forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/05/2018 : 12:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by supermark

Nažalost, neće biti tako



zašto nažalost?





Jer bih radije da Real nije osvojio


Možda bi Barcelona osvojila da je nekako prošla skupinu.



aha, sad mi je jasno
on je katalonac, pa zato

inače, što se mene tiče, ja sam za real navijao isključivo zbog luke dončića
i po mom sudu, upravo je on bio ključan za pobjedu, iako su drugi presudili
naime, fener je agresivnom obranom pojeo žalgirisove bekove i prisilio ih na 20 ak izgubljenih lopti u polufinalu, a i protiv reala su nastavili s takvom igrom
i nije im upalilo, jer je luka tu agresiju i sve ostale žocove taktičke zamke rutinerski odbio
dobro, nije samo on, ali on najviše
s 19 godina tako odigrat (imao je i grešaka, naravno), ja zaista nemam riječi kojima bih ga nahvalio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/05/2018 : 12:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by supermark

Nažalost, neće biti tako



zašto nažalost?





Jer bih radije da Real nije osvojio


Možda bi Barcelona osvojila da je nekako prošla skupinu.



aha, sad mi je jasno
on je katalonac, pa zato

inače, što se mene tiče, ja sam za real navijao isključivo zbog luke dončića
i po mom sudu, upravo je on bio ključan za pobjedu, iako su drugi presudili
naime, fener je agresivnom obranom pojeo žalgirisove bekove i prisilio ih na 20 ak izgubljenih lopti u polufinalu, a i protiv reala su nastavili s takvom igrom
i nije im upalilo, jer je luka tu agresiju i sve ostale žocove taktičke zamke rutinerski odbio
dobro, nije samo on, ali on najviše
s 19 godina tako odigrat (imao je i grešaka, naravno), ja zaista nemam riječi kojima bih ga nahvalio


I ja sam zbog Luke navijao za Fener.Mislim da je Real zasluzeno dobio. Kljucni su bili ziceri koje je Veseli promasivao plus nicije lopte i skokovi u napadu.Fener je i pored toga stalno bio tu. Ne treba zaboraviti Kozerovu minijaturu. Meli kod Fenera odlican, ostali podmacili. Narocito se to odnosi na Vonanejkera. Bravo za Real
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/07/2018 : 19:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=07&dd=02&nav_id=1413960

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/07/2018 : 23:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nije više primjereno u topiku o nogometnoj reprezentaciji pisat o košarci, pa evo da ovdje nastavimo o luki dončiću, ako brni i ostali imaju volje
dakle, brni, ali i mnogi analitičari dončiću kao nekakav minus spominju fizikalije, atletičnost, eksplozivnost, lateralnu brzinu i slično
ja moram priznat da u njemu vidim vrhunskog atletu, ne kao ovi marvin bagleyi, jaren jacksoni juniori i kevini knoxi s ovogodišnjeg drafta, ali da u fizikalijama ima mana, to jednostavno ne stoji
lateralna brzina? tu su možda u pravu, ali to se može nadoknaditi košarkaškom inteligencijom i učenjem probijanja kroz blokove, uigravanjem obrane sa suigračima...
on je trenutno na prelasku iz dječačke u odraslu dob i sa sobom nosi nešto masnog tkiva viška
to će mu nba treneri istopit do božića, a što će mu podići brzinu i eksplozivnost
već sada je snažne građe, na oca, i tu se još da puno napredovati
bit će on velika zvijezda
već ove sezone će igrat playoff


if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 21/07/2018 : 23:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
U-20 reprezentacija Hrvatske je pobjedila Njemačku i ušla u finale europskog prvenstva. Igrat će protiv Izraela.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 21/07/2018 : 23:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nakon dobre vijesti o mladoj reprezentaciji, jedna loša. Bender je proglašen jednim od najvećih razočaranja ljetne NBA lige. Naglašava se da je još mlad, ali ne vide napredak.
Vidio sam još jednu analizu, u kojoj je iz skupine "future all-star" prebačen u skupinu "project".
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2018 : 00:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
gledao sam naše mladiće
igraju požrtvovno u obrani, a u napadu s puno brzih dodavanja stvaraju višak
i igramo većim dijelom s dva pleja, što je za ne povjerovat
ovoj generaciji, koja je btw na u18 i u16 katastrofalno prolazila, očito fali ekstra kvalitete, ali su isto tako očito jako dobro vođeni
koliko sam shvatio, finale je već sutra
a za izrael igra deni avdija, sin zufera avdije, bivšeg sjajnog igrača crvene zvezde i povremenog reprezentativca juge
dečko ima 17 godina, a igra na u20 i jedan je od najboljih igrača finalista

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/07/2018 : 00:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

gledao sam naše mladiće
igraju požrtvovno u obrani, a u napadu s puno brzih dodavanja stvaraju višak
i igramo većim dijelom s dva pleja, što je za ne povjerovat
ovoj generaciji, koja je btw na u18 i u16 katastrofalno prolazila, očito fali ekstra kvalitete, ali su isto tako očito jako dobro vođeni
koliko sam shvatio, finale je već sutra
a za izrael igra deni avdija, sin zufera avdije, bivšeg sjajnog igrača crvene zvezde i povremenog reprezentativca juge
dečko ima 17 godina, a igra na u20 i jedan je od najboljih igrača finalista



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/07/2018 : 12:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

gledao sam naše mladiće
igraju požrtvovno u obrani, a u napadu s puno brzih dodavanja stvaraju višak
i igramo većim dijelom s dva pleja, što je za ne povjerovat
ovoj generaciji, koja je btw na u18 i u16 katastrofalno prolazila, očito fali ekstra kvalitete, ali su isto tako očito jako dobro vođeni
koliko sam shvatio, finale je već sutra
a za izrael igra deni avdija, sin zufera avdije, bivšeg sjajnog igrača crvene zvezde i povremenog reprezentativca juge
dečko ima 17 godina, a igra na u20 i jedan je od najboljih igrača finalista






Avdija je bio jako dobar košarkaš. Bio je reprezentativac i zvijezda već kao mlad igrač. Mislim da se od njega očekivala i veća karijera.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/07/2018 : 17:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

U-20 reprezentacija Hrvatske je pobjedila Njemačku i ušla u finale europskog prvenstva. Igrat će protiv Izraela.




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/07/2018 : 19:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Link za finale

https://www.youtube.com/watch?v=uE4JKIJ4ZNA

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2018 : 21:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
izraelci bolji u svim segmentima igre
naši u nedostatku visokih igrača (povrede, otkazi) igrali neku varijantu small ball-a
bilo je tu lijepih akcija, povezanih dodavanja i stvaranja viška, ali šut je danas izostao
i ofanzivni skok su loše branili
u biti su dobro i prošli, čak i zaprijetili u 3. četvrtini

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2018 : 13:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Samo naprijed Razo, boli te kurac.

https://sportske.jutarnji.hr/kosarka/bball-mix/razija-mujanovic-za-sn-ja-sam-zena-borac-koja-nikad-nije-posustala-ali-kad-sam-u-dubrovniku-ostala-bez-kosa-rekla-sam-sebi-razo-gotovo-je/7691355/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/08/2018 : 19:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
HRVATSKA - LITVA 80:78 (29:26, 20:21, 10:17, 19:16)

LITVA: T. Tubelis, Marčiulionis 14p, 3s, 3a, 7ol, 3il, Jonaukskas 6p, 4a, Preibys 16p, 3s, Repsys 1, A. Tubelis 22p, 17s, 3ol, 4bl, 5il, Zikas, Makauskas, Rubstavičius, Pivorius 11, Rubinas 8p, 5s, Butkus.

HRVATSKA: Paponja 8a, 5il, Rašić 4a, Perasović 20p, 7s, 3a, 4il, Majcunić, Prkačin 20p, 11s, 3il, Tišma 25p, 8s, 3a, 3il, Brala, Bošnjak 12p, 11s, 3il, Buljević 3p, 4s, Perkušić, Krešić, Ivišić.

Hrvatski kadeti, igrači rođeni 2002. godine i mlađi među su četiri najbolje reprezentacije Europe u svojem uzrastu, a Hrvatska je u ovom uzrastu i treću godinu uzastopno u polufinalu.
Doduše, postoji velika razlika između ove generacije igrača i one unazad dvije godine, jer igrali koje je trener Milan Karakaš doveo na EP u Novi Sad kriju jednu od najdarovitijih generacija u povijesti. I, ono što je različito i tri dosadašnja naša kadetska zlata, jedine tri medalje u ovom uzrastu: ovoga puta nije sve u produkciji jednog igrača.
Prethodna tri zlata to su bila; i ono 1995. kad je naše nade nosio Nikola Vujčić, pa onda 2010. godine kad je to činio Dario Šarić, a i godinu dana kasnije, 2011. godine kad je zlato režirao Mario Hezonja. Iako je Roko Prkačin nositelj vrijednosti ove vrste, daleko od toga kako on to ovdje radi sam. Jer, imamo mi još barem trojicu igrača na vrhunskoj razini. A tako što nismo imali dugo u mlađim selekcijama.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/08/2018 : 17:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam saznao da je ovaj Rašić iz kadetske reprezentacije sin od sestre jednog mog kolege s posla.
Do danas mi nikad nije pričao da mu nećak igra košarku, mislim da ne mulja jer znam da mu je sestra udana za potpredsjednika jednog sindikata na HŽ-u (koji se preziva Rašić) i čovjeka sam često viđao dok sam radio u Zagrebu.
Ne znam kako mali igra jer nisam gledao niti jednu utakmicu, kolega kaže da mu fali više odlučnosti i hrabrosti za šut prema košu kada se ukaže prilika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/08/2018 : 19:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas sam saznao da je ovaj Rašić iz kadetske reprezentacije sin od sestre jednog mog kolege s posla.
Do danas mi nikad nije pričao da mu nećak igra košarku, mislim da ne mulja jer znam da mu je sestra udana za potpredsjednika jednog sindikata na HŽ-u (koji se preziva Rašić) i čovjeka sam često viđao dok sam radio u Zagrebu.
Ne znam kako mali igra jer nisam gledao niti jednu utakmicu, kolega kaže da mu fali više odlučnosti i hrabrosti za šut prema košu kada se ukaže prilika.


Ne igra nikako... mi igramo sa 4 igrača doslovno. Dobro, zbog pravila imamo i petog na terenu. I to normalno na poziciji playa kojeg ne možemo stvorit 20 godina. Ove asistencije su ti doslovno kad play uspije prevest loptu preko centra i doda nekom od trojca Prkacin, Perasović , Tisma i ovi potegnu na kos
;)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/08/2018 : 20:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam 2. poluvrijeme, na trenutke dosta dobro, ali je bilo i nekoliko crnih rupa kada lopta nikako nije htjela u koš.

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/515051/kosarka-reprezentacija/pala-je-i-francuska-hrvatska-u-finalu-europskog-prvenstva/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2018 : 22:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Gledao sam 2. poluvrijeme, na trenutke dosta dobro, ali je bilo i nekoliko crnih rupa kada lopta nikako nije htjela u koš.

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/515051/kosarka-reprezentacija/pala-je-i-francuska-hrvatska-u-finalu-europskog-prvenstva/


To su klinci od 15,16 godina... U tom uzrastu tih rupa ima koliko hoćeš. U svakoj momčadi. Sad sa španjolskom u finalu za koju igraju 3 crnca koja izgledaju 6ao da imaju 25 godina 😂
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/08/2018 : 22:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Prkacin i Perasovic su sinovi nekadasnjih igraca?
Prkacin odlican, uhvatio sam 15ak min danas.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2018 : 23:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Prkacin i Perasovic su sinovi nekadasnjih igraca?
Prkacin odlican, uhvatio sam 15ak min danas.


Da, sinovi Nikše i Velimira. Po meni je tu i najbolji treći od njih, Tišma koji je možda polufinale odigrao malo losije, ali možda eksplodira u finalu.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 18/08/2018 : 10:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Tisma juce resio trojkom u finisu.
Dobar je i Bosnjak.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/08/2018 : 18:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Tisma juce resio trojkom u finisu.
Dobar je i Bosnjak.


Njih 4 igraju sami. U polufinalu su svi ostali dali ukupno jedan jedini koš. Stavi za petog igrača stolicu i isti je efekt
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28979 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/08/2018 : 22:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Naši zlatni!!! Svaka čast!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/08/2018 : 22:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Tišma i Prkačin izdominirali. Ovaj Tišma mi se strašno sviđa kako igra.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/08/2018 : 22:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
bravo bravo mladi

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000