forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Algoritam 3 za 2 (strana beletristika)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/03/2014 : 15:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/03/2014 : 15:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Algoritam je jedna od najvećih hrvatskih izdavačkih kuća.



Ajde dobro, za mene su dosad to bili ŠK, Profil, VBZ...profesionalna deformacija


Što si po struci?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 04/03/2014 : 15:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.




Nema,vecina ih je bezveze.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/03/2014 : 15:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

Nema,vecina ih je bezveze.


Hm? I Tintin? Elektra: Assassin? Sandman? 30 Days of Night? Death Note? Blade of the Immortal? 1602?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 04/03/2014 : 15:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Ima li tko da je upućen u mogućnosti plaćanja na rate (preko kreditnih ili običnih kartica) u Algoritmu?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

sretan
Average Member



593 Posts

Member since 16/11/2012

Posted - 04/03/2014 : 16:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sretan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.



Kod podebljanog je sve jasno, a stripofil nisam uopće. Strip mi je usputna razonoda da ponešto pročitam jer knjige ne čitam. Upoznat sam donekle s radovima Sakai, Jodoa i Maxa Bunkera
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 04/03/2014 : 16:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Smomo8

Nema,vecina ih je bezveze.


Hm? I Tintin? Elektra: Assassin? Sandman? 30 Days of Night? Death Note? Blade of the Immortal? 1602?



Od ovoga po meni valjaju Death Note,Sandman i Blade Of The Immortal.

Elektra,30 days of night(sva tri),Ultimate Iron Man i 1602 su bezveze.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082

Edited by - Smomo8 on 04/03/2014 16:47:33
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/03/2014 : 17:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Prošli put akcija nije vrijedila za online kupnju.
Jel to vrijedi i ovaj put? Zna li itko,ne piše nigdje(ili ja ne vidim).

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 04/03/2014 : 23:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Bushido i jaki se bore s članom sretan, ali ne ide jer on mora biti u pravu!
Za krepat!

On topic, proći ću đir do Algoritma, možda imaju zadnjeg Thorgala, Northlanderse, a i Largo Winch je dobar.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/03/2014 : 23:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Larga imaju zaključno s brojem 12 (The Way and the Virtue), a Thorgala 14 (Giants).

Od meni zanimljivih tu je i mislim prvih 6 The Unwritten.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/03/2014 23:57:55
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 05/03/2014 : 00:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
To je onda sav Largo što je Cinebook do sada izdao. Jako dobro.

I XIII bi valjalo sve nabaviti po ovoj šemi Cinebooka, ali kada je Bookglobe već krenuo s 3 i 4 integralom onda neću miješati izdanja. Valjda će i ostalo u dogledno vrijeme.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

sretan
Average Member



593 Posts

Member since 16/11/2012

Posted - 05/03/2014 : 08:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sretan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Bushido i jaki se bore s članom sretan, ali ne ide ....



Zar bih trebao tvrditi da nešto znam iako ne znam? Ne razumijem.
Činjenica je da nisam imal pojma da Algoritam naša izdavačka kuća i što sve izdaje i to je tako. Nije me zanimalo i jednostavno o Algoritmu (osim da je knjižara) nisma imao pojma. A još manje sam znao koje stripove izdaje sam , a koje ne.
Meni nije sramota nešto ne znati, sramota me tvrdi da znam ono što ne znam.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 06/03/2014 : 15:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Ima li tko da je upućen u mogućnosti plaćanja na rate (preko kreditnih ili običnih kartica) u Algoritmu?


Evo da sam sebi odgovorim, možda će još nekoga zanimati! Bio danas u Algoritmu u Varaždinu i veli teta unutra da na rate može preko Maestro kartice na 2-6 rata, za potrošenih 200 kuna na dalje! Meni je ovo super, mislio sam da i ako imaju mogućnost plaćanja na rate da je donji limit 500 kuna ili tak nešt! Može se plaćati i mastericama na rate, ali nisam si zapamtil detalje!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000