forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Free Comic Book Day 2014 i Epicenter Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/12/2013 : 23:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Prijatelji, evo napokon s vama smijem podijeliti lijepe vijesti, a to je da ce za najveci stripovski dan u Americi: Free Comic Book Day (FCBD) u 2014., Epicenter Comics imati dvije besplatne sveske za strip fanove!

Obje sveske ce biti u boji. Jedna ce ocito biti Magic Wind, a druga za koju sam posebno uzbuden jer ce promovirati nekoliko nasih umjetnika/forumasa u Americi je Entropy!

U Entropy sveski ce uz dugacki preview Torghalovog (Davorovog) i Stypicevog SF stripa Entropy biti i dva kompletna kratka stripa: Crosses (Thorgal/Kriticni, boja: Brdar) i Vegetable (najnoviji strip Xilriona (Tihomira)).





www.epicentercomics.com

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/12/2013 : 23:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kolika je naklada tih besplatnih primjeraka?
i koji je to MV po redovnoj numeraciji?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2013 : 06:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

kolika je naklada tih besplatnih primjeraka?
i koji je to MV po redovnoj numeraciji?


Jos se ne zna tocna brojka, jer ce svi FCBD stripovi biti u Previews katalogu za 1. mjesec 2014. Ali po onome sto sam cuo od distributera, za Silver Sponsora, kao sto sam i ja, obicno se radi o 20000-40000, po svesci, sto naravno uopce nije malo i najbolja je promocija koju mozemo imati.

A za MW FCBD svesku... Radi se o dijelu 4. broja MW-a, prvom Frisendinom, koji ce inace kompletan izaci za vrijeme Comic-Cona. Inace ja sam za tu FCBD svesku narucio novu, originalnu naslovnicu, koju na kraju nisu odobrili u SBE-iju. (Nije bila Banetova) No dobro poslije sam mogao odabrati jednu od 131 originalnih koje su mi bile besplatno na raspoloaganju. Ponekad me taj moj tvrdoglavi, balkanski mentalitet kosta!
No dobro, sad su i autor stripa i autor naslovnice jednaki na FCBD svesci! A ova mi se jako svidjela jer je dosta generalna i ima super atmosferu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/12/2013 : 09:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Znači Bane više neće radit naslovnice?
Super za Entropy!
Ako se ne varam domaće izdanje taj strip bi trebao doživit u Bosoni

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2013 : 10:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Znači Bane više neće radit naslovnice?
Super za Entropy!
Ako se ne varam domaće izdanje taj strip bi trebao doživit u Bosoni


Bane ce i dalje raditi i radi naslovnice Magic Wind GN-a. Ovo je samo bilo za FCBD svesku!

Da, all_ba je najavio domace izdanje Entropya za Bosonu. Stypic i Torghal rasturaju!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000