forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/10/2017 : 16:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by el_wrejo

Neobično lijepa ženska..



meni se čini zajebata.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 09/10/2017 : 16:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Namjerno je smrtno ozbiljna na fotkama al ima ono nešto IMHO..

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 07/01/2018 : 09:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
samo izbaciš bančnike i lopuže i sve ide kako treba...
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/524797/otocani-znaju-posao-island-prvi-u-svijetu-zakonom-izjednacio-place-muskaraca-i-zena

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 07/01/2018 09:06:28
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/02/2018 : 00:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Vjerujem da postoji jako dobar razlog duboko u meni sto bas nikome nisam otkrila - i to doista osjecam tako slatkom tajnom - da sam iduca dva tjedna na godisnjem. Doista me zivot razbacao na mnoge strane i covjek ponekad pozeli da stane, u svojoj tajni nestane, pa se posveti sakupljanju dijelova razasutog sebe.
Eto to cu raditi ovih dana, nesebicno svoja i sebicno u svom vremenu sama.
Svesti sebe na cistu jednostavnost i trenutke u kojima cu sebi ugađati i ponasati se kao dama.
Drugovi moji, zajeban je ovo zivot i tesko je ponekad ostati u rukavicama.
No, da ne duljim, iako vec znate da mi je tesko biti kratka. Ovdje sam vec 10 punih godina. Nikada toliko dugo negdje nisam ostajala i bila vjerna, kao sto sam ovom Portalu.
Pa cemu onda mijenjati mjesto, gdje se mogu nastavljati.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/02/2018 : 08:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Vjerujem da postoji jako dobar razlog duboko u meni sto bas nikome nisam otkrila - i to doista osjecam tako slatkom tajnom - da sam iduca dva tjedna na godisnjem. Doista me zivot razbacao na mnoge strane i covjek ponekad pozeli da stane, u svojoj tajni nestane, pa se posveti sakupljanju dijelova razasutog sebe.
Eto to cu raditi ovih dana, nesebicno svoja i sebicno u svom vremenu sama.
Svesti sebe na cistu jednostavnost i trenutke u kojima cu sebi ugađati i ponasati se kao dama.
Drugovi moji, zajeban je ovo zivot i tesko je ponekad ostati u rukavicama.
No, da ne duljim, iako vec znate da mi je tesko biti kratka. Ovdje sam vec 10 punih godina. Nikada toliko dugo negdje nisam ostajala i bila vjerna, kao sto sam ovom Portalu.
Pa cemu onda mijenjati mjesto, gdje se mogu nastavljati.


Skupljajući, ja se sav zapetljao... ne znam kako dalje, skupljam i usput pokušavam razmrsiti, što se razmrsiti izgleda ne može... It Ain't Over 'Til It's Over!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/02/2018 : 10:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A sto je bilo tutta?
Koliko je meni poznato, cvor se uvijek moze presjeci

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 13/02/2018 10:49:10
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/02/2018 : 15:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Znam Charlita, samo želja, da se to učini, nije "još" tu. Kaže se, nada zadnja umire. Svakim danom osjetim kako je je sve manje i manje.
Nevjerica, strah... lijep osjećaj, razbriga, sloboda. Nonstop se isti film vrti, naprijed, nazad... . Sve znam, a upravo, ništa ne znam.
Očekivao, ne očekivao, al u pm, iznenadilo me je što jest jest. Jbg., show must go on.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/02/2018 : 18:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nis' ne kuzim ali mi ovo napisano djeluje kao da si se zaljubio.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/03/2018 : 16:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
ISPOVEST POHOTNE MATORKE: Izgledam 20 godina mlađe jer se družim samo s mladim pastuvima!


Nikada mi nije prišao muškarac stariji od 40 godina. Upravo to me je održalo mladom i poletnom.
Smatram da su mladići zaslužni za moj izgled, jer se oni prema meni ophode sa poštovanjem -
objasnila je Lejla Gledhil (61)






više...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42740&REPLY_ID=2126658


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2018 : 20:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
eee to je zensko
to su sise
sad moram u wc

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 05/05/2018 : 16:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Bogami nisam znao! A šta reći, puno puno hvala!!!



Tutta vas voli!

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 05/05/2018 16:11:57
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/05/2018 : 16:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Danke Mama!




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/08/2018 : 20:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote





Charlita, đe si sunce moje milo, šta bi? Daj bar znak života, onda je već lakše.




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/08/2018 : 21:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Stanje žena na forumu: 0

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/08/2018 : 22:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Meni Charlita nedostaje.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/08/2018 : 22:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Stanje žena na forumu: 0



To dovoljno o nama govori .
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2018 : 02:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Stanje žena na forumu: 0



Grofica i dalje piše koliko vidim.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/08/2018 : 08:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ima samo jedno moguće objašnjenje
Grofica nije žensko! :O
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/08/2018 : 09:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Znači Grofica je zapravo Grof! :O

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/08/2018 : 03:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kuc.. kuc
Tu sam. Mnogo je vode proteklo ispod mosta od zadnjeg posta ali jos se foruma sjetim i navratim. Sve sto jesam i sto sam bila pisuci, zivot mi je bacio pred noge da to i u praksi potvrdim. I jesam. Svaku rijec, tocku, zarez svog bica. Dokazala sam da se bivajuci svojom i nepokolebljivom moze uspjeti. Nemam mnogo vremena vise pisati, ponekad mi to nedostaje pa vjerujem da cu jednom nastaviti.
Vruce je ovo ljeto pa se nocu kupam kad se okupati u moru pozelim. Ionako ne volim guzve na plazama niti vidim more onako kako ga mnogi vide. Zivim na moru, nemam potrebu se u njemu brckati. Volim osjetiti mir, duboki spokoj, dok mu svoje umore predajem, dok mu pustam da mi dusu izlijeci.
Voljela bih se zaljubiti. Ima desetljece otkad mi je netko to rekao. Tada nisam shvatila sto time zeli reci, kada mi je govorio sto bi volio; u mene se zaljubiti, jer bi volio taj osjecaj jos jednom prozivjeti.Imao je sve sto covjek moze pozeljeti. Mene nije mogao kupiti. Sada sam shvatila o cemu je govorio, kada sam se nasla u njegovim cipelama. Taj osjecaj .. to nesto sto te ucini mrvu "nepametnim" .. pa uza sve sto zivis,, titras ko struna na vjetru, osjetis njegov miris u svojoj kosi, osjetis trnce kad se sjetis..onako, kao sto te proďju kad topao u more naglo zaronis, pa izronis da dodjes do daha jer si ostao bez njega na trenutak, i zurno udahnes da iznova zaronis jer te snazno sebi vuce to prostranstvo, ta dubina, da se opet u njoj izgubis ..
Nije lli to krasna poredba mora i ljubavi.

https://youtu.be/1Al-nuR1iAU

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 13/08/2018 : 07:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Stanje žena na forumu: 0

da je bar ona profina
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/08/2018 : 21:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Charlita je bila, samo je pretiho kucala pa je prošla ispod radara.
Još kad se Mrkva vrati bit će opet žena na forumu.
U stvari da priznam malo sam jalan jer me država ogulila za porez pa mi je najbliže što sam se približio moru Čarlitin text.
Iduće godine molim morske forumaše da me zaspu sa beskrajno jeftinim ponudama apartmana pa da i ja napišem ovako romantičan osvrt.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/09/2018 : 00:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kuc..kuc
Ivi skoj..(kakav je to nadimak i sto znaci?) Naci cemo neku gajbu negdje gdje cvrce cvrcci uz miris bora i mora

A sto bilo s Mrkvom? Gdje je nestala Mrkva? Zasto?
Moze li meni to netko prepricati?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 01/09/2018 : 22:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Kuc kuc Charlita, pa gdje si?

Za mrkvu ti ništa ne mogu reći, osim, nemam pojma.

Nego, dobro je za kuc kuc, ima li išta tuc tuc?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/09/2018 : 23:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
i ja bih pitao nesto ali me hastra moderatora

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000