forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Mobilni telefoni
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 03/04/2014 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Hocu da promenim telefon posle vise od5 godina, posto mi je ovaj jos malo pa totalno razjeban
Dugo vremena nisam pratio sta se desava na sceni pa nisam bas upucen sta valja, a sta ne valja. Svaki savet bi mi dobro dosao.
Hocu da uzmem nesto sto ce ma bar sluziti narednih cetiri, pet godina.
Evo sta sam ja gledao i sta mi je zapalo za oko:
http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-samsung-g3500-galaxy-core-plus-white-1187585.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/lg-mobilni-telefon-optimus-l7-ii-p710-tbk.html#

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-samsung-i9070-galaxy-s-advance-8gb-black-1159750.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/nokia-telefon-mobilni-lumia-720-bk.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/lg-mobilni-telefon-l7-ii-p710-wh.html#
Moze slobodno i neka vasa preporuka, cena bi bila oko 200 evra koji evro gore dole nije bitno.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/04/2014 : 23:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Hocu da promenim telefon posle vise od5 godina, posto mi je ovaj jos malo pa totalno razjeban


Samo 5? Ja koristim isti telefon 10 godina
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/04/2014 : 23:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja imam Samsung Galaxy GT-S6810P i fakat je dobar
Tak da za samsunga preporuke.

Kak volim ta imena modela tipa GHTČŠĐŽLJŽBE-67/4P i slično

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/04/2014 : 08:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I moj je skoro 10 godina star, i dok radi baterija ni ne razmisljam o novome. Koje ce mi q.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/04/2014 : 09:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Imam Tele2 V2 oko godinu dana i prezirem svaku kunu koju sam za njega dao. Mobitel sam po sebi nije loš ali se nikako ne mogu naviknut na njega, niti općenito na smartfone.
Često imam problem sa onim ''kliznim'' javljanjem kad me netko zove, teško se pišu poruke a za aplikacije i forsbook mi se živo jebe.
I nemalo puta mi se dogodilo da u džepu sam od sebe nazove nekoga, namješta alarme i tako dalje, a na slične probleme su se žalili svi koje znam da imaju smartfon.
Drugim riječima- živcira svakoga ali sve mu je oprošteno jer je "IN" ide u korak s vremenom. :D
Što se mene tiče- jedva čekam da rikne i kupujem staru dobru Nokiju na tipkanje.



Bok, kako si.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 04/04/2014 : 14:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Ja imam Samsung Galaxy Mini 2, i zadovoljan sam. :)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/04/2014 : 19:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ja imam sasvim solidni HTC desire C i to upravo u tvom cjenovnom rangu od 200 eura...
možda je sada već i jeftiniji jer su u međuvremenu izašli i noviji modeli.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2014 : 10:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Otkako sam prije godinu i pol uzeo smartphone ne želim ni pomisliti vratiti se na mob s tipkama (ionako oni polako odlaze s tržišta).
Imam Samsung Galaxy S3 i on služi svojoj svrsi jer mi prvenstveno treba za odlazak na internet dok sam na poslu a to prije nisam mogao sa starom Nokiom na tipke.
Inače velika preporuka općenito za Samsung a može i sve ostalo što radi na Androidu i ima izmjenjivu bateriju... znači veliko NE za Iphone, barem u mome slučaju.
Nisam siguran da je bilo koji smartphone rađen da bi trajao 5-6 i više godina ali to meni nije presudno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 11/04/2014 : 22:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na pomoci, odluka je pala na LG optimus pa cu videti kako ce se pokazati.
Koristio bih moju Nokiu i dalje ali prosla je i kroz vodu i vatru i polako se raspada :D a da je popravljam ne isplati mi se.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 10/07/2014 : 17:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Evo da ne otvaram novu temu, pa možda netko mogne pomoći:

Naime dobio sam kao poklon Huawei Ascend G510:
http://www.notebookcheck.net/Review-Huawei-Ascend-G510-Smartphone.97035.0.html

Međutim problem je što ove LED diode iza ove srednje 3 tipke dosta vremena ne svijetle... I sad kada čovjek čita strane recenzije, po njima te diode uopće ne postoje i te tipke nisu osvijetljene uopće što apsolutno nije istina, a evo vidi se i npr. ovdje:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTprJfpyGP0dX6yy_xg_U16eAFCPbK1UbsrGvOO9X9gtKQIM2Zh

Ima li netko neko rješenje? Mada čini mi se da sam primjetio da navečer svijetle skoro stalno, nije da su valjda softverski to napravili?

Edited by - Davor2403 on 10/07/2014 17:19:41
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/04/2016 : 12:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Šta valja kupiti od ovih novijih modela (Nokije?) s numeričkom tastaturom?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/04/2016 : 12:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Dobro je kupiti Majkrosoft (Nokija) s tačskrinom :)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/04/2016 : 16:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ja ozbiljno pitam. Zanimaju me isključivo telefoni s numeričkom tastaturom.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/07/2017 : 21:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ima li netko Nokiu 150 ili bar neka saznanja. Vrijeme je za novi mobitel. Smartphone ne podnosim, a danas sam ipak odustao od nove Nokie 3310 jer ne nudi ništa osim šminke i nostalgije za duplo novca.

Kupio sam N-150, model izašao početkom godine. Platio 155 kn. sa uračunatom poštarinom. Košta oko 300 kn. + poštarina inače.
Telefon je za ljude kao što sam npr ja koji ne vole smartphone i blagodeti istih.
Telefon (imam bijeli), izgleda vrlo jednostavno i radi jednostavno. Možda će nekom izgledati zastarjelo ili kao igračka, ali meni se sviđa. Tipke su velike, klik je savršen. Ima samo jedan glavni meni sa osnovim postavkama. Telefon je naprosto ogoljen u svojoj jednostavnosti što je za mene savršeno. Zovi, pošalji poruku, radio, lampica. Melodija za izbor je spartanski malo, nema čak ni HR jezik u izboru. Stara poveća sim kartica ide unutra. Ne marim ni najmanje...
Još sam da vidimo koliko će baterija držati.


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/07/2017 17:36:51
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/07/2017 : 17:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moja +10 godina stara Nokia i dalje radi ko svajcarski sat. I sa baterijom nemam nikakvih problema. Bp izdrzi tjedan dana ako ga bas nesto ne koristim.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2017 : 22:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kladim se da radi prekrasne zrnate slike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/07/2017 : 00:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moja Nokia uopste nema fotoaparat. :DD


Jer ... sto ce mi. ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/07/2017 : 09:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Moja Nokia uopste nema fotoaparat. :DD


Jer ... sto ce mi. ;P



Također.
A za slikat stripove za aukcije imam..... fotoaparat.....
Spartanska stvarčica za emergency pozive. I budi me ujutro.
Nekada smo u rijetkim trenutcima kada nije bilo posla (na poslu) pričali. Sada svatko (osim mene) bleji u svoj smartphone. Djeluje jezivo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 09/07/2017 09:50:42
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/07/2017 : 10:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije to ništa dok ne vidiš čovjeka od 60 godina kako udara igrice na istom kao što npr. radi moj kolega s posla.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 09/07/2017 : 12:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Poli


Moja Nokia uopste nema fotoaparat. :DD


Jer ... sto ce mi. ;P



Također.
A za slikat stripove za aukcije imam..... fotoaparat.....
Spartanska stvarčica za emergency pozive. I budi me ujutro.
Nekada smo u rijetkim trenutcima kada nije bilo posla (na poslu) pričali. Sada svatko (osim mene) bleji u svoj smartphone. Djeluje jezivo...



Moja Nokia 1020 ima fotić s 41 megapixelnim senzorom te piči u .dng formatu

Kod Nokie je to uvijek bilo zakon da odu over the top...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/07/2017 : 09:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3


Ja imam neke Nokie stare desetak i više godina i još rade.Nekad je Nokia bila predvodnica trenda,stila,dizajna i tehnologije a i cijene tadašnjih mobitela.Šteta što nije ulovila korak s vremenom s modernim smartphonima.Nokie su bile vrhunski,kvalitetni telefoni marka koja se cijenila,a baterija im je bila bez premca,jednostavni i praktični.Meni su bili godinama omiljeni.Nekada su bili broj jedan u mobilnoj telefoniji,a sada su spali na prodavanje nostalgije i tvz.retro modela.Da ima za kupiti novi Nokia smartphone,koji može konkurirati Appleu i Samsungu to bi bilo super,ali na žalost od toga ništa.Navodno su se u Nokiji prekasno okrenuli novim tehnologijama i smartfonima i nisu uspjeli uloviti korak s njima.Puno je ljudi otpušteno u Nokiji a poznata Finska kompanija se svela na margine,pa ih je na kraju preuzeo Microsoft,bar sam tako čuo,šteta.



Pa i nije bas tako, evo ti najnovije turbo nokije sa androidom i jednim od najjacih cipseta trenutno dostupnih.
Tek bi trebala izac, i kazu da ce kostat finih 600€

http://www.gsmarena.com/nokia_8-8522.php

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/07/2017 : 16:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/07/2017 : 16:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Inače, kupio sam nedavno preko oglasnika S7 Edge za 360 evra. Riskirao i profitirao. Svarno dobar stroj. Velik i prekrasan ekran, odlična baterija, brz OS i vrhunska kamera (pogotovo boje i autofocus). Ne planiram kupovati novi mob sljedećih par godina.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/08/2017 : 17:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ima li netko Nokiu 150 ili bar neka saznanja. Vrijeme je za novi mobitel. Smartphone ne podnosim, a danas sam ipak odustao od nove Nokie 3310 jer ne nudi ništa osim šminke i nostalgije za duplo novca.

Kupio sam N-150, model izašao početkom godine. Platio 155 kn. sa uračunatom poštarinom. Košta oko 300 kn. + poštarina inače.
Telefon je za ljude kao što sam npr ja koji ne vole smartphone i blagodeti istih.
Telefon (imam bijeli), izgleda vrlo jednostavno i radi jednostavno. Možda će nekom izgledati zastarjelo ili kao igračka, ali meni se sviđa. Tipke su velike, klik je savršen. Ima samo jedan glavni meni sa osnovim postavkama. Telefon je naprosto ogoljen u svojoj jednostavnosti što je za mene savršeno. Zovi, pošalji poruku, radio, lampica. Melodija za izbor je spartanski malo, nema čak ni HR jezik u izboru. Stara poveća sim kartica ide unutra. Ne marim ni najmanje...
Još sam da vidimo koliko će baterija držati.


Samo da se nadovežem na trajenje baterije Nokia 150. Poslije prvog punjenja, izdržala je 17 dana. Umjereno korištenje, nisam gasio. Meni skroz ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2017 : 21:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja imam neku staru Nokiu kojoj baterija drži debelo preko 20 dana, ali je koristim samo kao alarm za buđenje.
Može čak i na internet, samo je prava muka na njoj otvoriti stranicu ovog foruma, a o nečem zahtjevnijem da ne govorim.
Nema ništa bez smartphonea jer mi on zamjenjuje fotoaparat i kompjuter kada nisam kod kuće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/09/2017 : 13:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jel ima tko Huawei P8 Lite i kakva su iskustva?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000