forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker sc od prvog broja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 08/03/2016 : 15:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by www2

Hmmmm da mislim da je ovo ponaosob, jer ja nikada nisam patio od toga da mi stripovi budu u vrhunskom stanju/izdanju.....ne stavljam ih u vrećice....posuđujem ih....i najsretniji sam kad kupim od nekoga oštećen stripu na tipa 50% izvorne cijene.


Ni meni to ne smeta.
quote:
Originally posted by www2
Iz istog razloga vjerojatno mi ne smeta što mi strip nema originalnu naslovnicu ili što su frikovi iz LMS izbacili stranicu ili dvije....pogotovo mi ne smeta na stripu koji mi je i ovako VRHUNSKI, dakle ovako kako sam ga jedino i čitao prije FIBRE, dakle nisam niti znao da su neke stranice izbačene i ne bi niti znao da nije ovog foruma.


E jebiga,ovdje se ne slažem s tebom.Izbacivanje stranica,brisanje noževa,zamjenske naslovnice,ispremijašane naslovnice,ispremiješan redoslijed epizoda.....To je zločin protiv takvog dobrog stripa kao što je Ken.

quote:
Originally posted by www2
Da mi novci ne predstavljaju nikakav problem ne bi se dvoumio i iskeširao bih cca 1000 Eura za FIBRINO izdanje....no budući da mi je to ipak malo toomuch trenutno kupio samo si ovakvu kombinaciju i uštedio CCA 5000 kn za koje sam kupio 20-ak drugih STRIPČINA od Fibre.
Ako to nije bolje rješenje ne znam što jest.


Nije.Bolje da onda kupipš Darwoodovo ako ti je Fibrino preskupo.
Uostalom prodavao se komplet nedavno za 5500 kn.je li bolje dati toliko za odlično izdanje ili 2500 za očajno izdanje?A kupujući pojedinačno bi mogao proći i jeftinije od toga ako izostaviš par stvarno preskupih na aukcijama brojeva koje možeš onda zamijeniti piratom i LMS,System alternativom.




A gle nije naravno niti meni drago to sakaćenje u LMS izdanju ali kažem opet ja sam ga kao takvog čitao i nisam znao da je to uopće rađeno i zaljubio sam se u Kena kao takvog i uopće nema razgovora da je to nešto najbolje od Bonellija šta je ikad izašlo (neki bi rekli i jedino vrijedno, ali nećemo o tome).....dakle čisto sumnjam da mi je to išta smanjilo doživljaj samog Kena.

E sad drugo bi bilo da sada nabavim Fibrin komplet i da uspoređujem jedno i drugo.....

Nije.Bolje da onda kupipš Darwoodovo ako ti je Fibrino preskupo.

Ovo mi nije jasno...kad je Darkwood izdao Kena??

Ako si mislio da mi je Fibra generalno skupa, ne nije....i ostavio sam malo bogatstvo na Markovim stripovima, tako da to nije u pitanju.


Uostalom prodavao se komplet nedavno za 5500 kn.je li bolje dati toliko za odlično izdanje ili 2500 za očajno izdanje?

E to je to gdje se ne slažemo (so lets agree to disagree)....meni je bolje uzeti ovo loše za 2500 (iako sam ja dao ukupno 990 kn) i onda za razliku kupti cca 20 drugih strip albuma od Fibre ili Darkwooda ili Pere Perića.....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/03/2016 : 16:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ma neče se to prodavati i nemojte "ložiti" nekog izdavača, pa da se čovjek "zajebe sa tim".
Imate puna skladišta fibrinog Ken Parkera, imate hc fibru po 6+ eura na aukcijama koji se vrte non stop bez uspjeha...ako bi išlo na kisoke (po 18 kuna) još bi moglo proči, jer ljudi bi kupovali isto kako kupuju Zagora, a sve ostale variante nisu isplatljive.
Ne kupuju svi po striparnicama, shvatite to več jednom. Kisok je prava stvar. Koliko kioska ima u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, bosni,...nekoliko tisuča a koliko ima striparnica? Možda 10 a i pola njih kukaju kako je loša prodaja....jeste li ikad čuli da Tisak kuka? Da Bernard (Ludens) kuka....



Kako to mislis da bi islo ako je na kioscima po 18 kn jer to kupuju isti ljudi kao i - MN ili MM, ring a bell?

Kakve veze ima koliko tisuca kioska ima kada je danasnji tiraz za takve junake takav da ...



Nema sanse da KP uspije na kioscima. Evo, da ga stavis na kioske po 5 kn, jedna prica, koliko mislis da bi ih prodao? A kolike bi troskove imao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/03/2016 : 16:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Nije.Bolje da onda kupipš Darwoodovo ako ti je Fibrino preskupo.

Ovo mi nije jasno...kad je Darkwood izdao Kena??



uskoro.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/03/2016 : 17:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


pa dobro, barem je sada piratskih Kraljica dovoljno ... ono, vjerujem, ne znam, imam original :P

ok, kuzim, netko je htio ali u to vrijeme nije mogao naruciti, netko se tek kasnije prikljucio, ali ukoliko me sjecanje ne vara, nije se sve to rasprodalo preko noci kao LL sada,


U tome je najveći problem, danas najkritičniji brojevi za nabavku su izlazili 2005.-2006. kada mnogi nisu ni znali za takva izdanja, kasnije kada su saznali bilo je već prekasno.


Pa ni ja ih nisam tada kupio. Stripu sam se malo "zagrijanije" vrato negdje u 2006. mislim, a sa nabavkom HC zivotinjica zapoceo tu negdje 2007. Koliko se sjecam prvih 12 brojeva je bilo rasprodano ali je zato Fibrin reprint rjesio stvar (i tipfelere), onda 13-32 je bilo moc naci svugdje, vecinu mislim da sam uzeo u Libellusu (danasnji Skab612), a od 33 do kraja malo po pomalo. Cak sam posljednju rundu uzeo prije pretposljednje (tada si dobio uz rundu i Crvenog gospodara gratis, kojega sam vec imao, ali sam ga onda zamjenio za Texa Osveta brace King).




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/03/2016 : 17:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by 1Euro

ma neče se to prodavati i nemojte "ložiti" nekog izdavača, pa da se čovjek "zajebe sa tim".
Imate puna skladišta fibrinog Ken Parkera, imate hc fibru po 6+ eura na aukcijama koji se vrte non stop bez uspjeha...ako bi išlo na kisoke (po 18 kuna) još bi moglo proči, jer ljudi bi kupovali isto kako kupuju Zagora, a sve ostale variante nisu isplatljive.
Ne kupuju svi po striparnicama, shvatite to več jednom. Kisok je prava stvar. Koliko kioska ima u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, bosni,...nekoliko tisuča a koliko ima striparnica? Možda 10 a i pola njih kukaju kako je loša prodaja....jeste li ikad čuli da Tisak kuka? Da Bernard (Ludens) kuka....



Kako to mislis da bi islo ako je na kioscima po 18 kn jer to kupuju isti ljudi kao i - MN ili MM, ring a bell?

Kakve veze ima koliko tisuca kioska ima kada je danasnji tiraz za takve junake takav da ...



Nema sanse da KP uspije na kioscima. Evo, da ga stavis na kioske po 5 kn, jedna prica, koliko mislis da bi ih prodao? A kolike bi troskove imao.






pa to može jedino Ludens, da ga izdava po Kioscima (isto ko Zagora za 18 kuna) i ja sam siguran da bi se prodavao.
Ako ide kapetan Miki, Kit Teller, Blek,...zašto ne bi išao Ken parker?
Zašto misliš da ga ljudi ne bi kupovali na kiosku?

Što se tiče striparnica, ja mislim da bi njih bilo potrebno ukinuti. To su dinozavri isto ko Videoteke i slično....

Stripovi trebaju biti sc i jeftini i dostupni svuda i iči na kisoke.

Hc izdavači trebaju iči u knjižnice (jer to su ionako "knjige") a mogu oni i sami da prodavaju preko interneta (website, webshop, facebook, what ever...).

Kakva je korist od npr striparnice u Zagrebu ako živiš u Dubrovniku? Ili u Ljubljani ako živiš u Mariboru?

Zašto da izdavač dava popust striparnicama, umjesto da dava popust kupcima. Striparnica je samo "posrijednik" kojeg u biti ne trebamo.
Negdje sam čuo da striparnice dobivaju stripove -40 posto jeftinije.
Čemu?
Zato jer budu prodali 10 izvoda nekog stripa....Recimo Libellus izdanja Mister No su sva rasprodata (poslednji brojevi), da su kod Libellusa pametni sami bi ih prodavali ili pronašli neki jeftiniji način da njihovi stripovi dođu do kupaca, a tako im striparnice uzimaju -40 posto NJIHOVE zarade....a mogli smo mi kupci da dobijemo taj popust npr, pa bi kupovali -40 posto jeftinije....

Ponavljam stripove na kioske po 18 kuna, zajebi tiraž od 300 komada....štampaj 1000+, na kioske pa šta bude bude....kupovat če ljudi koji čak ne sakupljaju stripove, kupovat če jer če biti dostupno (ne trebaju se voziti u Zagreb do striparnice npr) nego če kupiti na kiosku dok čeka na autobus.

Ovaj HC samo pravi nekakvu "svetu kravu" od stripa a u biti je to -samo strip....pročitaš i baciš, ko Lms i Zs....a oni "kolekcionari" mogu to i čuvati ako žele.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/03/2016 : 17:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
u biti, ako netko zna Bernarda (jaki, globinjo npr...) neka predloži Bernardu (Ludens) da počne izdavati Judasa na kioscima, jedna epizoda 18 kuna, a može i do 25 ako bude još nešto teksta o samom stripu, autorima,....može iči i dvomijesečnim ritmom (iako bolje jednomjesečnim ali ajde da ne cjepidlačimo) pa čemo vidjeti kako če se prodavati.
Ma neče požaliti sigurno a neče ni bankrotirati za tih 16 brojeva.

Ajde Bernie budi faca!

Prava za Judasa su sigurno jeftina....tiskaru imaš, prevoditelje imaš, distribuciju imaš,...samo hrabro!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/03/2016 : 18:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


pa dobro, barem je sada piratskih Kraljica dovoljno ... ono, vjerujem, ne znam, imam original :P

ok, kuzim, netko je htio ali u to vrijeme nije mogao naruciti, netko se tek kasnije prikljucio, ali ukoliko me sjecanje ne vara, nije se sve to rasprodalo preko noci kao LL sada,


U tome je najveći problem, danas najkritičniji brojevi za nabavku su izlazili 2005.-2006. kada mnogi nisu ni znali za takva izdanja, kasnije kada su saznali bilo je već prekasno.


Pa ni ja ih nisam tada kupio. Stripu sam se malo "zagrijanije" vrato negdje u 2006. mislim, a sa nabavkom HC zivotinjica zapoceo tu negdje 2007. Koliko se sjecam prvih 12 brojeva je bilo rasprodano ali je zato Fibrin reprint rjesio stvar (i tipfelere), onda 13-32 je bilo moc naci svugdje, vecinu mislim da sam uzeo u Libellusu (danasnji Skab612), a od 33 do kraja malo po pomalo. Cak sam posljednju rundu uzeo prije pretposljednje (tada si dobio uz rundu i Crvenog gospodara gratis, kojega sam vec imao, ali sam ga onda zamjenio za Texa Osveta brace King).


Ja sam ipak kasnije krenuo, tek 2008. sam se vratio stripovima a od HC izdanja sam uzimao jedino Libellus Texa. Nakon nekih 15-ak knjiga stao sam s time, napravio pauzu a krajem 2011. se opet vratio takvim izdanjima. Najprije sam uzimao samo Texa, pa ona Magičnog i Mister Noa gdje je trebalo hvatati velike zaostatke. Kod Kena je već tada dosta brojeva bilo rasprodano i nedostupno u striparnicama pa sam tako uzeo samo njih 12 koji su išli po akcijskoj cijeni (reprinti).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 08/03/2016 : 19:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ako bi izdavao darkwood kao dvobroje, vjerujem da bi cijena bila slična onoj kakvu imaju recimo orfani ili walking dead, SC, znači, nekih 500-600 dinara, ili oko 4,5-5 eura..

ne vjerujem da bih uzimao ovo izdanje..

imam neki nepotpuni kombinovani komplet kena, ustvari, ima već par godina kako mi fale po jedan LMS i jedan sistemov specijal u boji..par puta mi je pobjeglo da ih uzmem na piku, pa sam bio u dilemi da uzmem od fibre ta dva broja, koja se mogu naći dosta lako, ali nisam..
uglavnom, kolekcija mi se sastoji od kompleta LMS,(58, manje 1 šta mi fali) + 22 sistem comics redovni, + 4 specijala, + 1 specijal u boji, ( još jedan mi fali) + pirat kraljica misurija šta ga je dnevnik preskočio, + fibra br. 80 i još onaj jedan dilan dog superbook sa kenom i dilanom..

novaca na bacanje nemam, pa bih radije da uzmem od njih što više julija, orfana, JDJP i lilith, nego da dupliram kena... bolje im je da malo ubrzaju ove nabrojane, ili da preuzmu prava od dagde pa da izdaju jana dixa, skriveno lice i šangaj devila...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/03/2016 : 19:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro


Prava za Judasa su sigurno jeftina....tiskaru imaš, prevoditelje imaš, distribuciju imaš,...samo hrabro!



Mislim da su bas prava za Judasa problem jer su razbacana kod vise naslednika. Nesto slicno kao sto sad muci covek muku u vezi Marka. Jebe im se da pregovaraju za siću. A jos kad siću podelis na vise delova...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/03/2016 : 19:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac



novaca na bacanje nemam, pa bih radije da uzmem od njih što više julija, orfana, JDJP i lilith, nego da dupliram kena... bolje im je da malo ubrzaju ove nabrojane, ili da preuzmu prava od dagde pa da izdaju jana dixa, skriveno lice i šangaj devila...



Vecina ovih su i meni bolna tacka. Dva izdavaca krenu s Jan Dixom i nista od toga da se izgura jedan kratki serijal.
Julia izlaazi redje nego albumi Asterixa u Francuskoj, JDJP takodje, Orphani jos i gore.
Kad (ako) krene Ken, ne znam bas kolike bi bile sanse za uspeh. Jos je za razliku od Julije, Orphana i vecine pobrojanih ipak jos jedan reprint.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 08/03/2016 : 20:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by www2

Nije.Bolje da onda kupipš Darwoodovo ako ti je Fibrino preskupo.

Ovo mi nije jasno...kad je Darkwood izdao Kena??



uskoro.



aaaaa pa o tome i pričamo...sve je počelo kad sam rekao da bi uzimao takvog Kena a ne opet neki HC "skupi"....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/03/2016 : 21:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako bi izdavao darkwood kao dvobroje, vjerujem da bi cijena bila slična onoj kakvu imaju recimo orfani ili walking dead, SC, znači, nekih 500-600 dinara, ili oko 4,5-5 eura..



Ako bude 50 komada po 600 dinara ispada 1875 kn. (postepena kupovina naravno kako izlaze).
Ako bude 40 komada po 500 dinara, ispada 1250 kn.

Recimo da je 1500 kn. za cijeli komplet neka srednja cijena.
Ne kažem da će biti tako, ali kako vam se to čini?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/03/2016 21:03:50
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 08/03/2016 : 21:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
idealno
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/03/2016 : 21:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

idealno


Idem im onda javiti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 08/03/2016 : 21:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Minotauro
Starting Member

17 Posts

Member since 18/09/2015

Posted - 11/03/2016 : 23:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Minotauro a Private Message  Reply with Quote
Ja bih kupovao sc izdanje Kena, kvalitete ludensovog Zagora, cijena do 30 kn.

Fibra mi je malo preskupa za komplet, kombiniram lms, system i fibru, nisam neki perfekcionist, da se i tako uzivati u vrhunskom stripu kao sto je Ken, ali opet...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/09/2016 : 16:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prođe još pola godine, a od Kena ni K

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/09/2016 16:26:04
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/09/2016 : 16:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Prođe još pola godine, a od Kena ni K


Vjerujem da će izać i Ken , Tex klasik , MN , MM ... Bernard uvodi postepeno nove (stare) junake.Regulira se broj tiskanih primjeraka i cijena .U vrlo blisku budućnost izdat će se Bela i Bronko, PSDZ ,Miki,komadanta Marka još nema , tako za 2-3 godine dolazu na redu novi junaci (i prije neki).Kad malo bolje pogledamo Bernard ograničava tiražu ,prilagođava cijenu ,dizajn je sve bolji, i uvodi sve više junaka tako da je naš optimizam realan
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/09/2016 : 18:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

evo, svizac vec uzima foliju sa police, saceto



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/09/2016 : 18:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
sad če Dnevnik opet pokrenuti ZS i Lms, tjedensko stripovi na kioske širom bivše juge, kako je nekada bilo, pa nečemo više ovisiti o Ludensu, Libellusu, Fibri,...i ostalim amaterima, koji prave stripove za 300 ljudi....to če Dnevnik pokazati svima ovima kako se to radi.

Samo da se ovaj "speči Velikan" probudi, pa sam siguran da bi i u Italiji bili opet zainteresirani za saradnju sa njima. Sada ih gnjave kvazi izdavači, koji su do prekjuče igrali se u pjskovniku a danas izdavaju stripove za 300 ljudi, pa samo gnjave ove u Boneliju, koji su bili navikli poslovati sa Dnevnikom koji je imao tiraž 100.000, koji je pokupovao prava za sve strip junake a ne ovo danas kad strip zapakiraju u hc kao knjigu pa te žele ubjediti da čitaš Shakespeara ili ne znam kakve knjige. Chico Pračovjek npr je jednako bijedan strip bio on u hc za 20+ eura ili u sc za 2 eura....i neče biti nikada umjetničko djelo. zato oživit eDnevnik i Zs i Lms i dosta zajebancije.
A tako čekamo neki Ludens koji nije sposoban da kupi prava za Komandanta Marka, Judasa itd,....sve če to delegacija Dnevnika srediti, kako su sredili i prije!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/09/2016 : 18:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

sad če Dnevnik opet pokrenuti ZS i Lms, tjedensko stripovi na kioske širom bivše juge, kako je nekada bilo, pa nečemo više ovisiti o Ludensu, Libellusu, Fibri,...i ostalim amaterima, koji prave stripove za 300 ljudi....to če Dnevnik pokazati svima ovima kako se to radi.

Samo da se ovaj "speči Velikan" probudi, pa sam siguran da bi i u Italiji bili opet zainteresirani za saradnju sa njima. Sada ih gnjave kvazi izdavači, koji su do prekjuče igrali se u pjskovniku a danas izdavaju stripove za 300 ljudi, pa samo gnjave ove u Boneliju, koji su bili navikli poslovati sa Dnevnikom koji je imao tiraž 100.000, koji je pokupovao prava za sve strip junake a ne ovo danas kad strip zapakiraju u hc kao knjigu pa te žele ubjediti da čitaš Shakespeara ili ne znam kakve knjige. Chico Pračovjek npr je jednako bijedan strip bio on u hc za 20+ eura ili u sc za 2 eura....i neče biti nikada umjetničko djelo. zato oživit eDnevnik i Zs i Lms i dosta zajebancije.
A tako čekamo neki Ludens koji nije sposoban da kupi prava za Komandanta Marka, Judasa itd,....sve če to delegacija Dnevnika srediti, kako su sredili i prije!





Pa onda da se kao prvo skupi "Delegacija"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/09/2016 : 19:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by 1Euro

sad če Dnevnik opet pokrenuti ZS i Lms, tjedensko stripovi na kioske širom bivše juge, kako je nekada bilo, pa nečemo više ovisiti o Ludensu, Libellusu, Fibri,...i ostalim amaterima, koji prave stripove za 300 ljudi....to če Dnevnik pokazati svima ovima kako se to radi.

Samo da se ovaj "speči Velikan" probudi, pa sam siguran da bi i u Italiji bili opet zainteresirani za saradnju sa njima. Sada ih gnjave kvazi izdavači, koji su do prekjuče igrali se u pjskovniku a danas izdavaju stripove za 300 ljudi, pa samo gnjave ove u Boneliju, koji su bili navikli poslovati sa Dnevnikom koji je imao tiraž 100.000, koji je pokupovao prava za sve strip junake a ne ovo danas kad strip zapakiraju u hc kao knjigu pa te žele ubjediti da čitaš Shakespeara ili ne znam kakve knjige. Chico Pračovjek npr je jednako bijedan strip bio on u hc za 20+ eura ili u sc za 2 eura....i neče biti nikada umjetničko djelo. zato oživit eDnevnik i Zs i Lms i dosta zajebancije.
A tako čekamo neki Ludens koji nije sposoban da kupi prava za Komandanta Marka, Judasa itd,....sve če to delegacija Dnevnika srediti, kako su sredili i prije!





Pa onda da se kao prvo skupi "Delegacija"



eto radim na tome, pročitaj novi topik u Svaštari. Idem ga odmah napisati!


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48110

Edited by - 1Euro on 15/09/2016 19:21:43
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 15/09/2016 : 19:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ken Parkera nisam čitao ali ako krene izlazit u ludensovom izdanju uzimat ću,ove Libellusove cu morat potražit u knjižnici!!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 18/09/2016 : 18:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

sad če Dnevnik opet pokrenuti ZS i Lms, tjedensko stripovi na kioske širom bivše juge, kako je nekada bilo, pa nečemo više ovisiti o Ludensu, Libellusu, Fibri,...i ostalim amaterima, koji prave stripove za 300 ljudi....to če Dnevnik pokazati svima ovima kako se to radi.





Odakle ti ova informacija?
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 18/09/2016 : 19:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
pa zeza se
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000