forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2017 : 13:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Šteta, jer ovako nema mogućnosti da se Federer još jednom poigra sa svojom ovogodišnjom mušterijom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/11/2017 : 15:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Mora Federer još puno papice pojesti da bi bio bolji u međusobnim okršajima sa Nadalom
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2017 : 20:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako se ovi rafanovci odmah nađu ubodeni na jedno mjesto a zaboravljaju da je većina tih pobjeda ostvarena na šugavoj šljaci.
Ajmo biti realni i oduzeti njihove međusobne mečeve na zemlji koja favorizira Nadala i travi koja favorizira Federera, pa uzeti u obzir samo susrete na tvrdoj podlozi gdje su svi više-manje jednaki.
I gle vraga, ispada da Federer ima dvije pobjede više što uz 3 Grand Slama više dovoljno govori.
Dragi moj durasetihomire, taj međusobni omjer možeš okačiti mačku o rep.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/11/2017 : 21:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako se ovi rafanovci odmah nađu ubodeni na jedno mjesto a zaboravljaju da je većina tih pobjeda ostvarena na šugavoj šljaci.
Ajmo biti realni i oduzeti njihove međusobne mečeve na zemlji koja favorizira Nadala i travi koja favorizira Federera, pa uzeti u obzir samo susrete na tvrdoj podlozi gdje su svi više-manje jednaki.
I gle vraga, ispada da Federer ima dvije pobjede više što uz 3 Grand Slama više dovoljno govori.
Dragi moj durasetihomire, taj međusobni omjer možeš okačiti mačku o rep.



Bla bla bla trla baba lan da joj prođe dan, očito imaš neke teške komplekse da non stop pljuješ po Nadalu ali ne samo po njemu, pročitavši samo par stranica unazad samo na topicu tenis,popljuvao si Čilića, Karlovića,Lučićku, Čorića, kako bi ova moderna djeca rekla ti si očito nekakav hejter.
Ali dobro svako radi ono što voli ako ti to čini užitak samo nastavi, samo ti ta mržnja nije dobra pojede te prije ili kasnije.
Ja sam sretan da živim u dobu dva najveća igrača svih vremena i realno Federer je bolji za tri GS, ali meni osobno i tu sam skroz subjektivan je draži i bolji Nadal i pri tome nimalo neomalovažavam Federera i nadam se da će još dugo igrati i da ću moći uživati u njihovim međusobnim dvobojima.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2017 : 23:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Imam potpuno pravo kritizirati nekoga kada slabo igra ili čija mi se igra ne sviđa. Tebi je to pljuvanje a meni konstruktivna kritika jer često navedem razloge zašto tako mislim.
Ako ćemo hvaliti sve i svakoga onda ovakve teme nisu ni potrebne jer će se sve svoditi na isto.
Ti kao da si pao s neba pa ne primjećuješ da kritika ima na svim ostalim temama, i to ne samo od mene.
Daj malo proširi svoje horizonte jer skučenost unutar onih zacrtanih također nije dobra.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/11/2017 : 10:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.tportal.hr/sport/clanak/bugar-senzacionalno-slavio-na-mastersu-i-zaradio-vise-od-dva-i-pol-milijuna-dolara-20171119

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 20/11/2017 : 11:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Tuzna vijest: preminula je Jana Novotna, bivsa prva igracica svijeta i osvajacica Wimbledona 1998.

http://www.independent.co.uk/sport/tennis/jana-novotna-dead-dies-tributes-former-wimbledon-champion-a8064561.html


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/11/2017 : 11:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
R.I.P.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2017 : 11:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/velika-promjena-na-grand-slam-turnirima-najbolji-tenisaci-vise-nece-imati-setnju-do-zavrsnice/1009060.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2017 : 11:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://sportklub.hr/Tenis/Tenis-ostalo/a58321-Cahill-Stepanek-novi-trener-Novaka-Djokovica.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/11/2017 : 12:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Francuska po 10. put osvojila Davis Cup, na kraju zasluženo jer ne ovisi o samo jednom tenisaču kao Belgija.
Koliko god bio u odličnoj formi Goffin ne može sam osvojiti trofej, od Darcisa nema nikakve koristi u ovako ozbiljnim mečevima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/11/2017 : 10:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
WTA

Kako bi Navratilova napravila revoluciju u tenisu?

Dvije legendarne tenisačice, Martina Navratilova i Christine Evert komentirale su promjene za koje smatraju kako ih je nužno što ranije uvesti u svijet tenisa.

Dugo se priča o "teniskoj revoluciji" koja će promijeniti igru te ju učiniti dinamičnijom, bržom i atraktivnijom. Mnogi tenisači vrlo snažno izriču svoje stavove žele li promjene ili ne, a oglasile su se i bivše tenisačice, Martina Navratilova i Christine Evert. 
Navratilova smatra kako se hitno treba riješiti "let" pravila, odnosno pravilo dodira mreže prilikom prvoga servisa u kojem se slučaju servis ponavlja. Osim toga, navodi još jedan bitan segment koji bi se trebao uvesti na teniske terene. Riječ je o "shot clocku". Ističe kako bi zbog pauza i svih ostaluh segmenata meča koji su vremenski ograničeni, na terenima trebao postojati sat zbog kojeg će igrači više poštovati vrijeme pauza između gejmova te broj sekundi između poena. Navratilova napominje kako trenutno sve navedeno prati glavni sudac meča zbog čega se pravila u potpunosti ne poštuju te je nepredvidivo u kojem će trenutku sudac reći kako je pauza gotova ili kad je igrač prekršio pravilo 25 sekundi između servisa. Osim toga, legendarna tenisačica smatra kako bi se trebalo i oduzeti pravo igračima da ukoliko prilikom servisa krivo bace lopticu da taj servis i ponove, već da bi se na to trebalo gledati kao na grešku nakon koje slijedi drugi servis. Prema njoj, ovo bi pravilo poboljšalo servise koji bi bili jači i preciziniji. 
Evert, s druge strane smatra kako je jedan od problema desetominutna stanka za odlazak u toalet. Ističe kako se nijedan igrač ne vrati nakon samo dvije ili tri minute nego većina njih iskoristi punih deset minuta stanke. Takve pauze između gejmova i setova štete ne samo drugome igraču nego i televizijama koje mečeve prenose jer je zbog takvih vremenskih pauza najlakše izgubiti gledatelje, ističe Evert koja u svojoj osamnaestogodišnjoj karijeri niti jednom nije otisla na toalet pauzu. 


Pravila koje su Navratilova i Evert navele kao nužne s kojima bi se provela određena revolucija u tenisu, već duže vrijeme "dižu prašinu" u teniskom svijetu. Sukladno tome, organizatori najvećih svjeskih teniskih turnira donijeli su odluke koje će se početi primjenjivati u sezoni 2019. Naime, jedna od promjena se odnosi na to kako na Grand Slam turnirima više neće biti 32 nositelja kao što je to bila praksa dosad, već će se taj broj smanjiti na njih 16. Ovo neće biti potpuna novima u tenisu, budući da je praksa od 16 nositelja na velikim turnirima bila aktualna sve do 2001. godine kada je US Open prvi pokrenuo inicijativu za uvođenjem 32 nositelja. 

Također bi trebalo doći i do novih vremenskih ograničenja. Pooštrit će se pravila zagrijavanja prije početka meča. Igrači i igračice će imati minutu za ždrijeb servisa, pet minuta zagrijavanja i minutu pripreme za dvoboj. Ono što je zanimljivo jest kako će svi koji se neće ovoga pridržavati biti kažnjeni s 20 tisuća dolara. Jedno od pravila o kojima se nije toliko često pričalo jest da svi koji predaju dvoboj prvoga kola bez borbe dobit će samo pedeset posto nagrade, a druga polovica će ići onome igraču koji ga u ždrijebu zamijeni. Zanimljivo je kako će se jedno pravilo početi realizirati već na Australian Openu u narednoj sezoni. Uvodi se sat koji će brojati 25 sekundi od završetka poena do servisa za novi poen.
Kako će zaživjeti promjene te hoće li izazvati pozitivne reakcije preostaje nam tek vidjeti! 

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 05/12/2017 : 14:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Jbt, pa tex gdje si našel ovaj tekst...što bi to bilo "gejmovi"!?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2017 : 14:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
To je sa SPORT KLUB CROATIA samo što oni se ne potrude da ne otkrijemo otkud su oni skinuli tekst

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/12/2017 : 19:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

ako uspije jos osvojiti poneki turnir do kraja karijere bit ce veliki uspjeh za njega.

http://sportnet.rtl.hr/vijesti/508046/tenis-atp-tour/marin-cilic-nakon-uspjesnih-16-mjeseci-raskinuo-suradnju-s-jonasom-bjorkmanom/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/12/2017 : 16:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Roger Federer četvrti put u karijeri odnio je titulu BBC-ove sportske osobe godine. Tako je naslijedio američku gimnastičarku Simone Biles koja je uzela titulu prošle godine.
U konkurenciji nebritanskih sportaša, Roger Federer je bio najbolji u 2017. godini u izboru BBC-a. Četvrti je ovo put kako Federer odnosi ovu titulu, prvu je uzeo 2004. godine, drugu 2006., a treću 2007. godine.
Federer je tako postao prvi sportaš koji je četiri puta osvajao ovu nagradu te je iza sebe ostavio Muhammada Alija i Usaina Bolta koji su trijumfirali tri puta.
Posljednji tenisač koji je slavio u ovom izboru je Novak Đoković koji je bio najbolji 2011. godine i tako naslijedio Rafaela Nadala koji je nagradu odnio godinu dana ranije.
Inače, tenisači su najčešći osvajači ovog trofeja, čak 17 puta bili su najbolji. Federer četiri puta te po jednom Novak Đoković, Rafael Nadal, Goran Ivanišević, Martina Hingis, Andre Agassi, Steffi Graf, Martina Navratilova, Boris Becker, Jimmy Connors, Chris Evert, Björn Borg, Arthur Ashe i Rod Laver.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/12/2017 : 11:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kyrgios: "Ne treba mi trener, ionako sam samostalno došao tu gdje jesam"
Nick Kyrgios ove godine povremeno je radio sa Sebastianom Grosjeanom, ali nije se odlučio za angažman nekog trenera koji će na duže vrijeme biti uz njega.
Prema Kyrgiosovim riječima, to se i neće tako brzo dogoditi i Australac će nastaviti samostalno raditi i pripremati se i u sljedećoj sezoni.
"Nemam trenera i mislim da ću nastaviti istim putem od ove godine. U zadnje tri godine uglavnom sam sam zaslužan što sam došao do 13. pozicije na ljestvici. Nije jednostavno uzeti nekoga jer nikada niste sigurni je li on tu samo zbog novca ili u srcu ipak ima želju pomoći mi. Ne tražim trenera koji je veliko ime, najvažnije mi je da mi želi pomoći i da mu mogu vjerovati, a još uvijek nisam pronašao takvog. Mislim da mi trenutno ne treba trener koji će stalno raditi sa mnom."
Prošle sezone imao je dosta problema s ozljedama i nije na najbolji način otvorio godinu. Za to krivi ljubav prema košarci koju je ipak zapostavio u ovim pripremama.
"Mislim da sam više radio na sebi u ovim pripremama, prošle godine sve što sam radio bilo je igranje košarke. Zato sam i imao problema uoči Australian Opena, ali sada osjećam da sam spreman. Još uvijek imam dovoljno vremena uhvatiti i pravu formu."

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/01/2018 : 14:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Andy Murray otkazao nastup na Australian Openu
Nakon propuštenog US Opena prošle sezone, Andyja Murraya neće biti niti na ovogodišnjem Australian Openu. Trenutni renking odličnog Škota (16. mjesto) ne odražava njegovu stvarnu kvalitetu no jasan je znak da ne treba žuriti s oporavkom dok nije sto posto spreman. Svjestan je toga i sam tenisač.
"Nažalost neću moći nastupiti u Melbourneu ove godine. Nisam dovoljno spreman da bih se natjecao", objavio je Murray.
Razočarenje izostankom velikog igrača ne skrivaju niti u Australiji. Direktor turnira, Craig Tiley svjestan je kvalitete koju Murray posjeduje i kako su njegovom ozljedom svi na gubitku.
"Potpuno smo svjesni kako Andy prolazi kroz težak period zbog problema s kukom, kao i da je napravio sve što je u njegovoj moći da bude spreman za Australiju. Osobno, znam da Andy voli tenis i da bi napravio sve da može igrati. Ovo je vrlo teška odluka za njega i mi ju u potpunosti poštujemo, zaključio je Tiley.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2018 : 16:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/508670/tenis-atp-tour/andy-murray-na-operaciji-kuka-povratak-tek-uoci-travnate-sezone/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/01/2018 : 13:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Auckland: Marach/Pavić-Mirnyi/Oswald 6:4, 5:7, 10:7

Bravo za Pavića i Maracha, osvojili Auckland!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2018 : 09:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Počeo Australian Open!

Pobjede Čilića, Karlovića, Fett i Martić!

Ćorić ispao!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 15/01/2018 12:26:09
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2018 : 12:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/sa-samo-15-godina-usla-u-drugo-kolo-australian-opena-ukrajinska-tenisacica-srusila-27-na-svijetu/1019420.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2018 : 12:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da Ljubo uz Federera trenira i mladu Ukrajinku?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/01/2018 : 07:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/umjesto-senzacije-veliki-preokret-hrvatica-protiv-druge-na-svijetu-prokockala-meclopte-i-51-u-trecem-setu/1019837.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/01/2018 : 08:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ćilić, Karlović i Martić i 3. kolu!

53 asa Ive!


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000