forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Epicenter Comics presents: Davor Radoja's Miracle
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/03/2013 : 18:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jebate kako san previdia ovi topik?
DJ - ti si kralj! Svaka ti čast na ovom poduhvatu. Magi i ovo...
Torghal... Što reći? Mislin, iznova nacrtat sve ovo... Naklon do poda
Još da mi je ovo nabavit...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/03/2013 : 19:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nece biti nikakv poduhvat ovo nabaviti jer ce ga najvjerovatnije biti u Stripovima na kvadrat i Darkwoodu, a mozda i jos negdje

A Torghal je legenda, em talentiran em vrijedan, the stuff the stars are made of! Da samo vidis moj predgovor, ne bi tako nahvalio rodenog brata da ga imam!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/03/2013 : 19:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima kako izgleda iz američke perspektive...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/03/2013 : 19:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Baš me zanima kako izgleda iz američke perspektive...


Vidjet ces, jer cu staviti dugacki preview kad dode vrijeme!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/04/2013 : 21:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
@DJ - još jedno pitanje: veteran kojeg rata će biti Zvone?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/04/2013 : 00:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

@DJ - još jedno pitanje: veteran kojeg rata će biti Zvone?


Dobro pitanje! Veteran iz Afganistana i Iraka.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/04/2013 : 14:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/04/2013 : 11:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
ovo će možda krivo zvučati, ali ovakav projekt mi se ne sviđa, drago mi je da će se Torghalov strip objaviti u stranoj zemlji, ali ne shvaćam zašto se mora cjela radnja prebaciti u SAD, oni ne mogu čitati o događajima u stranim zemljama, jer Torghalovi stripovi imaju dalmatinsko , hrvatsko, balkansko okružje, ne vjerujem da toga ima u Philadelphiji, pogotovo ne vjerujem da su navijači američkog nogometa toliko agresivni, a pogotovo me zanima kako ćeš riješiti scenu na stadionu i "visoke peći" bez obzira što mi se ne sviđa pružaqm punu potporu i nadam se da će uspjeti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/04/2013 : 19:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nema problema Tintone, razumijem tvoj razlog za sumnju, ali ja i Davor previse volimo Mirakul da bi ga zeznuli. Evo nekoliko razloga za novu verziju Mirakula:

1. Mislio sam da bi bilo bolje da je crtez malo cisci. Da se razumijemo, meni je i original bio dobar, ali znam da se dosta ljudi crtez nije svidao i to bi bila dodatna kocnica za nove citatelje.
2. Nisam htio iznositi nase prljavo rublje Amerikancima koji ionako imaju o-ho-ho svoje prljavstine.
3. Smatrao sam da se prica vrlo lako moze prilagoditi Americi koja stalno ratuje i ima mlade veterane koji se ne mogu prilagoditi zivotu poslije rata.

A sto se tice politike i navijaca ne brini. Ponosan sam kako su ti dijelovi ispali! Inace, Phladelphija je izabrana radi nekoliko dobrih razloga.
Radi boljeg i ekspresivnijeg crteza mislim da je strip emocijalno jos jaci nego original. Zadnjih 30ak stranica je jednostavno ubitacno i znam da strip necu moci pokloniti ili preporuciti nekim prijateljima tu kod mene, jer ce im biti "previse".
Hvala na podrzci! Probni primjerak bi mi trebao stici krajem tjedna! Jedva cekam!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/04/2013 : 19:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
ma ok, ja se nisam žalio ni na novi crtež, nego najviše na premještanje mjesta radnje, ali shvaćam razloge, nadam se da ćeš uspjeti u ovome

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/04/2013 : 19:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nisam se bas najbolje izrazio. Da nije "trebao" novi crtez ne bi bilo adaptacije, nego bi islo u originalu. Ovako nam je dobro dosla ta okolnost da treba novi crtez i pogodimo publiku jos blize srcu, a ujedno i glavni lik je nase gore list. Vukovi siti, a krave na broju!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2013 : 20:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo preview prve polovice Miraclea s naseg sitea!

http://www.epicentercomics.com/index.php/2013-03-30-16-50-21/2013-03-30-19-37-03/miracle-preview

Nadam se da ce vam se svidjeti!


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/05/2013 : 20:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Meni izgleda fenomenalno s ovako amerikaniziranim rasporedom na tablama. Barem ovako na listanje. Razgovor s don Vjeketom u birtiji mi je ipak bio bolje riješen u "originalu ". Crtež je nevjerojatan. Bravo Torghal!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 03/05/2013 : 20:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Meni izgleda fenomenalno s ovako amerikaniziranim rasporedom na tablama. Barem ovako na listanje. Razgovor s don Vjeketom u birtiji mi je ipak bio bolje riješen u "originalu ". Crtež je nevjerojatan. Bravo Torghal!


Hvala Deers.Ali ipak najvece zasluge za sve ovo idu D.J.u.On je ulozia ogromnu kolicinu truda i ljubavi u cili ovaj projekt.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2013 : 22:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Deers

Meni izgleda fenomenalno s ovako amerikaniziranim rasporedom na tablama. Barem ovako na listanje. Razgovor s don Vjeketom u birtiji mi je ipak bio bolje riješen u "originalu ". Crtež je nevjerojatan. Bravo Torghal!


Hvala Deers.Ali ipak najvece zasluge za sve ovo idu D.J.u.On je ulozia ogromnu kolicinu truda i ljubavi u cili ovaj projekt.


Eh, nisi ni ti bas ljencario -- samo si nacrtao kompletan strip ponovo!
Uglavnom znam da sto se mene tice niti jednom stripu koji cu izdati necu posvetiti toliko paznje. Mjenjao sam velicinu fonta, red po red, u citavom stripu tri puta u tjedan dana, zaustavio sam tiskanje stripa jer sam u pdf-u nasao slovo "e" viska itd. Ovo je za mene bila opsesija, ne "samo" strip. Miracle je putokaz za Epicenter Comics.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/05/2013 : 11:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ma ja uopće nisan sumnja da će Torghal i DJ uspješno transformirat Mirakul u Miracle

Također, super što si stavia preview DJ
Taman san tia bacit oko kako si Kukoča i Jugoplastiku zaminia s Iversonom i 76-ima

Što reći osim da s nestrpljenjem čekan američku verziju

Trljam ruke.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/05/2013 : 23:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala Zlotvore, drago mi je da ti se svida! Tek kad vidis zadnjih 30ak stranica. Davor je stvarno rasturio! Najjaci je kad crta emocionalne scene, a takvih naravno ne manjka pri kraju.

(A o Sixersima i Iversonu... 2001. koji je to bio ludi playoff! Ja i prijatelj Carlos koji smo navijali za San Antonijo bili smo u kuci kod naseg prijatelja Eda, vatrenog navijaca Lakersa (koji te godine nisu do finala izgubili niti jednu utakmicu u Playoffu!) I onda prva utakmica finala protiv Sixersa. Sto im je mali Iverson radio, sutirao zicere preko Shacka! Da stvari budu gore, Carlos se glasno smijao Edu u lice cijelo vrijeme i jos mu popio svo pivo! Koji lik!)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/06/2013 : 07:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Miracle na Amazonu za preorder!
http://www.amazon.com/gp/product/0988984709

A poslani su i u Stripove na kvadrat.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/06/2013 : 10:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ravne 44,00 kune.
Bargain

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/06/2013 : 10:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Igore, dal smo Zlotvor i ja pozvani na ComicCon u San Diegu?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/06/2013 : 11:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Igore, dal smo Zlotvor i ja pozvani na ComicCon u San Diegu?


Bilo bi cool! A sto je najsmjesnije, cak i da vam mogu platiti avionske karte ne bi vam vise mogao nabaviti ulaznice za ovogodisnji Comic-Con. To je vec godinama preveliki spektakl za koji se trebaju kupiti karte 11 mjeseci unaprijed. A da bi se dobila mogucnost iznajmiti mjesto i stol na Comic-Conu treba se cekati barem 3 godine. Pazi, ne da ga dobijes besplatno, nego da platis $800!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/06/2013 : 11:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by paro

Igore, dal smo Zlotvor i ja pozvani na ComicCon u San Diegu?


Bilo bi cool! A sto je najsmjesnije, cak i da vam mogu platiti avionske karte ne bi vam vise mogao nabaviti ulaznice za ovogodisnji Comic-Con. To je vec godinama preveliki spektakl za koji se trebaju kupiti karte 11 mjeseci unaprijed. A da bi se dobila mogucnost iznajmiti mjesto i stol na Comic-Conu treba se cekati barem 3 godine. Pazi, ne da ga dobijes besplatno, nego da platis $800!



3 godine za štand? Ja naivno mislio ziher će nas D.J. iznenadit s reportažom o Epicenter štandu. Valjda ću se pojavit kad tad, da vidim i to čudo...sa Zlotvorom il bez njega

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/06/2013 : 21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Stand nadam se slijedece godine, a ako ne barem na Wonder-Conu.
Ja bih rade isao na Mafest nego na Comic-Con. Znam da ga vise nema, ali trava je uvijek zelenija s druge strane ograde.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 14/06/2013 : 18:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Napokon stiga paket iz Amerike!Evo par slika.Kao sta se moze primjetit Miracle je primjetno veci nego orginal.
Ako neko iz Splita ili okolice zeli nabavit Miracle moze mi se slobodno javit na p.m.

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/06/2013 : 20:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Super da su stigli kod tebe prije oficijelnog datuma izlaska, 19.6!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000