forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 17/09/2017 : 22:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Sloveniji, pokazali su karakter i zasluženo pobijedili. Svaka čast i Srbiji, ovo je veliki uspjeh za ovako oslabljen tim.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/09/2017 : 22:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Čestitke zasluženom evropskom prvaku, maksimalan naklon Dragiću i sve najbolje Dončiću.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/09/2017 : 22:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Imam dojam da po kadrovima momčadi odavno nismo gledali slabije finale. Po neizvjesnosti, totalno suprotno, rezultat vara. Bogdanović je zasrao motiku ali sumnjam da mu Srbi nakon svega to smiju reći u lice.
Na kraju čestitke Slovencima, kad se pogleda čitav put i rezultati potpuno zasluženo, bez mrlje.

loading...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/09/2017 : 22:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Bogdanovic sta god da uradi je veliki i tako ostaje.Mizda je Djordjevic pogresio sto nije vrstio Bobana...ali ko zna sta bi bilo kad bi bilo...Slovenci zasluzeno samoioni
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/09/2017 : 23:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP
Čestitke i za 2 mesto!!!
Jaka kaže vsi mi smo bratje, zdaj gremo na pico in na sok in domov :)
Toni pravi sem res presenečen :) to je čudež Tonček :)
Luka pravi da se še ne zaveda da smo prvaki evrope :)
Sašo Dončič foter od Luke pravi nima besed :)
Vilfan pravi ma konec je....slovenke in slovenci imejte se radi, vsaj danes hahaha


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/09/2017 23:08:43
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/09/2017 : 23:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Jos malo i pocinje.

Navodno jedan srpski novinar zapisao: "Ove Slovence ne možeš ni da mrziš. Oni su kao buržujski kolega iz razreda koji ima sve petice, najlepšu devojku, koju nikad ne vara, uvek je dobar drugar i spreman da pomogne, kulturan i uredan. Svi mi ostali ex-Yu narodi, prema Slovencima ispadamo imbecili i inače, a sad će da nam drže lekciju i u košarci. Mamu im jebem."









Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/09/2017 : 23:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
čestitke slovencima na osvajanju prve i odma zlatne kolajne

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/09/2017 : 23:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
malo sam im zavidan moram priznat

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/09/2017 : 23:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zli jezici bi rekli docepase se i Bosanci zlata, ali inkognito. :D
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/09/2017 : 23:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zbog Sanje Modrić sam pratio slovenski prijenos...





Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2017 : 23:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Odlično finale, Slovenci zasluženo zlatni.
Čestitke!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

legolas76
Average Member

635 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 17/09/2017 : 23:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Slovenci, zasluženo...Takođe, i našima svaka čast na ogromnoj želji i borbi. Dragić nas je ubio u prvom poluvremenu. Ipak, primljenih 56 koševa u prvom poluvremenu je previše za jedno finale. Na kraju smo i mogli da dobijemo da je bilo više sreće i snage. Bogdanoviću su noge totalno otkazale. Nije ni čudo kad ga jurcaju po celom terenu. Gde da mu zamerimo i šta da mu zamerimo?
Prepelić je večeras bio meč viner. Sve je pogodio kad je trebalo.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2017 : 23:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Poli


Jos malo i pocinje.

Navodno jedan srpski novinar zapisao: "Ove Slovence ne možeš ni da mrziš. Oni su kao buržujski kolega iz razreda koji ima sve petice, najlepšu devojku, koju nikad ne vara, uvek je dobar drugar i spreman da pomogne, kulturan i uredan. Svi mi ostali ex-Yu narodi, prema Slovencima ispadamo imbecili i inače, a sad će da nam drže lekciju i u košarci. Mamu im jebem."








Genijalan komentar! Bravo Slovenci!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/09/2017 : 00:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a sada je goran i službeno najbolji igrač europe
zasluženi trijumf slovenije, ekipe koja je igrala najbolju i najljepšu košarku u dugo godina
cijela ekipa je doprinjela
večeras je aleksej nikolić odigrao svoju ulogu savršeno, blažić je proigrao u ključnim trenucima, a prepelič...
već po netu ima 'dereš li se i ti preeepeeelič kad zabiješ tricu'
koliko je slovenija dobro posložena momčad govori i to da su zadnje skoro 4 minute odigrali bez dragića, koji se umorio i imao nekoliko grešaka zaredom, a još prije se ozlijedio dončić
i naravno, na kraju naklon kokoškovu, koji je sloveniju pretvorio u europski GSW

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/09/2017 : 09:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Srbija je odigrala koliko je mogla, vidjelo se da bez Jovića nema organizacije, u neko doba praktično nije imao ko da postigne koš. Pa šta više reći kad je došlo do toga da u finalu mora da uđe ona suklemina Štimac? Mislim da je pravo čudo i što je Srbija povela pred kraj, ali očito da je to bio maksimum ovog tima. Bogdanoviću se nema šta zamjeriti, jer je čovjek skoro na svakoj utakmici igrao 30 minuta, a sad mu je još na teret palo da igra pleja u nekim trenucima. Fantastičan je ovo rezultat s ovakvom ekipom. Slovenija je odigrala odlično, zasluženo su pobijedili.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/09/2017 : 09:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš nešto previše pratio osim ovih završnih utakmica. Slovenci zasluženo prvaci, posebno su me dojmili u polufinalu kad sam mislio da će ih Španjolci u 2. pol slomiti kad ispade obratno.

Srbi su me iznenadili s ovakvom, nazovimo polovnom, ekipom da će dogurati do finala. Fantastičan uspjeh za njih. Bogdanović pravi lider ove ekipe iako je sinoć u završnici izgubio snagu.

Hrvatska kao i uvijek kao da gledamo neki stari klasik. Puno očekivanja, nabrijavanje momčadi, a onda na kraju ćorak. Bizarna činjenica je da ovo prvenstvo i nisu izgledali loše, ali presudilo je samo jedno užasno poluvrijeme s Rusima. Ono razapinjanje sa Šarićem je idiotski, čovjek nije loše igrao i uvijek daje dušu na parketu.

Vidljive su smjene generacija kod nekad moćnih ekipa, a i Španjolcima to isto slijedi. Latvijci bi mogli postati hit kroz budućnost.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/09/2017 : 09:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Slabo finale, kvaliteta prikazane igra i kvaliteta igrača na parketu nikada manja. Vidi se da tu nedostaje dosta igrača.

Nije tu bilo atraktivnih dodavanja, poteza, zakucavanja. blokada, borbe centara pod košem...

Europa debelo zaostaje za NBA-om, razlika u kvaliteti je sve veća i nikad nije bila izraženija.

Slovenija u finalu s 2 i pol igrača ipak bolja i zasluženo prvak.

Hrvatska nije bila momčad i tu je gdje jeste, na 10. mjestu.
Valjda će uslijediti debeli rez a ne opet snovi o medalji.

Suđenje solidno. Kakve su to gluposti kao suci ne sviraju neke prekršaje a svirali bi da nije finale?

I kakvo je to glupo pravilo da se daje tehnička za ko fol simuliranje. Koja budala je to uvela?


Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/09/2017 : 11:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

"Dragić nije ni trebao ići u Istanbul. Mog'o je bacat iz Slovenije."



Uf, par puta sam radije izasao iz sobe, toliko je bilo napeto (draga i klinac me napodili van da ne urocim ekipu ), a ionako sam se prikljucio tek u 2/4 kada je sve islo kao po loju. A onda ... bum/tras u 3/4, a ni 4/4 sve do samog kraja neizvesna. Jos i povreda Doncica, Dragic dobio krceve vec u 2/4 sto se moglo vidjeti kasnije u drugoj polovini, a i Srbija je djelomicno iskoristila datu situaciju.
Ipak, zasluzeno pobjedili.



Znaci, Slovenija je prva reprezentanca poslije Litve 1993, koja je nasisala sve protivnike i do pokala dosla brez poraza.



A i Hrvati se mogu pohvaliti sa novim sloganom "HRVATSKA - zemlja između zlata i srebra" odnosno mogu se pohvaliti da imaju za susjede prvake.




No, sta ce biti za 4 godine ... tesko da se moze nesto slicno ponoviti. Ali vidjet cemo, mozda netko treci iznenadi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/09/2017 : 11:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Čestitke prijateljima Slovencima na pobjedi!

Već sam ležao u krevetu kad začujem trube i galamu na ulici; jasno mi je bilo tko pobjeđuje! Još jednom
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/09/2017 : 12:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Finale izvrsno, turnir kao cijelina los.
Suci jako losi, srbi imaju pravo sto se bune.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/09/2017 : 12:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Slabo finale, kvaliteta prikazane igra i kvaliteta igrača na parketu nikada manja. Vidi se da tu nedostaje dosta igrača.

Nije tu bilo atraktivnih dodavanja, poteza, zakucavanja. blokada, borbe centara pod košem...

Europa debelo zaostaje za NBA-om, razlika u kvaliteti je sve veća i nikad nije bila izraženija.

Slovenija u finalu s 2 i pol igrača ipak bolja i zasluženo prvak.

Hrvatska nije bila momčad i tu je gdje jeste, na 10. mjestu.
Valjda će uslijediti debeli rez a ne opet snovi o medalji.

Suđenje solidno. Kakve su to gluposti kao suci ne sviraju neke prekršaje a svirali bi da nije finale?

I kakvo je to glupo pravilo da se daje tehnička za ko fol simuliranje. Koja budala je to uvela?





ajde molim te reci koliko si utakmica pogledao da daješ ovakve zaključke
5? 8? 10?
ja sam gledao preko 40 utakmica i mogu ti reći da je kvaliteta ovog prvenstva iznad svih mojih očekivanja - usprkos svim izostancima i usprkos tome da ima nekoliko reprezentacija koje su tu usljed toga što ima previše učesnika
slovenija - odigrala je fantastičan turnir, a svi igrači su doprinjeli zlatu - igraju atraktivno i lijepo, za pamćenje
pričati o 2,5 igrača znači nerazumijevanje košarke
ovo prvenstvo je lansiralo i finsku među buduće favorite, lauri markkanen je otkriće prvenstva i čak i da sve drugo zaboravimo, ovo prvenstvo ćemo pamtiti kao ono prvo gdje smo gledali ovog igrača
što reći o latviji? najvjerojatnije se radi o budućim osvajačima (zlatnih?) medalja
a utakmica slovenija : latvija je bila ljepotica prvenstva i jedna od najboljih utakmica u povijesti eurobasketa - sasvim usporediva po atraktivnosti s nba razinom
srbija? bez više od pola prve ekipe oni dođu u finale i pokažu što znači sustavni rad
finale? jako dobra utakmica
da li bi sve izgledalo drugačije da su svi bili kompletni? da je francuska s batumom i gobertom, da su srbi kompletni, da su španjolci kompletni i da se llull nije povrijedio.... vjerojatno bi, ali to sada zaista nije važno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/09/2017 : 12:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by izivko

Slabo finale, kvaliteta prikazane igra i kvaliteta igrača na parketu nikada manja. Vidi se da tu nedostaje dosta igrača.

Nije tu bilo atraktivnih dodavanja, poteza, zakucavanja. blokada, borbe centara pod košem...

Europa debelo zaostaje za NBA-om, razlika u kvaliteti je sve veća i nikad nije bila izraženija.

Slovenija u finalu s 2 i pol igrača ipak bolja i zasluženo prvak.

Hrvatska nije bila momčad i tu je gdje jeste, na 10. mjestu.
Valjda će uslijediti debeli rez a ne opet snovi o medalji.

Suđenje solidno. Kakve su to gluposti kao suci ne sviraju neke prekršaje a svirali bi da nije finale?

I kakvo je to glupo pravilo da se daje tehnička za ko fol simuliranje. Koja budala je to uvela?





ajde molim te reci koliko si utakmica pogledao da daješ ovakve zaključke
5? 8? 10?
ja sam gledao preko 40 utakmica i mogu ti reći da je kvaliteta ovog prvenstva iznad svih mojih očekivanja - usprkos svim izostancima i usprkos tome da ima nekoliko reprezentacija koje su tu usljed toga što ima previše učesnika
slovenija - odigrala je fantastičan turnir, a svi igrači su doprinjeli zlatu - igraju atraktivno i lijepo, za pamćenje
pričati o 2,5 igrača znači nerazumijevanje košarke
ovo prvenstvo je lansiralo i finsku među buduće favorite, lauri markkanen je otkriće prvenstva i čak i da sve drugo zaboravimo, ovo prvenstvo ćemo pamtiti kao ono prvo gdje smo gledali ovog igrača
što reći o latviji? najvjerojatnije se radi o budućim osvajačima (zlatnih?) medalja
a utakmica slovenija : latvija je bila ljepotica prvenstva i jedna od najboljih utakmica u povijesti eurobasketa - sasvim usporediva po atraktivnosti s nba razinom
srbija? bez više od pola prve ekipe oni dođu u finale i pokažu što znači sustavni rad
finale? jako dobra utakmica
da li bi sve izgledalo drugačije da su svi bili kompletni? da je francuska s batumom i gobertom, da su srbi kompletni, da su španjolci kompletni i da se llull nije povrijedio.... vjerojatno bi, ali to sada zaista nije važno

Dobro je, cekao sam da ga opere neko ko se kuzi vise od mene.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/09/2017 : 12:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko


Europa debelo zaostaje za NBA-om, razlika u kvaliteti je sve veća i nikad nije bila izraženija.



Baš i nije tako. Lani team USA u polufinalu OI protiv Španjolaca jedva 6 razlike (i 2012 u finalu slično, 7 razlike), a još su Srbe i Francuze dobili samo 3 razlike u grupi (Australce 10). Nasuprot tome, 1992 u Barceloni USA nijednu utakmicu nije dobila sa manje od +30 (u prosjeku +44). Tako da je tada razlika ipak bila znatno veća.

Ok, opet su dominantni, nije to više kao prije 10-15 godina kad ih je redom šamarao tko se sjetio, ali razlike su se smanjile u odnosu na vrijeme od prije 25 godina. Amerikanci i dalje mogu sastaviti 5-6 timova koji će biti glavni favoriti za zlato, ali više ne mogu računati da će se baš prošetati do zlata ako ne pošalju nekoliko glavnih igrača.

Edited by - vukozec on 18/09/2017 12:34:01
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/09/2017 : 12:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2
ja sam gledao preko 40 utakmica i mogu ti reći da je kvaliteta ovog prvenstva iznad svih mojih očekivanja - usprkos svim izostancima i usprkos tome da ima nekoliko reprezentacija koje su tu usljed toga što ima previše učesnika
slovenija - odigrala je fantastičan turnir, a svi igrači su doprinjeli zlatu - igraju atraktivno i lijepo, za pamćenje
pričati o 2,5 igrača znači nerazumijevanje košarke
ovo prvenstvo je lansiralo i finsku među buduće favorite, lauri markkanen je otkriće prvenstva i čak i da sve drugo zaboravimo, ovo prvenstvo ćemo pamtiti kao ono prvo gdje smo gledali ovog igrača
što reći o latviji? najvjerojatnije se radi o budućim osvajačima (zlatnih?) medalja
a utakmica slovenija : latvija je bila ljepotica prvenstva i jedna od najboljih utakmica u povijesti eurobasketa - sasvim usporediva po atraktivnosti s nba razinom
srbija? bez više od pola prve ekipe oni dođu u finale i pokažu što znači sustavni rad
finale? jako dobra utakmica
da li bi sve izgledalo drugačije da su svi bili kompletni? da je francuska s batumom i gobertom, da su srbi kompletni, da su španjolci kompletni i da se llull nije povrijedio.... vjerojatno bi, ali to sada zaista nije važno



Premda prvenstvo zbog svih otkaza jest bilo krnje, u načelu se slažem sa svim napisanim (nije mi se samo dalo tako nešto pisati). Bilo je odličnih utakmica i zabavnih reprezentacija. Recimo jednu Rusiju, prosječnu ekipu sa jednim old-school haklerom je bilo zabavno gledati premda to nije nikakva svemirski posložena ekipa.

No, ono što je bilo najzanimljivije i po čemu će se ovo prvenstvo najviše pamtiti je ta smjena generacija i (jako) mladi igrači koji su upali prvi plan. Porzingis i Latvijci su tu da ostanu još dugo. Markkanen je sjajan. Luka Dončić prvo natjecanje i odmah jedan od lidera zlatne reprezentacije, legenda je već stvorena. I Španjolci su predstavili braću Hernagomez, Srbi se također ne moraju brinuti za budućnost, ne treba zaboraviti ni Osmana koji je preuzeo Tursku reprezentaciju itd. Ukratko , gledali smo foršpan sljedećih desetak godina i izgledao je odlično :)

Sa druge strane, nekim legendama je ovo bilo zadnje natjecanje, Gasol, Navarro, Diaw, par Grka, Dragić je rekao da odlazi (no vidjet ćemo na ovoga)...

Uglavnom, itekako se imalo što vidjeti i ako će svako EP izgledati ovako i ponuditi toliko novoga, preživjet ćemo i te otkaze.

Edited by - vukozec on 18/09/2017 13:02:09
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/09/2017 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zbog Sanje Modrić sam pratio slovenski prijenos...




Jel ovo neka dalmošica?
Dobra ko dobar dan

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000