forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Darko Macan u Rijeci 20.12. u 17:00h - RI INFO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/12/2013 : 20:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Većina nas zavoljeli smo taj čudesni i tada šareni svijet stripa kao djeca.
Nije li pravo doba godine da na tren oživimo taj duh u nama, i
zavirimo nosićima - ne u čarobne tršćanske kioske - već u
jednu priču, koju će nam uživo ispričati sam autor tog čudesnog strip
putovanja.

Pozivam sve zainteresirane da dođu u petak 20.12. s početkom u 17:00h
u Informativni centar Grada Rijeke, Korzo 18b - možete i vlakićem Djeda Mraza - na blagdansko darivanje sebe samih, prisustvujući razgovoru s jednim od naj faca hrvatskog stripa - urednikom Q strip izdanja - Darkom Macanom, za kojega ne vjerujem da će doći u odjeći Djeda Mraza, ali vjerujem da će se u punoj vreći stripova iz Mentorovih izdanja, po rasprodajnim cijenama, naći i ponešto za Vas.
Onima koji su bili dobri - koga briga ako baš i niste - na zahtjev, gospodin Macan rado će se i potpisati.

Ho ho ho .. Vidimo se!


edit: promjena sata - kazaljke pol sata unazad, znaci u 17:00


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 16/12/2013 22:26:12

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 20:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Odlično! Vidimo se!


PS Objavi još negdje jer u ovaj podforum samo rijetki zalaze.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/12/2013 : 20:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
radim na tome, kad vec mislis da treba.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/12/2013 : 15:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I sad pročitam isti ovaj članak na facebooku.

"By Just_Charlie: Većina nas zavoljeli smo taj čudesni i tada šareni svijet stripa kao djeca. Nije li pravo doba godine da na tren oživimo taj duh u nama, i zavirimo nosićima - ne u čarobne tršćanske kioske - već u jednu priču, koju će nam uživo ispričati sam autor tog čudesnog strip putovanja.

Pozivam sve zainteresirane da dođu u petak 20.12. s početkom u 17:30h u Informativni centar Grada Rijeke, Korzo 18b - možete i vlakićem Djeda Mraza - na blagdansko darivanje sebe samih, prisustvujući razgovoru s jednim od naj faca hrvatskog stripa - urednikom Q strip izdanja - Darkom Macanom, za kojega ne vjerujem da će doći u odjeći Djeda Mraza, ali vjerujem da će se u punoj vreći stripova iz Mentorovih izdanja, po rasprodajnim cijenama, naći i ponešto za Vas.

Onima koji su bili dobri - koga briga ako baš i niste - na zahtjev, gospodin Macan rado će se i potpisati.

Ho ho ho .. Vidimo se!
"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/12/2013 : 15:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Gdje si vidio? Pa mozda je ok da netko na profilu to siri.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/12/2013 : 16:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gdje si vidio? Pa mozda je ok da netko na profilu to siri.


Pa na stranici "Rijeka dobrog stripa", pretpostavio sam da si to ti napisala.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/12/2013 : 16:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa nisam, netko me kopi-pejstao s ovog foruma. Ovih dana nemam vremena za fejs i te stvari ali sam planirala danas srociti tekst za fejs populaciju. Ovo je pisano za ovaj forum a sad ode.. Hvala sto si rekao, da znam. Tipkam u voznji, sorry na ev.tipff...
:)

edit: da, odg. je jednostavan sad, i pitanje za shvatiti

Nemam veze s tom stranicom, samo su prenesli obavijest na nju.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/12/2013 19:31:38
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000