forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije temeljene na stripovima!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 11/09/2019 : 16:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Prilično dobar početak sezone Titansa. Malo je bezvezno kako su riješili glavnog negativca. Penthouse stožer izgleda odlično. Jedini minus mi je Bruce Wayne i njegova patnja sa američkim akcentom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/09/2019 : 18:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
preacher ide dalje opičeno do daske
humperdoo, pravi isus u pregovorima s hitlerom, frankie toscani krema, 'eskalacija' sukobom novozelanđana i australaca .....
u biti, sve te promjene koje su oni napravili i sve nove fore koje su smislili meni uopće ne smetaju, nego naprotiv, dobro mi je to
jer do sada ničim nisu bitno odstupili od stripa
samo da dobro završe i ne sumnjam da će serija postati kultna

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/09/2019 : 19:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker



No puno bi radije da je Daredevil dobio 5-6 sezona, a ovi ostali po jednu, ili čak da uopće nisu bili (npr. Iron Fist).



Apsolutno se slazem!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/09/2019 : 19:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Prilično dobar početak sezone Titansa. Malo je bezvezno kako su riješili glavnog negativca. Penthouse stožer izgleda odlično. Jedini minus mi je Bruce Wayne i njegova patnja sa američkim akcentom.



Meni je bezvezan početak.
S jedne strane je to trebao biti kraj prošle sezone, jer su do toga gradili, no onda to ovako bezveze ubace na početak druge i ubrzaju samo da završe to poglavlje.

I prejednostavno i prebrzo su negativca riješili, samo da čim prije ubace onog drugog, poznatijeg.
Tako da je ovaj ispao bezvezna sprdačina.

A vidim da će ubaciti i hrpu novih likova kroz sezonu, što mi se čini previše.

A ser Jorah... nope!
Baš loš naglasak. Šteta.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 12/09/2019 : 16:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ima li igdje na čitavom internetu domaćih titlova za The Boys?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/09/2019 : 17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da nema, iznenađen sam što niko ne prevodi. Morati ćemo se strpiti čini mi se...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/09/2019 : 18:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ili naučiti engleski...
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 12/09/2019 : 20:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ma poznajem engleski na C1 nivou ali jednostavno sam navikao gledati serije sa titlom. Obično te popularne i hvaljene serije brzo prevedu ali ovu nikako.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/09/2019 : 17:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Ma poznajem engleski na C1 nivou ali jednostavno sam navikao gledati serije sa titlom. Obično te popularne i hvaljene serije brzo prevedu ali ovu nikako.



Pa zašto onda ne gledaš s engleskim titlovima? Tako ja radim.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/09/2019 : 18:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Moga bi ja gledati bez ikakvih titlova (hrvatskih i engleskih), ali mi nije gušt. Tako da nema potrebe za zajedljivim komentarima kao što je onaj gore.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 14/09/2019 : 09:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Jednostavno stvar navike
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 20/09/2019 : 07:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
@mpavin i ostali koji čekaju - izašli su titlovi za 1. epizodu The Boys
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 22/09/2019 : 12:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Nakon pogledane prve epizode nisam mogao izdržati pa sam odgledao odjednom sve epizode. Jebote, pa ovo je fantastično. Scenario je negdje malo predvidljiv ali ostaje jedna od najboljih superhero serija koje sam gledao.

I ne zaboravimo scenu svih scena

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/09/2019 : 22:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
sviđa mi se kako je preacher završio
to je to
neka se slegne, pa ću u neko zimsko doba otpočetka

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 09/10/2019 : 11:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Šta je bilo čistunci, ne sviđa vam se Batowman pa ne komentarišete? Meni je pilot sasvim OK, nije u rangu prvih sezona Arrowa, ali mi je bolje od Flasha, Supergirl i LoT.

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/10/2019 : 11:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Eh, mislim da sam s CW serijama završio.
Toliko su me izmorile dok sam još pratio,
da više nemam volje ni baciti pogled -
taman da je i najbolja serija ikad.

Gledajući nešto unazad, tko bi rekao
da će ikada doći trenutak u kojem
ima toliko stripovskih serija/filmova
da mi se ne da sve gledati

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 09/10/2019 11:12:49
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/10/2019 : 18:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni Batwoman po traileru djeluje užasno.
I CW arrowverse serija je pa je odmah na listi meni negledljivih serija.
I glumica mi je iritantna.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/10/2019 : 18:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja san od Arrowversea odusta davno. Nije to za mene. Ko gušta, lipo za njega. Prve 2 sezone Arrowa i prva Flasha i to je to.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/10/2019 : 16:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Pogledao jucer Batwoman i ne znam sto reci osim
da je ocjena s IMDb od 3.1 pretjerana za ovu hrpu dreka.
Cak sam nekako progurao Arrow i Flasha, pogledat cu i
zavrsne sezone (ni sam ne znam zasto) ali ovo
je previse cak i za mene.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 12/10/2019 : 18:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Titans nastavljaju sa odličnim epizodama

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/10/2019 : 21:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ova je najbolja dosad.

Ali serija je i dalje mixed bag, no ipak teži k dobrome više nego lošemu.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 14/10/2019 : 18:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
CW serije sam prestao odavno pratiti. Mada cu gledati taj veliki crossover Crisis on infinite earths. Brandon Routh kao Superman, Tom Welling kao Superman, Kevin Conroy kao stari Bruce Wayne, Burt Ward kao stari Robin, ona riba iz Birds of Prey sto se sad ne mogu sjetiti imena i svi iz Arrowersa. Da bude najveci trash moram gledati.

Btw DC je ponovo pokrenuo glasanje za sudbinu Jason Todd-a. Ima link da li ce umrijeti u Titansima ili ne.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/10/2019 : 20:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 14/10/2019 : 20:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.



Pa kao sto rekoh ne pratim ni ja, kontam da nece trebati neko veliko predznanje, isto kao sto radim sa stripovima a nisam procitao 3000 prethodnih brojeva.

Todd za sada ide na tome da ce biti ubijen ali kao i prosli put blizu su glasovi.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/10/2019 : 20:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by Windwalker

Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.



Pa kao sto rekoh ne pratim ni ja, kontam da nece trebati neko veliko predznanje, isto kao sto radim sa stripovima a nisam procitao 3000 prethodnih brojeva.

Todd za sada ide na tome da ce biti ubijen ali kao i prosli put blizu su glasovi.



Tako i ja razmišljam. Arrowverse se ionako gleda prazne glave (bez uvrede iskrenim fanovima), tako da se neću ni zamarat eventualnim konfuzijama ako bacin pogled na Wellinga i ekipu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000