forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi, roditelji i deca...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 25/02/2014 : 22:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za vas kolege forumaši koji ste ostvareni kao roditelji:

Stidite li se iskreno što nemilice trošite novac na stripove svesno zakidajući vašoj deci na možda kvalitetnijoj i zdravoj ishrani ili na nekim drugim zadovoljstvima ?

Pitanje za vas koji ste još uvek deca i koje izdržavaju roditelji:

Stidite li se ponekad iskreno kada nemilice trošite novac na stripove koji vaši roditelji teškom mukom zarađuju ne štedeći svoje zdravlje ?

Molim iskrene odgovore ...

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 25/02/2014 : 22:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikad ni kune od roditelja potrošio na stripove.
Zadnje 4 godine sam radio, i od djela tog novca kupovao i stripove.
Trenutno ne radim no imam još nešto ušteđenih novaca koji su namjenjeni baš za stripove, kad to potrošim pauziram sa kupovinom...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/02/2014 : 22:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Više od mjesec dana sam bio nezaposlen i razmišljao sam da prestanem da kupujem stripove. Svakako ih sve manje čitam. Da me izdržavaju roditelji, vjerovatno bih i prestao.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 25/02/2014 : 22:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil



Pitanje za vas koji ste još uvek deca i koje izdržavaju roditelji:

Stidite li se ponekad iskreno kada nemilice trošite novac na stripove koji vaši roditelji teškom mukom zarađuju ne štedeći svoje zdravlje ?

Molim iskrene odgovore ...


Nije da nemilice trošim novac na stripove jer ga baš i nemam puno. Pažljivo se troši svaka kuna. Nađe se nešto i za stripove, ali nažalost nisu stripovi jedini novčani izdatci.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/02/2014 : 00:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Imam 2 sina: Iliju (2 god. i 7 meseci) i Tadiju (2 meseca).
Nikada ne bih zakinuo deci ništa, ni zbog čega, a posebno ne zbog stripova.
Porodica (dečaci i supruga) su mi na 1. mestu, naravno.
Na stripove dajem dosta novca, ali onog koji pretekne posle svega.
Nekad je to manje, nekad više, sve zavisi od posla.
U principu se trudim da radim više, spavam manje, štedim više, pravim planove.
Stripovi su moj hobi (ne jedini), ali je porodica svetinja.
Ukratko, ne stidim se...

Carpe diem
Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 26/02/2014 : 08:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno djeci ne bih ništa zakinuo zarad sopstvenog zadovoljstva, bili to stripovi ili nešto drugo. Sve što potrošim "na sebe" je od nekog viška novca koji ne ulazi u redovan budžet domaćinstva. Ako bi bio samo primisao da će neko od članova porodice biti zakinut jer se treba trošiti na neko moje zadovoljstvo, odustao bih od stripa ili bilo čega drugoga.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 26/02/2014 : 09:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Trošim kolko oču. i baš me briga dal imaju moj sin i dve princeze za kofi, cugu, drogu, mobi, matičnu ploču, miša, narukvice, minđuše ipdsr. Imaju vodu, kruh i tojeto. Ok i obuču i odječu al tojeto. Ok i za vozački, pa mikija, pa maroko al tojeto.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/02/2014 : 10:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

Trošim kolko oču. i baš me briga dal imaju moj sin i dve princeze za kofi, cugu, drogu, mobi, matičnu ploču, miša, narukvice, minđuše ipdsr. Imaju vodu, kruh i tojeto. Ok i obuču i odječu al tojeto. Ok i za vozački, pa mikija, pa maroko al tojeto.



Tako je!!!
I ko kaže da tribaju bit 3 obroka na dan(neki fanatici kažu i 5-6).
Dite će priživit i sa 2 obroka dnevno. Da ne pričamo o tome da jedan dan bez hrane neće bit nikome ništa.
Ovog mlađeg od godinu i nešto sitno moran trpit i uzdržavat.
Al ovog starijeg od 7 godina ne jeben 2%.
Pa dica njegove dobi u nekin državama već zarađuju sama za život.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/02/2014 : 10:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote


Nemam djecu ali primjetio sam da jako pazim na novce otkako sam opet u stripovima.
I to tako da sam postao pravi điber, zovem ljude na pivu/kavu u birtiju i ne častim, ne dajem tringelt konobaricama, mrko gledam. U dućanu stvaram redove pa tražim da mi vrati do zadnje lipe i ostalo. Pravo đubre kažem vam!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/02/2014 : 12:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ja skupljam stripove zajedno sa decom, tako da je tu u problemu samo žena!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/02/2014 : 12:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
trolodtroje, NESVRSTANI, Cromwell, svaka vam čast!!!!!!!!!!!
Baš ste me nasmijali!
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 26/02/2014 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
iako nemam još ni 17 godina i trošim dosta za stripove(za moje godine) roditelji mi daju možda četvrtinu para,ostalo sam zaradim,većinom prodajom i preprodajom stripova
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/02/2014 : 15:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
kad sam vidio naziv topika ocekivao sam neke porodicne slike, nesto, a ne samo suvi tekst.
Bile ubaci neke nove slicice, oces? ;)
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/02/2014 : 16:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ovo pitanje bi se moglo i ozbiljnije produbiti. stripovi su tu samo detalj. ja recimo želim imati djecu, ali trenutno sam u takvoj situaciji gdje spajam kraj s krajem da si doslovno ne mogu priuštiti dijete, odnosno ne želim djetetu priuštiti siromaštvo i neimaštinu(sama ljubav nije dovoljna koliko god mi ljudi prodavali tu priču). zar to nije žalosno? a takvih slučajeva je mnogo. jebem ti ovu državu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 26/02/2014 : 18:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
ponekad treba malo reskirati u kročiti nogom u neznano. tek onda vidiš kolko su u stvari sposoban više&bolje&jače uraditi neke stvari. Go for it&face the consequences&deal with it.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/02/2014 : 21:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

malo dilamo, malo svercamo, malo ubij... ovaj likv... ovaj odstranjujemo nepozeljne elemente, sve za rodbinu i njeno ocuvanje

valjda ce to ceniti


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/02/2014 : 14:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Moj sin i ja zajedno se sramimo svakog naseg troska kad porazgovaramo kako tesko a ponekad i ruzno vecina covjecanstva zivi.
Zahvalni smo zato na svim sitnicama koje si mozemo priustiti.
Premda ponekad zajebava i nakon sto kupimo nesto poceo je komentirati:" Tako, sad smo siromasni." Na sto sam ja pocela odgovarati:" Jesmo. Stedi toaletni papir."
I tak, ustedom na toaletnom papiru skupimo za novog Garfielda, ili vec nesto..
U tome nikako ne bi uspjeli da ne suradjujemo ili da nam se potrosnja uveca za jos jednog clana. Nas ekonomski sustav je zatvorena konstrukcija.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 27/02/2014 : 16:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Moja obitelj da pati od 100 kn koliko misecno potrosim na strip ,odmah bih presta kupovati i pocea bih skupljati boce ! !!!
Sve bi da za obitelj kao i vecina

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000