forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Hitman 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/03/2020 : 19:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se da sam prije 6! godina pokušao čitati Hitmana i nije išlo dalje od druge priče.
Jučer pokušao opet i prvu knjigu požderao gotovo u jednom danu. Uopće mi nije jasno kako mi se ovo nije svidjelo na prvu :DD

Urnebes, totalni urnebes od stripa, fenomenalno! Po meni možda i najbolji Ennis kojeg sam čitao. Barem što se tiče fun factora.
U Preacheru me smeta povremeno pretjerivanje i glupave psovke a Punisher iako je uspješniji po svim parametrima ipak nije toliko zabavan kao Hitman.
Scenarij nevjerojatno razigran a zbog dijaloga sam se povremeno jednostavno morao nasmijati na glas.
Jedini je minus crtež ali to je manje bitno

Prva knjiga 9/10, sada jedva čekam uhvatiti se i ostalih.

p.s.: želim još Etrigana u bilokojem obliku na našem tržištu. Bob je obavio sjajan posao! :)

Bok, kako si.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/03/2020 : 20:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo ima i recenzija!


quote:
Originally posted by DeeCay

Pokolj u Arkhamu
HIT FB 1 | 328 str.
by DeeDee

Hitman je Ennisovo čedo othranjeno u relativno produktivnom stripovskom razdoblju, nakon Hellblazera i usred Preachera, a prati plaćeničke pustolovine Tommyja Monaghana odnosno – Ubojice! Sprdanje na superherojski žanr, crni humor, grafičko nasilje i koketiranje sa svim elementima jeftinih akcijskih filmova temeljne su karakteristike ovog serijala…




Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/03/2020 : 10:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni je Hitman jedan od naj amera, humor vrhunski.
Čudno da se ni ovo još nije rasprodalo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/03/2020 : 10:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
Po meni možda i najbolji Ennis kojeg sam čitao. Barem što se tiče fun factora.
U Preacheru me smeta povremeno pretjerivanje i glupave psovke a Punisher iako je uspješniji po svim parametrima ipak nije toliko zabavan kao Hitman.
Scenarij nevjerojatno razigran a zbog dijaloga sam se povremeno jednostavno morao nasmijati na glas.



To su i moji utisci. Pure fun.

A sa svakom slijedećom knjigom mi je sve bolji.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2020 : 22:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja imam prve 4 knjige, jos 5. nikako da nabavim. Procitane prve dve jos kad je objavljeno, sjajan strip, da ne kazem vrhunski. Kad nabavim peticu, a nadam se da ce to biti uskoro ide citanje ispocetka od keca.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 31/01/2021 : 11:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Evo baš pročitao prvu knjigu i hm... skoro sam odustao još u prvoj priči, na kraju sam na sreću odustao samo od prve priče al ne i od knjige jer su ostale od ulaska Batmana na dalje odlične. Veselim se nastavcima. Zanimljiviji mi je od Punishera.

Edited by - Chui on 31/01/2021 11:10:00
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/02/2021 : 11:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

Evo baš pročitao prvu knjigu i hm... skoro sam odustao još u prvoj priči, na kraju sam na sreću odustao samo od prve priče al ne i od knjige jer su ostale od ulaska Batmana na dalje odlične. Veselim se nastavcima. Zanimljiviji mi je od Punishera.



e pa napisah ja da se pazi dobro kod tih prvih 80 strana koje su odvratne. ne znam sto nisu ponovo napisali taj uvod, bas kvari ugodjaj
inace i meni je hitman bolji od punishera
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 01/02/2021 : 12:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Chui

Evo baš pročitao prvu knjigu i hm... skoro sam odustao još u prvoj priči, na kraju sam na sreću odustao samo od prve priče al ne i od knjige jer su ostale od ulaska Batmana na dalje odlične. Veselim se nastavcima. Zanimljiviji mi je od Punishera.



e pa napisah ja da se pazi dobro kod tih prvih 80 strana koje su odvratne. ne znam sto nisu ponovo napisali taj uvod, bas kvari ugodjaj
inace i meni je hitman bolji od punishera



slažem se a Ennisov Punisher je postavljen da bude "ozbiljniji" Marvelov uradak, pa mi se čini da je time dobrim dijelom zakinut za sve što Ennis može dati. Ok ima smisla da Punsher bude ozbiljniji, iz Marvelovog konteksta je to super, Ennis može puno više od toga što je pokazao i u Preacheru.

A evo uspio savladati i tu prvu epizodu, i ono... kao da se radi o drugom stripu. Čak je lik Pat totalno drugačiji na početku, al se priča nadovezuje jedna na drugu.

Edited by - Chui on 02/02/2021 13:05:15
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 02/02/2021 : 18:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Hitman je stripčina!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 08/02/2021 : 08:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Chui

Evo baš pročitao prvu knjigu i hm... skoro sam odustao još u prvoj priči, na kraju sam na sreću odustao samo od prve priče al ne i od knjige jer su ostale od ulaska Batmana na dalje odlične. Veselim se nastavcima. Zanimljiviji mi je od Punishera.



e pa napisah ja da se pazi dobro kod tih prvih 80 strana koje su odvratne. ne znam sto nisu ponovo napisali taj uvod, bas kvari ugodjaj
inace i meni je hitman bolji od punishera



Osim tog početka meni osobno je odbojan dio sa irskim nasljeđem, sve ostalo je dobra i opičena zabava.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/02/2021 : 11:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir
Osim tog početka meni osobno je odbojan dio sa irskim nasljeđem, sve ostalo je dobra i opičena zabava.



o i mene to mnogo nervira, al i pored toga mi je bolji od punishera
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 08/02/2021 : 12:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
To nema dileme, puno je bolji, svaki put kad ga čitam imam taj cer na licu kod određenih dijelova. Zato mi irski dio nije ni odgovorio jer je dao skroz drugačiji ton stripu.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



924 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 15/01/2022 : 17:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitao i drugu knjigu, prva priča mi je odlična čista petica, druga sa onim zoološkim nije baš neka sreća jedva prolazna ocjena, treća koja zauzima najviše stranica je nešto isforsirana u akciji i humoru al nije loša, eto zbog catwoman zaslužuje ipak vrlo dobar. Dvije kraće priče nakon te su vrlo simpatične, Mr. Burns i Waylon Smithers su pravi bingo u zadnjoj sa radioaktivnim djedom mrazom. Bivša policajka Tiegel mi je super lik, jedna od najdražih ženskih strip junakinja. Krenuo na treću knjigu i ova prva priča sa S.A.S.om mi je super sjela, spika je ozbiljnija al baš je dobro sjela nakon nekih prilično isforsiranih duhovitosti kao npr. onih osam sekretara koji zapravo uopće nisu duhoviti koliko se god trudili biti. Gajba je tu bio sasvim dovoljan.

Edited by - Chui on 15/01/2022 17:50:51
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000