forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/01/2018 : 13:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Neeee, Rafa


Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/01/2018 : 13:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Bravo Marine. Šteta zbog povrede Nadala, ali Marin je svakako zaslužio pobedu.
Sledi Edmund u polufinalu.
Može Marin i do titule s ovako dobrom igrom.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/01/2018 : 13:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Marin dobio Nadala!!!svaka čast!!!!
Sljedeći protivnik je Edmund, iznenađenje turnira je Edmund.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/01/2018 : 13:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nitko ne komentira Marina. Što je reć, di su te Rvatine koje navijaju. Bojim se da je više Rafinih navijača.

Marin je odličan, igra hrabro i čvrsto, bar nije napunio gaće kako to on već zna. I dalje ostaje stara boljka, kad treba dokrajčit protivnika psiha ode k vragu. Da je onaj tie-break riješio kao što je trebao meč bi već bio gotov. Šteta, ali i ovako svaka mu čast.


Valjda zato što su svi zauzeti poput mene sa živciranjem i vikanjem od bijesa, iako sam sam sebi obećao da se nikad više neću živcirati zbog Čilića.

Eto, Marin je još jednom pokazao da može dobiti sve i izgubiti od svakoga - to je njegov dar i njegovo prokletstvo.
Boris Becker se na Eurosportu u jednom trenutku našalio kako je Čilić jedini tenisač koji pobjeđuje protivnike sa enormno većim postotkom nepriseljenih pogrešaka, ali da si to može priuštiti s obzirom na broj winnera

Strašan meč, šteta što je završilo kako je završilo. Ja sam mislio da Rafa trola tamo na početku petog seta, ali eto, godine su ipak i njega stigle. U svakom slučaju zasluženi prolaz u polufinale.

E sad, Čilić bi trebao nakon ovoga vrlo vjerojatno proći i u finale, ali to je ipak naš dobri stari panj Marin, tako da nema euforije

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/01/2018 : 13:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Edmund, Sandgren i Čung su iznenađenja turnira.
Ko bi pomislio pre početka turnira da će dvojica od njih trojice igrati u polufinalu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2018 : 13:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije to taj feeling kada ti protivnik preda meč, ali mislim da bi ga svakako dobio po svemu prikazanom danas.
Kralj Edmund je protivnik kakvog bi svatko poželio za polufinale, takva prilika se ne propušta ako si imalo ozbiljan.
Što se tiče naslova za Čilića sve ovisi o imenu suparnika u eventualnom finalu, protiv Chunga bi bile puno veće šanse, kao i onaj put protiv Nishikorija, nego da je s druge strane veliko ime.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/01/2018 : 16:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Courier Marinu: Zbog tebe je skoro završio na tribini!

Vrlo zabavan i opušten razgovor odradio je naš sjajan sportaš s legendarnim i beskrajno nadahnutim Jimom Courierom...


JIM COURIER: Bio je to jako napet meč, tri i pol sata izjednačene borbe vrlo težak meč...
MARIN ČILIĆ: Nevjerojatna izvedba obojice. Velika šteta za Rafu, veliki borac, stvarno mi je žao što je ovako završilo za njega
JC: Možeš s njime suosjećati, prošle godine u Wimbledonu igrao si sjajan niz pobjeda, a onda ti se u finalu nešto slično dogodilo sa stopalom. Koliko ti je teško bilo vidjeti što mu se događa i je li to utjecalo na tebe, u smislu prošlogodišnjeg Wimbledona?
MČ: Malo jest, ali kao što često bude kad si ozljeđen, nekada ti lopte ulaze jer si opušteniji. Zbog toga sam se trudio biti koncentriraniji u prvih nekoliko gemova, nastojao sam podići intenzitet, bilo mi je apsolutno nužno zadržati taj intenzitet.
JC: Tijekom meča, bilo je puno zanimljivo pokušaja Nadala da iskontrolira tvoj servis, ponekad bi stajao skroz do kraja terena, uz tribinu! Kako je to utjecalo na tvoj pristup serviranju?
MČ: To mi je pomoglo da shvatim kako očito ima problema s mojim servisom! Posebno sa slajs servisom prema van, na "deuce" strani, jako puno sam ga koristio danas. U većini slučajeva je funkcionirao i kako je meč trajao dobijao sam sve više prednosti s tim servisom i sve bolje sam igrao općenito kako se meč bližio kraju.
JC: Tie-break trećeg seta bio je vrlo čudan. Vas dvojica obično bez problema držite servise, jesi li kad odigrao TB u kojemu si toliko često gubio servis?
MČ: Bilo je čudno. Gubio sam 0:2 pa osvojio njegov servis, zatim kod 3:2 sam izgubio oba svoja servisa, potom je Rafa izgubio svoj... Vrlo neobično! Napravio sam nekoliko grešaka u toj igri... Općenito u trećem setu imao sam dosta prilika za uzimanje servisa, ali Rafa bi uvijek odigrao dobar servis ili potez u ključnim trenucima. Uvijek je bio takav, čak i kada ne bi igrao na najboljoj razini.
Shvatio sam da jednostavno moram podići razinu igre. Dotad sam igrao dobro, možda mi je nedostajalo malo sreće u trećem setu, ali postao sam svjestan da moram igrati još bolje! Počeo sam odlično osjećati loptu, puno winnera sam zabio.
JC: U polufinalu si. Čestitam. Kyle Edmund je tvoj sljedeći protivnik. Igrao si jednom s njim, pobijedio, to je njegovo prvo polufinale. Što misliš o tom dvoboju?
MČ: Ima sjajan niz pobjeda na turniru, nekoliko pobjeda u pet setova, žestokih bitaka, danas je odigrao izvrstan meč. Ja moram nastaviti igrati svoju igru, jer Kyle je također napadački orijentiran, jako udara lopticu, ima odličan servis i forhend. Moram uzeti stvari u svoje ruke.
JC: Želiš li možda još o nečemu porazgovarati samnom?
MČ: Zapravo, htio bih ti postaviti nekoliko pitanja. Koja su ti najbolja sjećanja s ovog turnira?
JC: Kada sam osvojio ovaj turnir 1992., godinu prije sam izgubio u finalu US Opena od Edberga, tako da je to jedno sjajno sjećanje. Zapravo, jedva da se i mogu prisjetiti, jer vjerovao ili ne, teren je tada još bio zelen! Danas je malo drukčije.
MČ: Bogme je. Mislim da sam i ja igrao nekoliko godina dok je teren još bio zelen. Bilo je i neobično u smislu kako je toplina utjecala na podlogu...
JC: Da! Imaš pravo. Rebound ace, dosta spužvasto se ponašala ta podloga. Ovo što sada imamo je više poput betona. Bilo je zeznuto!
MČ: Bilo je teško proklizavati na takvoj podlozi!
MC: Jest, bilo je teško proklizavati. Usput, ti nisi dužan ovo raditi, slobodno se idi istegnuti. Što se mene tiče, možemo nastaviti koliko god ti želiš!
MČ: Neka publika odluči!
U tom trenutku polufinalist Australian Opena 2018. godine zaradio je ogroman pljesak pa je, u maniri iskusnog stand-up komičara, odlučio kako je to savršen trenutak da napusti pozornicu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2018 : 23:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mischa Zverev zaradio rekordnu kaznu na Grand Slam turnirima
Njemački tenisač Mischa Zverev dobio je rekordnu kaznu na Grand Slam turnirima zbog izrazito lošeg nastupa u prvom kolu Australian Opena protiv Hyeona Chunga.
Stariji brat Zverev kažnjen je s 45 tisuća dolara nakon što je predao meč prvog kola Australian Opena Korejcu Hyeonu Chungu nakon samo 48 minuta provedenih na terenu.
Zverev se pokušao izvući kasno zarađenom virozom kao razlogom slabog nastupa i nedostatka energije, ali nije mu prošlo i svejedno je kažnjen, ponajviše zbog novog pravila kojim se pokušava spriječiti nespremne igrače za nastup i brzu predaju.
Tako je prošle godine čak sedam tenisača predalo mečeve prvog kola u Wimbledonu iako su bili svjesni da neće moći odraditi meč do kraja, međutim pojavili su se, pokupili zagarantirani novčani iznos i predali dvoboj u nekoj fazi meča.
Ove godine u Melbourneu četiri igrača odustala su od nastupa neposredno prije početka turnira znajući da im prijeti kazna i ostanak bez novčane nagrade, umjesto njih ušli su neki drugi igrači, ali Zverev je ipak igrao, nije mogao pružiti nikakav otpor i predao je meč vrlo brzo. Oni koji su u posljednji trenutak odustali od nastupa i prepustili svoje mjesto drugim igračima, dobili su polovicu nagrade za nastup u prvom kolu.
Za nastup u prvom kolu trebao je tako i Zverev zaraditi 60 tisuća dolara, a ovako će ostati na samo 15 tisuća nakon što mu se oduzme kazna u visini od 45 tisuća dolara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/01/2018 : 12:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Federer unatoč katastrofalnoj igri u prvom setu ipak relativno lako protiv Berdycha, koji ga je zadnji put uspio dobiti 2013.

Berdych je imao 5:3 u prvom setu i servis za set te čak i veoma izritiranog Rođu koji se u jednom trenutku posvađao sa sucem jer mu je ovaj uzeo chalenge, iako ga nije dobio zbog tehničkih komplikacija. Nakon što se Fed izvuako na jedvite jade, kod Berdycha kreće raspad sistema, Čilić-efekt, te se može konstatirati da Fed nije ovo dobio toliko kvalitativnom igrom koliko onom mentalnom. Toliko puta mu je prodao onaj trade-mark bekhend dropshot u isti kut da bi stvarno bilo smiješno da berdych nije uspio pred kraj barem jedan vratiti i poentirati.

Očekivao sam 5 setova, te se pribojavao da i Fedu slijedi Noletova i Rafina sudbina, pa sam mislio da ako ovo prođe, brani naslov sigurno, no kad vidim u kakvom je naletu Chung, teško je reći...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2018 : 15:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Chung je još prezelen za igranje mečeva protiv najvećih u ovoj fazi turnira, igranje na snagu je bilo dovoljno protiv Đokovića dok ovdje može proći samo ako Federer pobijedi sam sebe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2018 : 09:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Marach/Pavić u finalu parova!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2018 : 11:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Veličanstveni Mate Pavić: Finale muških parova s Marachom, polufinale mješovitih s Dabrowski

Mate Pavić igra tenis života. Nakon već dva osvojena turnira ove godine, on i Oliver Marach ušli su i u finale Australian Opena. Također, treba reći kako je Pavić ušao i u polufinale mješovitih parova s Gabrielom Dabrowski...

Meč parova protiv Bena McLachlana i Jan-Lennarda Struffa nije počeo dobro. Oba para držala su svoje servise, međutim u ključnom, desetom gemu, Marach i Pavić su posustali. Japansko-njemački par oduzeo im je servis te dobio prvi set sa 6:4.
Drugi set počeo je vrlo uzbudljivo. Hrvatsko-austrijski par imao je čak tri break šanse u prva tri gema, no nisu uspjeli iskoristiti niti jednu priliku. S druge strane, McLachlan i Struff su u četvrtom gemu imali također tri prilike za oduzimanje servisa no niti oni nisu bili uspješni. Ipak šansu za povratak u meč, Marach i Pavić dobili su u 11. gemu koju su uspješno realizirali. Oduzeli su servis protivnicima i osvojili drugi set sa 7:5.
Odlučujući set mogao je otići na obje strane. McLachlan i Struff su imali dvije break šanse koje nisu iskoristili, a Marach i Pavić su kod rezultata 4:4 imali 15:40 na servis protivnika. Niti oni nisu iskoristili priliku da ranije okončaju meč te se pobjednik morao rješavati u 13. igri. Poveli su McLachlan i Struff s 3:1 i imali servis za povećanje vodstva, no Marach i Pavić vraćaju izgubljeno i dolaze do vodstva 5:3. Japanski i njemački tenisač uspjeli su samo malo smanjiti zaostatak jer su s dva precizna servisa Marach i Pavić osvojili tie-break sa 7:4
Finalni meč protiv boljeg iz dvoboja Cabal/Farah i braće Bryan, na rasporedu je u subotu u jutarnjim satima.
Nakon prolaska u finale parova, Mate Pavić trebao je još odigrati četvrtfinalni meč mješovitih parova s kanadskom tenisačicom Gabrielom Dabrowski. Protiv Johanne Larsson i Matwea Middelkoopa, Pavić i Dabrowski bili su favoriti što su prikazali odličnom igrom i pobjedom za nešto više od sat vremena.
U prvom setu, vrlo suvereno su oba para držala svoje servise do osmog gema kada Pavić i Dabrowski imaju 0:40 i tri break prilike. Iskoristili su treću loptu i krenuli u servis za set. Ipak, u tim trenucima nije bilo jednostavno jer Larsson i Middelkoop imaju 15:40 i dvije prilike da oduzmu servis i vrate se u set. Na sreću, ništa nisu iskoristili te je prvi set završio 6:3 za hrvatsko-kanadski par.
Drugi set prošao je bez break šansi. Odlični servisi, vrlo dobra igra oba para i bilo je jasno kako će se u 13. igri odlučivati o pobjedniku ili nastavku meča. Tie-break su Pavić i Dabrowski odigrali savršeno. Ne postoji niti jedna druga riječ koja može opisati dobru i koncentriranu igru te slavlje u 13. igri sa 7:0.
U polufinalu turnira u mješovitim parovima, Pavić i Dabrowski čekaju treći nositelji, Ekaterina Makarova i Bruno Soares. Meč je na rasporedu sutra u ranim jutarnjim satima.
Australian Open, parovi (m), polufinale:
Marach/Pavić (7) - McLachlan/Struff 6:4 5:7 7:6(4)
Australian Open, mješoviti parovi, četvrtfinale:
Dabrowski/Pavić (8) - Larsson/Middelkoop 6:3 7:6(0)

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2018 : 11:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Marin ima 6:2, 7:6 i 2:1 uz break, finale se smješi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2018 : 11:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Marin u finalu!!! Čestitke, prvi Hrvat u finalu AO u povijesti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/01/2018 : 12:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
A od ponedjeljka i novi broj 3, što bi čak mogao i ostati neko duže vrijeme s obzirom da do četvrtfinala Roland Garrosa ne brani ništa, što je dobro za njega :)

Prosječan meč, na momente dosadan. Mislim da bi u finalu Marinu Fed više odgovarao, jer Chung koji sve vraća bi ga svojom defanzivnom igrom vrlo lako mogao slomiti.

No s druge strane, ako Kralj prođe u finale teško će dozvoliti da mu Čilić samo tako pomrsi ovakvu priliku za #20.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2018 : 12:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam kraj 2. i cijeli 3. set, dobro je igrao, pogađao puno toga razornim forehandima pa je Edmund izgledao kao da je zalutao u polufinale.
Ovakvom igrom Čilić ima dobre šanse u finalu bez obzira na protivnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/01/2018 : 12:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bravo Marine, čvrsto, energično, s potpunom kontrolom u cijelom meču. S ovakvom igrom niti Federeru neće biti lako, jer ovo mi više sliči na Marina s US Opena nego na onog wimbledonskog.
Sigurno se sad neće uplašiti u finalu velikog Rogera, samo da opet ne ispadnu nekakvi žuljevi ili bolovi koji bi ga dekoncentrirali.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2018 : 15:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sprdex.net.hr/2018-01/cilic-nakon-plasmana-u-finale-australian-opena-cudotvorno-od-hercegovca-postao-hrvat/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/01/2018 : 10:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mate Pavić izborio i drugo finale AO u paru sa Dabrowski!

Federer u finalu, predao mu Chung nakon sat vremena i 1:6, 2:5.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 26/01/2018 10:43:02
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2018 : 10:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam mogao gledati, što se to dogodilo da mu je predao, stvarno neka ozljeda ili je u pitanju psiha pošto nije imao nikakve šanse?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/01/2018 : 10:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
žuljevi

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2018 : 11:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Kakav debakl. Žuljevi, ozljeda, medical, pi*ke materine nakon samo pedesetak minuta igre? Yeah, right. E moj Chung, pa ljudi su platili kartu, mogao si to barem privesti kraju.

Nadam se samo da Čilić nije gledao ovo, da nebi slučajno i njemu nešto slično palo opet na pamet ako Kralj i njega krene demolirati. Još jedan fijasko poput lanjskog Wimbledona ne treba tenisu.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2018 : 11:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako ti žuljevi napadnu baš onoga tko igra protiv Federera, da nije neka magija u pitanju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/01/2018 : 12:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Wozniacki osvojila AO!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/01/2018 : 12:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Wozniacki osvojila AO!


Bas sam otisao na wikipediu da pogledam koliko je GS do sada osvojila, s obzirom da znam da je bila prva i uVijek je pri vrhu, kada vidim ovo joj prvi GS.

Edited by - King Warrior on 27/01/2018 12:52:12
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000