forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker sc od prvog broja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2017 : 18:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Fibrin i Libelusov Ken Parker je startovao bezmalo pre tačno 10 godina - 24.11.2007. godine - zanimljiva koincidencija!



Brate nešto si gadno pobrkao .

http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/ken-parker-kp-lib-1-duga-puska/18328/0/

Datum objavljivanja
25.11.2004

Edited by - goksi on 24/11/2017 18:40:30
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2017 : 18:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
jesam,videh na DW forumu (kasper me ispravio) - a stavrno se začudoh da su ga završili za dve i po godine - misli,jesu brzi i jedni i drugi,ali ne baš toliko :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/11/2017 : 19:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Meni je ovo izdanje Kena savršeno, nemam nijednu zamerku. I naravno, SC verzija je, barem za mene, jedina prava pa nek me Anto kune po sto puta...

Edited by - vronski 3 on 24/11/2017 19:20:08
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2017 : 19:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne boj se, neću :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2017 : 22:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
koliko je uopče naklada ovoga? ovako po naslovnici izgleda bolje od fibre/LL izdanja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 25/11/2017 : 11:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

koliko je uopče naklada ovoga? ovako po naslovnici izgleda bolje od fibre/LL izdanja



Ako se ne varam 600 primeraka

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 25/11/2017 : 11:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Interesira me hoće li netko tko ima komplet Libellus/Fibra Ken Parkera kupovati i ovo? Zašto pitam? Osobno se navodim kao takav primjer. Ne pada mi napamet..toliko puta sam na ovom forumu čitao kako ljudi kukaju kako nemaju nit novaca nit mjesta na policama....i sada me stvarno statistički zanima koliko ima takvih zadrtih fanova Duge puške?

---

<b></b>
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/11/2017 : 12:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Imam fibrin komplet i ne vidim razlog zašto bi ovo kupovao.

Kupovao bi samo kad bi netko objavio Kena u albumskom izdanju, 48 str, boja...

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/11/2017 : 12:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uzimat ću u HC one epizode koje mi fale, a to su brojevi 13-62 kada se gleda po Fibrinom izdanju.
Nema dupliranja, prostora za spremanje je sve manje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/11/2017 : 12:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Interesira me hoće li netko tko ima komplet Libellus/Fibra Ken Parkera kupovati i ovo? Zašto pitam? Osobno se navodim kao takav primjer. Ne pada mi napamet..toliko puta sam na ovom forumu čitao kako ljudi kukaju kako nemaju nit novaca nit mjesta na policama....i sada me stvarno statistički zanima koliko ima takvih zadrtih fanova Duge puške?




Nema takvih.
Preskupa su to izdanja za dupliranje.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/11/2017 : 13:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
do sada sam imao apsolutno sve što je od kena izašlo kod nas
i lms i system i libellus/fibra, miličevićev neslavni početak, epizodu iz comicona, dylan doga gdje se pojavljuje
i onu knjigu o kenu imam
i kvadrat, naravno
ali sada mislim da neću i na ovo (iako me privlači ovo sc izdanje)
prvenstveno zbog prostora, ali i zato što ima i hc i sc izdanje, pa ako bih htio nastaviti imati baš sve, onda bih kao trebao uzeti oba izdanja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/11/2017 : 18:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Interesira me hoće li netko tko ima komplet Libellus/Fibra Ken Parkera kupovati i ovo? Zašto pitam? Osobno se navodim kao takav primjer. Ne pada mi napamet..toliko puta sam na ovom forumu čitao kako ljudi kukaju kako nemaju nit novaca nit mjesta na policama....i sada me stvarno statistički zanima koliko ima takvih zadrtih fanova Duge puške?


Čemu to ? Dva poprilično identična izdanja po pitanju kvalitete. Čemu duplirati ?A nije niti financijski baš jeftino jer je riječ o 80 brojeva
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 25/11/2017 : 18:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Interesira me hoće li netko tko ima komplet Libellus/Fibra Ken Parkera kupovati i ovo? Zašto pitam? Osobno se navodim kao takav primjer. Ne pada mi napamet..toliko puta sam na ovom forumu čitao kako ljudi kukaju kako nemaju nit novaca nit mjesta na policama....i sada me stvarno statistički zanima koliko ima takvih zadrtih fanova Duge puške?



Without me

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2017 : 20:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Interesira me hoće li netko tko ima komplet Libellus/Fibra Ken Parkera kupovati i ovo? Zašto pitam? Osobno se navodim kao takav primjer. Ne pada mi napamet..toliko puta sam na ovom forumu čitao kako ljudi kukaju kako nemaju nit novaca nit mjesta na policama....i sada me stvarno statistički zanima koliko ima takvih zadrtih fanova Duge puške?



ja prodah fibru/ll prije par godina tako da mi je ovo interesantno.
ne pada mi napamet da kupujen fibru ponovo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 25/11/2017 : 22:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
I što reći? Tko tu koga j...? Prema ovim odgovorima malo ljudi u Hrvatskoj će kupovati. Kako se strip izdavaču to isplati? Čemu dupliranja ako je strip fanova od Vardara do Triglava jedva 500 ljudi. Uz toliko stripova koji još nisu objavljeni...uz fenomenalnu Juliju (inače isti scenarist kao i Ken Parker) koja izlazi na kapaljku...ne znam, stvarno ne razumijem neke poteze.

---

<b></b>
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2017 : 22:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

I što reći? Tko tu koga j...? Prema ovim odgovorima malo ljudi u Hrvatskoj će kupovati. Kako se strip izdavaču to isplati? Čemu dupliranja ako je strip fanova od Vardara do Triglava jedva 500 ljudi. Uz toliko stripova koji još nisu objavljeni...uz fenomenalnu Juliju (inače isti scenarist kao i Ken Parker) koja izlazi na kapaljku...ne znam, stvarno ne razumijem neke poteze.



kako kome,meni je julija žešči shit

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 25/11/2017 : 22:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Hoće li ovo izdanje konstantno biti kao 2u1 sa 40 knjiga ili će vremenom doći do promjena?

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/11/2017 : 23:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mondadori izdanje ima 50 knjiga pa bi tako trebalo i ovo.
U kasnijoj fazi su neke priče razdijeljene u 2 broja što mi se ne sviđa i zato sam nabavio Fibrino izdanje tih epizoda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/11/2017 : 23:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

I što reći? Tko tu koga j...? Prema ovim odgovorima malo ljudi u Hrvatskoj će kupovati. Kako se strip izdavaču to isplati? Čemu dupliranja ako je strip fanova od Vardara do Triglava jedva 500 ljudi. Uz toliko stripova koji još nisu objavljeni...uz fenomenalnu Juliju (inače isti scenarist kao i Ken Parker) koja izlazi na kapaljku...ne znam, stvarno ne razumijem neke poteze.


Mislis da izdavac nezna ili nema pravo odlucit sto ce izdavat svojim novcem?Odakle ti brojka od 500 stripasa u bivsoj jugi?Ta brojks je puno veca.Doduse ne kupuju svi sve.A ne treba smetnuti s uma i stvaranje novih kupaca/stripasa.
Zar midlis da Julija ide dobro da bi je Darkwood tako sporo objavljivao?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/11/2017 : 12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

do sada sam imao apsolutno sve što je od kena izašlo kod nas
i lms i system i libellus/fibra, miličevićev neslavni početak, epizodu iz comicona, dylan doga gdje se pojavljuje
i onu knjigu o kenu imam
i kvadrat, naravno
ali sada mislim da neću i na ovo (iako me privlači ovo sc izdanje)
prvenstveno zbog prostora, ali i zato što ima i hc i sc izdanje, pa ako bih htio nastaviti imati baš sve, onda bih kao trebao uzeti oba izdanja



ako nečeš uzimati, onda tvoja kolekcija neče imati smisla, jer nečeš moči reči da imaš "sve".....
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 26/11/2017 : 12:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by El Morisco

I što reći? Tko tu koga j...? Prema ovim odgovorima malo ljudi u Hrvatskoj će kupovati. Kako se strip izdavaču to isplati? Čemu dupliranja ako je strip fanova od Vardara do Triglava jedva 500 ljudi. Uz toliko stripova koji još nisu objavljeni...uz fenomenalnu Juliju (inače isti scenarist kao i Ken Parker) koja izlazi na kapaljku...ne znam, stvarno ne razumijem neke poteze.


Mislis da izdavac nezna ili nema pravo odlucit sto ce izdavat svojim novcem?Odakle ti brojka od 500 stripasa u bivsoj jugi?Ta brojks je puno veca.Doduse ne kupuju svi sve.A ne treba smetnuti s uma i stvaranje novih kupaca/stripasa.
Zar midlis da Julija ide dobro da bi je Darkwood tako sporo objavljivao?


Naravno kako izdavač može raditi što hoće (to ne dovodim u pitanje) - njegov novac i njegova sudbina. Brojka 500 je procjena prema nakladama većine izdanih stripova u luksuznom izdanju, a i prema prodanim nakladama kiosk izdanja koja jedino Ludens prema zakonu objavljuje - dakle oko 1000, osim Zagora i Dylana koji si blizu 2000. A za Juliju sam svjestan da se slabo prodaje, iako se meni jako sviđa kao i sve od Berardija (zanima me kako za Ken Parkera ima mjesta za više izdanja nauštrb nekog drugog stripa).

---

<b></b>
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/11/2017 : 12:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Stripasa ima na tisuce i tisuce samo ne kupuju svi sve.
I da je bolje distribucije(za albume) bilo bi ih i vise.Neki ljudi ce sami iskopati strip a nekima ga moras gurnuti pod nos.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 27/11/2017 : 08:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ja fibru nemam, nego kombinaciju LMS i SYSTEM, tako da svakako kupujem.

Da imam Fibru naravno da ne bi kupovao.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/11/2017 : 11:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?

Inače, Kena nemam ni u kakvom izdanju i ovo svakako uzimam.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/11/2017 : 11:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Imam Libellus/Fibra i bolje ne zelim i necu ni dobiti....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000