forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 361

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/09/2019 : 22:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
daj neku smjernicu ....

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/09/2019 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

daj neku smjernicu ....



anto ti je nece dati, najbolje da pitas tog sto zna
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 27/09/2019 : 15:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/09/2019 : 15:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.




mnogi stripovi koje je ocekivao do kraja godine su otkazani, kako drugacije covek da reaguje?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/09/2019 : 16:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.


he,he.... ma nije nikakav grub ton,izvinjavam se ako je tako delovao,pokušao sam se našaliti.

elem,nema na čemu,ali opet da se ogradim da je to još nezvanično - a i sam sam se obradovao ovom informacijom,jer je i meni Julka najbolji Boneli (dobro,posle Kena) koji izlazi na ovim prostorima.
Doduše,tu je negde i Teks,ali je kod Julije ujednačeniji kvalitet.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/09/2019 : 16:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.




mnogi stripovi koje je ocekivao do kraja godine su otkazani, kako drugacije covek da reaguje?



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 27/09/2019 : 16:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.


he,he.... ma nije nikakav grub ton,izvinjavam se ako je tako delovao,pokušao sam se našaliti.

elem,nema na čemu,ali opet da se ogradim da je to još nezvanično - a i sam sam se obradovao ovom informacijom,jer je i meni Julka najbolji Boneli (dobro,posle Kena) koji izlazi na ovim prostorima.
Doduše,tu je negde i Teks,ali je kod Julije ujednačeniji kvalitet.



Sve pet, nhf Živi bili pa vidjeli, nadam se da će se ispostaviti kao istina
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3113 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/09/2019 : 16:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by anto

jesi li ti pao sa marsa ili tako nešto??

pa julija je preuzeta,ići će tamo gde je dw stao,sa 3u1 izdanjima;ali ne od ČK

u principu,uredništvo ČK je davno izjavilo da ih ne zanimaju dugi serijali,tako da magični,natan...pa i julija ne dolaze u obzir.

e sad,ovo što sam gore napisao,za Julku,je još nepotvrđeno,ali budimo optimisti.



Dobro ba druže nema potrebe za takvim tonom, zaista nisam imao tu informaciju i prvi put je čujem od tebe. Tebi hvala za info jer si me obradovao da mi omiljeni Bonelli vjerovatno nastavlja izlaziti.




mnogi stripovi koje je ocekivao do kraja godine su otkazani, kako drugacije covek da reaguje?





A šta ako Lokomotiva izbaci Ralph Azama. Crno belo, 46 strana, 5000 din
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/09/2019 : 16:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/09/2019 : 17:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Stark,eno ti na temi Psi Pripijata info o nastavljanju Julije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 27/09/2019 : 18:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Stark,eno ti na temi Psi Pripijata info o nastavljanju Julije.



To kralju, hvala ti
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/09/2019 : 18:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Uf radujem se ovom Flashpointu.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 30/09/2019 : 14:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Juce sam zakasnio na nastup CK na Salonu stripa ali sam uhvatio da je su za Murenu kupljena prava za prvih 8 albuma I da ce to ici u dva integrala po 4 eppizode a da ce najverovatnije epizode 9 I 10 biti objedinjene u integral od 2 epizode.

Takodjer, do Sajma knjiga se ocekuju I integrali Dzeremaje 9 I 10, u prvoj polovini godine 11 I 12, I time bi Dzeremaja bio zavrsen, bar do trenutka dok se ne skupi materijala za integral br 13.

Pored ovoga bilo je I nekoliko pitanja:
1. Princ Valijant od Dzon Kalen Marfija - politicki korektan odgovor ciji je smisao bio da se nece zahebavati sa time jer ocekuju da bi se eventualno kako tako prodavalo prvih par knjiga a onda nista. Ovako je to zaokruzena prica za najveci deo publike kojima je samo Fosterov Valijant pravi Valijant
2. Americki novinski strip - nema sanse, opekli su se sa Rip Kirbijem I Fles Gordonom
3. Hugo Prat - Narednik Kirk I Erni Pajk - opet malo uvijeno al izgleda da prava za ove nisu kupljena a u planu su neki drugi Pratovi stripovi (nije precizirano koji, neso mi se javlja Ana iz Dzungle i Morgan)
4. Novija BD produkcija - kad uhvate I izobjavljuju neke klasicne stvari za koje misle da treba, najranije za godinu-dve - sori, Anto nije spomenut Ralf Azam niti rekose sta bi to bilo od klasika niti sta novije da sam ja cuo, mozda su spomenuli pre nego sto sam stigao

Edited by - alaniusfordius on 30/09/2019 14:55:11
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3113 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 30/09/2019 : 15:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Integrali sa 4 albuma Murene, eto Anto, ipak nisu toliki indijanci ko što misliš.
Ovo za Valijanta, iako mi je jako jako žao, je realnost. Ko i za bilo šta novinsko.
Šteta (zasad) za Kirka i Pajka, te dve stvari su potrebnije po meni od bilo čega drugog što je Prat radio.
Znači Inkal, par Pratovih radova, nešto sumnjam i da će neki Manara uleteti. A onda da se nadamo konačno i nešto modernijem BD-u...

Edited by - Red Marquis on 30/09/2019 15:11:03
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3113 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 30/09/2019 : 15:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
I još...
za sajam uz Nadzirače u manjem formatu, u DC Gold ide trejd sa svim Supermenovim pričama Alana Mura...
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 30/09/2019 : 16:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Integrali sa 4 albuma Murene, eto Anto, ipak nisu toliki indijanci ko što misliš.
Ovo za Valijanta, iako mi je jako jako žao, je realnost. Ko i za bilo šta novinsko.
Šteta (zasad) za Kirka i Pajka, te dve stvari su potrebnije po meni od bilo čega drugog što je Prat radio.
Znači Inkal, par Pratovih radova, nešto sumnjam i da će neki Manara uleteti. A onda da se nadamo konačno i nešto modernijem BD-u...



Da li su stvarno pomenuli Inkale? Jos kad bi bio Vista No1 kolor i prevod...

Slazem se za Kirka i Pajka, ali mozda sam promasio pa objave npr Jezuit Dzoa ili Fort Viling...
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 30/09/2019 : 16:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

I još...
za sajam uz Nadzirače u manjem formatu, u DC Gold ide trejd sa svim Supermenovim pričama Alana Mura...



Hvala sto si me podsetio za Nadzirace, nekako mi je uslo u uvo i proslo, posto imamo onaj veliki format koga ne mogu da se resim (ako nekog interesuje nek posalje PM) a i zbog kog nisam uzeo Vendetu
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 30/09/2019 : 16:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

u DC Gold ide trejd sa svim Supermenovim pričama Alana Mura...

sve tri, znači
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/09/2019 : 16:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
cudo da ne raspale po betmenu
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/09/2019 : 17:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Sta se desava sa Sagom, da li ce to nastaviti zna li ko?!
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 30/09/2019 : 17:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Sta se desava sa Sagom, da li ce to nastaviti zna li ko?!



Pisalo se vec po forumu da su odustali.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16305 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 30/09/2019 : 17:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

cudo da ne raspale po betmenu


Pa ako Darkvud odustane od Betmena, to ne bi bilo loše.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3113 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 30/09/2019 : 18:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
@alaniusfordius
To za Inkal je moja procena nakon izjave sa drugog foruma Džimi Gitare da je Čarobna to uzela...Sumnjam da će dugo čekati da i to izbace.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 30/09/2019 : 18:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

@alaniusfordius
To za Inkal je moja procena nakon izjave sa drugog foruma Džimi Gitare da je Čarobna to uzela...Sumnjam da će dugo čekati da i to izbace.




Ja nisam tako razumeo Dzimija... Videcemo sta ce biti, a meni je pre nekog vremena palo na pamet da bi CK mogla objaviti Inkal kad su vec ovako ispucali Metabarone
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/09/2019 : 20:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Juce sam zakasnio na nastup CK na Salonu stripa ali sam uhvatio da je su za Murenu kupljena prava za prvih 8 albuma I da ce to ici u dva integrala po 4 eppizode a da ce najverovatnije epizode 9 I 10 biti objedinjene u integral od 2 epizode.

Takodjer, do Sajma knjiga se ocekuju I integrali Dzeremaje 9 I 10, u prvoj polovini godine 11 I 12, I time bi Dzeremaja bio zavrsen, bar do trenutka dok se ne skupi materijala za integral br 13.

Pored ovoga bilo je I nekoliko pitanja:
1. Princ Valijant od Dzon Kalen Marfija - politicki korektan odgovor ciji je smisao bio da se nece zahebavati sa time jer ocekuju da bi se eventualno kako tako prodavalo prvih par knjiga a onda nista. Ovako je to zaokruzena prica za najveci deo publike kojima je samo Fosterov Valijant pravi Valijant
2. Americki novinski strip - nema sanse, opekli su se sa Rip Kirbijem I Fles Gordonom
3. Hugo Prat - Narednik Kirk I Erni Pajk - opet malo uvijeno al izgleda da prava za ove nisu kupljena a u planu su neki drugi Pratovi stripovi (nije precizirano koji, neso mi se javlja Ana iz Dzungle i Morgan)
4. Novija BD produkcija - kad uhvate I izobjavljuju neke klasicne stvari za koje misle da treba, najranije za godinu-dve - sori, Anto nije spomenut Ralf Azam niti rekose sta bi to bilo od klasika niti sta novije da sam ja cuo, mozda su spomenuli pre nego sto sam stigao


*super za Murenu,a i za brzo kompletiranje Džera.Kad smo već kod njega,izašao je 37 broj,Zver,za koji kažu da je jedan od najboljih ikad


*za Marfijevog Vala mi i nije toliko žao koliko što nema šanse za neki drugi američki novinski strip - Stiv Kenjon,Ben Bolt,Julija Džons... Ali razumem ih,svi izdavači beže od njega;i Markos je rekao da mu ne pada na pamet da radi Kenjona.Šteta,obožavam ove stripove.
*hmmm,bio sam ubeđen da je Erni sledeći,a Kirk odmah iza.Morgan i Ana su korektni stripovi,ali ih je izdao BG,i mislim da nema potrebe za dupliranjem sa obzirom da se ne radi o nekim epohalnim naslovima.Fort Viling je već klasa više,i to bi mogli da urade,kao i Jezuitu.Ali baš šteta što Erni nije sledeći.
*pa čekaj,šta za godinu dve,kad će sad raditi Matea,koji je ovija BD produkcija??
Što se tiče Ralfa,bolje i da ga ne počinju ako će ga saseći ko Sagu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/09/2019 20:25:03
Go to Top of Page
Page: of 361 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000