forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 361

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/09/2019 : 17:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa da li je tebi išta ostalo, sve si poprodavao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 17:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ostalo je dosta toga i ostat ce samo se viska rjesavam i nesto sitnog sto sam se zeznuo pri kupnji.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 18:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Reem i ja isto cekamo. Ovaj Ricardi tezak smor.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 18:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pokusao i vidio da ne ide :( prvi broj ajd jos nekako, ali drugi nikako nisam mogao skontat, previse sam se mucio i vidio da nije to za mene.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/09/2019 : 19:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I meni je jasno da mi ne treba nešto što nikad više ni pogledati neću, a kamoli pročitati, te serijali koje su određeni izdavači započeli, pa prekinuli, a kod drugih em previše zaostajem, em su preskupi.
Stripovi su za čitanje, jako puno toga pročitam u knjižnici i tako vidim što vrijedi nabaviti.
Nema se ni mjesta za sve.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2019 : 19:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja sam pokusao i vidio da ne ide :( prvi broj ajd jos nekako, ali drugi nikako nisam mogao skontat, previse sam se mucio i vidio da nije to za mene.


Sjećam se kako si govorio da si kod drugog broja odustao nakon 40 stranica, a ono najbolje je došlo baš nakon toga.
Ispočetka je priča konfuzna jer ima previše likova koji naizgled nemaju nikakve međusobne povezanosti, ali kasnije se konci povezuju i sve dolazi na svoje mjesto.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 19:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Velka - ja sam se malo previse "zaletio" sa stripovima, pa sam malo dosao k sebi super je i to sa knjiznicom, samo sto je meni prva knjiznica ohoho daleko. Ali ne smijem se bunit, ima dosta stripova sto cekaju na citanje.

@Dodsferd - dobro se sjecas ;) tako je bilo, a vidis, nisam ni znao da je poslije bolje. Iako ne zalim za svojom odlukom :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/09/2019 : 21:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

[a ono najbolje je došlo baš nakon toga.
Ispočetka je priča konfuzna jer ima previše likova koji naizgled nemaju nikakve međusobne povezanosti, ali kasnije se konci povezuju i sve dolazi na svoje mjesto.


Bravo Dodspferd, reci ti njima samo. 👍🏼
Ričardi je super i ja jedva čekam srijedu i broj 5!
Reem neka čita Kit Tellera, a Sawitch.....🤔 Ma šta ja znam šta njemu valja.
E da, nek‘ ne čita ništa dok nije kompletirao AF hc.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/09/2019 : 22:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Reem neka čita Kit Tellera, a Sawitch.....🤔 Ma šta ja znam šta njemu valja.
E da, nek‘ ne čita ništa dok nije kompletirao AF hc.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 23:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Trenutno citam Tex gigante. Jos mi oko 25 komada ostalo :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/09/2019 : 01:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

odlican serijal, samo je problem sto ja to bas i ne kuzim.




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 08:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Skuzio sam sto sam napisao nisam htio da nesto lose napisem jer mi je prvi broj odlicno sjeo, dok drugi nikako. A vidim da nekih 95% foruma (mozda i vise) se svidja serijal pa mora onda da je odlican. Ja i Sawitch smo ipak nesto posebno

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/09/2019 : 11:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Skuzio sam sto sam napisao nisam htio da nesto lose napisem jer mi je prvi broj odlicno sjeo, dok drugi nikako. A vidim da nekih 95% foruma (mozda i vise) se svidja serijal pa mora onda da je odlican. Ja i Sawitch smo ipak nesto posebno


A gle. 🤔
Tako je to na početku često kod nekih još nepoznatih serijala.
Pogotovo ako se pojavljuje više likova koji ti se naizgled učine za radnju bitnima ali ih ne skontaš odmah, a njih više nema u narednih 30ak ili više stranica radnje.
Svako malo netko novi pa stalno kontaš: „Koji li je sad ovo vrag?“ - u par stranica nastavka već si ga zaboravio i eto već nekog novoga. Pobrkaš imena skroz, vraćaš se po 10ak i više stranica unatrag i ponovo povezuješ radnju.
Međutim, kao što netko gore reče, poslije drugog broja ide sve kao podmazano jer si ih sve skontao pa se već pitaš:
“Kad će konačno ona luda ponovo stupiti na scenu?” 🤪
Tako je i meni trebalo čak do 3. broja kako bih ukapirao da je ona ženska od koje brigadir Majone dobija redovno poželjene insajderske informacije, u stvari transvestit. 😂

E sad, jedino bitno u svemu tome je radnja drugog broja. Ako ona nije baš neka pa te dodatno “rastegne”, onda je izgled da te sve to smori znatno veći.
Meni je ta druga bila apsolutno ok, dok opet prva priča u trećem broju nije baš legla.
Zato sve naredne jesu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 15:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Još me čudi kako svi to hvale, pomislio sam da možda hvale crtež i taj ritam izlaženja, eto, nisam znao da su i priče dobre mene je baš smorila dvojka (točnije, taj početak, nekih 30-tak stranica) i nekako nisam imao više volje za dalje. Dok recimo kod Jan Dixa kojeg je Čarobna isto objavila u rekordnom roku, meni strip samo takav

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2019 : 16:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ReemCP

Skuzio sam sto sam napisao nisam htio da nesto lose napisem jer mi je prvi broj odlicno sjeo, dok drugi nikako. A vidim da nekih 95% foruma (mozda i vise) se svidja serijal pa mora onda da je odlican. Ja i Sawitch smo ipak nesto posebno


A gle. 🤔
Tako je to na početku često kod nekih još nepoznatih serijala.
Pogotovo ako se pojavljuje više likova koji ti se naizgled učine za radnju bitnima ali ih ne skontaš odmah, a njih više nema u narednih 30ak ili više stranica radnje.
Svako malo netko novi pa stalno kontaš: „Koji li je sad ovo vrag?“ - u par stranica nastavka već si ga zaboravio i eto već nekog novoga. Pobrkaš imena skroz, vraćaš se po 10ak i više stranica unatrag i ponovo povezuješ radnju.
Međutim, kao što netko gore reče, poslije drugog broja ide sve kao podmazano jer si ih sve skontao pa se već pitaš:
“Kad će konačno ona luda ponovo stupiti na scenu?” 🤪
Tako je i meni trebalo čak do 3. broja kako bih ukapirao da je ona ženska od koje brigadir Majone dobija redovno poželjene insajderske informacije, u stvari transvestit. 😂

E sad, jedino bitno u svemu tome je radnja drugog broja. Ako ona nije baš neka pa te dodatno “rastegne”, onda je izgled da te sve to smori znatno veći.
Meni je ta druga bila apsolutno ok, dok opet prva priča u trećem broju nije baš legla.
Zato sve naredne jesu
.


Meni je baš prva priča iz treće knjige najbolja, dok su mi ostale više osrednje.
Vjerojatno zato što je na kraju onaj antipatični barmen dobio ''račun'' za ono što je napravio,

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/09/2019 : 17:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni je baš prva priča iz treće knjige najbolja, dok su mi ostale više osrednje.
Vjerojatno zato što je na kraju onaj antipatični barmen dobio ''račun'' za ono što je napravio,

Meni nije valjda i zbog toga jer mi se gadi kad je u pitanju tematika ubijanaja djece.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/09/2019 : 18:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro je, i za komesarem se prasina dize. :)

Do sada su mi legle sve 4 knjige, ali da, nije bas strip za svakoga. Mislim, nije za ubit vrijeme ko neki tamo... dobro, necemo o drugim junacima. Te sa jedne strane mi se dopada koliko se radi na detaljima grada iz tog doba, ali sa druge strane nisam Italijan i nisam zivio u tom casu, pa mi je to zapravo manje bitno. Da je moj grad u pitanju, sigurno bi strip dobio vise poena, ali da su se svi potrudili, to stoji. Plus svako doba ima svoju boju.
Jedino bih trebao procitati i knjige da mogu primjerivati atmosferu, ali mislim da su stripu dali neki poseban pecat.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 22:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

.. ali da, nije bas strip za svakoga. Mislim, nije za ubit vrijeme ko neki tamo... dobro, necemo o drugim junacima.



PS. prepoznao sam se ovdje u ovom postu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/09/2019 : 00:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/09/2019 : 07:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mercurio je još na četvrtici... nekako su on i Komesar išli "ruku pod ruku", još nisam počeo čitati serijal, niti ću dok se kompletira, nadam se da će ga Čarobna izgurati do kraja, da nam uskoro stiže najava petice i tu. Dosta je ovih tehnoočeva i srebrenih letača.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 11/09/2019 08:00:05
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 11/09/2019 : 08:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
5. Mercurio je na cobissu, tako da... uskoro
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/09/2019 : 08:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Odlično za Loija... I dobro, ako tehnooci i supergaćeše omogućavaju punjenje budžeta za izdavanje stripova tipa Loi i Ričardi ili riznica Bonelli općenito, onda ih volim :)

Edited by - velka031 on 11/09/2019 08:10:24
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/09/2019 : 08:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

5. Mercurio je na cobissu, tako da... uskoro



Super . Slažem se s velkom AKO je tako, dalje neću...

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 11/09/2019 08:12:31
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/09/2019 : 08:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
i mercurio i ricciardi imaju super ritam kod carobne...mercurio ce, vjerujem, do ljeta iduce godine biti i zavrsen, jer ce ova petica sa cobisa sigurno sad do sajma, i onda jos 3 knjige ostaju do kraja..komesar u odnosu na talijane zaostaje samo jos za jedan broj, i to magazin br 2, za koji sam siguran da ide do kraja godine..sbe bi po najavama ovu jesen trebao izdati 3 nova broja komesara...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/09/2019 : 11:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ivan_micic

5. Mercurio je na cobissu, tako da... uskoro



Super . Slažem se s velkom AKO je tako, dalje neću...




Ne mogu reći da ih podržavam kupovinom američkih superherojskih stripova, ali podržavam one koji ih kupuju da bi mi dobili našu porciju Bonellija
Go to Top of Page
Page: of 361 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000