forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Mobilni telefoni
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/08/2018 : 19:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nije.

Postavicu sutra sliku ovdje.



Dobro, nije sutra, vec danas ali to je to:
https://imgur.com/qfNIDj4


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 30/08/2018 13:13:10
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2018 : 14:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2018 : 14:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovo će biti prava mrcina, još veći od P8max modela, jedva čekam da vidim to čudo.

https://www.bug.hr/mobiteli/poznate-znacajke-novog-honor-8x-max-smartphonea-s-712-incnim-zalsonom-5605

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/08/2018 : 14:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.


Nista se ne vidi, jer spava. Isto se i na smartphonu nista ne vidi, kad je u "sleep modu". Covjece, zar te stvarno trebam uciti osnove.
Evo (pri cemu nisam postavio visoku rezoluciju, plus sto je na staklu/skenirano pa se ne vidi "bistro"):
https://imgur.com/LDq1q0K


A rekoh, i ja nista ne nađem u vezi modela (mislim da sam samo jednom nasao jednu sliku na kojoj je bilo vise starih Nokia, ali posto je rezolucija slike bila vrlo malena, nista se nije dalo razbrati sta pise ispod slike).
A nisam jedini koji ga je imao. I majka je imala istog, samo druge boje, ali je njoj baterija dosta brzo krepala (par godina mislim).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 30/08/2018 14:29:58
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2018 : 20:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I na prvoj slici se nazire sat (ili mi se čini) na dnu ekrana, ali je to toliko slabo valjda zato jer je ekran oštećen/izgreban.
Kada se skroz izgrebe za godinu-dvije onda više nećeš imati izbora nego nabaviti novi i po mogućnosti neki moderniji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2018 : 17:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Huawei P8 lite, nabavio u 8/2016, još radi besprijekorno, preporuka svima opet... Malo love, dobiješ sasvim dosta.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/01/2019 : 23:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na 3 godine starom mobitelu ekrana veličine 6,8" baterija može izdržati 6 dana uz minimalno korištenje.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 26/09/2019 : 09:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ažurirao sam si iphone na ios 13.0
Koja je to greška bila....😭
Aukcije na stripovi.com ne mogu pogledati bez da se prijavim na s.com jer mi na pola ekrana nudi prijavu na stranicu.
Pojavili su se problemi sa prilagođavanjem videa preko cijelog ekrana prvi puta uopće.
Reklame i kolačići iskaču kao nikad prije.
Slučajno držanje prsta duže vremena automatski otvara nove duple prozorčiće...
Nema govora o napretku...ovo je korak u natrag.
U biti jedina razlika je mogućnost korištenja crnog ekrana umjesto bijelog.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 26/09/2019 : 10:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ha, ha...nije prošao niti jedan cijeli dan i sustav mi već nudi ios 13.1 sa ispravkama za stotinu problema😂
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/10/2019 : 13:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I evo nas već na ios 13.1.3, nego koji iphone imaš?
Kod mene i kod cure sve radi savrešeno na ios 13 (6S i XR).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 17/10/2019 : 17:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/10/2019 : 17:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..




Ma daaaj ! Misliš ?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/10/2019 : 20:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..




Tebe nešto gadno posralo.
Napravi backup pa restoraj mobitel, preko itunesa.
Pa hebemu ja 6s prosljedio curi, mob ima 4 godine, baterija originalna trenutno na 82% i radi identično brzo kao XR, baš sam ih probavao jedan kraj drugog i sve je isto.
To što ti je baterija pala ispod 80% znači da je mob počeo trotlat, ali to se navodno može isključit pa proguglaj malo.
Ugl. mob spušta taktove proca i grafičke (smanjuje brzinu) da baterija traje duže.
Ne može 6s radit bolje od 7 nikako.
Ili ga odnesi u servis da ti zamjene bateriju, ali ja bi prvo probao restorat.

BTW, evo ja sam već 10 godina na iosu i mjenjam ih cca svakih 3 godine, a onda prosljiedim curi. Tako je ip5 izgurao 7 godina (dvaput mijenjana baterija). Tako da što se mene tiče, meni se ta preskupa govna isplate.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/10/2019 : 18:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To je Apple i njih ne kaci novi zakon EU o zabrani programiranja kvara na elektro uredjajima,ali nisam siguran da vrijedi i za mobitele.
Bilo i prosli tjedan na nekim portalima ta informacija.
Tako je sa jabukama,jedna u gajbi pokvarena,kvare se sve..dobro,varira ta brojka...
U zadnje vrijeme ima trojanaca na google tastaturama i onim emoji besplatnim appsima,a danas nasao i na google play .
Skinuo Virus total app,to je ona ikona grckog slova eta.Ocistio i deinstao problematicni app i sve stima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/07/2021 : 19:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Od kada je telemach preuzeo tele2 u Hrvatskoj, više u večernjim satima ne mogu gledati niti youtube koliko im je internet spor.
Najgore od svega-u veljači sam na produženje ugovora išao ovoj mlađoj kčerki od 7 godina uzeti mobitel da se može javiti kada ponekad ostane sama kod kuće u jutarnjim satima. Uzeo jedan od najjeftinijih uređaja i gamad mi bez moga znanja uvali osiguranje zaslona koje bih mjesečno trebao plaćati dodatnih 19 kn…t.j ne trebao, već mi ga mjesecima uredno i naplaćuju iako sam ga išao otkazati odmah idući dan kada sam slučajno išao čitati printani ugovor, pa ni to nije vrijedilo jer ga ja osobno moram otkazati kod osiguranja, tako da sam mjesec i pola kasnije učinio i to na neki njihov broj, ali jbg, ni to nije vrijedilo jer mi telemach u sljedećih tri mjeseca uredno naplaćuje otkazano i eto danas su se nakon skoro desetak mailova mojih prigovora udostojili javiti kako bi mi priopćili da im je za deaktivaciju naplate potrebna digitalna potvrda od osiguravateljske kuće za prekid osiguranja tako da nakon samo pet mjeseci izgleda da je ovaj “ogromni” problem riješen.
Poslao sam im sliku potvrde:
[url=https://postimg.cc/ftn2bgv3][/url]

Sličan amaterizam i neprofesionalnost sam pred par godina doživio kada je a1 preuzeo vip…muljanja i podmetanja oko cijena mobitela i pretplata su me otjerala iz vip-a t.j iz a1.
Sada jedva čekam da mi isteknu ugovori, te da se maknem i iz ovog telemacha jer su neozbiljni 100%
Preostaje mi samo t-com koji su oduvijek bili najskuplji(a možda to više i nisu), ali se barem nadam nekom prosječnom stupnju profesionalnosti kod poslovanja.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/07/2021 : 11:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.



Imam nešto vrlo slično ovomu - Nokiu C1-01. Da mu se nije uništio kabel, još uvijek bi je upotrebljavao. Radio bez problema više od 10 godina.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 18/07/2021 11:22:42
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/02/2022 : 16:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Htio bih uzeti mob do nekih 1500 kn čini mi se ovaj realme 7 ili 8 kao dobar izbor ima li tko kakvih iskustava sa istima?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2024 : 20:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Neću da otvaram novi topic u vezi ovoga, pa ako slučajno ko vidi-vidi..

Danas tijekom dana mi se neki vrag uključio na zaslonu moba, tamo gore desno u ćošku gdje je prikazan postotak baterije i signal, sad piše pored i nešto VoLTE1. Koji je to vrag?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/02/2024 : 20:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Rusi su ti hakirali mobitel.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2024 : 21:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Sad sam izguglao, izgleda da je to neka dobra stvar: https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/volte

Bili su me ovih dana zvali ti iz t.coma, vidim da imam par njihovih propuštenih poziva, vjerojatno su možda zbog ovog zvali ili zbog nekih novih usluga, ali uvijek zovu čim platim neki njihov račun.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000