forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2019 : 19:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dragi moji,, otvorila sam zanimljivu temu ali, na ženskom forumu se žene raspričale i svaka o svom iskustvu, dok ovdje muk, kao da ste otkrili novu dimenziju muško - ženskih odnosa i - muk. Svatko osta prebirući sam po svojim mislima ili jednostavno - pojma ne imajući o čemu sad "naklapam".
Vrijeme je učinilo svoje i bez tuđih savjeta. Zaključila sam da sve to treba stjerati u krasni k#%@c, jer život je samo jedan i nemam vremena baviti se prošlošću i statirati u tuđim životima kao slušatelj nečijeg liječenja od manjka koječega do samopouzdanja, i šutke, s odobravanjem biti potvrda nečijeg "ispravnog" puta u liječenju ega, kojem je potrebna osoba puna razumijevanja. Ma stjeram sve u taj krasni k.
Da je valjalo, bi trajalo i tada. Sve je s razlogom prošlost i neka tamo i ostane. Shvatih to danas kad sam se našla usred razgovora u kom niti jednog pametnog savjeta nisam uspjela reći jer poteče bujica čiji početak bijaše sa - Vi, žene..bla,bla, bla..
E, pa, ja nisam druge žene i isteklo je tvoje vrijeme.

Toliko na temu bivših, i mog imena.

Doista razmišljam da češće nešto napišem ali sam se stvarno odvikla i rijetko pronalazim vremena. Ali stvarno bih mogla, ponešto o životu napisati, društvu, politici.. izborima..
Znam da to ovaj forum obožava.
Davnih sam dana bila produktivnija, bilo je strasti u meni još, bila sam naivna, da pisanjem mogu na nešto ukazati ljudima..
S toliko sam duše i strasti pisala tekstove o životu, politici, političarima, izborima.. s nekim naivnim šarmom kojim sam i ponekog političara osvojila dok sam ga nježno diskreditirala.. sve je to danas jedna draga uspomena..
Žene su me na sve načine mrzile i protiv mene se urotile... bivala sam im jedina šansa uz pomoć koje će jedna uz drugu stati i osjetiti jedinstvo - samo im daj zajedničkog neprijatelja. I to je prestalo biti zabavno, pa sam se i od toga umorila.
Tisuće mojih priča, tekstova i kolumni raznih nije pomoglo nikome, ali ja sam zbog toga jako mnogo naučila o ljudima, i muškarcima i ženama..
Možda sam ostala bez izazova, ne znam.. ne vjerujem da sam baš sve naučila jer ja sam satkana - bolje reći - mene tka znatiželja i nepresušna žeđ za novim izazovima ..

Slobodnim stilom, bez edita, oprostite ako sam bila pre duga ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/01/2019 : 20:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Možda sam ostala bez izazova, ne znam.. ne vjerujem da sam baš sve naučila jer ja sam satkana - bolje reći - mene tka znatiželja i nepresušna žeđ za novim izazovima ..



Pođi da čitaš Zagora i stavi si za izazov dr. titula zagorologa 2025.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2019 : 21:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Možda sam ostala bez izazova, ne znam.. ne vjerujem da sam baš sve naučila jer ja sam satkana - bolje reći - mene tka znatiželja i nepresušna žeđ za novim izazovima ..



Pođi da čitaš Zagora i stavi si za izazov dr. titula zagorologa 2025.



hahaha..znaš, radije da se poseksam s nekim "Zagorologom", pa sam brže gotova s tom titulom

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/01/2019 : 21:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Možda sam ostala bez izazova, ne znam.. ne vjerujem da sam baš sve naučila jer ja sam satkana - bolje reći - mene tka znatiželja i nepresušna žeđ za novim izazovima ..



Pođi da čitaš Zagora i stavi si za izazov dr. titula zagorologa 2025.



hahaha..znaš, radije da se poseksam s nekim "Zagorologom", pa sam brže gotova s tom titulom




Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/01/2019 : 21:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote


Charlita, Zagorloginja Grofica i Tutta.
To bi bilo to...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/01/2019 : 22:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Trolovanje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/02/2019 : 16:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas je predivan dan, skoro kao proljeće, i Valentinovo je, dan za cvijeće. Kupila sam si punu vazu žutih ruža i tulipana, a što se tiče moje ljubavi, tu su dvije. Naučiš pravila struke prilično dobro, da bi ih poslije mogao kršiti. Tako to ide nekako. Ja sam sve spojila u jedno i obožavam svoj rad, premda nikad ne uspijem dobro fotografijom dočarati. Poželjela sam na platnu aranžirati cvijeće, kao na nekoj staroj slici, nekog davnog vremena..
Ponekad poželim tišinu, ali većinu vremena mi glazba svira. Neopisivo sam gladna i kava više ne pomaže. Kidam u kuhinju, pa nastavljam raditi.
Sretno Valentinovo svima zaljubljenima. Ako i ne, nije tragedija, ni na Dan mrtvih niste mrtvi, pa ste živi.




https://www.youtube.com/watch?v=azas-1zInJ8&feature=share&fbclid=IwAR3YAu1DRxy0bMJdFUunNVvL9kCqu0HH1zF5Q83y6MZCVI8ygHXerIR4x1U

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 14/02/2019 : 20:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Charlita... for you!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2019 : 00:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
hvala Tuttili

Sluša li itko Joksimovića osim žena? Večeras mi jubito izbacio njegovu novu stvar pa sam poslušala. Jako lijepa glazba a on uvijek tako dobro izgleda da teško odlijepim pogled s njega. I sve skupa zajedno .. a što reći, oprosti mi Bože, samo sam žena ..




~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/03/2019 : 18:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
U čast mom omiljenom vjetru i nadahnuta knjigom, danas sam slikala iz dubine duše i nadam se da mi je slika dostojna knjige i tog osjećaja i vjetra kojeg obožavam, prenesenih na platno.

"Prije nego bura stane"




~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/03/2019 : 21:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvale vrijedna ideja za crtanje, a i sam crtež je dobar.
Željka Joksimovića znam poslušati, evo najdraže:


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/03/2019 : 23:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hvala Tonka.
Kažem da mi se sviđa Joksimović a niti ovu pjesmu koju si stavio nisam do sada čula. Istina je da sam ih čula i zavoljela tek nekoliko (ne računa se njegov koncert na kom sam bila zbog prijateljice jer ga tada uopće nisam doživjela).


No, ima jedna pjesma koja mi je sad naišla i poželjeh da ispišem iz sebe sjećanja ..
Bilo je ljeto i skoro je stizala zora koju smo dočekali na terasi bara Insomnia. Ne sjećam se što je točno tu noć sviralo, ali se sjećam glazbe prije zatvaranja, koju je netko od vlasnika za svoju dušu pustio. Od Balaševića do Joksimovića i bilo je doista prelijepo. Tada sam prvi put čula ovu koja je zasvirala https://www.youtube.com/watch?v=5yhI2p6naMU i ubrzo ugledala najljepše suze neisplakane, u očima muškarca pored kojeg sam sjedila.
Žena zna, ili žena poput mene zna, jednostavno osjeti, bez riječi, bez pitanja.. U tim suzama, u tom trenutku, toj prelijepoj zori, dok je svirala ova pjesma, bila je njegova bivša.. Znam koliko ju je volio i koliko je volio voljeti mene,, barem se trudio, ali nikada nije uspio jer me nije osjećao kao što je u tom trenutku osjetio nju. Naša veza bila je lijepa forma bez previše sadržaja jer se previše trudio, ali me nikada nije osjećao. Bila sam deset mlađa, nova i slađa, ali samo to sam ostala.. Žena zna, žena to osjeća i bez riječi, i unatoč njegovim riječima da to nije istina .. Nisam bila ljubomorna, čak sam više od njega poštivala te suze u njegovim očima jer i ja sam mnogima bivša ili neostvarena i sve razumijem, život ide dalje, sve dobro znam i ne zamjeram. U njegovim očima nisam se pronašla, niti u svojoj duši pronašla nešto odakle bih krenula, ne bih li sebe pored njega smjestila. Trudila sam se više od dvije godine osjetiti sebe u svim njegovim riječima, emocijama ali nisam uspjela. Kad muškarac istinski zavoli ženu, ona to osjeća.
Kada žena istinski ljubi muškarca, ona to zna. Niti u jednom slučaju, nisam bila ta.
Na poruku koju mi ponekad pošalje ne odgovorim, ali sam se konačno negdje prepoznala - kao najbolja bivša .. i tu slobodna, sretna i spokojna ugodno smjestila.
Ovo je moja pjesma, na neki način se i zove kao ja.
https://www.youtube.com/watch?v=jBH-PaDzg7U

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 03/03/2019 00:01:32
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/03/2019 : 23:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Večeras sam odlučila malo raditi na ovome..radim već mjesec dana, polako, nije lako kopirati majstora stripa, s ugljenom na platnu..ovo je pravi izazov.. autor će znati zašto, pa još kada nekome pokloniš to pravo da za jednu pivu (još nije plaćena ) uzmeš to da obradiš ženskim očima..ovo je tek skica koju radim kad sam posebno raspoložena i još nije gotova.. Ono što sam naumila je filigranska izrada s akrilom na platnu s posebnim efektima, da dočaram kako sam ju ja udoživjela.

Dragi kolege, zna li netko reći iz kojeg i čijeg je ovo stripa?



Došlo mi da ovo pokažem jer sam danas dosta vremena provela proučavajući Serpieria..znate što on crta, vjerujem.. ne mogu raditi nešto kada mi ne dođe, kada ne osjećam..

Ono na čemu trenutno radim je pod nazivom: "Svaki mi most na Drini ćuprija". Znate tu pjesmu? Ako ne, ostanimo onda kod Andrića, jednostavnije je.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 05/03/2019 23:13:14
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/03/2019 : 09:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svim ženama sretan dan žena!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/03/2019 : 15:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Svim ženama sretan dan žena!

+1

(Tutta vas voli)

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/03/2019 : 01:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hvala dečki.

I mi volimo Tuttu - Ljubitelja žena

Laku noć ekipica.




~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/03/2019 : 14:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

stvarno je hrabar, sigurno ne bi imao muda napraviti to nekom muskarcu
https://www.facebook.com/sylvester.jones.14/videos/2262608747139777/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2019 : 18:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


stvarno je hrabar, sigurno ne bi imao muda napraviti to nekom muskarcu
https://www.facebook.com/sylvester.jones.14/videos/2262608747139777/





Bijes i ljubomora. Naravno da ne bi tako napao muškarca, slabići biraju one za koje su sigurni da im ne mogu uzvratiti.

No, sad sam se sjetila da je jedna Julija u torbici nosila pepeljaru, ako ništa drugo, možda bi pomoglo. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2019 : 13:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda i bi, samo ne smije se tada smrznuti. Julia je dzekica. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/04/2019 : 14:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Poli, često si ovdje....

Ne kriješ svoju žensku stranu? :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2019 : 15:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je, najcesce. Koliko se moze i vidjeti po postovima. :D


Nego, sta se ima za kriti?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/04/2019 : 02:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Poli, često si ovdje....

Ne kriješ svoju žensku stranu? :)



Zakonom bi trebalo zabraniti ljudima da po internetu nose nadimke pametnih osoba, jer pišu gluposti, pa to onda tužno dođe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/04/2019 : 03:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tužno je započeti temu mišlju - smije li se uopće tako o tome i ovdje.. But, that`s ..

The beauty of the beast

Kamo god pogledaš, gdje god se okreneš, samo zagrebeš segment; djelić tek, od niza domina koji je pogrešno pao tko zna kada i tko zna gdje u ovom prostranstvu zvanom čovječanstvo. Politička i ina korektnost uništava svijet. Put u pakao popločen je dobrim namjerama, no jesu li se otele nadzoru onome tko je čovječanstvo trebao držati pod nazorom? Onome tko je želio paziti da svako ljudsko biće na planeti bude jednako, bude ravnopravno, bez obzira na religiju, rod, spol, seksualnu orijentaciju, boju kože, nacionalnu pripadnost, jezik, govor, narječje, gene .. Nije li to dobro i plemenito nastojanje da svi budu jednaki postalo poput neke vrste pandemije od koje je oboljelo čovječanstvo? I još više podijelilo, zatvorilo, ogradilo ljude jedne od drugih i otuđilo moćnije no što se i moglo pretpostaviti. Kada je i gdje i koja domina krivo pala, odgovor znam, ali toliko vremena nemam.
Nekoć su ljudi bili drugačiji. Imali su osmijeh, smijali su se, šalili, pričali loše viceve, družili, uvažavali više no sada kada im je zadano da to čine.
Od samog rođenja djecu treba učiti toleranciji, u okruženju bez predrasuda jer prekasno je odraslim ljudima nametati nešto što im je postalo odjednom strano, jer prije o tome nisu niti razmišljali. Za odrasle postoje zakoni, no tko će njima govoriti što će doma djecu podučavati. Nametnuto im je postalo opterećenje pod kojim ne žele popustiti i zadrto po svoju, svoju djecu žele odgojiti. I gdje je tu kraj - osim što je kraj čovjeku kakvim je ne tako davno bio, dok ga se nije osvijestilo koliko nas ima različitih.
Sliku, knjigu, demokraciju svatko interpretira na svoj način. Nije li stoga opasno čovječanstvu davati nešto na znanje što će na koncu pogrešno interpretirati i zloupotrijebiti, jer drukčije ne umiju percipirati? Ljudi jednostavno nisu kompetentni da bi nešto razumjeli i surađivali, bez da to uzmu toliko osobno, kao da im život o tome ovisi.
Ovisi, ali tuđi ..
Mnogo je mržnje i ratova zbog religije jer mnogi vjeruju u Boga.
One koji vjeruju, rado bih pitala zašto su ga onda izdali. I sebi umislili da su bogovi. Ja ne vjerujem u njega i nikad ga neću izdati. Nemam taj kompleks manje vrijednosti, da se uvijek moram dokazivati. Zato sam slobodna samo svoj život živjeti i druge poštivati. Jednom riječju - voljeti.

Pusa svima i laku noć vam želim.

https://www.youtube.com/watch?v=51FXiWR7has


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 22/04/2019 03:28:39
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/04/2019 : 09:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Charlita for President!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 20/05/2019 : 20:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
https://www.logicno.com/vijesti/pokret-metoo-je-psihicki-kastrirao-muskarce-sto-sad.html
još jedna kost za glodanje...
kao što je ovaj čitalac napisao u komentaru, sve mi je bliže mišljenju:

Zax
Okreni bijele protiv crnih, stare protiv mladih, muskarce protiv zena i mozes ocekivati da ces sljedecih nekoliko generacija imati krotke i poslusne podanike koji ce ti donositi profit i nece se buniti. Savjet jednog robovlasnika prije par stotina godina kako uspjesno voditi plantazu robova. Stotinama godina kasnije njegovi savjeti su jos korisni vladajucoj oligarhiji koja vlada zapadom. A i sire

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 20/05/2019 20:41:00
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000