forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker sc od prvog broja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/03/2016 : 11:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema za tebe, a većina nas se smrzava u napetom iščekivanju.
Mislim da bi tiraž od 300 bio sasvim dovoljan za nas koji se nismo opskrbili, a možda bi se uključio još netko tko voli duplirati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/03/2016 : 11:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Jedini junak kojeg bih uz Nathana uzimao bez ikakve dileme. HC format mi je izmaknuo, a nije mi se dalo kopati po rasprodanim izdanjima.

A za ovaj SC sve paše:

- 2 u 1, 3 u 1, 4 u 1 kako god
- može i na najlošijem novinskom papiru
- bilo kakav format ili veličina, potpuno nebitno
- nek je i najlošiji otisak ili slabiji uvez

Samo neka je jedan uvjet- da izlazi redovno!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/03/2016 : 11:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
izgleda da bi svaki potencijalni kupac novog izdanja Kena Parkera želio drugačije izdanje. I kupovao bi samo takvo kako on želi ili nikako :)
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 07/03/2016 : 12:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
ako imas lako dostupne i nabavljive (prilicno jeftine) lms i system comics, koja je poenta jos jednog soft cover izdanja kena? jedino kao dvobroj, trobroj, cetvorobroj, ali puno kvalitetnije.
ako nemas lako dostupne i nabavljive (prilicno skupe) libellus i fibra, poenta je jos jedno hard cover izdanje kena, ali za razliku od prethodnih, kao dvobroj, trobroj, cetvorobroj.
my humble opinion.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/03/2016 : 12:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nema za tebe, a većina nas se smrzava u napetom iščekivanju.
Mislim da bi tiraž od 300 bio sasvim dovoljan za nas koji se nismo opskrbili, a možda bi se uključio još netko tko voli duplirati.


Možda bi tiraž od 300 i bio dovoljan, ali ako je tačna informacija da bi to trebalo DW da radi, onda taj tiraž ne dolazi u obzir. Oni vole ozbiljnije tiraže i igru na duge staze. A nama starijima je (malo) bitniji tempo od cene.

I mene mrzi da ganjam Fibrin komplet (skupa opcija za strip koji nameravam još samo jednom da pročitam do kraja života), pa bih prihvatio svaku novu opciju.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/03/2016 : 12:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Jedini junak kojeg bih uz Nathana uzimao bez ikakve dileme. HC format mi je izmaknuo, a nije mi se dalo kopati po rasprodanim izdanjima.

A za ovaj SC sve paše:

- 2 u 1, 3 u 1, 4 u 1 kako god
- može i na najlošijem novinskom papiru
- bilo kakav format ili veličina, potpuno nebitno
- nek je i najlošiji otisak ili slabiji uvez

Samo neka je jedan uvjet- da izlazi redovno!!


Izdanje će sigurno biti kvalitetno i sa pristojnom cenom,
ali jedini uslov koji će teško ispuniti je taj što tebe zanima.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/03/2016 : 12:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide
(skupa opcija za strip koji nameravam još samo jednom da pročitam do kraja života)



Ovo je upravo ono prvo koje sebe pitam prije nego sto pocnem (ponovo) kupovati bilo kojeg reprinta... a u zadnje vrijeme, odgovor je u 90% slucajeva NE. Cak sam i od LL Zagora odustao, preskupo je kad sve dodam zajedno, a pogotovo postarina preko Atlantakog, tesko se vise sve to moze pratit, a u mom malom stanu sve manje i manje prostora.

Od Boneli stripova, Ken mi je broj 1, ali ipak ne bi kupovao niti jedan reprint istog, iako i nemam Fibrino izdanje.
Sa hiljadu stripova u kolekciji, mora se negdje granica stavit.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/03/2016 : 12:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Izdanje će sigurno biti kvalitetno i sa pristojnom cenom,
ali jedini uslov koji će teško ispuniti je taj što tebe zanima.


Nažalost u pravu si, zato je Libellus zakon s praćenjem Talijana s bar 12 epizoda redovne serije godišnje s Nathanom.

Svojevremeno sam počeo uzimati Agarthijev MV iako mi taj serijal nije ni približno napet kao KP, ali vidjeli smo kako je završilo.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/03/2016 : 13:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Uzeo bi ko podrzku izdavacu iako imam LMS izdanje ,Libellus/Fibrino i ono od Sistem Comicsa...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/03/2016 : 14:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Svi vi koji kalkulirate bi-ne bi, Ken je jedini Bonellijev strip koji se može čitati "bezbroj" puta.
Pa i još koji put, "bezbroj" i prvi, drugi, treći...




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2016 : 14:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Protivim se ovakvom izdanju.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/03/2016 : 14:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Uzimam.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 07/03/2016 : 16:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Uzimam SC ako bude.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/03/2016 : 17:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Apsolutno zagovaram jeftiniju SC varijantu...skuplje po meni gotovo sigurno neće imati "prođu".....sc u normalnj cijeni uzimam BEZ RAZMIŠLJANJA....i da se napokon riješim kombinacije LMS-System .....


ako nije problem,koliko je po tebi normalna cijena za epizodu bonellija u mekim koricama?koliko bi najviše platio?
meni je granica na 20 kuna a i to samo one koje stvarno želim(a takvih bonellija je malo).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/03/2016 : 18:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ta granica važi za redovni broj od 96 stranica, za maxije se može tolerirati i 50 kn.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/03/2016 : 18:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kakvo god bilo to izdanje kupovao bih ga!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/03/2016 : 18:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa zašto onda ne kupiš fibrinog?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2016 : 18:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by thekide
(skupa opcija za strip koji nameravam još samo jednom da pročitam do kraja života)



Ovo je upravo ono prvo koje sebe pitam prije nego sto pocnem (ponovo) kupovati bilo kojeg reprinta... a u zadnje vrijeme, odgovor je u 90% slucajeva NE. Cak sam i od LL Zagora odustao, preskupo je kad sve dodam zajedno, a pogotovo postarina preko Atlantakog, tesko se vise sve to moze pratit

mora se negdje granica stavit.



Zbilja? Mislio sam da ces ici bar do Zimske Zmije!
Ja isto pocinjem sa prestajanjem kupovanjem Zagor LL, doci cu do "the Red Sand" i Ate logo!
Ken sam poceo prosle godine citati i svidio mi se zbog one drame i zivotne filozofije. Ali ne bih ih kupovao u HC, niti SC tri/1, svaki strip zaseban sa origigi coverom, to bi ziher.
Jer kad budem selio stvari dosta HC Bonellija ide u kutije. Nazalost. Gubim interes, ostace samo best off-ovi.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2016 : 19:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by www2

Apsolutno zagovaram jeftiniju SC varijantu...skuplje po meni gotovo sigurno neće imati "prođu".....sc u normalnj cijeni uzimam BEZ RAZMIŠLJANJA....i da se napokon riješim kombinacije LMS-System .....


ako nije problem,koliko je po tebi normalna cijena za epizodu bonellija u mekim koricama?koliko bi najviše platio?
meni je granica na 20 kuna a i to samo one koje stvarno želim(a takvih bonellija je malo).


znaci dw julije ne uzimas? i lilit itd.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/03/2016 : 20:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
to mi je betveze(strip).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 07/03/2016 : 21:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by www2

Apsolutno zagovaram jeftiniju SC varijantu...skuplje po meni gotovo sigurno neće imati "prođu".....sc u normalnj cijeni uzimam BEZ RAZMIŠLJANJA....i da se napokon riješim kombinacije LMS-System .....


ako nije problem,koliko je po tebi normalna cijena za epizodu bonellija u mekim koricama?koliko bi najviše platio?
meni je granica na 20 kuna a i to samo one koje stvarno želim(a takvih bonellija je malo).



A gle idealno bi bilo da izlazi kao Zagor ili ovih par preostalih Bonellija i toliko kosta, ali mozda je previse za ocekivati, ali smatram da cijena jednog stripa od 96 stranica ne smije biti preko 25 max 30 kn (iako je i to puno ali s obzirom da se radi o stripu s malo brojeva i to bi mi bila prihvatljiva cijena)......za dvobroje ili trobroje mozda 10-15 % pojeftinjenje.

Ovo od Fibre je idealno izdanje i ne bi mi bilo skupo da kupujem jedan strip mjesecno, no s obzirom da trosim na njih i vise ngo sta bi realno smio, onda gledam da kupujem so jeftiniju varijantu....siz to razloga kupujem i oštećene stripove i SC varijante (ako postoje) i sve se više okrećem srpskim iizdanjima koji su u pravilu jeftinija.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/03/2016 : 21:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by www2

Apsolutno zagovaram jeftiniju SC varijantu...skuplje po meni gotovo sigurno neće imati "prođu".....sc u normalnj cijeni uzimam BEZ RAZMIŠLJANJA....i da se napokon riješim kombinacije LMS-System .....


ako nije problem,koliko je po tebi normalna cijena za epizodu bonellija u mekim koricama?koliko bi najviše platio?
meni je granica na 20 kuna a i to samo one koje stvarno želim(a takvih bonellija je malo).


A koliko vrijedi 1 epizoda Bonellija u tvrdim koricama? Čisto da utvrdimo koliko tvrdoća kod Bonellija vrijedi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/03/2016 : 21:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ja downloadao talijansko cbr izdanje u kompletu i zaboli me lijevo jaje, ionako ne mislim to citati.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/03/2016 : 22:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ja downloadao talijansko cbr izdanje u kompletu i zaboli me lijevo jaje, ionako ne mislim to citati.


Ma super. Da znam talijanski i da mi nije bezveze čitati sa ekrana i da ne mislim čitati i ja bih tako...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/03/2016 : 22:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
E da znam talijanski...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000