forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 PADORA OBAVEŠTENJE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 24/03/2014 : 11:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote
Doktor Morg 5,6 i specijal možete kupiti u striparnicama Darkwood i Alan Ford a do kraja nedelje i u striparnicama Babilon i Stripovi na kvadrat.
Pretplatnicima će stripovi biti poslati do kraja nedelje.

Sa ova tri stripa Padora je objavila sve stripove koje je i najavila.
Želja mi je bila da objavim neki serijal i to sam ispunio sa Kasidijem.
Serijali Secret,Doktor Morg i Tyler Cross su usledili kao bonus zbog dobrog prijema kod čitalaca serijala Kasidi.

Malo sam razočaran da strip kao što je Tyler Cross posle 4 meseca od objavljivanja u Francuskoj i zvanične nagrade kao najbolji strip u Francuskoj u 2013 nije privukao pažnju kod čitalaca kakvu je objektivno i zaslužio.150 prodatih primeraka za 3 meseca mislim da je malo.

Hteo bih da zahvalim Slobi iz Darkwooda sa svesrdnoj pomoći prilikom izdavanja i prodaje mojih stripova.
Takođe,prilikom prodaje stripova sam dobro upoznao Marka iz Alan Forda i o njemu imam samo reči hvale.

U konaktu sa ljubiteljima stripa sam nastojao da imam dobar odnos i da sve obećano i ispunim na vreme.
Hvala svima na podršci.

brko17
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 24/03/2014 : 13:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Zaista steta, Tyler Cross me odusevio.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/03/2014 : 14:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Steta! :(

Kupio sam, odnosno hocu uz ove najnovije, sve objavljeno od Padore. I sto se mene tice, ja sam zadovoljan i odabirom i kvalitetom izdanja. Onih nekoliko sitnica sa pocetka (fontovi, mozda mala nazubcanost skena) je nebitnih.

Steta, ali sa druge strane, koliko od nas je napravilo nesto takvo poput Milana i ulozilo svoj novac u izdavanje stripova? Vec zbog toga sam mu zahvalan da nam je pruzio priliku procitati neke stripove koji mozda bez njega i ne bi bili izdani na ovim prostorima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 24/03/2014 : 14:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Steta... imam od Padore komplet Kasidija koji je zaista fenomenalan, a planiram uzeti jos i Tyllera...veliko hvala Padori i na ovome...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

neshaburbon
Starting Member

10 Posts

Member since 09/01/2006

Posted - 24/03/2014 : 15:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send neshaburbon a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje Milanu nadalje. I ja polako sustizem...Dr Morga sa novim brojevima imaću kompletiranog, sledeći je Tajler, a onda polako kupujem i Kasidija i Secret. Nadam se da će Padora ipak jednog dana nastaviti sa radom. U svakom slučaju - srećno i hvala!
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1586 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 24/03/2014 : 15:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Steta! :(

Kupio sam, odnosno hocu uz ove najnovije, sve objavljeno od Padore. I sto se mene tice, ja sam zadovoljan i odabirom i kvalitetom izdanja. Onih nekoliko sitnica sa pocetka (fontovi, mozda mala nazubcanost skena) je nebitnih.

Steta, ali sa druge strane, koliko od nas je napravilo nesto takvo poput Milana i ulozilo svoj novac u izdavanje stripova? Vec zbog toga sam mu zahvalan da nam je pruzio priliku procitati neke stripove koji mozda bez njega i ne bi bili izdani na ovim prostorima.






+1

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/03/2014 : 15:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Milane svaka cast na dosadasnjem ulozenom trudu i radu!
Stvarno mi je zao sto se ugasila Padora. Izdali ste Kasidija, strip koji je mene potpuno odusevio i ostavio veliki utisak na mene i koji mi je medju najboljim stripovima sto sam ikada procitao!
I Tajler Kros je odlican strip. Secret mi se nije nesto svideo, a Dr Morguea cu uskoro poceti da pratim.

Izdanja su vam bila kvalitetna i pristupacna i bas po mom ukusu!


Mozda jednog dana kada se bude bilo popravilo ekonomsko stanje i zainteresovanost za strip, mozda se tada ponovo pojavi Padora.

Edited by - going going on 24/03/2014 15:32:47
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 24/03/2014 : 16:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Sretno prijatelju i samo naprijed u nove stripovske pobjede ;)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/03/2014 : 18:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hvala na Tyleru Crossu i Cassidyju, nešto manje i na Dr. Morgueu i Secretu.
Šteta što je (privremeni?) kraj, taman si nas navikao da očekujemo nešto novo i dobro.
Svako dobro u daljnjem radu, i do nekog novog "čitanja" jednom...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/03/2014 : 18:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
respekt
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/03/2014 : 19:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Hvala

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 24/03/2014 : 19:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Bravo Milane na dosadašnjem radu i siguran sam da Padora nije rekla konačno zbogom, videćemo se mi opet! ;)
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 24/03/2014 : 20:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Veliko hvala na Cassidyu ;)
Nadam se da ću imati mogućnosti nabaviti i ova ostala izdanja uskoro.

Sretno u novim životnim izazovima ;)
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 24/03/2014 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Hvala na svemu i svaka cast na svim izdanjima.

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 24/03/2014 : 23:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Milane, čestitam na odrađenom Cassidyju i ostalim manjim serijalima.
Nažalost , osjetio si na svojoj koži da na ovim prostorima teško prolaze novi naslovi koji se moraju boriti za iste novce s izdanjima koja su ljudima poznata već desetljećima. Zajebana je stvar ta nostalgija . Kad se kupi ono poznato i ono što te privuče zbog dizajna i opreme ( DW Konan,Moebius... ), ostanu samo mrvice.

No,neka te to ne obeshrabri. Napravio si nešto za svoju dušu i ušao u povlašteni panteon strip izdavača .

Želim ti puno uspjeha u tvom pravom poslu (da opet skupiš neku lovu )
te da nas nakon nekog vremena opet iznenadiš novim izdanjima.





----------
Trenutačno se sluša: Fink - Perfect Darkness

Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 25/03/2014 : 12:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Jedan sam od 150 spomenutih.
TK ce se rasprodati ali tek za 5-6 godina.
Steta sto ovakav naslov ne moze privuci publiku u vecem broju i kracem roku. Tebi Milane svaka cast, hvala za Kesidija i TK.
Nadao sam se da ce Padora da se okrene albumima

Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2015 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 25/03/2014 : 16:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Previše je novih naslova, nikada ih nije ni bilo više, a sve više je nezaposlenih. Ljudi i koji bi htjeli ne mogu da stignu da kupe sve što ih zanima.
Go to Top of Page

Nike581
Starting Member

12 Posts

Member since 26/12/2010

Posted - 27/03/2014 : 21:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Nike581 a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem Pandori na izdavanju Cassidy-a. :)
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/03/2014 : 21:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Polako. Ovo nije vrijeme za male izdavace, nikako. Nekako mi se cini da svi, pa i ja prvi, trcim da kupim izdanja vecih izdavaca,(osim kad mi je doticno izdanje prioritet nad prioritetima), a izdanja manjih stavljam na cekanje. Mada to nema logike...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000