forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Phoenix Press - Vinči 1 - pretplata
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 06/05/2014 : 19:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Medjutim, ako bi Libellus objavio ovo... "Svaka jim cast... kako propustiti pricu takvog majstora kao sto je Kovarna... a tek sijajni crtez velikoga Seje... milina... a tek tema... dvojica ljudi ispred neke zgrade... moja omiljena... koliko je samo Mali rendzer imao takvih prica... ovo se iz starta vidi da je pun pogodak... ko ne kupi magarac..."



Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/05/2014 : 19:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feniks

quote:
Originally posted by Colt

Medjutim, ako bi Libellus objavio ovo... "Svaka jim cast... kako propustiti pricu takvog majstora kao sto je Kovarna... a tek sijajni crtez velikoga Seje... milina... a tek tema... dvojica ljudi ispred neke zgrade... moja omiljena... koliko je samo Mali rendzer imao takvih prica... ovo se iz starta vidi da je pun pogodak... ko ne kupi magarac..."







Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/05/2014 : 07:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by feniks

quote:
Originally posted by Colt

Medjutim, ako bi Libellus objavio ovo... "Svaka jim cast... kako propustiti pricu takvog majstora kao sto je Kovarna... a tek sijajni crtez velikoga Seje... milina... a tek tema... dvojica ljudi ispred neke zgrade... moja omiljena... koliko je samo Mali rendzer imao takvih prica... ovo se iz starta vidi da je pun pogodak... ko ne kupi magarac..."










fali ti smajli da si se upišao...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/05/2014 : 09:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Pri prvom citanju privjua odustao nakon nekoliko stranica. Posle se vratio, izgurao ostatak privjua i mogu da kazem da deluje jako dobro. Sad moram da uzmem da vidim sta nas ocekuje u nastavku. Na prvu loptu delovao mi je prosecno, kad su konacno nekog ubili bilo mi je zao sto privju nije bar ceo prvi album Vuce prica opasno, samo malo strpljenja u pocetku
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 09/05/2014 : 23:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Onda da u narednoj prilici stavimo preview celog stripa. Valjda ce da upali.
Pretplatni period zavrsen, dobitnicima vise srece sledeci put.

Edited by - Colt on 09/05/2014 23:55:12
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000