forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/01/2017 : 08:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast :) (Samo neka te je češće :))
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/03/2017 : 10:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Sretan Vam dan!!!


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/03/2017 : 10:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/03/2017 : 19:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Vidim da jos nitko nije odgovorio pa cu ja zahvaliti, da ne prođe danas bez odgovora. Sretan dan Charlie, niki i The_PI (ako sam koju zaboravila, oprostite) :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/03/2017 : 01:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
U moru briga ti si moja kap;
Val sto me baca o hridi i grebe mi dusu.
I kad je bonaca, ti si jebeno olujno more mojih dana, jedina ogrebotina, jedina rana,
jedina vatra mojih, samo mojih sanja..
Jedino "mila moja" koje sam u utrobi osjetila i iz nje istom mjerom uzvratila..
Jedino "suđeno" koje nam nije bilo sudjeno ali smo osuđeni na to nesuđeno vjecno jer je nadmocno.
Ovo nije pjesma niti ljubavni stih.
Ovo je molitva nesuđenih.

Sretan ti Dan zena!
-I tebi mila moja.

Ovo ti nije ljubavna pjesma.
Ovo je jos jedna noc puna nespokoja.

Da tebe nije,
tu me bilo ne bi..
Ovu Zenu zahvaljujem tebi.

Budi tu, citaj ovo
i sutra javi se!



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/03/2017 : 16:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Cure!







+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2017 : 16:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Ovo ide ovdje... osobito na ovakav dan...


https://vimeo.com/216560386

https://vimeo.com/210800869

https://vimeo.com/210797792

https://vimeo.com/210796294

https://vimeo.com/210790886


Još ima ovdje:


http://cijankalij.montazstroj.hr/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/08/2017 : 18:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Đe ste cure, nešto vas nema ...

... evo malo za raspoloženje ...


Etta James - It's a Man's Man's World




Volim vas, sve tri!



+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/08/2017 : 02:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Đe si, tutta
Bas me obradovalo kad sam u kratkon pogledu na forum ugledala ovu temu. Hvala sto si ju podigao u zivot, steta da ode u ropotarnicu skupljat prasinu i paucinu.
Navratim ponekad ali mi nije potrebe pisati, samo obiďem neke teme. S vremenom sve mnje potrebe imam za cavrljanjem u prazno jer mi je dragocjeno slobodno vrijeme za stosta drugo. Zapustila sam i stripove ali me zbog toga jedino ponekad strecne nesto poput tuge, zaljenje zbog toga.. nedostaju mi neki likovi, da mi budu dio svakodnevice, da ih citam, razmisljam o njima..
To je cijena intenzivnog zivota ispunjenog stvarnoscu..
Promojenila sam posao i zivim zivot, kako ja znam ukratko sazeti - muski. Tako nekako sad i zarađujem i dosta putujem. Kupila sam si autic svoj i sad me se moze vidjeti na "muskim" odjelima s autokozmetikom, opet razmisljam o filterima, kocionim sustavima, autodijelovima...obozavam miris oktana.Mislim da sam prije nekog vremena ljubazno i dostojanstveno jednu vezu privela kraju jer me nije ispunjavala a previse me energetski trosila. Kazem - mislim..jer mi ponekad djeluje nestvarno to sto ga nema, sto sam odjednom jednostavno spokojna i zadovoljna svojom osamom i vlasitim mislima, mnogim planovima,za njih nedostatkom vremena ali nije upitna realizacija.. mnoga platna mi zude biti oslikana, boja potrosena...materijali aranzirani, snovi ostvareni. Novi horizonti sirom otvoreni.silna energija u grudima hoce da poleti ali , polako, kazem joj, idemo dalje korak po korak, s nekom listom prioriteta,i s planom bez plana, svaka ce potreba biti ispunjena.
Ja sam sretna zena. Sreca je umjetnost, no potrebno je na njoj raditi, ponekad ju doraditi.

S autorom ove teme sam u povremenim kontaktima, cesto mlatimo praznu slamu, ponekad filozofiramo, kontempliramo o smislima kojecega, zapetljamo se oko nicega, mjena samo stalna jest, pa tako je i s nama. Mozda se ipak jednom pogodimo, pa se negdje i upoznamo iako se vise ne mozemo bolje znati od ovog sto vec znamo ali forme radi, bila bi fora da se upoznamo i u oci, priijateljski pogledamo.
Jebiga, starimo..to nam pokazuju slike djece koju imamo..mozda se i mi jednom uozbiljimo.
On je mozda jedini koji me razumije i samnom umije, a to nije lako. Zato je jedno od rijetkih bica koje mi je neprocjenjivo dragocjeno. On je moje drugo ja.
I tako sam vam sada uglavnom vecinu svega ispovijedila. Nije mi zao, ovo mi je dŕago mjesto..ovo je tema na kojoj mogu biti sto jesam, pa makar tek ponekad samo, obicna, ranjiva, njezna, prgava,,
Zena.

Jubi vas Charlie.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/08/2017 : 09:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
joj ko ce to citat
mogu misliti sto supljiras u stvarnosti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/08/2017 : 09:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne daj se, Čarli... :)
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 09/08/2017 : 22:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Charlie izdrži.
Vidiš da moraš biti malo aktivnija na forumu, i priroda se buni.
Ako ostaneš u pasivi ko zna šta sve nakon potresa može doći.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/08/2017 : 11:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Žene na forumu...
U ovom našem boys klubu, skoro uvijek su bile prisutne i 1-2 žene. Dobrodošle naravno. Osobno sam zbunjen u prisustvu žene koja se može nositi u toliko stranom (muškom) okruženju pa uglavnom izbjegavam. Žene su sa Venere, muškarci Uranus ili nešto slično. Muškarci se uglavnom u prisustvu žena ponašaju drugačije od normale. Evolucija valjda goni na pokazivanje ratnih boja, pokušavanje impresioniranja, stoj na rukama, takmičenje i slično. I žene evolucija goni, ali na neke sasvim druge stvari. U komunikaciji sa ženama, valja paziti da se ne povrede osjećanja. Ne zato što su žene emotivnije od muškaraca (od mene sigurno nisu, ja sam pekmez teški) već zato što ako povrijediš ženu slučajno ili namjerno ispadaš šupak vrijedan stoljetnog prezira. S druge strane ako žena povrijedi muškarca, to nije baš toliko strašno jer "muškarci to mogu podnijeti". Glupost, ali tako stvari stoje. Također sam primjetio da status žene na forumu gdje je odnos polova 50/50 nije isti kao na ovom forumu. Kada kod nas u skladiše (gdje radim) uđe žena, svi okreću glavu i komentiraju kako da nitko nikada nije vidio ženu iako je polovina oženjenih, a čim izađeš van na ulici žena koliko hoćeš... Tako se muškarci ponašaju i tu nema lijeka.
Žao mi je što nema puno više žena na ovom forumu (navodno i žene čitaju stripove).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/08/2017 : 12:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Žene na forumu...
U ovom našem boys klubu, skoro uvijek su bile prisutne i 1-2 žene. Dobrodošle naravno. Osobno sam zbunjen u prisustvu žene koja se može nositi u toliko stranom (muškom) okruženju pa uglavnom izbjegavam. Žene su sa Venere, muškarci Uranus ili nešto slično. Muškarci se uglavnom u prisustvu žena ponašaju drugačije od normale. Evolucija valjda goni na pokazivanje ratnih boja, pokušavanje impresioniranja, stoj na rukama, takmičenje i slično. I žene evolucija goni, ali na neke sasvim druge stvari. U komunikaciji sa ženama, valja paziti da se ne povrede osjećanja. Ne zato što su žene emotivnije od muškaraca (od mene sigurno nisu, ja sam pekmez teški) već zato što ako povrijediš ženu slučajno ili namjerno ispadaš šupak vrijedan stoljetnog prezira. S druge strane ako žena povrijedi muškarca, to nije baš toliko strašno jer "muškarci to mogu podnijeti". Glupost, ali tako stvari stoje. Također sam primjetio da status žene na forumu gdje je odnos polova 50/50 nije isti kao na ovom forumu. Kada kod nas u skladiše (gdje radim) uđe žena, svi okreću glavu i komentiraju kako da nitko nikada nije vidio ženu iako je polovina oženjenih, a čim izađeš van na ulici žena koliko hoćeš... Tako se muškarci ponašaju i tu nema lijeka.
Žao mi je što nema puno više žena na ovom forumu (navodno i žene čitaju stripove).



+1

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 21/08/2017 : 17:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ma njima paše da su jedine jer onda imaju veću pažnju.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/08/2017 : 17:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

ma njima paše da su jedine jer onda imaju veću pažnju.



Načelno bih preferirala da je na Svaštari više topika o Gerardu Butleru :)
Sad, kako bi u praksi izgledao 50-50 omjer, ne znam, ali kladim se da bi bio ODLIČAN :D

Edited by - Mrkva on 21/08/2017 17:37:27
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/08/2017 : 17:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Gerard Butler ti se udebljao, nađi si nekog mršavijeg
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/08/2017 : 18:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Gerard Butler ti se udebljao, nađi si nekog mršavijeg



Oh ne! Ako mi to ovakva momcina sugerira, onda mi nema druge nego odustati!
:(
Zbogom Gerarde. Znam da ti se karizma nije zdebljala, ali ne mogu se...oduprijeti...super...marku.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/08/2017 : 18:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Hoću li ja to ponovo biti prisiljen raširiti ova moja krila u smislu zaštite?
Nešto mi u zadnje vrijeme postaješ sve otvorenija, direktnija, jasnija, a ja ne stižem pratiti i pohvatati sve te izjave po širinama forumskog sela.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/08/2017 : 19:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Hoću li ja to ponovo biti prisiljen raširiti ova moja krila u smislu zaštite?
Nešto mi u zadnje vrijeme postaješ sve otvorenija, direktnija, jasnija, a ja ne stižem pratiti i pohvatati sve te izjave po širinama forumskog sela.



Dule, naravno da se zezam!
Molim te, pa moram se i ja malo zezati kad mi svi drugi traze decka :)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/08/2017 : 19:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma nisam baš skontao da se zezaš, časne mi mornarske.
Uostalom, neće ni trebati širiti krila.
Ljeto još traje, onih muhomlata kol'ko hoćeš na dohvat ruke.

Btw. Zove li se ono čudo uopće tako? Muho-killer? Lepeza za muhe? Ma znaš, ona sprava kojom drmneš i potamaniš dosadne komarce!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/08/2017 : 19:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ma znala sam ja da ti mene razumijes (unatoc arhaicnom izrazavanju!) :)
A kad me ovi mulci hvataju za svaku rijec, bas si rekoh, najbolje da ih zbunim :D
A i drzi me veselje zbog posla pa me nista ne moze ozlojediti :D
Pitaj me tko mi se sviđa kad pocne skola, bit ce sasvim druga prica!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/08/2017 : 19:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma nisam baš skontao da se zezaš, časne mi mornarske.
Uostalom, neće ni trebati širiti krila.
Ljeto još traje, onih muhomlata kol'ko hoćeš na dohvat ruke.

Btw. Zove li se ono čudo uopće tako? Muho-killer? Lepeza za muhe? Ma znaš, ona sprava kojom drmneš i potamaniš dosadne komarce!


Ja to zovem mlatilica ili mlatač. Imamo dvije, fine, drvena drška, ostalo koža s probušenim rupicama. Pravo efikasna. Mislim da može i u perilicu. Inače poklon za rođendan od rođaka, njegova firma to izvozi u Njemačku. Idu ko warme Semmeln, odnosno ko alva.

Have mercy
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/10/2017 : 23:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
http://themindunleashed.com/2017/10/woman-kept-getting-catcalled-started-taking-selfies-perpetrators-15-pics.html

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 09/10/2017 : 12:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Neobično lijepa ženska..

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000