forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker sc od prvog broja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/11/2017 : 16:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
+1 fibra libellus perfektno izdanje... tesko da moze neko da nadmasi...

sangue navajo
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/11/2017 : 17:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 29/11/2017 : 21:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?



Ta dva broja su štampana u manjem tiražu, nemam pojma zašto. Meni isto fali samo broj 37. Mislim da ima još par brojeva koji su rasprodati, ali ova dva su nakritičnija.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 29/11/2017 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
a zna li ko koliko je tiraz julije ?
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 29/11/2017 : 22:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
mislim da su kod julije kriticni brojevi 36-40... meni isto fale 37,38 i 40... navodno su rasprodani..znaci da bi darkwood trebao ipak malo to ubrzati, jer ipak nije losa prodaja..
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 30/11/2017 : 08:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ima julije...

sangue navajo
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/11/2017 : 09:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ja uzimam čim izađe pa imam sve, ali isto mi nije jasno da se spor ritam pravda slabom kupovinom, a imamo rasprodane novije brojeve.

Jedino ako su toliko smanjili tiraž da se ni rasprodajom izdanje ne pokriva, ali ne znam zašto bi to učinili...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 30/11/2017 : 15:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?



Vec neko vrijeme da Darkvudova izdanja stizu u Alan Ford tek mjesec i po nakon izlaska.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 30/11/2017 : 16:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 5ypo

quote:
Originally posted by roby05

Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?



Vec neko vrijeme da Darkvudova izdanja stizu u Alan Ford tek mjesec i po nakon izlaska.


Ok,hvala!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/11/2017 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kupovao bi samo kad bi netko objavio Kena u albumskom izdanju, 48 str, boja...



upravo sam i ja pomislio isto kad se pojavilo ovo izdanje... šteta što nije u koloru, ali kvalitetnom koloru da istakne ovaj milazzov crtež.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/11/2017 : 18:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by izivko

Kupovao bi samo kad bi netko objavio Kena u albumskom izdanju, 48 str, boja...



upravo sam i ja pomislio isto kad se pojavilo ovo izdanje... šteta što nije u koloru, ali kvalitetnom koloru da istakne ovaj milazzov crtež.



Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/12/2017 : 10:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Koliko vidim od do sada kupljenih Darkwoodovih Kena samo sam ja uzeo SC, svi ostali HC.

To znači da Darkwood može komotno SC da štampa samo u jednom primerku... ;))
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/12/2017 : 11:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To može značiti da za koji broj više neće ni biti mekanog, pa ćeš i ti morati prijeći na tvrdog.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 01/12/2017 : 11:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ja narucio meki,tvrdi vec imam.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
438 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 01/12/2017 : 11:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/12/2017 : 12:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.



Veruj mi, meko izdanje je urađeno savršeno a nekako mi je tvrda bonelijana, pa makar to bio i Ken, čista perverzija i nešto potpuno nepotrebno...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/12/2017 : 12:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.


Ja sam čuo da jeste, opisuju ga od „super“ pa sve do „savršeno“.
Mada sam se i ja odlučio za HC.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 01/12/2017 : 18:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?



Rasprodat je inače i broj 39 sa Mirnom, barem kod Darkwooda, na Sajmu u BG ga nisu imali, ali nisu stigli da ažuriraju na sajtu...

Ne znam da li je kod tih brojeva smanjen tiraž, ali izgleda mi da su oni u većem broju išli u ponudu bibliotekama
(verovatno jer je prodaja u poslednjem periodu dosta opala). Kod mene u biblioteci od Julije imaju samo brojeve
37, 38, 39, 41. I to po 2 primerka od svakog broja.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/12/2017 : 21:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Koliko vidim od do sada kupljenih Darkwoodovih Kena samo sam ja uzeo SC, svi ostali HC.

To znači da Darkwood može komotno SC da štampa samo u jednom primerku... ;))



Drugi može meni
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 05/02/2018 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.



Veruj mi, meko izdanje je urađeno savršeno a nekako mi je tvrda bonelijana, pa makar to bio i Ken, čista perverzija i nešto potpuno nepotrebno...

Razlika između tvrdog i mekog u cijeni (DW) nije drastična, stoga ne bi trebala igrati veliku ulogu... ja isto dijelim mišljenje kad je u pitanju kombo Bonelli i SC.

Samo mi nije previše jasno zašto Ken nije izlazio/opstao u SC varijanti do sada... nevjerovatno s obzirom na kvalitet.

Ne mogu se pohvaliti da sam pročitao neki veliki broj KP-a do sada, ali ako je suditi prema tome na koji način ljudi hvale ovaj strip, onda je stiuacija još čudnija.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 06/02/2018 : 07:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Izdanje je izuzetno kvalitetno,odgovara i cijeni i vridno ga je imati.Uzeo sam oba broja,jedino mi se ne svidja format...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/10/2018 : 19:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto, izgleda da dobijamo ovo što sam poželio.
Moram priznati da sam bio siguran da još jednog Kena neću doživjeti. I onda BAM! Trobroj za 49 kn. tj. 16.33 po epizodi. Kupujem naravno i pozivam da se ovo user friendly izdanje podrži.
Kako će se to odraziti na Darkwood, ne znam. Znam samo da su nam mogli oni priuštiti nešto ovako, a ne duplirati high-end koji smo već jednom dobili od LIB/Fibre. Držao sam na sajmu Darkwoodovo izdanje u rukama i oduševio se izgledom i skoro kupio. Skoro ... ali nisam. Iskreno se nadam da će ovo izdanje poživjeti. Da nema Darkwoodovog izdanja, siguuran sam da bi. No, i ovako treba biti optimista. Ipak je to cijela kolekcija za plafon 1470 kn. što je fenomenalna cijena.
Konačno ću opet gnjaviti tetice na kiosku sa glancerima...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000