forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 HORROR stripovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/01/2014 : 11:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Osim poznatih SBE naslova, koje bi horror stripove preporucili?
Bez obzira da li mange, ameri ili neka druga teritorija.
Vasa iskustva sa ovim zanrom u stripovima.

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/01/2014 : 11:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
I am a Hero

Hideo, sasvim prosjecan Japanac, covjek koji je pun fobija i pomalo izgubljen u privatnom zivotu, glavni je junak ove price.
Prica nije nista novo, ova manga obradjuje najpopularniju temu u svijetu stripa trenutno: Zombije.
Medjutim, ovaj strip odvaja od svega do sada vidjenog, naracija i vizuelna prezentacija su na najvisem nivou.
Radnja ima lagan tok, na pocetku nisam ni sam bio siguran da li je to dobar pravac, ali se ipak ispostavilo da jeste.
Upravo to polagano pripremanje i tok radnje u jos vecoj mjeri pomazu da covjek osjeti napetost koju radnja pruza.
Zaista je tako da covjek osjeti tjeskobu u kasnim vecernjim satima dok cita ovaj strip, ne znam da mi se to desilo sa bilo kojim drugim stripom ikada prije.
Kada se radi o zombi stripovima, ovaj serijal je na samom vrhu, kvalitativno gledano cak i ispred TWD.





Uzumaki 1

Strip koji ima odlicnu reputaciju, ne govorim tu samo o tome sto je bio nominovan za Eisnera, to ionako nije neko mjerilo, vec uopste kada se radi o preporukama horror stripova, ovo ime je uvijek tu negdje prisutno.
Nakon procitane prve knjige ne znam ni sam sta da mislim...
Pocetak je dobar, jedan gradic je opsjednut sipralama, zasto i kako, na odgovore se mora da ceka u narednim knjigama, ako ih uopste bude bilo.
Ima nekoliko finih i jezivih scena na pocetku, ali onda se odjednom ubacuju novi likovi, na taj nacin se u nekoliko navrata presjeca zapoceta prica i sticem utisak kao da se radi o epizodnoj prici u kojoj su glavni likovi uvijek prisutni, ali se centar radnje skrece na druge gostujuce likove, nesto kao u tv serijama poput X-Files.
Jasno je da i u takvoj vrsti naracije postoje dodirne tacke, ali ipak imam osjecaj da bi bolje bilo da je radnja konstantno koncentrisana samo na glavne likove.

Crtez je ok, nista vise od toga. Djelimicno se osjeti mracna atmosfera proizvedena kroz tamno sjencenje, sto dobro odgovara ovoj prici.
Vjerovatno cu uzeti i procitati i ostale dvije knjige, ali nije bas nesto da me posebno privlaci da vidim i nastavak price.
Solidno stivo, malo vise izvikano nego sto je potrebno, ali sve u svemu ok za jednom procitati.

Uzumaki 2

Procitao sam i dvojku.
Poprilicno sam zadovoljan, mnogo bolji utisak je ostavio ovaj drugi broj.

Sada je vec jasan koncept price, tj. raznih prica koje su povezane zajednickom temom i sa dva glavna lika.
Mislim da je upravo to bio najveci problem kod prvog broja, nije se moglo odmah razaznati koji tok ima prica, tako da su likovi i epizode nasumice izredani, otprilike ono sto nisam ocekivao, pa je sve izgledalo pomalo zbunjujuce.

U ovoj knjizi "trudnice" i "momak saljivdzija" su price koje imaju nekoliko dobrih sokerskih scena.
Kako bilo, poslije ove sveske jedva cekam na finalni dio.

Uzumaki trenutno izlazi na srpskom jeziku by Darkwood.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=UZU&What=WL&Publisher=All&ITPublisher=All&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=1




Stitched

Samo ime Garth Ennis je za mene dovoljna dobra referenca da kupim strip.
Tako i u ovom slucaju, uzeo sam TPB sa prvih sedam epizoda ovog serijala, mislio sam ovo mora da bude dobro.
Na naslovnoj je slika zombija, ili barem neceg slicnog, ne bas nesto sto me privlaci u posljenje vrijeme, najvise zbog toga sto je scena zadnjih godina pretrpana ovom vrstom stripa, pa su mi pomalo postali dosadni.
Onda je uslijedio blagi sok, u tekstu stoji da Ennis nije autor ovog stripa, on je snimio kratkometrazni igrani film po kojem je onda Mike Wolfer napisao i nacrtao strip.
Hajde, krenem sa citanjem i mislim mozda ipak bude nesto od svega toga, ipak je strip napravljen po Ennisovom djelu.
Nazalost, to nije bio slucaj, jedva sam presao tih prvih sedam epizoda, strip je skoro pa necitljiv.
Radnja se odvija u brdima Afganistana gdje hrabri, posteni i cool americki i engleski vojnici vode borbu protiv terorista, za dobrobit svijeta, mir i ljubav.
Odjednom ih napadaju cudna bica, zasivenih ociju, usta i svih ostalih tjelesnih otvora.
Radi se o nekoj vrsti zombija kojima rukovode ljudi obuceni u burke na taj nacin sto masu praznim konzervama od pasulja, natrpanim kamenjem i zavezanim za lanac (ozbiljan sam).
Sada da vam ne pricam mnogo o radnji, inace cu morati da se prisjetim sveg tog jada kojeg sam sa velikom mucninom prcitao, uglavnom radi se o horror stripu najlosije vrste.
Dijalozi plitki, radnja ne daj boze, glavni likovi toliko odvratni da sam jedva cekao da ih raskomadaju cudovista.
Ma sve inekako, ali mi je krivo sto sam nasjeo na Ennisovo ime na stripu, jer ovo nije nista drugo do obicna prevara.
On u stvari nema nikakve veze sa samim stripom, kao sto sam vec objasnio, ali je ocigledno dozvolio da se zloupotrijebi njegovo ime da bi se doslo do vise novca.








Nakon procitanih 20 trejdova serije The Walking Dead, moram priznati da sam se vec neko vrijeme smorio od ove price.
Na pocetku je to bio zaista fenomenalan serijal, nesto novo i sve super, ali onda s vremenom sve je postalo jednolicno, svaki trejd se u sustini ponavlja. Uglavnom sve ide na isti kalup: 
Samosazaljenje, ispovijedanje, samospoznaja u toku trejda i onda okrsaj sa mrtvacima i obavezno na kraju jedan clan grupe izgubi glavu. I tako iz trejda u trejd, patetika ubija.
Mislim da je jednostavno previse, pogotovo ako covjek procita 90 i kusur epizoda, sve se jednostavno ponavlja i postaje dosadno.
Na samom pocetku je bilo pomalo sokantno kada neki od likova izgubi glavu, sada je to vise manje ocekivano, tako da me nece iznenaditi niti nesto pogoditi ukoliko, kao sto je najavljeno, Carl umre. 
Problem je sto ne vidim izlaz iz ovog zatvorenog kruga u kojem se nasao Kirkman.
On je nedavno izjavio da ima u glavi vec razvitak radnje do broja 200, pa to nije ni tesko, samo neka vrti isti scenario cijelo vrijeme.
Jasno je da nece odustati od svoje ideje sve dok bude dovoljno ljudi koji ce kupovati ovaj serijal.
Nesto novo u seriji bi bilo dobro, nesto osvjezavajuce. 
Sta ja znam, uzeti mozda neki drugi pravac, pri tome ne mislim na nove likove sa istom pricom, vec jednostavno drugaciji nacin naracije, nesto sto bi osvjezilo samu pricu i probudilo opet davno preminulu zelju da se sa nestrpljenjem uzme novi trejd u ruke.
Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 26/01/2014 : 11:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote


ovog sam se prvo sjetio...
takodjer sam vidio zanimljivih stripova autora ben templesmith.

isto tako me zanima planira li markos izdavati šta od tematike u ovom topiku,

btw, novi sam ovdje i puno pohvala forumu

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 26/01/2014 : 12:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Nakon procitanih 20 trejdova serije The Walking Dead, moram priznati da sam se vec neko vrijeme smorio od ove price.


Isti slučaj kao i kod mene.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 26/01/2014 : 13:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Evo još jednog fana ovog žanra...

Nažalost osim ovoga što ste u topiku već naveli ne mogu reći da sam čitao drugih horror stripova (do sada: TWD i Uzumaki).

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 26/01/2014 : 14:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Stitched volume 1 je pisan od Garth Ennisa,ne Wolfera. Dijalozi i likovi nisu plitki,radi se o klasičnom Garth Ennisu.
Drugi trejd preuzima Mike Wolfer i to je baš loše.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/01/2014 : 14:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Evo još jednog fana ovog žanra...

Nažalost osim ovoga što ste u topiku već naveli ne mogu reći da sam čitao drugih horror stripova (do sada: TWD i Uzumaki).



isti sam ti takav

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/01/2014 : 14:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miro81



ovog sam se prvo sjetio...
takodjer sam vidio zanimljivih stripova autora ben templesmith.

isto tako me zanima planira li markos izdavati šta od tematike u ovom topiku,

btw, novi sam ovdje i puno pohvala forumu



@ miro81 dobrodosao

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Djomba
Starting Member

2 Posts

Member since 10/08/2012

Posted - 26/01/2014 : 14:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djomba a Private Message  Reply with Quote
Ja sam čitao samo prvi Uzumaki (pre nekoliko godina), bio mi je dobar, ali nisam još stigao nabaviti ostalo.

Inače, od Junji Ita sam čitao još ono o hodečim ribama (2 toma) i The Museum of Terror Vols 1-3. Prva dva toma zauzimajo priče o Tomie, djevojki u koju se muškarci ludo zaljube i na kraju polude i ubiju je, ali ona ne može umrijeti. Ima tu nekoliko stvarno dobrih priča. A treči tom Museuma so pojedinačne epizode i tu Ito stvarno pokazuje svoju imaginaciju. Ima svega i svačega, stvarno originalno.

Walkin Dead meni još nisu totalno dojadili, ali tek sam stigao do broja 16 (TP). Baš me intrigira ovaj rat koji če izbiti. Inače likovi u tom serijalu mi nisu najsimpatičniji, nekako previše američki (family values i to sranje).

Zanimiljiv horor je i onaj srbski strip pravljen po knjigi - Konstantinovo raskršće (Stoiljković/Paunović). Pročitao sam prvi dio i nije loše.

Pre neko vrijeme sam kupio THE HORROR THE HORROR! To su američki stripovi iz 50-ih, pre nego jih je uništio The Comics Code. Na žalost ima u toj knjizi previše teksta i naslovnica i premalo stripova. Inače uz knjigu dobiva se DVD jednog anti-horor-stripovi dokumentarca, u kojem jedan pravi "fifties true american man" pljuje o ovom žanru.

Jedan najboljih Manga horora mi je VELVETEEN & MANDALA od Jira Matsumota (na engleskom Vertical, 2011). To je totalno bizarna priča o dviju tinejdžerke koje se na rubu Tokia bore protiv zombija. Ima tu svega - seks, nasilje, humor, nema da nema.

evo, toliko o tome
pozdrav svima
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/01/2014 : 15:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

Stitched volume 1 je pisan od Garth Ennisa,ne Wolfera. Dijalozi i likovi nisu plitki,radi se o klasičnom Garth Ennisu.
Drugi trejd preuzima Mike Wolfer i to je baš loše.


Ennis je napisao kratku pricu po kojoj je snimio istoimeni kratkometrazni film.
Kada je trebao da nastane strip, Ennis je prepustio posao Wolferu koji je obavio posao sa tekstom i crtezom. Saradjivao je zajedno sa njim na pocetku price, poslije je Wolfer razvio radnju po svom pravcu.
Dijalozi i likovi su plitki, sve drugo do klasicni Ennis.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/01/2014 : 17:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Svi hvale Junjiov Uzumaki, ali ja baš i nisam ostao previše...prestrašen.
Od Junjia mi je puno bolji Tomie.








Ovo iznad Fisherovo djelo planiram pročitat, iako smatram da je ovdje bila više riječ o dizanju medijske prašine, nego što strip zaista vrijedi.

I da, vjerovat ću Kingu na riječ i čeknut Uzumaki 2

Edit: Ne znam dal su u naslovu namjerno ili nehotice krivo napisali ime ovog serial killera?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 26/01/2014 17:36:17
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/01/2014 : 18:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro




Ovo iznad Fisherovo djelo planiram pročitat, iako smatram da je ovdje bila više riječ o dizanju medijske prašine, nego što strip zaista vrijedi.

I da, vjerovat ću Kingu na riječ i čeknut Uzumaki 2

Edit: Ne znam dal su u naslovu namjerno ili nehotice krivo napisali ime ovog serial killera?


paro, ako hoćeš dobar strip o Jeffreyju Dahmeru, pročitaj Derfov autobiografski My Friend Dahmer. Derf i Dahmer su se družili i zajedno provodili školske dane, tako da strip daje jedan jako dobar uvid u Dahmerovu psihu.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 26/01/2014 : 18:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Severed
http://www.stripovi.com/recenzije/severed-svrd-img-1-severed/1599/



Vrlodobro štivo, ma da sam očekiva nešto više.

Locke & Key
Jedini serijal u kojem sam uživa čitajući, ni na trenutak mi nije bilo dosadno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18378 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/01/2014 : 19:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ČIKO HORROR!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/01/2014 : 20:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ČIKO HORROR!


telleru kralj si

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/01/2014 : 20:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čiko je horor za sebe.
Al to je neki drugi topik.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 26/01/2014 : 21:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
U prvoj polovici 80-ih godina prošlog stoljeća, izlazila je u izdanju Dječjih novina iz Gornjeg Milanovca, strip revija Horror, ukupno 35 brojeva, kao posebno izdanje Eks-almanaha.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/01/2014 : 21:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Od nedavno Darkwoodu hvala lako nabavljivo.
I meni jako dobro.



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/01/2014 : 21:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

paro, ako hoćeš dobar strip o Jeffreyju Dahmeru, pročitaj Derfov autobiografski My Friend Dahmer. Derf i Dahmer su se družili i zajedno provodili školske dane, tako da strip daje jedan jako dobar uvid u Dahmerovu psihu.




Hvala Bushido
Čekirat ću ga kad uhvatim vremena.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/01/2014 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Inače, kao klincu i tinejdžeru sinonim za horor-stripove mi je bilo ovo. Tada mi je bilo jako zabavno i dobro, i dovoljno jezivo, a vjerujem da mi ni danas ne bi bilo loše. Mislim da su i tu objavljeni neki Wrightsonovi stripovi:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2326 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 27/01/2014 : 05:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

U prvoj polovici 80-ih godina prošlog stoljeća, izlazila je u izdanju Dječjih novina iz Gornjeg Milanovca, strip revija Horror, ukupno 35 brojeva, kao posebno izdanje Eks-almanaha.



Istina, i u jednoj od revija nalazila se Muzika Eriha Zahna, koja me je oduvala; može li mi itko pomoći o kojem se broju Horrora radi?

Fala unaprid.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/01/2014 : 10:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovdje su svi brojevi, pa ti možda pomogne:


http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=&What=HR&Publisher=HORROR&ITPublisher=HORROR&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=50&PageCount=1


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kra-kra
New Member



Slovenia
106 Posts

Member since 20/09/2004

Posted - 27/01/2014 : 14:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kra-kra a Private Message  Reply with Quote
Crossed, Cemetery Blues (Image), Fell, North 40, ...

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books ... and now there's only time to say ... THANK YOU GOD! LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2326 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 28/01/2014 : 04:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovdje su svi brojevi, pa ti možda pomogne:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=&What=HR&Publisher=HORROR&ITPublisher=HORROR&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=50&PageCount=1



Da, pomoglo je; fala. No, vidim kako nema nikakvih dodatnih informacija na popisu, bar što se ovog broja tiče.

Konkretno: u ovom #24 izdanju Eks Horrora nalaze se priče:
Nevidljivi čovek
Čovek koji je prizivao vukodlaka
Ne kopaj mi grob
Muzika Eriha Zana

Bi li neko bio voljan da popuni praznine u bazi?

Ja ću se, sa druge strane, potruditi da popišem objavljene radove, koji su mi dostupni.

Piši propalo!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4845 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/10/2014 : 13:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
U tekućem mjesecu gledam samo horror filmove i čitam horror stripove. Dopuštene su sve fuzije (horror komedije, horror-sf, horror-drame itd.). Pa sam tako pročitao prvu knjigu Čudovišta iz močvare, Ivanpiire, malo Dylan Doga od Libellusa i još nešto čega se sada ne mogu sjetiti.

Upravo čitam 30 dana noći: Povratak u Barrow i moram reći da je za sada puno bolji od drugog nastavka, nema do snijega, leda i izolacije...

Ima još netko neku preporuku za dobar horror strip izdan kod nas?
Go to Top of Page

Boston Jack
stripovi.com suradnik



166 Posts

Member since 26/05/2010

Posted - 28/10/2014 : 13:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Boston Jack a Private Message  Reply with Quote
Preporučio bih Omnibus od Chaboutea od Fibre. Sadrži više priča, od kojih su neke rađene u duhu gotičkog horora, jaka atmosfera, mistika, noć itd. Meni najjezovitija priča iz Omnibusa, i ujedno najbolja je Zvijer.

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=10&TitleID=194

A šta se tiče horora u npr. Zagoru, tu mi je upečatljiva priča Strah na visokoj sierri, isto kvalitetna gotička priča.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000