forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj strip-Svinje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/05/2013 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Tko ce sada svjetlo ugasiti??

I tko, posljednji valjda.




bwaahahahahahaaahaha

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2013 : 23:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
molim te Poli poruci lwoodu.. ma znas vec, uhodali smo se (jos 70-ak postova)



da sam odabere prst kojim cu ga u oko piknut

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2013 : 00:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
dobro ;)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 02/05/2013 : 20:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Tabla br.47
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 02/05/2013 : 21:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

opet te moran gnjavit
smanji malo zube na pili,stavi one sitnije ka na pili za metal


Stvarno si me dobro nasmija,sta je najgore ne znam jesi li ozbiljan ili me samo zajebavas
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2013 : 21:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
mislim da je ozbiljan. Preciznija je pila sa sitnijim zubima.
Znas po piljevini, sto sitniji zubi, sitnija piljevuina.. precizniji rez, ova s tim zubima radi nered i mislim da teze zarezuje ..
a ja ne mogu vjerovati u kakvom razgovoru sudjelujem

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 02/05/2013 : 21:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno ste oboje u pravu ali meni je to nebitan detalj.Bitno je da je pila.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2013 : 22:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
porucite lwoodu (jos oko 30 i nesto postova)- da se slazem s njim
po pitanju pile. Bitan je detalj.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2013 : 23:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Pa odlezao je 2/3, ponasao je se ok,znaci zadnju 1/3 ga amnestiras. Tako to ide.



Ne. Mi zene moramo biti nepopustljive do samog kraja

i porucite lwoodu nek onda uziva u miru dok moze.. ja cu sporije tipkati, da mu mir duze potraje

i mislim da smo on topic - naslov je svinje a mi smo jos gori od toga
na tuđem topicu. No, ipak nije ni Torghal svetac, nalazimo se usred masakra

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/05/2013 : 08:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Morate i tu spamat ili?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/05/2013 : 20:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Tabla br.48

Tabla br.49
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/05/2013 : 21:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eto....kada režeš kosti žagom za drva onda ostanu oštre krhotine na kraju odpiljenog komada noge ili ruke i na kraju vidimo da je Torgal sve to smišljeno i planirano nacrtao....;)
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/05/2013 : 15:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Teško da bi se satarom odmah dobile očiščene, gole kosti, al dobro ajde, ipak je ovo samo strip.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/05/2013 : 20:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Tabla br.50

To je to,nema vise.Bar ne u ovom obliku.Potreban mi je malo duzi odmor.Malo sam i zasicen,jos vise umoran,a lwoodovo spamovanje topica je ona sitna kap koja je prelila ionako prenapunjenu casu.Strip cete kada bude gotov moc procitat medju Web stripovima na pocetnoj strani.Hvala svima na podrsci.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2013 : 01:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Šta je je, spamerska ekipa se počela širit i na gornji dio foruma.
Mislim, autorski izlog, wtf?
Još kužim ponoćno postanje u topiku o alkoholu i sat vremena kasnije u vidno pijanom stanju u 1-2 ujutro citiranje pjesama u pdf-u Glazba i to, (i tako svaku jebenu večer) al sve ima svoje granice.
Di su moderatori u cijeloj toj priči?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 07/05/2013 01:53:21
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/05/2013 : 02:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Moderatori vjerovatno nisu mislili da je to problem jer se nitko nije bunio. A inace svakom treba predah, a Torghal ga je zaista zasluzio.
No ne moze on bez crtanja i pisanja. To mu je uslo u krv.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2013 : 12:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

kakvo je ovo dramatiziranje? kakav spam jeba vas spam?




Ja na zadnjih dvije strane izbrojao 15-ak postova koji nemaju nikakve veze ni sa Torghalom, ni sa njegovim stripom..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/05/2013 : 13:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma gdje si ih to vidio...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2013 : 13:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ma gdje si ih to vidio...




Fino dilitaš, brz si ko munja..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/05/2013 : 13:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Gospodine Paro, u pravu ste..
Ne znam ni sama koji me bog naveo da se
upustim u pisanje tamo gdje ne pripadam.
Imate moju rijec, vise to necu ciniti.

Ironicno. posljednji post - forum o stripovima/autorski izlog, kojeg sam
posebno voljela.

Postovanje svima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2013 : 13:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gospodine Paro, u pravu ste..
Ne znam ni sama koji me bog naveo da se
upustim u pisanje tamo gdje ne pripadam.
Imate moju rijec, vise to necu ciniti.

Ironicno. posljednji post - forum o stripovima/autorski izlog, kojeg sam
posebno voljela.

Postovanje svima.



Evo baš jedem omlet i brišem suze koje teku iz očiju crvenih.
Btw. nisi ti ništa kriva, piši šta god želiš, di god želiš. Kriva je moderacija koja ne ulazi prečesto u autorski izlog.
Salute..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/05/2013 : 13:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gospodine Paro, u pravu ste..
Ne znam ni sama koji me bog naveo da se
upustim u pisanje tamo gdje ne pripadam.
Imate moju rijec, vise to necu ciniti.

Ironicno. posljednji post - forum o stripovima/autorski izlog, kojeg sam
posebno voljela.

Postovanje svima.



Evo baš jedem omlet i brišem suze koje teku iz očiju crvenih.
Btw. nisi ti ništa kriva, piši šta god želiš, di god želiš. Kriva je moderacija koja ne ulazi prečesto u autorski izlog.
Salute..




Gospodine Paro, mogli biste pokusati neku terapiju, recimo kod psihologa.
2. stvar, preveliki gust (ipak sam zena!)- dabogda se udavili u tom omletu!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2013 : 13:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gospodine Paro, mogli biste pokusati neku terapiju, recimo kod psihologa.
2. stvar, preveliki gust (ipak sam zena!)- dabogda se udavili u tom omletu!



Šta ti nije ono bio zadnji post?
Nemam psihologa, al imam psihijatra, tako da ne moraš brinut.
Omlet je bio odličan i na tvoju veliku žalost, preživio sam taj gurmanski udarac.
A sad slobodno odi i budi labud
Salute (i drugi put)

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/05/2013 : 17:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Tabla br.50

To je to,nema vise.Bar ne u ovom obliku.Potreban mi je malo duzi odmor.Malo sam i zasicen,jos vise umoran,a lwoodovo spamovanje topica je ona sitna kap koja je prelila ionako prenapunjenu casu.Strip cete kada bude gotov moc procitat medju Web stripovima na pocetnoj strani.Hvala svima na podrsci.


ovo je već neki put da si ovo rekao na različitim svojim topicima Ja mislim da ćeš se ipak opet vratiti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/05/2013 : 13:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Odluka koju razumem i postujem, delom se osecam i krivim jer sam pratio tvoj rad (i uzivao) a nisam nista komentarisao. Javi ovde kada se na web stripovima zavrse Svinje. Strip je morbidno predivan

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000