih pokreta i slično. Ja imam i meni je super i zabavno na određenim igrama dok na drugima bezveze a i bude mi malo zlo na nekima npr. u Vr Worldu ono spuštanje poleđečki na skejtu po cesti. Ali naprimjer Astrobot platformer mi je pre dobar i zabavan i nema niš da se loše osjećam. Jedva čekam RE VII da probam i da se ukakim u gaće. 😁


Je istina je...treba ih dobro poriktati i obrisati i ulaziš u jedan potpuno novi svijet igara koji ne može da ti ne bude zabavan.
Astrobota sam odigrao samo prvi svijet i osjetiš onako nešto kao kada si prvi puta igrao super Maria na SNES-u😁 ...deinitivno ću se zabavljati ovom igrom.
Probao sam i sve ostale u VR worldu i svaka ima svojih čari, pogotovo kada si novi u korištenju vr-a, ali što je tu je-ono spuštanje poleđečki na skejtu ne valja ništa i vjerujem da bi nekig mogla natjerati i na povračanje.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/12/2019 : 22:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@Dermentor
...i ja sam VR uzeo prvenstveno zbog RE7.
Igrao sam RE7,normalno, ali sam odustao nakon par sati jer me nije vuklo dalje.
No, kako sam prije kupovine VR-a pregledavao raznorazne snimke na youtubeu, naletio sam na par videa gdje ljudi govore da se igranje RE7 na VR naočalama uz korištenje 3D slušalica može smatrati nezaboravnim iskustvom koje morate probati.
E svaka čast na mogućnostima VR-a u igranju takvih igara gdje vam je osjećaj prostora potpun, ali LAŽ je ono za spaarivanje sa slušalicama jer to je najveća mana VR-a. Ako koristite VR i neke dobre wirelees slušalice, iste ne možete bežično spojiti na playstation jer ne rade dok je uključen VR, a ko ih žičano spojiite sa VR- om, onda zvuk ne valja ništa i preslab je.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/12/2019 : 18:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ljudovi, da li netko od Vas tko je kupio konzolu u RH ima u meniju hrv.jezik ili i neke druge jezike gdje se koriste slova sa kvacicama?
Za glavni jezik konzole ga nema, dok u postavkama za dvd/bluray/audio itd ima ta opcija..
Pitam jer kako sam gledao po intu nema ni u drugim zemaljskim zonama jezika od Bohinja do Ohrida.
Hvala.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/01/2020 : 18:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 05/03/2020 : 20:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 13:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?


Mala mi voli igrati Unravel, a jučer na ps store-u vidim da se drugi dio nudi za 45 kn, pa ću ga vjerovatno kupiti.
Kakav je Unravel 2 za igranje u dvoje?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 13:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Gledam sada kakve cijene ima sancta domenica za PS4 igre:
https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre.html?cat=1034&product_list_order=price_low_to_high&product_list_limit=48
...pa malo gledam cijene za polovne igre na njuškalu i jednostavno mi nije jasno kako ljudi na njuškalu traže veće novce za polovne igre, nego što je cijena novih???
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/03/2020 : 16:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Do pred dva dana igra je nakon nekoliko odgađanja izlazaka imala zacrtani datum izlaska 31.12.2020, ali eto dogodilo se nešto neočekivano, pa je datum izlaska pomaknut za pet mjeseci unaprijed. Po meni, ovo bi uz Last of us 2 trebao biti najveći hit godine.
Svi dosadašnji traileri izgledaju nestvarno dobro pa ću ovdje postaviti linkove za sva tri dosadašnja trailera po godinama.

GHOST OF TSUSHIMA

2018
https://youtu.be/kSAvzeopPC8

2019
https://youtu.be/Zbq7BnsQhrw

2020
https://youtu.be/24jDIftu97s


Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 08/03/2020 : 16:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?


Rayman Legends
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 10/03/2020 : 12:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Gledam sada kakve cijene ima sancta domenica za PS4 igre:
https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre.html?cat=1034&product_list_order=price_low_to_high&product_list_limit=48
...pa malo gledam cijene za polovne igre na njuškalu i jednostavno mi nije jasno kako ljudi na njuškalu traže veće novce za polovne igre, nego što je cijena novih???



Iskreno, nisam primjetio da ljudi na njuskalu imaju vece cijene nego sancta domenica, dapace, fascinantno mi je bilo kako ( bas sancta domenica ) i dan danas cijeni igrice po brutalnim cijenama ( bubam primjer, al npr fifa 2018 za 300 kuna ), uopce ne vidim zasto bi itko kupio igricu kod njih
Go to Top of Page

Srecko Munja
Starting Member

1 Posts

Member since 09/03/2020

Posted - 16/03/2020 : 13:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Srecko Munja a Private Message  Reply with Quote
Ljudi s obzirom na izlazak petice vjerojatno ove godine, šta mislite jel se isplati sad kupovati PS4 Pro? Kod nas ga vidim po najmanjoj cijeni od 2340 kuna: https://www.nabava.net/konzole/sony-playstation-4-pro-ps4-pro-cijena-30431251 a pretpostavljam da će petica bit kojih 1000 kuna više? Ispravite me ako sam preoptimističan

Edited by - Srecko Munja on 16/03/2020 14:12:13
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 16/03/2020 : 15:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Sigurno ps5 neće ove godine zbog korone tako da kupi samo možda bolje rabljeni.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 05/04/2020 : 10:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?


Mala mi voli igrati Unravel, a jučer na ps store-u vidim da se drugi dio nudi za 45 kn, pa ću ga vjerovatno kupiti.
Kakav je Unravel 2 za igranje u dvoje?


Sorry što nisam odgovorio na vrijeme, nisam baš često na forumu.

Unravel 2 je preodličan, može se igrati solo ali je puno bolji u dvoje. Za razliku od jedinice je poboljšano upravljanje likom.
Sve preporuke za tu igricu ako ju već nisi nabavio. Ja sam kupio obadvije na nekoj akciji za neku siću.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 12:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Proljetna rasprodaja:

https://blog.us.playstation.com/2020/03/31/spring-sale-blooms-at-ps-store/?fbclid=IwAR13UpBtPrsBhip0ULuh8B-TfvqDzmV0HyTFxW1W9uyuvbQhbJDpB9CZPAY
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/04/2020 : 14:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?


Mala mi voli igrati Unravel, a jučer na ps store-u vidim da se drugi dio nudi za 45 kn, pa ću ga vjerovatno kupiti.
Kakav je Unravel 2 za igranje u dvoje?


Sorry što nisam odgovorio na vrijeme, nisam baš često na forumu.

Unravel 2 je preodličan, može se igrati solo ali je puno bolji u dvoje. Za razliku od jedinice je poboljšano upravljanje likom.
Sve preporuke za tu igricu ako ju već nisi nabavio. Ja sam kupio obadvije na nekoj akciji za neku siću.


Igramo ju kćer i ja....mislim da do sada nije bilo ovakve igre koja zahtjeva konstantnu suradnju dva igrača.
Kćer mi ima 8 godina i bome me posrami rješavanjem nekih zagonetki prije nego što ja uopće skužim problem😁
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 05/04/2020 : 22:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima tko za preporučiti neku dječju igru za dvoje tipa Unravel 2?


Mala mi voli igrati Unravel, a jučer na ps store-u vidim da se drugi dio nudi za 45 kn, pa ću ga vjerovatno kupiti.
Kakav je Unravel 2 za igranje u dvoje?


Sorry što nisam odgovorio na vrijeme, nisam baš često na forumu.

Unravel 2 je preodličan, može se igrati solo ali je puno bolji u dvoje. Za razliku od jedinice je poboljšano upravljanje likom.
Sve preporuke za tu igricu ako ju već nisi nabavio. Ja sam kupio obadvije na nekoj akciji za neku siću.


Igramo ju kćer i ja....mislim da do sada nije bilo ovakve igre koja zahtjeva konstantnu suradnju dva igrača.
Kćer mi ima 8 godina i bome me posrami rješavanjem nekih zagonetki prije nego što ja uopće skužim problem😁


Ja sam je odigrao sa sinom od 10 godina a sa kćerkom od 4 igram prve lagane nivoe.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/04/2020 : 12:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

Imam viška kod za South Park: The Stick of Truth pa prodajem povoljno ili, još bolje, mijenjam za nešto drugo. Ako ima tko zainteresiran nek se javi. :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2020 : 09:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Gore spominjani Unravel (1. i 2. dio) je u sancta domenici na akciji za mizeriju od 59 kn:
https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre/unravel-1-2-bundle-ps4.html
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/05/2020 : 10:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Do pred dva dana igra je nakon nekoliko odgađanja izlazaka imala zacrtani datum izlaska 31.12.2020, ali eto dogodilo se nešto neočekivano, pa je datum izlaska pomaknut za pet mjeseci unaprijed. Po meni, ovo bi uz Last of us 2 trebao biti najveći hit godine.
Svi dosadašnji traileri izgledaju nestvarno dobro pa ću ovdje postaviti linkove za sva tri dosadašnja trailera po godinama.

GHOST OF TSUSHIMA

2018
https://youtu.be/kSAvzeopPC8

2019
https://youtu.be/Zbq7BnsQhrw

2020
https://youtu.be/24jDIftu97s



Izašao je i osamnaest-minutni gameplay trailer, ali nakon ova prva tri trailera, ovaj četvrti mi nažalost djeluje razočaravajuće...kako samo odljeću likovi koji bivaju pogođeni strijelom, cijeli sustav borbe i ovih nekoliko prikazanih misija mi djeluje kao nešto što će brzo dosaditi....
https://youtu.be/fxHTk_aQo7o
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2020 : 11:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Izašao je i osamnaest-minutni gameplay trailer, ali nakon ova prva tri trailera, ovaj četvrti mi nažalost djeluje razočaravajuće...kako samo odljeću likovi koji bivaju pogođeni strijelom, cijeli sustav borbe i ovih nekoliko prikazanih misija mi djeluje kao nešto što će brzo dosaditi....


Da, svi nešto svršavaju na taj zadnji gameplay, ali meni to nije neki wow. Nije to ništa što već prije nismo vidjeli. Ništa nije top. Niti grafika, niti gameplay, niti samurajski setting, niti akcija, niti customization... Sve je nabrojano OK... ali samo OK, ako uspoređujemo sa Assassin Creedom, kojeg uvijek svi napadaju.

Vjerojatno će najjači forte igre biti ta samurajska atmosfera i priča.


Iskreno, više se radujem AC Valhali nego ovome.

Edited by - nagor on 16/05/2020 11:08:05
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/05/2020 : 11:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Srecko Munja

Ljudi s obzirom na izlazak petice vjerojatno ove godine, šta mislite jel se isplati sad kupovati PS4 Pro? Kod nas ga vidim po najmanjoj cijeni od 2340 kuna: https://www.nabava.net/konzole/sony-playstation-4-pro-ps4-pro-cijena-30431251 a pretpostavljam da će petica bit kojih 1000 kuna više? Ispravite me ako sam preoptimističan




Vidim da im je cijena pala i na 1000kn, valjda se žele riješiti zaliha
Mislim da je sad dobro vrijeme za kupiti PS4
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/05/2020 : 11:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je sto ce petica biti kompatibilna sa cetvorkom. Imam bar jos desetak za odigrati.
Nego,par pitanja.
Kupio sam ove godine "Shadow of War" novu i dobio onaj kod.
Ja ga ukucao i nisam bas nista vidio da sam dobio s tim. Pregledao sve opcije,dodatke ,ektrase i nista.Mislio da sam dobio bonus igru sa drugim likom,ali te se kupuju. Pft…

I da li tko zna da li ce biti moguce prebaciti svoj konto,racun i trofeje na peticu?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000