forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/09/2019 : 16:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
12 medalja na 14 takmicenja. Fantasticni Spanci.
Argentini svaka cast. Dosli su do finala bez klasicnog centra u ekipi.
Skariolo je sjajno postavio odbranu na Skoli.
Steta sto Australija nije osvojila medalju, zasluzila je.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 15/09/2019 : 17:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Argentina potpuno nemoćna, očekivao sam više od njih u finalu.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 15/09/2019 : 19:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Nisan ima pojma da se ovo prvenstvo uopće igra. Otkud neka Argentina u finalu (?), di su oni ostali (Rusija, SAD, Litva, Srbija, Italija…)?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 15/09/2019 : 19:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nisan ima pojma da se ovo prvenstvo uopće igra. Otkud neka Argentina u finalu (?), di su oni ostali (Rusija, SAD, Litva, Srbija, Italija…)?




Druze zavidim ti na ovom postu. Prvi put od 1982 nisam gledao finale.

sangue navajo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/09/2019 : 21:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja na cijelom prvenstvu pogledao samo 3 utakmice, sve iz nokaut faze.
Negdje na polovini prvenstva kolega s posla me pitao s kime u skupini igra Hrvatska, toliko o zanimanju za košarku ovdje kod nas.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/09/2019 : 21:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nisan ima pojma da se ovo prvenstvo uopće igra. Otkud neka Argentina u finalu (?), di su oni ostali (Rusija, SAD, Litva, Srbija, Italija…)?




Druze zavidim ti na ovom postu. Prvi put od 1982 nisam gledao finale.



E ni basket nije više što je bio. A tek žene. Vas 2 metuzalema se onda sigurno sjećate da su Argentinci, uz to što su igrali 3 od zadnjih 5 polufinala, bili prvi svjetski prvaci u košarci?
(i da Talijani nemaju nijednu medalju sa SP)

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/09/2019 : 17:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
bilo je dobre košarke na ovom prvenstvu, ali zadnji dan je bio grozan
utakmica za broncu ružna, a finale nezanimljivo
rubio zasluženo mvp
razvio se u kompletnog igrača

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/09/2019 : 21:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo svjetsko prvenstvo kvalitetom bilo jedno od gorih koje sam gledao. Vrlo malo utakmica za pamćenje, loša prva faza, tek poneka interesantna utakmica u drugoj fazi, loše suđenje, antiklimaks zadnjeg dana. Skoro sve ekipe poslale su lošije ekipe nego na prethodnim prvenstvima. Sjetite se samo koliko su bolje ekipe ranije slali USA, Litvanija, Španija, Rusija, Argentina, Turska, Kanada, pa i Grčka, Njemačka, Brazil.

Po igri i sveukupnom utisku, Australija je trebala da uzme titulu. Dijelilo ih je jedno slobodno bacanje Milsa. Ali sitnice odlučuju, kao i uvijek.

Španija za titulu može da zahvali Skariolu. Ovo je njegova titula.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 16/09/2019 : 21:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Nisan ima pojma da se ovo prvenstvo uopće igra. Otkud neka Argentina u finalu (?), di su oni ostali (Rusija, SAD, Litva, Srbija, Italija…)?




Druze zavidim ti na ovom postu. Prvi put od 1982 nisam gledao finale.

Meni je ono finale iz Manile 78 bilo najveća strava/trema u životu, šta se tiče ovog sporta. Jednostavno, nisan bija fizički sposoban da gledan cili meč, pa san gleda na refule. Ubilo me.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/09/2019 : 22:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Meni je ovo svjetsko prvenstvo kvalitetom bilo jedno od gorih koje sam gledao. Vrlo malo utakmica za pamćenje, loša prva faza, tek poneka interesantna utakmica u drugoj fazi, loše suđenje, antiklimaks zadnjeg dana. Skoro sve ekipe poslale su lošije ekipe nego na prethodnim prvenstvima. Sjetite se samo koliko su bolje ekipe ranije slali USA, Litvanija, Španija, Rusija, Argentina, Turska, Kanada, pa i Grčka, Njemačka, Brazil.

Po igri i sveukupnom utisku, Australija je trebala da uzme titulu. Dijelilo ih je jedno slobodno bacanje Milsa. Ali sitnice odlučuju, kao i uvijek.

Španija za titulu može da zahvali Skariolu. Ovo je njegova titula.



Užasno je bilo prvenstvo. Od ovih utakmica koje sam gledao, nijedna nije bila za pamćenje, niti je bilo nekih senzacionalnih poteza. Ljudi su valjda preumorni. I Evroliga i NBA baš dugo traju, pa onda pripremni period...

Od onih od koje sam najviše očekivao, Srbije i Litvanije, sam nekako najmanje dobio. Španija zasluženo prva, iako ne bi bilo nepravedno da su uzele Argentina ili Australija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/09/2019 : 22:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kažu da je Gasol prvi sa titulom SPa i NBA prvaka iste godine
Ma jel to moguće?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/09/2019 : 22:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Treba vratiti SP na 24 učesnika i skratiti klupske sezone ako je cilj veći kvalitet.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/09/2019 : 22:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Veliki rezultatski neuspjesi Srbije, USA, Litvanije, Grčke, i to je obilježilo prvenstvo.

Pored Marka Gasola iste godine je titulu u NBA i na SP osvojio samo, pazite ovo... Lamar Odom :)

Skariolo je jedini trener, valjda, koji je spojio ove dvije titule iste godine, mada sa mjesta pomoćnika u NBA.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/09/2019 : 23:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
https://mozzartsport.com/kosarka/vesti/trifunovic-imao-mozdani-udar/337586


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2019 : 18:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš je darežljiva ta Fibina ljestvica, nema te na SP-u a svejedno držiš dovoljno visoku poziciju za kvalifikacije.

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/528921/kosarka-reprezentacija/hrvatski-kosarkasi-i-sluzbeno-u-kvalifikacijama-za-olimpijske-igre-u-tokiju/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/09/2019 : 18:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne znam po kojem smo mi ključ u zaslužili kvalifikacije mora da je to još od prošlih OI gdje su bili poprilično ok
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/09/2019 : 20:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
O čemu vi? Sve evropske reprezentacije koje su bile na SP idu u te kvalifikacije (osim onih koje su se već plasirale i Crne gore kojoj je naljbolji plasman na SP 25., a na EP 13. mjesto. Kome su trebale ići pozivnice, Belgiji i Bugarskoj?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2019 : 12:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Latvija je prije svih zaslužila da dobije to mjesto u kvalifikacijama, pa čak i Gruzija koja je na prvenstvu znala pobjeđivati Hrvatsku.
Ionako od plasmana na OI neće biti ništa čak i da se odazovu svi iz NBA lige, jedino da se opet potrefi nekakav osrednji protivnik tipa Italije koji puca pod pritiskom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/09/2019 : 12:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Latvija je prije svih zaslužila da dobije to mjesto u kvalifikacijama, pa čak i Gruzija koja je na prvenstvu znala pobjeđivati Hrvatsku.
Ionako od plasmana na OI neće biti ništa čak i da se odazovu svi iz NBA lige, jedino da se opet potrefi nekakav osrednji protivnik tipa Italije koji puca pod pritiskom.



Tako je. Osrednji poput Grčke i Italije u punom sastavu na domaćem terenu. A onda još ako se na samom olimpijskom turniru potrefe osrednji poput Brazila, Litve i Španjolske, možda opet ulovimo prvo mjesto u skupini i četvrtfinale.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/09/2019 : 12:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Latvija je zadnji put OI igrala pred Hitlerom, a SP nikad. Na EP im je krajnji domet četvrtfinale, Gruziji ni to. Ne fantazirajte, pozivnice su dobile dvije evropske reprezentacije sa najjačim kontinuitetom rezultata, potpuno zasluženo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2019 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by DODSFERD

Latvija je prije svih zaslužila da dobije to mjesto u kvalifikacijama, pa čak i Gruzija koja je na prvenstvu znala pobjeđivati Hrvatsku.
Ionako od plasmana na OI neće biti ništa čak i da se odazovu svi iz NBA lige, jedino da se opet potrefi nekakav osrednji protivnik tipa Italije koji puca pod pritiskom.



Tako je. Osrednji poput Grčke i Italije u punom sastavu na domaćem terenu. A onda još ako se na samom olimpijskom turniru potrefe osrednji poput Brazila, Litve i Španjolske, možda opet ulovimo prvo mjesto u skupini i četvrtfinale.


Zaboravio si navesti neke ekstremno jake momčadi kao Nigerija i častan poraz od samo 14 razlike.
1. mjesto u skupini nema veliku težinu, pogotovo u situaciji kada sve 4 momčadi završe s istim omjerom i odlučuju nijanse. Najvažnije je proći dalje neovisno o poziciji, a u takvim situacijama ima štimanja rezultata kako bi se izabrao lakši put, što 1. mjesto ne donosi baš uvijek. Koliko sam se u rukometu nagledao slučajeva kada prvoplasirani iz skupine ispadne odmah u prvoj utakmici nokaut faze, dok onaj koji je prošao s 4. mjesta ode do finala ili čak osvoji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/09/2019 : 16:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ajmo onda spomenuti i sve do kraja, odnosno i igranje u tom četvrtfinalu n zadnju loptu sa objektivno jačim protivnikom koji se kasnije uvjerljivo prošetao do finala.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2019 : 16:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Istina, ali upravo to četvrtfinale pokazuje kako pozicije u skupini malo znače. Bilo je realno očekivati da u onoj skupini Hrvatska prođe u četvrtfinale, mada ne s 1. mjesta. Da nije odmah na startu iznenadila Španjolsku, možda bi Nigeriju shvatila ozbiljnije pa bi opet sve došlo na isto, tj. prolaz u četvrtfinale, što je ukupno gledajući realan rezultat i ne predstavlja nekakvo iznenađenje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/09/2019 : 21:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Krenuli Spanci.
Odlican turnir Superkupa.
Real standardno, Barsa neuigrana, a Vanja pocepao mrezicu sinoc, navija se za Baskoniju.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/09/2019 : 23:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Stvarno ne znam po kojem smo mi ključ u zaslužili kvalifikacije mora da je to još od prošlih OI gdje su bili poprilično ok



mi bolje prolazimo kad ne igramo, nego kad igramo
evo, na ovom sp smo sve savršeno 'odradili'
svi koji su trebali proći u 16 su prošli i mi smo u kvalifikacijama

je li realno očekivati da prođemo?
nije
hoćemo li očekivati prolaz?
pa naravno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000