forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Oživimo neke spljoštene komarce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/03/2014 : 22:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Jedna od boljih Zagorovih epizoda mi je bila ona priča o Sedam zlatnih gradova, mislim da se zvala Tajna Anasaza. Ne znam je li "komarac", ali se spominje vrlo rijetko. A upravo tu se prvi put Zagorov univerzum stapa s onim Martija Misterije :)



Sedam gradova Cibole ili Tajna Anasaza, odlicna epizoda koja vrlo dobro kotira u tom dijelu sage o Zagoru, a i uopce... Vjerojatno bi bila jos i vise spominjana da ju nije crtao Chiarolla, jbg, tako ti je to.



Chiarollu baš ne volim kao crtača, ali ta epizoda mu je jedan od boljih radova.
Sjetio sam se i jedne epizode Dylana, Vidio sam kako umireš, zanimljiva priča sa hladnim, ali odgovarajućim Roijevim crtežom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/03/2014 : 09:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali posjeduje određenu grubost, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.


To je ujedno i najbolji D'Arcangelov rad, nakon toga mu je crtež za dvi klase gori. I slažem se, odlična je epizoda.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2014 : 09:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali posjeduje određenu grubost, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.


To je ujedno i najbolji D'Arcangelov rad, nakon toga mu je crtež za dvi klase gori. I slažem se, odlična je epizoda.


Ne bih se slozio. Mislim da je on sa svakim novim radom sve bolji i bolji. Vrhunac je imao u almanahu "U oluji". Tu je odradio zaista dobar posao.

Edited by - King Warrior on 02/03/2014 09:16:52
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/03/2014 : 10:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ne znan, u novijim radovima mu likovi djeluju nekako premršavo. I ipak mi je puno bolja atmosfera u Strahu na visokoj Sierri nego od one u U oluji.
Jedino što mi fali u tom stripu je još jedna stranica na kraju, jer ona zadnja sličica kad sve odleti kvragu i piše kraj epizode mi je nekako neuobičajena za Bonelli.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/03/2014 : 15:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Dodajem i Tex "Moriscov povratak" (Ludens 84/85).
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000