forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 05/04/2014 : 00:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
E, upravo to, Mladjo!
Nisi spomenuo visinske struje koje bi te navodne kemikalije odnjele svuda samo ne tamo gdje su 'bačene'

Ali...sve je to, Mladjo, tako uzaludno. I sam sam više puta pokušao objasniti nekim ljudima koji su govorili o Chemtrailsima, Majanskom predvođanju kraja svijeta i dolasku Nubira, astrologiji...besmisao svih tih stvari, ali ne ide.
Ni na nivou elementarne logike.
Nije problem u dokazivosti besmisla tih zavjera, možeš imati koliko god hoćeš neosporivih činjenica i dokaza- ništa ti to ne vrijedi - ljudi jednostavno vole da ih se laže, vole zavjere i praznovjerje.

Ni te priče nisu neki problem dok nikoga ne ugrožavaju, ali kada paranoja njihovih nositelja dosegne nivo da s njima ugrožavaju čak i vlastitu djecu - To je prestrašno !

Radi takvih definitivno je nužno da neka cijepljenja budu i ostanu obavezna.
Izgleda da su se već zaboravili užasi bolesti poput dječje paralize
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/04/2014 : 00:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Kao školarce su nas često cjepili.
Kada dođe to vrijeme, ja se fino pokupim kući.
Nitko me nije tražio i nikada mi nije ništa falilo što sam propustio te inekcije.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 05/04/2014 : 00:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Ma, sve je u redu, Obi, dok su svi (ili večina) oko tebe cijepljeni, ili ne putuješ u rizične krajeve - zaštičen si tako da ti nema tko prenjeti bolest, ali ako cijepljenje postane sloboda izbora ...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2014 : 01:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

E, upravo to, Mladjo!
Nisi spomenuo visinske struje koje bi te navodne kemikalije odnjele svuda samo ne tamo gdje su 'bačene'

Ali...sve je to, Mladjo, tako uzaludno. I sam sam više puta pokušao objasniti nekim ljudima koji su govorili o Chemtrailsima, Majanskom predvođanju kraja svijeta i dolasku Nubira, astrologiji...besmisao svih tih stvari, ali ne ide.
Ni na nivou elementarne logike.
Nije problem u dokazivosti besmisla tih zavjera, možeš imati koliko god hoćeš neosporivih činjenica i dokaza- ništa ti to ne vrijedi - ljudi jednostavno vole da ih se laže, vole zavjere i praznovjerje.

Ni te priče nisu neki problem dok nikoga ne ugrožavaju, ali kada paranoja njihovih nositelja dosegne nivo da s njima ugrožavaju čak i vlastitu djecu - To je prestrašno !

Radi takvih definitivno je nužno da neka cijepljenja budu i ostanu obavezna.
Izgleda da su se već zaboravili užasi bolesti poput dječje paralize



Da, neki ljudi jednostavno vole conspiracy teorije. Valjda uživaju u njima. Ono, ništa nije kako se čini i to...Velim, sve je ok dok briješ da su te oteli vanzemaljci i to ali ako svome djetetu ne daš cjepivo koje će ga zaštititi od bolesti/virusa...E, tu treba podvući crtu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2014 : 01:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Mislim, ono, država želi cijepiti, ne znam, koliko? 200 000 djece sa cjepivom koje će ih otrovat? Ma dajte ljudi...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/04/2014 : 02:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Meni su u školi kad su me cjepili stavili i dodatnu sondu u guzicu.
Naravno, i samo cjepivo je bilo radioaktivno, pa me sada mogu satelitima gledati gdje god da sam.



Ne znam, ne želim se svađati, ali ne mogu smisliti one koji ne daju cjepiti djecu i misle da su pametniji od liječnika.
Žao mi je takvih ljudi, a još mi je više žao te djece.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/04/2014 : 09:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
sad, ako je za vjerovat ovim debilima Gatesu(tu priča gluposti-moglo bi se iči na bolji sustav) i Rockefelleru? sami tako kažu... i zato ljudi nemaju toliko povjerenja danas. Nekad je bilo i kod nas (kad smo bili bebe) automatično cepljenje, i ništa nije bilo.
http://www.youtube.com/watch?v=6WQtRI7A064

http://www.youtube.com/watch?v=C3t8BC8XyTg

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 05/04/2014 10:02:21
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/04/2014 : 12:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://nezavisni.hr/index.php/alternativa/cjepiva/item/2170-ubojstva-medicinskih-radnika-koji-su-cijepili-protiv-djecje-paralize

http://www.vijesti.me/svijet/pakistan-ubijeni-zdravstveni-radnici-clanak-134047

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2014 : 15:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
sad upravo na Televiziji Prva ide emisija o petovalentnoj vakcini:
kažu da je autizam kod dece ( ovo se odnosi na SAD) bio jedan slučaj na 10000 dece; iz godine u godine se ta brojka povećevala, da bi danas taj broj bio 1 od 50 - i evo, sad su baš prikazivali govore nekih eminentnih stručnjaka iz ove oblasti, koji ovo zovu zločinom veka.

I lepo ljudi kažu, da je autizam direktno povezan sa primanjem ove vakcine.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2014 : 15:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by anto

Što se tiče kemtreilsa - evo, upravo kroz prozor gledam na tri aviona koji u niskom letu ispuštaju kemtreilse; pretpostavljam da to dobri ljudi iz amerike/zapadne evrope iz svojih aviona izbacuju nešto čime će se poboljšati kvalitet vazduha, zemlje ili neka treća korisna stvar za toliko voljene ljude iz Srbije.



sorry Anto frende ali ja ti ne vjerujem u te teorije zavjere. Znači kaj, iz aviona se izbacuje otrov kako bi otrovao stanovništvo određenog područja? Hajmo samo zamisliti kolika bi to tebala biti operacija:prvo, trebali bi biti upleten svi proizvođači goriva/kerozina jer se kroz njih stavljaju ti otrovi. nakon njih, i projetktanti, inženjeri i svi drugi koji rade na avionima bi morali imati uviđaj u to jer avion bi se morao prilagoditi tom izbacivanju otrova. nadalje, svo bitno osoblje (piloti, kopiloti, osoblje na aerodromima) bi morali znati za to i svi oni bi morali šutjeti o tome. Nadalje, taj trag je na određenoj visini - dok on dođe do zemlje, valjda ostane 0,000000000001% od njegovog sadržaja. Kako im se to isplati. To znači da bi neki masonski lobi morao dati milijarde za taj projekat, morao bi se potruditi da nekoliko tisuća ljudi o tome šuti, istovremeno bi učinkovitost bila enormno niska, a za kraj to sve što rade bi bilo vidljivo golim okom. Pa mislim stvarno...Osim toga, ako već žele otrovati, ne znam, stanovništvo Kragujevca, to misliš što je jednostavnije - napraviti sve ovo gore navedeno ili, ne znam, staviti svog čovjeka u održavanje vodovoda, pa nek on fino rasprši otrov/drogu tim putem? Ja ipak mislim da je ovo drugo. Cemtrails nemaju smisla. To su obični ispušni plinovi, a dok dođu do zemlje već su potpuno anuliran tako da brijem da je 100 puta veće zagađenje od 1 auta koji ti prođe pokraj kuće nego od njih.


Mlađo,prijatelju, stvarno nisam neko ko je pristalica teorija zavere - i dobar deo ovoga što si napisao, jeste logično i slažem se sa tim; osim onoga da ukoliko to jesu neki otrovi, da dok dođu do zemlje da se rasprše; ako ne daj Bože to jesu neki teški metali i sve ono šta se priča da jesu, to će doći do zemlje u dovoljnoj dozi.

Ne znam stvarno šta da kažem glede kemtreilsa, osim da to definitivno nisu čista posla.

Čak sam razmišljao i da se sa tim hemikalijama "krpi" atmosfera (da se tako izrazim) koja je skroz sjebana zadnjih decenija - što je očigledno;pa pogledajte kako sunce bolesno prži, čak i kad nije letnje, nije tako bilo kad smo bili klinci.

A voleo bih da neko ko misli da su kemtrilsi nebitni, da mi objasni prisustvo toliko broja aviona nad svakim, ali svakim gradom i Srbije i Hrvatske i BiH,... skoro svakog dana - pa ko to finansira i zbog čega?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/04/2014 : 21:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by anto

sad upravo na Televiziji Prva ide emisija o petovalentnoj vakcini:
kažu da je autizam kod dece ( ovo se odnosi na SAD) bio jedan slučaj na 10000 dece; iz godine u godine se ta brojka povećevala, da bi danas taj broj bio 1 od 50 - i evo, sad su baš prikazivali govore nekih eminentnih stručnjaka iz ove oblasti, koji ovo zovu zločinom veka.

I lepo ljudi kažu, da je autizam direktno povezan sa primanjem ove vakcine.



ma da, baš je cjepivo uzrok
a šta su spustili ljestvicu dijagnoza nikom ništa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/04/2014 : 21:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by anto

Što se tiče kemtreilsa - evo, upravo kroz prozor gledam na tri aviona koji u niskom letu ispuštaju kemtreilse; pretpostavljam da to dobri ljudi iz amerike/zapadne evrope iz svojih aviona izbacuju nešto čime će se poboljšati kvalitet vazduha, zemlje ili neka treća korisna stvar za toliko voljene ljude iz Srbije.



sorry Anto frende ali ja ti ne vjerujem u te teorije zavjere. Znači kaj, iz aviona se izbacuje otrov kako bi otrovao stanovništvo određenog područja? Hajmo samo zamisliti kolika bi to tebala biti operacija:prvo, trebali bi biti upleten svi proizvođači goriva/kerozina jer se kroz njih stavljaju ti otrovi. nakon njih, i projetktanti, inženjeri i svi drugi koji rade na avionima bi morali imati uviđaj u to jer avion bi se morao prilagoditi tom izbacivanju otrova. nadalje, svo bitno osoblje (piloti, kopiloti, osoblje na aerodromima) bi morali znati za to i svi oni bi morali šutjeti o tome. Nadalje, taj trag je na određenoj visini - dok on dođe do zemlje, valjda ostane 0,000000000001% od njegovog sadržaja. Kako im se to isplati. To znači da bi neki masonski lobi morao dati milijarde za taj projekat, morao bi se potruditi da nekoliko tisuća ljudi o tome šuti, istovremeno bi učinkovitost bila enormno niska, a za kraj to sve što rade bi bilo vidljivo golim okom. Pa mislim stvarno...Osim toga, ako već žele otrovati, ne znam, stanovništvo Kragujevca, to misliš što je jednostavnije - napraviti sve ovo gore navedeno ili, ne znam, staviti svog čovjeka u održavanje vodovoda, pa nek on fino rasprši otrov/drogu tim putem? Ja ipak mislim da je ovo drugo. Cemtrails nemaju smisla. To su obični ispušni plinovi, a dok dođu do zemlje već su potpuno anuliran tako da brijem da je 100 puta veće zagađenje od 1 auta koji ti prođe pokraj kuće nego od njih.


Mlađo,prijatelju, stvarno nisam neko ko je pristalica teorija zavere - i dobar deo ovoga što si napisao, jeste logično i slažem se sa tim; osim onoga da ukoliko to jesu neki otrovi, da dok dođu do zemlje da se rasprše; ako ne daj Bože to jesu neki teški metali i sve ono šta se priča da jesu, to će doći do zemlje u dovoljnoj dozi.

Ne znam stvarno šta da kažem glede kemtreilsa, osim da to definitivno nisu čista posla.

Čak sam razmišljao i da se sa tim hemikalijama "krpi" atmosfera (da se tako izrazim) koja je skroz sjebana zadnjih decenija - što je očigledno;pa pogledajte kako sunce bolesno prži, čak i kad nije letnje, nije tako bilo kad smo bili klinci.

A voleo bih da neko ko misli da su kemtrilsi nebitni, da mi objasni prisustvo toliko broja aviona nad svakim, ali svakim gradom i Srbije i Hrvatske i BiH,... skoro svakog dana - pa ko to finansira i zbog čega?



antikristi i masoni
nemaju pametnijeg posla nego iskrcavat otrove iznad HR i SRB jerbo su to svjetski toliko bitne države da nema druge nego ih uništit na krajnje podmukli način

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 06/04/2014 : 06:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
pa ko to finansira i zbog čega?



Možda oni koji plaćaju karte, ne bi li stigli od tačke a do tačke b.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 07/04/2014 : 21:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
tu je svaštara:
http://www.wesupportorganic.com/?s=vaccines


-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 09:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

U doba Zlatne serije vrhunac tehnologije je bila zastava 101 i televizor u boji… danas je sve toliko ubrzano, napredno, sofisticirano… na jednom usb ključu mogu imat desetak Zlatnih serija… ljude to plaši… počinju sumnjat… žele se osjećat posebno i počnu vjerovat u razne teorije zavjere... chemtrails, cijepiva, koja ubijaju, WTC, David Icke i slično…

Ništa od toga nije istina… sve što vidimo oko sebe je jednostavno »zeitgeist«… duh vremena u kojem živimo... drukčije je nego prije... deal with it...

Chemtrails? Zrakoplovi lete na različitim visinama i zbog toga neki ostavljaju jači trag u atmosferi. Tako je to pojasnio jedan lik, koji je vjerovao u to, dok mu piloti nisu pojasnili stvar.

Otrovna cjepiva? Normalno, farmaceuti i korporacije vole novac, ali neće nas zbog toga masovno ubijat. To što se može izvuć na stotine novinskih članaka, di je netko umro zbog lijekova ili cijepiva ne mijenja činjenicu, da su ti isti lijekovi i cijepiva spasili na stotine milijuna života.

WTC? Prežvakana priča. Ne znam zašto je ljudima teško vjerovat u to da su to izveli nadrkani muslići.

David Icke? Glupost na kvadrat.

Oke, sumnjaj, preispituj, analiziraj, ali nemoj se zakopat u bunker jer američka vlada burno reagira kad netko stavi njihove prepiske na pirate bay.




Moram odgovoriti na ovaj post, bez zamjerke! Ipak smo mi "braća po stripu" sudeći po tvom avataru, inače ne bih trošio vrijeme.

Kažeš da se ne zakopavamo u bunker, ali meni si čini da si ti nadublje zakopan. Kažeš: Ništa od toga nije istina. Pa odkud znaš, gdje si to saznao, daj svoje izvore podataka. Ili je to ipak samo tvoje mišljenje?!

Što se tiče chemtrailsa kažeš: "Zrakoplovi lete na različitim visinama i zbog toga neki ostavljaju jači trag u atmosferi. Tako je to pojasnio jedan lik, koji je vjerovao u to, dok mu piloti nisu pojasnili stvar."
Ovo ti je malo na klimavim nogama. Nedavno je jedna od najmoćnijih vlada na svijetu, Njemačka, pod pritiskom javnosti konačno priznala postojanje chemtrailsa i to na državnoj TV u udarnom terminu:

"Oni govore o stvaranju mreže otrova oko planete, ali i tvrde da zapravo time sprječavaju Sunce da nas previše grije. U pitanju je globalno zagrijavanje, kako kažu, pa moraju da stvore određenu vrstu zaštite koja bi bila između Sunca i Zemlje. I tako uvjeravaju ljude da su ovi tragovi raznih kemikalija i otrova zapravo humani i da nema njih, Sunce bi nas spržilo. Priznali su javnosti kako postoje neoznačeni avioni koji nose i puštaju sumpor koji se navodno u avionu spaljuje i pod visokim temperaturama pretvara u sumpor dioksid. Oni tvrde da sumpor-dioksidom sprječavaju zagrijavanje tj. kako kažu sprječavaju Sunce da pretjerano zagrije Zemlju. Oni prave takozvani hladni omotač oko naše planete ali i isto tako tvrde da taj nadasve vrlo otrovni sumpor-dioksid i njegove čestice nemaju snagu da padnu na Zemlju.
Naravno, mogao bih ovdje staviti mnogo znanstvenih dokaza, ali mislim da nema potrebe, Njemačka vlada je priznala, ali topic ionako ne govori o chemtrailsima.


Za WTC kažeš da su ih srušili nadrkani muslići. Pa u principu ja sam tako dugo mislio, ali sada više nisam 100% siguran kao ti npr. Nekoliko stvari mi ne ide u glavu i ruše mi tu priču o otetim avionima. Evo na što mislim:

-Oba dva nebodera srušena su na identičan način, gotovo u stotinku jednako, baš su precizni ti avioni. Rušili su se desetak katova u sekundi, gotovo slobodni pad, što je lako dokazano i ruši službenu teoriju, tzv "teoriju palačinki". Svaka zgrada imala je 47 masivnih čeličnih stupova i oni bi po toj službenoj teoriji morali ostati stršiti oko 300m nakon što sve oko njih padne, a nisu, potpuno su uništeni, čak i na prvim katovima daleko od udara aviona. Ne postoji avion na svijetu koji može presjeći svih 47 stupova.
- Šest tjedana nakon nesreće na nekim mjestima je temperatura bila 1100 stupnjeva, a to je 260 stupnjeva više od temperature gorenja mlaznog goriva, a nađene su ogromne količine rastaljenog čelika ne samo kod dvije glavne zgrade već i kod one male broj 7 u koju nije ništa udarilo.
-ta zgrada broj 7 bila je neboder od 47 katova, imala je nakon nesreće na glavnim zgradama požare na nekoliko katova. I ona se je srušila slobodnim padom,urušila se je sama na sebe, kao da joj je netko prerezao središnje noseće stupove. Sama od sebe, slobodnim padom?!?! Vladino objašnjenje za sva tri pada je vatra.
-Skoro sav beton, a ima ga hiljade i hiljade tona pretvoren je u prah
-19 ljudi proglašeno je otmičarima, ali niti jedan od njih nije bio na listi putnika u tim avionima. Od jednog od njih je na mjestu tragedije pronađena putovnica i to se je smatralo kao dokaz protiv njega, a šest mjeseci kasnije čovjek je pronađen živ!? Najmanje šestorica su živi i zdravi.
-Avion koji je navodno udario u Pentagon imao je 60 Tona i raspon krila 38 metara i visinu 13 metara, udario je nisko u zgradu, a okolo su stupovi od struje, dimnjaci i druge prepreke. Na mjestu udara nije pronađeno ništa, niti jedno tijelo, sjedalo iz aviona, komad prtljage... ništa, samo cigla i kamenje. Avion je imao dva Rolls Royce motora izgrađenog od čelika i legure titana, svaki težak 6 tona. Službeno objašnjenje je da je zbog topline mlaznog goriva avion ispario. Znanstveno je nemoguće da 12 tona čelika i titanija ispari zbog mlaznog goriva. Da ti kao SF geek odeš u kino i pogledaš neki film sa takvim raspletom, vjerojatno bi poljuvao redatelja i scenarij, a ovdje u stvarnosti to prihvaćaš sa 100% sigurnošću kao istinu. Kažu da su identificirali tijela putem otisaka, očigledno tijela nisu isparila, ali cijeli avion ipak je, sve do zadnjeg komadića. Snimke siguronosnih kamera postoje, ali nikad nisu prikazane javnosti. Zašto?! Sigurno državna tajna.


Spomenuo si Davida Ickea. Jesi li pročitao koju njegovu knjigu ili pogledao kakvo predavanje?! Pretpostavljam da jesi i to puno toga kad imaš jako i sigurno mišljenje o tome. Ja sam pročitao samo jednu njegovu knjigu čisto reda radi i pogledao pokoje predavanje, ništa više. Ne zamaram se sa teorijama urote, više me zanimaju činjenice i dokazi, a u vezi chemtrailsa, WTC-a ima ih ogromna količina, za razliku od klimavih službenih objašnjenja. Zanima me samo istina i ništa više...

Što se tiče cjepiva, ovo je ipak topic o tome dat ću nešto više informacija narednih dana...




Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/04/2014 : 09:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Čitam da se pozivaš na naučna istraživanja.

Voleo bih da vidim ta istraživanja. I to u časopisima koji su na SCI listi.

Hvala.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2014 : 10:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Mislim, ono, država želi cijepiti, ne znam, koliko? 200 000 djece sa cjepivom koje će ih otrovat? Ma dajte ljudi...



Pretjeruješ.
Naravno da neće cijepit 200k djece otrovnin cjepivon, ali će cijepit tih istih 200k djece nedovoljno testiranin cjepivon iako znaju da će od tih 200k, sigurno 100,200,500 dice imat gadna sranja.
Jel ti stvarno misliš da nekog glavonju u nekoj jakoj farmaceutskoj firmi boli k..., za 5oo autistične ili paralizirane dice???
Na kraju godine će pogledat svoj bankovni račun, neki iznos uplatit nekoj bolnici ili zakladi za liječenje neke bolesti i osjećat če se savršeno, humano, a novine će o njemu pisat ka velikon dobrotvoru.
Pa nekidan sa čita neki članak o tome kako generalni menađeri velikih kompanija imaju jako sličan mentalni sklop ko onaj bolesnik Brevik.

S druge strane, jedini koji mi na živce idu više od tih farmaceuta su ovi pripametni roditelji koji o svakon kurcu pročitaju 50 članaka na internetu, i eto oni su pametniji od doktora, profesora, inženjera,itd...

Cijepljenje kod nas mora bit obavezno jer nažalost ljudi su generalno glupi(pogotovo kod nas), i ne triba in ostavljat veliku mogućnost izbora kod ovako važnih stvari ka šta je zdravlje naše dice.

Stariji sad ima 7,5 godina, primija je sva cjepiva, i bogu fala zdravo je dite.
Mlađi ima 1,5 godinu, i primija je do sada sve šta je triba po rasporedu, a primit će i ona cjepiva koja još nisu stigla na red.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 10:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Čitam da se pozivaš na naučna istraživanja.

Voleo bih da vidim ta istraživanja. I to u časopisima koji su na SCI listi.

Hvala.




A što hoćeš Jasko, kakve dokaze?! Njemačka vlada je priznala za chemtrails, a ti hoćeš dokaze, pitaj njih. Za WTC ove činjenice koje sam naveo nisam ja izmislio, već službene komisije, inženjeri, projektanti zgrada, piloti… Što hoćeš da ovdje stavim kopije službenih dokumenata ili što?! Snimke razgovora?! Kao da ja imam vremena za to sve, a Ti si ionako odavno popio plavu pilulu, bez uvrede…

Zanimljivo je da svi koji vjeruju u objašnjenja dana iz službenih izvora, nije bitno da li se radi o terorizmu, cjepivima, chemtrailsima ili otrovima u hrani, stalno traže nekakve znanstvene dokaze. Pitam ja sve koji su 100% uvjereni u službene izvore, pa gdje su njihovi dokazi, da ih ja malo pogledam i proučim, neka ih se stavi ovdje da vidimo kad su već tako ultimativni i neoborivi. Pa na primjer glavnu i službenu teoriju događaja oko Pentagonske zgrade i zgrade broj 7 srušilo bi dijete iz osnovne škole. A od mene tražiš nekakve znanstvene dokaze?!

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.

Mislim da je o chemtrailsima bespotrebno više gubiti vrijeme, ali daj mi dokaze o WTC-u, kako se je srušio neboder broj 7 kad ništa u njega nije udarilo i gdje je nestao avion koji je udario u Pentagon. Daj mi bar nešto službeno i logično, bilo što! I ja ću to vrlo rado proučiti jer me zanima samo istina, ne biram strane...



Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 10:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Samo da spomenem da ću o cijepivima malo više narednih dana, samo da uhvatim malo vremena.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 09/04/2014 : 10:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.





ne postoji kemijski spoj na zemlji koji je apsolutno neškodljiv i koji, pod određenim uvjetima, "stvarno nikome" ne može nanijeti štetu

Što se tiče mononatrijevog glutaminata

http://jn.nutrition.org/content/130/4/1049S.full

http://jn.nutrition.org/content/130/4/1058S.full

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2014 : 11:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Jasko

Čitam da se pozivaš na naučna istraživanja.

Voleo bih da vidim ta istraživanja. I to u časopisima koji su na SCI listi.

Hvala.




A što hoćeš Jasko, kakve dokaze?! Njemačka vlada je priznala za chemtrails, a ti hoćeš dokaze, pitaj njih. Za WTC ove činjenice koje sam naveo nisam ja izmislio, već službene komisije, inženjeri, projektanti zgrada, piloti… Što hoćeš da ovdje stavim kopije službenih dokumenata ili što?! Snimke razgovora?! Kao da ja imam vremena za to sve, a Ti si ionako odavno popio plavu pilulu, bez uvrede…

Zanimljivo je da svi koji vjeruju u objašnjenja dana iz službenih izvora, nije bitno da li se radi o terorizmu, cjepivima, chemtrailsima ili otrovima u hrani, stalno traže nekakve znanstvene dokaze. Pitam ja sve koji su 100% uvjereni u službene izvore, pa gdje su njihovi dokazi, da ih ja malo pogledam i proučim, neka ih se stavi ovdje da vidimo kad su već tako ultimativni i neoborivi. Pa na primjer glavnu i službenu teoriju događaja oko Pentagonske zgrade i zgrade broj 7 srušilo bi dijete iz osnovne škole. A od mene tražiš nekakve znanstvene dokaze?!

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.

Mislim da je o chemtrailsima bespotrebno više gubiti vrijeme, ali daj mi dokaze o WTC-u, kako se je srušio neboder broj 7 kad ništa u njega nije udarilo i gdje je nestao avion koji je udario u Pentagon. Daj mi bar nešto službeno i logično, bilo što! I ja ću to vrlo rado proučiti jer me zanima samo istina, ne biram strane...







od wtc-a,znači u nekih malo manje od 13 godina razne islamske terorističke grupe počinile su više od 20 000 uglavnom manjih napada diljem svita.
više od 20 000 !
misliš da iza svih stoji cia,masoni ili ko več?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 11:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ne Lovro ne mislim, nikada mi to ne bi palo na pamet. Ne bavim se teorijama urote, gotovo nikada u životu nisam proučavao masone, iluminate i slične grupe. Govorim samo o smiješnoj službenoj teoriji za događaje oko napada na WTC. Zanima me samo istina i ništa više, oko tog slučaja i oko drugih stvari koje sam gore naveo.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/04/2014 : 11:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
tornjevi blizanci su bili konstruirani na način da su svaki mogli izdržati udar čak tri aviona istovremeno. pri izgradnji tako visoke građevine itekako se vodilo računa i o tom faktoru. a u cijeloj povijesti građevinarstva i arhitekture samo su se tri zgrade urušile od posljedica požara, i to sve tri na isti dan. da, pogađate, oba tornja blizanca i misteriozna zgrada 7 odmah pored njih.

to da su avionima upravljali "nadrkani muslići" nije sporno... sporno je tko ih je obučavao, doveo u USA, i tko im je omogućio da tako lako uđu u avione, prođu te prilično lagano zajebu visokosofisticiranu sigurnosnu radarsku i inu zračnu kontrolu leta...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 11:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dcopic

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.





ne postoji kemijski spoj na zemlji koji je apsolutno neškodljiv i koji, pod određenim uvjetima, "stvarno nikome" ne može nanijeti štetu

Što se tiče mononatrijevog glutaminata

http://jn.nutrition.org/content/130/4/1049S.full

http://jn.nutrition.org/content/130/4/1058S.full




U redu!
Pročitat ću, napisati što mislim i postavit ću neke svoje tekstove...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2014 : 11:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.vanguardngr.com/2014/04/amb-blames-boko-haram-drop-utme-applications/

edit: boko haram (koji doslovno znači da je školovanje grijeh ) usput se osim protiv školovanja bori i protiv cijepljenja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 09/04/2014 11:27:22
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000