forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Striparnice Split
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/09/2014 : 14:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Bio danas u algoritmu, nema ni jednog bonelli stripa



Triba in bacit bombu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/09/2014 : 14:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tintilinic

Bio danas u algoritmu, nema ni jednog bonelli stripa



Triba in bacit bombu.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/09/2014 : 14:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Pa ovo je stvarno jadno! Kako nam je split dobar, nema šta. Nema druge nego uzimati u Columba i poviše pazara.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/09/2014 : 14:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja bio sad na ljeto u Profilu i nije bilo skoro ništa osim Libellusovih Bonellija.

Nijedne Mange.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/09/2014 : 15:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Bio sam i u mozaik profilu na starom trgu i tu nema nijednog stripa uopće.
Pored njega je prije bio isto jedan odličan profil sa dobrim izborom tex giganata i marvelovih izdanja.
A navodno i na rivi ima neki tisak koji ima stranu štampu...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 06/10/2014 : 14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Bio sam i u mozaik profilu na starom trgu i tu nema nijednog stripa uopće.
Pored njega je prije bio isto jedan odličan profil sa dobrim izborom tex giganata i marvelovih izdanja.
A navodno i na rivi ima neki tisak koji ima stranu štampu...

To šta spominješ, to je sve ugašeno. Bilo je na dnu Pjace pa livo (prema Voćnom Trgu), onda je bila odlična pored peristila (kraj istočnih vrata), i ta je ugašena. Tu san odlučija kupit (u Boji) sva Blueberry ˝Fort Navajo˝ izdanja, i kad san konačno krenija vidin ekipu kako izvači zadnje kutije vanka, sve ispražnjeno dakle gašenje. Baš me zanima jeli bilo ono platiš 2 dobiješ 3, tih sedmica nisan tamo prolazija pa nisan ni zna da su na odlasku (to se samo meni može desit). Inače naravno, malo ko je šta kupova pa se ne isplati držat prodavaonicu koja ne može zaradit za plaču. Koliko je samo takvih lipih ugašeno u zadnjih desetak godina (preko toga vidiš koliko ljudi teško žive).
Go to Top of Page

overlord
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 03/07/2015 : 15:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, zanima me ima li u splitskim knjižnicama za posuditi nathana? ako da gdje konkretno?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/07/2015 : 16:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nema.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

overlord
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 29/10/2015 : 20:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, da li ima u splitu za kupit nathana? bio sam u jokera u profilu ali tamo mi djeluju kao da nisu novi. znam da bi trebali bit, ali stvarno djeluju lose za novi strip. jel ima neka druga knjizara? i sto je sa ovim columbom sto se spominjao u ovoj temi? bio sam popodne na vrhu marmontove, ali nisam nasao. hvala unaprijed.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/10/2015 : 21:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kontaktiraj ga preko foruma - PMom ili mailom
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/10/2015 : 23:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by overlord
i sto je sa ovim columbom sto se spominjao u ovoj temi? bio sam popodne na vrhu marmontove, ali nisam nasao. hvala unaprijed.


Columbo ima jednu lošu manu a to je da ne želi raditi na otvorenom kad pada kiša.Zamisli kakva drskost od njega

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/10/2015 : 00:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma daj...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

overlord
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 30/10/2015 : 14:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Kontaktiraj ga preko foruma - PMom ili mailom


hvala na savjetu, evo kontaktirao sam ga i dogovorio kupovinu.
Go to Top of Page

Ravni Taban
Starting Member

14 Posts

Member since 12/11/2014

Posted - 29/07/2018 : 09:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ravni Taban a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2018 : 09:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ravni Taban

Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?


Inače ili narednih par dana?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/07/2018 : 10:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ravni Taban

Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?


Knjizara Hocu knjigu u trg. centru Joker.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ravni Taban
Starting Member

14 Posts

Member since 12/11/2014

Posted - 29/07/2018 : 15:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ravni Taban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Ravni Taban

Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?


Inače ili narednih par dana?



Narednih par dana.
Go to Top of Page

Ravni Taban
Starting Member

14 Posts

Member since 12/11/2014

Posted - 29/07/2018 : 15:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ravni Taban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Ravni Taban

Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?


Knjizara Hocu knjigu u trg. centru Joker.



Puno hvala za informaciju!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2018 : 10:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ravni Taban

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Ravni Taban

Pozdrav, gdje u Splitu može se nabaviti Fibru (nova a i stara izdanja)?


Knjizara Hocu knjigu u trg. centru Joker.



Puno hvala za informaciju!


U Jokera ti ima i nema, starih Fibra. T.j. nema mozda sve sto trebas. A i pohabane su knjige. Dogovoris preko Fibrine stranice kupovinu, ili sa Markosom...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 14/08/2018 : 19:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Pa krenije san prije tri dana nakon posla, rijetkost prije sedan uri san bija u međugradskom Busu, u bivšu ˝Jugoplastiku˝ (sada zgrada Joker-odvratno ime) da vidin ima li šta za kupit na drugom katu u prodavaonici koja se sad zove ˝Hoću Knjigu˝. To je ona koja je bila ˝Mozaik˝, pa se udružila sa ˝Algoritmom˝ kad je ova propala (kraj zapadnih vrata D.Palače), pa su oboje (a to san i reka da će bit) propali i sad se prostor oživija pod novin imenom. Nije to jedino šta je u ST propalo, sitimo se na Pjaci i dvi knjižare koje su tamo oduvik, a ona na vrhu je kažu najstarija u Europi (neznan odakle to ali tako svi govore). Onu donju su umjetno oživili iz Grada da se ne desi potpuna sramota i oni je (valjda) umjetno održavaju stalno davajuči novac (nije baš pravi način zar ne?). Prije osam navečer san se iskrca iz Busa i krenija brzo da ne zatvore, i u istim prostorijama san zateka šta i prije, isti izbor knjiga (svaštara), stripova CD/DVD/Igrica. I u redu pomislija san, pa nije loše kako je moglo bit i taman san mislija otič ča kad san odlučija pogledat rubne police di obično nema ništa i iznedaja san se kad san tamo vidija Axina Tino-izdanja, ona Romerova posebna sa po 6 brojeva u svakom. Bila su dva I dva II Toma, jedan I je bija bez najlona (očito da ljudi vide šta je uopće to), i odlučija san ga otvorit da vidin šta je to i dosta san se iznenadija kad san vidija da je ovdašnji jezik, a ne Španjolsko izdanje kao šta se i logično najavilo. Sama veličina me ugodno iznenadila, mislija san da je manje, kvaliteta korica isto daje naslutit da je ovo ozbiljan proizvod, pa san odma uzeja dva ukoričena i otiša na kasu. Tamo čini se davno nisu bilo šta prodali, pa in je bilo čudno šta san mirno bez previše gledanja (a bija san i pospan o posla) platija račun od 360kn (novčanicom od 500kn, neznan kad su je vidili zadnji put na poslu). Dakle jako dobra kupovina, lipo utrošeno vrime i novac, ali da nisan odlučija pogledat sve okolo ovo bi mimoiša, jer su stalaže sa stripovima više prema sredini prostorije a ovo je malo otraga. Ima inače dosta Texa i ostalih ukoričenih (čini mi se većinom B&W) junaka MM/DD..., ima i onih većih formata dosta pokrivenih ali ne naravno i Blueberryija. Sriča ova dva dana imamo slobodno (na poslu je dosta njih iz Sinja) pa ču stič ovo pročitat.
Go to Top of Page

thelongfall
Starting Member

3 Posts

Member since 25/01/2019

Posted - 30/12/2019 : 13:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send thelongfall a Private Message  Reply with Quote
Može li me neko uputiti gdje se mogu kupiti stripovi u Splitu? Ima li neka striparnica ili knjižara?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/12/2019 : 17:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koje stripove tražiš?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

thelongfall
Starting Member

3 Posts

Member since 25/01/2019

Posted - 02/01/2020 : 12:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thelongfall a Private Message  Reply with Quote
Tražim Zagora, Alan Ford, Tex i DC i Marvel stripove.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/01/2020 : 12:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://stripovicolumbo.com/#sort=relevance&desc=false&page=1&results=5

Javi se članu Columbo.On ima štand u marmontovoj ulici u ST a i gornji internet dućan.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 21/01/2023 : 13:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Web stranica od srtipova Columbo je po dizajnu izgledala kao da je izašla iz 2005. godine, ali je bila funkcionalna. Nisam preveliki fan novog dizajna koji je nedavno predstavljen, ali snaći ću se nekako.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000