forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije temeljene na stripovima!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/11/2017 : 20:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Ajde super onda, nadam se da je uzbuna lazna. Pricekat cu ipak da malo odmaknete pa da cujem krajnji forumaski sud. Nedavno sam poceo gledat dvije serije paralelno, za sada jako dobro, ali vidjet cemo kako ce zavrsit pa jel se isplati preporuciti ili ne. Onda idemo dalje, previse je toga na cekanju.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2017 : 21:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
odgledao drugu sezonu preachera
bolja mi je od prve
možda zato što sam se već navikao da je to u dobrom dijelu različito od stripa, pa me to smeta manje nego prije
u biti, više me ne smeta nimalo, a i čuvaju tu nit iz stripa
u drugoj sezoni imamo herr starra koji je odličan, a i pojavljuje se (iako ne glavom) i preacherova baba
mislim da su pogriješili što ju u finalu nisu pokazali
jedino što mi kvari dojam su događaji oko arsefacea u paklu, cijeli taj prikaz pakla, hitler.... nikako mi se tako nešto ne uklapa, naivno je to napravljeno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/11/2017 : 16:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao 6 epizoda Punishera.
Još uvijek odlično.
Zasad mi je najbliže prvoj sezoni Daredevila i ima potencijal biti druga najbolja Netflix Marvel sezona.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/11/2017 : 18:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Punisher je ludilo, slažem se. Billy Russo pogotovo. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/12/2017 : 21:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=K60kfc-k-8g

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/12/2017 : 23:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 10/12/2017 : 01:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Punisher je ludilo, slažem se. Billy Russo pogotovo. ;)



Da, prilično dobar reboot priče, isplati se pogledati.

Naravno, gun control lik je je morao biti pizda jer, bože dragi, oružje im mogu uzeti samo iz mrtvih hladnih ruku

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/12/2017 : 15:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Punisher obnovljen za drugu sezonu.
Bio sam zabrinut kad se nešto pričalo da bi Disney povukao Marvel s Netflixa, no srećom još nije.
Iako, i Iron Fist će dobiti drugu sezonu (kako, zašto).
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/12/2017 : 16:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ovaj film bi sad vjerojatno bio klasik da se dogodio


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 07/02/2018 : 08:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za znalce sto se Netflixova Marvela tice: citam znaci da u ozujku pustaju drugu sezonu Jessice Jones, nakon toga i drugu sezonu Luke Kavezica, da se snimaju treca sezona Nebojse i druga Celicne Pesti, druga sezona Punishera da je in development.

E sad, zanima me jel zna netko kaj je sa Shang Chijem jer se suskalo vec kad je prvi Iron Fist isao da bi mogao posluziti kao poligon za Shang Chija, slicno kao Daredevil za Punishera. Jel se pojavio uopce Shang Chi u Iron Fistu (shame on me jer jos nisam stigao pogledati Iron Fista, a recenzije me bas ne ohrabruju). Thx!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/02/2018 : 16:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Pitanje za znalce sto se Netflixova Marvela tice: citam znaci da u ozujku pustaju drugu sezonu Jessice Jones, nakon toga i drugu sezonu Luke Kavezica, da se snimaju treca sezona Nebojse i druga Celicne Pesti, druga sezona Punishera da je in development.

E sad, zanima me jel zna netko kaj je sa Shang Chijem jer se suskalo vec kad je prvi Iron Fist isao da bi mogao posluziti kao poligon za Shang Chija, slicno kao Daredevil za Punishera. Jel se pojavio uopce Shang Chi u Iron Fistu (shame on me jer jos nisam stigao pogledati Iron Fista, a recenzije me bas ne ohrabruju). Thx!


Ne, Shang-Chi se nije pojavio u seriji Iron Fist. Bile su neke glasine da bi se trebao pojaviti, ali pokazale su se lažnima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/02/2018 : 17:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/02/2018 : 17:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Niti Iron Fist se nije pojavio u seriji Iron Fist.
Samo korporativne gluposti, malo onog The Handa (ali lošijeg nego u Daredevilu) i gotovo ništa od mitologije i Kun Luna.


Nadam se da će barem Jessica Jones kvalitetom ostati na razini na kojoj su bile prve Marvelove serije (iako je Punisher čak nadmašio tu razinu, no strah me da je on iznimka).
No trailer za drugu sezonu djeluje solidno.

Edited by - Windwalker on 07/02/2018 17:42:10
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/02/2018 : 17:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Al ono kaj me ljuti kod tih Netflix serija je kaj ne žele obući vražji kostim.

Ok za Jessicu, nju boli ono kaj ima za sve.

Ali Iron Fist treba imat kostim i znat se tući.
A nadam se da će i Trish kad tad, jer u stripovima je ona neki Catwoman ripoff.

Ovako Daredevil ispada smiješan sam među njima.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 07/02/2018 : 18:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Hvala Bushido i Windwalker! Nadam se da ce se Shang Chi isto posto-poto realizirati kao Netflixova serija. Trazio sam po netu, ali kao sto kaze Bushido, utihnulo sve. Steta. Bas citam/listam prvi omnibus.

A meni evo je bas taj detalj s kostimima, odnosno nedostatkom istih, ono kaj mi je super s tim serijama (osim kaj je vecina kvalitetna). Nekak mi manjak kostima daje svemu realisticniji stih, naglasava da poanta superjunaka nije iskljucivo u kostimu.

Od narednih Marvelovih serija uskoro nas ocekuju Cloak & Dagger i New Warriors, a nasao sam i da se razmatra Damage Control.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/02/2018 : 19:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sve te teenagerske odsad zanemarujem, zbog užasa koji su Runaways na kraju ispali.

Netflix i Agents of S.H.I.E.L.D. Više mi ne treba.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/02/2018 : 21:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ima li vesti o, mogucem, nastavku Agent Carter?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/02/2018 : 21:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam, otkazana.

Dobro me podsjeti, moram odgledati drugu sezonu.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/02/2018 : 18:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
A, serija je sjajna. Steta.
Druga sezona, je, mozda, za nijansu slabija od prve, ali posleratni L.A. daje strasan smek.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 09/02/2018 : 10:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Nema vise Carterice... A sad ce se windwalker sablazniti, ali evo meni nakon vise-manje polovice odgledanog Iron Fist uopce nije bas tolko los. Mozda zato sto svi govore da je krs pa su mi ocekivanja bila na vrlo niskoj razini, ali mene ovo sve do sada jako podsjeca na znj borilacke filmove osamdesetih, tipa Cynthia Rothrock. Tako da mi je serija za sada simpaticna, ali bespotrebna.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/03/2018 : 17:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nakon one iznenađujuće brutalnosti u pretprošloj epizodi Agents of S.H.I.E.L.D. , dobili smo jubilarnu, 100. epizodu.
I bome je bilo emocionalno, baš epizoda za vjerne fanove.
Jedino sam se nadao da će prikazati i jednog drugog starog lika, no nažalost ništa.

Drago mi je da je serija doživjela taj broj, jer usprkos svom trudu i kvaliteti koju nastavlja iz sezone u sezonu, stalno je na rubu ukidanja.
Nadam se još kojoj sezoni, ali čak i ako je ovo zadnja, mislim da će ovih sljedećih deset epizoda i finale biti vrlo zadovoljavajući.




Krenula je nova sezona Jessica Jones.
Pogledao 4 epizode i zasad sam zadovoljan.
Kvaliteta je zadržana.
Istina, fali određeni lik, ali nova misterija je zanimljiva i ostali likovi dobro nose seriju, pogotovo Jessica, koja mi je čak i najkarizmatičnija od četiri Defendersa.
Te Netflix serije su posrnule Iron Fistom i Defendersima, no onda ih je Punisher vratio na pravi put, a Jessica to nastavlja.
A sad jedva čekam nastaviti sezonu.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/05/2018 : 16:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/06/2018 : 10:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Prve reakcije za drugu sezonu Luke Kavezica: bolja je od prve sezone!

http://www.denofgeek.com/uk/tv/luke-cage/58474/luke-cage-season-2-spoiler-free-review
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/06/2018 : 12:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bumo vidli.
Ali veselim se nastavku serije.
Sutra navečer počinjem, pa cijeli vikend imam kaj za gledati.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/06/2018 : 13:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Vidjet cemo Ja od sutra na godisnji i na digitalnu i TV-pauzu pa onda nakon kaj se vratim ide i Cage na red.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000